Targowisko

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 590
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Targowisko

Post autor: Sashiko »

0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 590
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Targowisko

Post autor: Sashiko »

0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 590
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Targowisko

Post autor: Sashiko »

0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 590
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Targowisko

Post autor: Sashiko »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 590
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Targowisko

Post autor: Sashiko »

ZT
0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Takashi
Posty: 1015
Rejestracja: 2 mar 2019, o 14:02
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki na około 178cm | czarne włosy spięte w kucyk | srebrne kolczyki w uszach | często widziany z grymasem na twarzy | ubrany w ciemny kombinezon oraz kamizelkę shinobi
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie | kabura na lewym udzie | torba nad prawym pośladkiem | torba nad lewym pośladkiem | kamizelka shinobi | ochraniarz "Zjednoczonych Sił Sogen" na lewym ramieniu
GG/Discord: Takaś#4124
Lokalizacja: Warszawa

Re: Targowisko

Post autor: Takashi »

0 x
TakashiMinamotoRokubi
themekpgłosphbank

Obrazek
Awatar użytkownika
Rika Kari Matsubari
Postać porzucona
Posty: 1091
Rejestracja: 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki

Re: Targowisko

Post autor: Rika Kari Matsubari »

Rika była szczęśliwa, że została wyróżniona przez ważnych ludzi oraz ogólnie z przydziału do kolejnego zadania. W tym była najlepsza i nie zamierzała przecież odchodzić ze służby. Część drogi pokonała radośnia w podskokach, przeskakując z nogi na nogę i wyczekując dalszego obrotu wydarzeń. Wilka ciągnie do lasu i choć Rika nieszczególnie przypominała wilka, tak ryuzackie targowisko było lasem jak się patrzy. Bowiem dotarcie do niego to jedno, ale znalezienie obiektu poszukiwań to już zupełnie inna para kaloszy. Raz, że targowisko było najzwyczajniej w świecie ogromne i zakupy w tym archetypie centrum handlowego wymagało niekiedy pokonania kilku kilometrów spaceru, a dwa, że imponowało rozmachem. Trafiała tutaj ekstraklasa wśród kupców. Zdecydowana większość miała duże, zadbane stoiska z produktami z każdego zakątka świata. Każdego ze zgromadzonych zewsząd uderzały zachęcające do zakupu zapachy i kolory. Czasem nawet dźwięki.
Riki nie interesowały ubrania, bowiem była wierna białym sukienkom. Co prawda uwielbiała biżuterię, ale przysięgła sobie nawet nie zerkać na znajdujące się tu świecidełka po tym, jak kilka lat temu kupiła za tłuste ryo bryłę mosiądzu. Za to jedzonko było czymś, czemu taki łasuch nie mógł się oprzeć. Uwagę dziewczyny co rusz rozpraszało inne danie, inna przekąska, inny przysmak i właśnie dlatego odnalezienie właściwego stoiska zajęło jej sporo czasu.
A to miał być dopiero początek.
Kolejka oznaczała niewątpliwy sukces rodziny Oyama, dla Riki zaś - długie stanie w kolejce. Co chwila przestępowała z nogi na nogę i wychylała się, by zobaczyć jak wielu ludzi znajduje się jeszcze przed nią. Dopiero co mówiła w Kyusei o cierpliwości i co? Tyle były warte jej słowa. Gdy jednak mówi się tak dużo jak Rika, zawsze zdarzy się jakieś gorsze zdanie.
Im bliżej straganu, tym lepiej mogła się przyjrzeć pracownikom, którzy uwijali się jak nie wiem, byle tylko zadowolić swoich klientów. Rika uznała, że w życiu nie chciałaby tego robić i woli swoje obowiązki. Postanowiła, że nie pogniewa się, gdy znowu jakiś bandzior nie będzie rozumiał, że ona jest do przytulania, a nie do bicia. Wreszcie nadeszła jej kolej, przedstawiła się swoją starannie dopracowaną formułką i... pomyłka! No, a przynajmniej kobieta stojąca za ladą nie należała do rodziny, której szukała.

Kunoichi od razu znielubiła sprzedawczynię. Ona tu zostawia wszystkie swoje obowiązki, by udzielić pomocy, a otrzymuje taką odpowiedź... W dodatku nie da się ukryć, że kobieta była lepiej zbudowana. Jeśli ona symbolizowała starannie wykończony dom z piękną, kątową dachówką, to Rika posiadała zaledwie fundamenty, co było cholernie niesprawiedliwe, mając na uwadze ich względnie zbliżony wiek. Ale miarka się przebrała, kiedy usłyszała cenę tych "informacji", które jej się przecież należą! To jest wojna! Rika nabrała powietrza i nadymała puldaski niczym chomik, lecz zamiast nadmiaru pokarmu trzymała w sobie wszystkie złe słowa jakie znała i nie znała. Panienka Matsubari znana była z niecodziennego stylu walki, opartego na dostosowywaniu się do przeciwnika i dużej dozie improwizacji. Słynęła z kreatywności i zadziorności. Niestety, była też mokrym snem każdego handlarza, bynajmniej nie przez dobre zbudowanie. Rika bowiem, niby spryciula, ale chętnie kupi garnki za 2k ryo. I wystarczyło jedno spojrzenie w bok, jeden tylko look na przygotowywane przez napakowanego kolesia smakołyki, by dziewczyna zupełnie zapomniała o tym nietakcie. Zatarła rączki i oblizała się, nie mogąc doczekać się swojej porcji.
-Poproszę to całe ya-ki-to-ri. - powiedziała, po czym popadła w zadumę.
Tylko 30 ryo?
-Wezmę jeszcze ośmiorniczkę. Na drogę. - dodała, dumna ze swojej wspaniałomyślności.
I otrzymawszy pierwsze danie byłaby zapomniała o rodzinie Oyama!
-Aaa, właśnie. Musisz mi jeszcze powiedzieć gdzie znajdę właścicieli.
0 x
Awatar użytkownika
Takashi
Posty: 1015
Rejestracja: 2 mar 2019, o 14:02
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki na około 178cm | czarne włosy spięte w kucyk | srebrne kolczyki w uszach | często widziany z grymasem na twarzy | ubrany w ciemny kombinezon oraz kamizelkę shinobi
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie | kabura na lewym udzie | torba nad prawym pośladkiem | torba nad lewym pośladkiem | kamizelka shinobi | ochraniarz "Zjednoczonych Sił Sogen" na lewym ramieniu
GG/Discord: Takaś#4124
Lokalizacja: Warszawa

Re: Targowisko

Post autor: Takashi »

0 x
TakashiMinamotoRokubi
themekpgłosphbank

Obrazek
Awatar użytkownika
Genzou
Posty: 244
Rejestracja: 3 lis 2022, o 15:36
Ranga: Nezumi
GG/Discord: Sammo#7816
Aktualna postać: Genzou

Re: Targowisko

Post autor: Genzou »

0 x
Narrator / Myśli / Mowa KP | PH | BANK Prowadzone Misje:
  1. Eion - Misja D
  2. Saito - Misja D
  3. Kenji - Misja D
  4. Ken Katagiri - Misja D
Awatar użytkownika
Ken Katagiri
Posty: 45
Rejestracja: 30 lis 2022, o 15:16
Wiek postaci: 23
Ranga: Wyrzutek
GG/Discord: kelorescue#3395

Re: Targowisko

Post autor: Ken Katagiri »

Gdy dostałem skrzynię w ręce nawet się nie skrzywiłem. Byłem wdzięczny za przejazd i miła atmosferę. Czemu nie dla mnie to nie jest problem by zanieść skrzynię tym bardziej do domu dziecka. Nie każde dziecko miało takie szczęście jak ja i wychować się z rodzicami. Swoją drogą to musiało być okrutne. Okrutne musiało być wychowanie bez rodziców. Życie bywa okrutne. Ja przynajmniej miałem szczęśliwe dzieciństwo. Co ty gadasz miałeś szczęśliwe życie dopiero ostatnie wydarzenia są jakieś mocno wręcz odrealnione. Czasem zastanawiam się czy to jest realne. Jednak wracając nagle myślałam do skrzyni z racji ponownego poczucia jej ciężaru uśmiechnąłem się. Tak szczerym miłym uśmiechem. Idę przecież sprawić przyjemność dzieciom. Mama była by dumna. Zawsze mówiła ze trzeba być na tyle silnym by muc pomóc oraz chronić innych a ja chce być bardzo silny. Czując ten ciężar uśmiech mój dziecka rozpromieniał i powiedziałem do mego kompana:

- Z miłą chęcią wyruszę do tego domu dziecka. Natomiast o moją sakiewkę nie bój się, po prostu nic nie mam. Ma sakiewka jest pusta ale nawet dobrze bo mam większą motywacje by zarobić oraz nawiązać kontakt z ludźmi. Bo ucieczka obecnie i schowanie się w własnej skorupie bardzo mnie kusi. No nic niedługo się widzimy jak skończymy swoje zadania a o ten podatek się martw się masz mnie. A jeśli jestem w pobliżu zawsze chętnie pomogę Tobie.

Mówiąc to zaciągnąłem kaptur na głowę i powędrowałem w okolice sierocińca. To była wygodna i przyjemna podróż. Bardzo uważnie obserwowałem jak wygląda cała okolica. Po raz pierwszy widzę taką ilość osób. Musze przyznać ze bardzo mnie to dziwiło jak można widzieć tylu ludzi w jednym miejscu. Przecież większość życia mieszkałem na uboczu malutkiej wioski która nie miała za dużej ilości osób. Ilu różnych ludzi, ile różnych historii. Poza tym słyszałem od mamy o domach dziecka ale nigdy ich nie widziałem. Nie było u nas takich rzeczy, jeśli jakieś dziecko nie miało rodziców przyjmował je pod swoje skrzydła jakiś sąsiad i wychowywał jak swoje.

Jeśli sobie dobrze przypomnę miałem nawet przyjaciela z wczesnego dzieciństwa jaki był sierotą. Był to Saiko Tomio. Saiko był chłopcem o niskiej i mocno wychudzonej posturze, ale nie znałem do tej pory nikogo bardziej zwinnego. Nikogo kto potrafił więcej skakać, robić salta długo biegać. Był niesamowity. Chciałem być tak sprawny jak on kiedyś. Miał czarne włosy upięte w kucyk zawsze i bardzo charakterystyczną bliznę na twarzy. Przechodziła ona od płatka lewego ucha przez żuchwę, szczękę aż po mięsień mostkowo-obojczykowo-sutkowy. Zdobył ją kilka lat przed jego wyjazdem z wioski. Mianowicie krótko po tym jak zniknęła moja mama często uciekałem z domu. Nie po to by powrócić ale chyba z chęci szukania Mamy a może z powodu chęci odizolowania się od miejsca jakie mi ją przypominało. Bardzo tęskniłem. Kiedyś zaszedłem spokojnie do lasu do swego standardowego miejsca. Mianowicie w lesie znalazłem wspaniałe drzewo całe powyginane jak sny jakie mam obecnie. Uwielbiałem na nim siadać i rozmyślać. Czasem nawet spałem tam miałem wtedy 11 lat. Było to do czasu dlatego że w momencie jak wspinałem się po drzewie chwycił mnie mężczyzna w dziwnej masce za nogę. Miała ona długi nos chyba, ale nie pamiętam dokładnie. Coś mi ona przypomina. Jakąś sytuacje z mojej przeszłości nie aż tak dawnej. Chciał mnie wsiąść i przewiesić przez ramię. Mocno się wyrywałem. Nagle nie wiadomo skąd nadleciał Saiko i kopnął tego mężczyznę w krocze. Co miał zrobić 12 latek (Saiko miał wtedy tyle lat). Dalszy przebieg zdarzeń mam nieco rozmazany. Wiem tylko tyle że Saiko w mojej obronie przyjął cios sztyletem na twarz przez co miał taką dużą brzydką bliznę. Co było dalej nie mogę sobie przypomnieć. Wiem tylko tyle ze tydzień później przyjechał mój wujek i powiedział ze załatwił Saiko nowy dom. Dom gdzie będzie miał możliwości lepszej przyszłości. Zrobił to w podzięce ze mnie Saiko uratował. Oj ciekawe czy żyje jeszcze mój stary przyjaciel. Ciekawe….

Rozmyślając o nim udałem się do sierocińca.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość