Targowisko

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Rei Uta
Posty: 473
Rejestracja: 5 maja 2021, o 14:27
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: - Różowe włosy.
- Czarne Haori przewiązane jedwabnym obi, tego samego koloru luźne spodnie oraz wysokie buty za kostkę.
- Patrz avatar.
- Po resztę zapraszam do kp.
Widoczny ekwipunek: - Torba biodrowa.
- Duży zwój na plecach.
Aktualna postać: Rei
Lokalizacja: Cały świat.

Re: Targowisko

Post autor: Rei Uta »

Mari D 3/14 W chwili gdy Dango wskoczył pomiędzy parę nastolatków, Kuro zaraz proszedł w jego ślady wesoło obszczekując starszego rywala. Sytuacja uspokoiła się na tyle, by inni ludzie mogli wrócić do swoich obowiązków, więc ich poznawanie się mogło dalej trwać dalej w najlepsze. Dziewczynka o rudych włosach nabrała powietrza w usta, nadymając policzki w kosmiczny sposób. Była to komiczna sytuacja, zwłaszcza że jeszcze chwilę temu chciała znokautować członka klanu Inuzuka. Każdy jednak wie, iż świat skonstruowany jest w ten sposób, że kobiety nigdy się nie mylą, a nawet jeśli to musiały to zrobić z takiego powodu, że jakiś głupi facet niepotrzebnie wszedł im w drogę…

Kuro to najfajniejszy pies na świecie, wcale nie uciekł tylko pomaga mi w schwytaniu porywacza głupku! .
Dzierlatka najwidoczniej była wielce oburzona słowami Marii, który trafił przytykiem w jej czuły punkt. Najwidoczniej sytuacja z pozoru dość niejasna, stała się trochę bardziej jasna. Jej złość ustąpiła miejsce delikatnemu zakłopotaniu, co dało się jeszcze poznać po wielkich rumieńcach zdobiących teraz oba piegowate policzki. A więc w całej tej historii kryło się coś jeszcze.

Bo ja myślałam, że to ty właśnie jesteś tym podłym porywaczem… Kuro miał tylko czekać, aż ktoś będzie chciał go porwać, ale problem w tym, że zawsze sam wszystkim wskakuje na ręce… To przeszkadza w prawidłowej ocenie sytuacji.
Dodała cicho, kreśląc stopą ślady na piasku. Zdecydowanie widać było, że cały ten plan, który mu tutaj przedstawiła posiadał zbyt wiele luk i niewiadomych. Jedno było pewne, z pewnością nie była złym człowiekiem, a jeśli mówiła prawdę, to zdecydowanie warto było poznać resztę tej historii. Kuro wesoło merdał ogonem, obwąchując stopę Marii, następnie, jak gdyby nigdy nic uniósł tylną łapę oznaczają chłopaka jako swego nowego przyjaciela. Na jego pyszczku malowała się duma i oczekiwanie na jakiś smakołyk w nagrodę za tak wspaniałe postępowanie.

Nazywam się Kika, a ten tutaj, tak jak powiedziałam to Kuro… Możesz nikomu nie mówić o tym, co się stało, i tak mamy już za dużo podobnych sytuacji na koncie.
Dziewczynka zabrała pieska na ręce, po czym, jak gdyby nigdy nic odwróciła się na pięcie, chcąc odejść z tego miejsca w sobie tylko znanym kierunku. No cóż, nikt nie powiedział, że bohater zawsze musi iść utartym szlakiem… Od niego tylko zależało co właściwie, planował na ten piękny letni dzień.
0 x
Awatar użytkownika
Mari
Posty: 13
Rejestracja: 21 sty 2023, o 06:13

Re: Targowisko

Post autor: Mari »

Oba psy nastały na siebie z tym, że oba w innych nastawieniach. Dango nie należała do przyjacielskich bestii, w przeciwieństwie do Kuro, który najwidoczniej chciał się prawilnie przywitać wąchając dupę. Suka Inuzuki nie chciała na to pozwolić, dlatego ewidentnie zaszła drogę jakiemuś obcemu czworonogowi. Chodziło tu przecież o zasady. Raz, jakiś gówniak-pies próbuje ukraść jej pana. Dwa, teraz jakiś gówniak-człowiek robi awantury. O nie, Dango nie należała do towarzyskich ssaków, więc tym bardziej nie interesowały jej końskie zaloty czarnego kolegi. Do widzenia, szczeniaku, my tutaj na poziomie jesteśmy czy coś.

Mari z kolei zachował się jak gąbka - taki trochę miększy się zrobił. Kiedy wysłuchał wszystkiego co ruda baba miała do powiedzenia, przeszła mu złość. Doszło po prostu do pomyłki, a jako że nic się nie stało to po co drążyć temat. No i z tego co zrozumiał Inuzuka, za przynętę robił tu pies. Po co? Ktoś porywał takie fajne małe czworonogi? No w sumie, miało to sens, przecież są super i najlepsze na świecie. Ale takiej rangi czyn zupełnie nie mieścił się w głowie naszego czerwonowłosego kolegi. No bo jak to? Jakby mu ktoś Dango ukradł to by się chyba młodzieniec ze światem pożegnał. Należało takich bandytów natychmiast złapać i ukarać, psy oddać właścicielom, no i w sumie tyle.

- Czekaj, Kika. - powiedział chłopak, kiedy dziewczyna się odwracała. - Możesz mi wytłumaczyć o co chodzi? Może ja i Dango jesteśmy wam w stanie pomóc?
0 x
Awatar użytkownika
Rei Uta
Posty: 473
Rejestracja: 5 maja 2021, o 14:27
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: - Różowe włosy.
- Czarne Haori przewiązane jedwabnym obi, tego samego koloru luźne spodnie oraz wysokie buty za kostkę.
- Patrz avatar.
- Po resztę zapraszam do kp.
Widoczny ekwipunek: - Torba biodrowa.
- Duży zwój na plecach.
Aktualna postać: Rei
Lokalizacja: Cały świat.

Re: Targowisko

Post autor: Rei Uta »

Mari D 5/14 Kiko zatrzymała się w półkroku, spoglądając z zainteresowaniem na chłopaka, który postanowił wyjść z inicjatywą. Nie było w tym nic złego, jednak dziewczynka zalała się nagle szlochem, podbiegając do czerwonowłosego. Chłopak nawet nie zauważył, kiedy jej słone łzy zaczęły wsiąkać w materiał jego bluzy. Najwidoczniej była w gruncie rzeczy bardziej przestraszona całą sytuacją, niż na to wyglądało, a obecny moment pozwolił jej wreszcie uwolnić nagromadzone emocje.

Ja… Ja… Moja siostra prowadziła sprawę dotyczącą zaginionych psów w tym rejonie. Niestety kilka dni temu nie wróciła do domu, a ja zostałam tutaj całkiem sama.
Dziewczynka wydawała się w tym momencie bardzo krucha i niepewna tego co może sama zrobić. Spoglądała ze szklanymi oczami na swojego nowego przyjaciela, pragnęła wreszcie zrzucić część swoich problemów na kogoś jeszcze… Widać było, że wszystko sięgał już zbyt głęboko.

Jeśli wierzysz, że możesz mi jakoś pomóc to proszę, bardzo chętnie się na to zgodzę. Chciałabym tylko zaznaczyć, że sama nie wiem, gdzie powinniśmy szukać… Moja siostra zaczęła w zachodniej części miasta, przy starych magazynach. Uważała, że za zaginięciem psów mogła stać szajka, która kilka lat wcześniej chciała położyć łapy na psach bojowych.
Dzierlatka wytarła nos wierzchem rękawa, po czym przybrała na powrót poprzedni stan ducha, Kuro spokojnie spoczywał na jej rękach, wtulając się w swoją właścicielkę… Stając przed młodzieńcem z nieco pogodniejszą miną, wyciągnęła dłoń w geście przywitania.

Kiko Inuzuka, mam nadzieję, że razem uda nam się poznać prawdę.
Gwar rozmów powrócił na ulicę, w chwili gdy dwójka młodocianych sprzymierzeńców postanowiła podjąć wyzwanie, które być może wykraczało ponad ich siły… Jednak tak właśnie zaczynał się prawie każdy scenariusz opowieści o bohaterstwie i poświęceniu, czy tym razem będzie tak samo. Marii był młody, jednak rodzice widzieli w nim wystarczająco dużo, by wysłać go w świat. Chłopak miał pierwszą możliwość, by poznać zasady rządzące wszystkim wokół, mógł tutaj rozpocząć własną legendę… Bo przecież o to chodziło?
0 x
Awatar użytkownika
Mari
Posty: 13
Rejestracja: 21 sty 2023, o 06:13

Re: Targowisko

Post autor: Mari »

Sytuacja eskalowała szybko. Dziewczyna podbiegła i przytuliła się na siłę do Inuzuki, który nie wydawał się być zadowolony z takiego obrotu sprawy. Niezdarnie objął dziewczynę, nie wiedząc tak naprawdę co robi, po czym poklepał ją ręką po plecach. Co on do cholery miał zrobić? Przecież to nie jego wina, że jakaś dziewczyna się zgubiła, teraz druga mu tu płacze, a do dobór złego ktoś kradnie psy albo nawet ninkeny. W jakich mrocznych czasach musimy żyć, pytał sam siebie Mari, kiedy ruda baba schodziła z niego i wycierała łzy. Nie ma co mówić, trzeba jej pomóc.

- Nie jestem tu długo, i nie mogę nic obiecać, ale spróbujemy pomóc. - powiedział bezbarwnie chłopak. Trudno mu było ocenić czy dzieje się tu coś więcej. Może za całą sprawą stał jakiś wielki gang? A może to wszystko to jakiś prank, który zesłany został przez jego starszych braci? A może ta baba to oszustka i krętaczka? Trudno powiedzieć, ale dopóki Mari miał Dango, to nie myślał bardzo perspektywicznie do przodu.

Jedna rzecz rzuciła się w oczy. Kiko przedstawiła się jako Inuzuka, a nie miała tatuażu klanowego. Cóż, Mari też go nie miał, ale był raczej wyjątkiem od reguły. W swoim życiu spotkał mniej niż dziesięć ninja bez tatuażu i wszyscy mieli za tym jakiś powód. Młodzieniec nie miał zamiaru wyciągać jakichś wielkich wniosków, ale po prostu chciał to zapamiętać. Spojrzał też na Dango, zobaczył jej poirytowaną minę, i sam pokręcił głową. Jeżeli ta smarkula to Inuzuka to pomoc jej to obowiązek.

- Jestem Mari, a to Dango. Miło nam was poznać. - Inuzuka przedstawił ładniutko siebie i psa, po czym uśmiechnął się do Kuro. Fajnie wyglądał ten szkrab psiny. Mari spróbował skupić się na nim i rozpoznać jakiej jest rasy. No bo mówiąc szczerze, to nie było ich zbyt wiele w klanie. Jeżeli Kuro reprezentował jakiś konkretny rodzaj to o przynależność baby do Inuzuków nie należało się martwić. - Powoli i po kolei. Powinniśmy poszukać w tym samym miejscu co twoja siostra. Może uda nam się trafić na jakiś jej ślad. Dobrze też byłoby mieć coś co należy do niej, żebyśmy mogli ją wywąchać.
0 x
Awatar użytkownika
Rei Uta
Posty: 473
Rejestracja: 5 maja 2021, o 14:27
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: - Różowe włosy.
- Czarne Haori przewiązane jedwabnym obi, tego samego koloru luźne spodnie oraz wysokie buty za kostkę.
- Patrz avatar.
- Po resztę zapraszam do kp.
Widoczny ekwipunek: - Torba biodrowa.
- Duży zwój na plecach.
Aktualna postać: Rei
Lokalizacja: Cały świat.

Re: Targowisko

Post autor: Rei Uta »

0 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1475
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Targowisko

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Shin
Posty: 106
Rejestracja: 3 kwie 2022, o 00:09
Ranga: Doko

Re: Targowisko

Post autor: Shin »

10/14
  Ukryty tekst
0 x
KP / PH / KASA
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1475
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Targowisko

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Shin
Posty: 106
Rejestracja: 3 kwie 2022, o 00:09
Ranga: Doko

Re: Targowisko

Post autor: Shin »

12/14
0 x
KP / PH / KASA
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1475
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Targowisko

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Shin
Posty: 106
Rejestracja: 3 kwie 2022, o 00:09
Ranga: Doko

Re: Targowisko

Post autor: Shin »

14/14
0 x
KP / PH / KASA
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1475
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Targowisko

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Shin
Posty: 106
Rejestracja: 3 kwie 2022, o 00:09
Ranga: Doko

Re: Targowisko

Post autor: Shin »

z/t
0 x
KP / PH / KASA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości