Herbaciarnia

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Herbaciarnia

Post autor: Hayami Akodo »

0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 820
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Herbaciarnia

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Herbaciarnia

Post autor: Tsukune »

-Nah. Szczerze to w ogóle się nie cenie. Chociaż zbytnio mi to raczej nie wychodzi stwierdziłem na zdanie Akodo o "wysokim cenieniu". Cóż może się wysoko ceniłem ale to bardziej jak chodziło o muzykę czego raczej nikt z obecnych nie wiedział. W sumie ciekawe jakby to było być znanym na cały świat przez swoją twórczość a nie przez siłę.
-Pewnie jak do tej pory. Nic by się w twoim wypadku nie zmieniło usłyszałem w głowie wypowiedź alter ego. Cóż zapewne miał rację. Nic by się nie zmieniło. Wszystko byłoby po staremu nie licząc iż pewnie więcej ludzi by się kręciło wokół mnie i mnie irytowało. Tak zapewne tak to by wyglądało.

-Tsukune ale możesz mówić do mnie Kuro przedstawiłem się Minoru po tym jak zrobił to mój pierwszy rozmówca.
-Z nudów to można zasnąć jak ja opowiadam. O ile w ogóle będzie się w stanie zrozumieć moją opowieść dodałem na wspomnienie Hayamiego o tym iż mógłby opowiedzieć nam o swoich przygodach.
-O Murze coś tam słyszałem z plotek. Nie byłem pod nim. Jakoś mnie nie interesował. W przerośniętej piaskownicy również byłem z dwa razy. Jednym z nich był Pogrom, drugi pomoc przyjacielowi. Widziałem też koronację cesarzynka Natsume. czy będzie to obrazą jak nazwałem Natsume cesarzynkiem? Raczej nie w końcu nim jest...a może był? Szczerze to dawno go nie widziałem. Trzeba by się dowiedzieć co z tym chodzącym lodzikiem się dzieje. Nach nie czas teraz się nad tym zastanawiać i rozmyślać.
-Nawet nie próbuj powiedziałem jakby w przestrzeń by następnie przenieść wzrok na swoją pandę która po grzbiecie psa człapała w stronę jego tyłu zapewne po to aby albo ko poklepać po zadzie albo dziabnąć w ogon. Zwierzak spojrzał na mnie jakby nie wiedział o co chodzi
-Domyślam się co planujesz ty mały złośliwcu... zacząłem sięgając do swojego futerału który położyłem na kolanach i otworzyłem. Moi rozmówcy mogli zobaczyć w nim skrzypce. Z ukrytej przegródki wyciągnąłem małą zabawkę ..Łap dodałem rzucając tą zabawkę w stronę swojej pandy. Ta go złapała i przewróciła się na grzbiet leżąc teraz znowu spokojnie na grzbiecie psa i gryząc sobie zabawkę która wydawała cichy pisk gdy ją gryzła. Pokręciłem tylko na to głową z rozbawieniem by następnie zamknąć futerał i ponownie zawiesić go na oparciu krzesła.
Minoru rozstawił szklanki z napitkiem jaki przyniósł. Delikatnie odsunąłem ją od siebie
-Nie przepadam zbytnio za takimi trunkami. powiedziałem po czym uśmiechnąłem się wrednie -Ale zamówię sobie coś na twój rachunek dodałem by nie myślał iż nie chcę pić. Po prostu nie przepadałem za takim alkoholem. Uniosłem lekko rękę by w ten sposób wezwać kelnerkę. Szepnąłem dziewczynie na ucho swoje zamówienie. Zrobiłem to specjalnie aby mój drugi rozmówca nie wiedział co zamówiłem. Tak bycie wrednym to fajna ale niebezpieczna zabawa. Po krótkiej chwili przybył mój zamówiony kieliszek z winem. Podziękowałem po czym chwyciłem kieliszek i powąchałem jego zawartość, następnie lekko nim zakręciłem aby zamieszać delikatnie zawartość i znowu powąchać by na samym końcu wziąć delikatny łyk napitku i unieść kieliszek wyżej by zerknąć pod światło na jego kolor. Po tej swojej rutynie odstawiłem kieliszek na stół.
-Mnie tam zbytnio nie interesowało co się tam dzieje. Moja znajoma z dzieciństwa się tam udała. Zapewne tam zginęła bo od bardzo dawna jej nie widziałem. napomknąłem od tak i po prostu słuchałem swoich rozmówców.
-Sam chętnie posłucham dodałem na wzmiankę o opowieści o Murze -I jak wspomniałem ale Minoru może tego nie wiedzieć. Nie przejmuj się jak nagle wyciągnę zeszyt i zacznę coś w nim pisać. Lubię to nazywać zboczeniem zawodowym powiedziałem wpierw do Hayamiego a następną część swej wypowiedzi skierowałem do obu moich rozmówców. Po czym zapewne jakoś w połowie odpowiedzi Akodo wyciągnąłem zeszyt i ołówek i zacząłem na wolnej kartce pisać nuty.

//Taki prowizoryczny wygląd pandy ze swoim gryzakiem gdy nie pozwoliłem jej zrobić głupoty jaką planowała
Obrazek
bez tych łez//
0 x
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Herbaciarnia

Post autor: Hayami Akodo »

0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 820
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Herbaciarnia

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Herbaciarnia

Post autor: Tsukune »

-Ano byłem. Podpierałem ściany. Muszę przyznać że strasznie pokazowa ta koronacja była. Brakowałoby aby był przykuty łańcuchami które by rozerwał i cięty aby pokazać iż każda rana jego ludzi jest tym samym co zranienie jego i bla bla bla stwierdziłem przewracając lekko oczami na lekkie wyolbrzymienie tej koronacji.
-Jak go spotkałem jeszcze na Pogromie w Sabishi gdzie walczyliśmy ramię w ramię aby pomóc ocalić ludzi mówiąc to położyłem prawą rękę odzianą w rękawicę na wierzchu przedramienia jakby na wspomnienie czegoś -Ale to Historia raczej na inny czas dodałem po czym mruknąłem pod nosem tak iż moi rozmówcy mogli to usłyszeć -Pierdolony jebany wybuchowy skurwysyn.
-Później spotkałem naszego Cesarzynka na trybunach. W ramach prezentu koronacyjnego dałem mu chyba z dwa utwory na pianino w kompanii ze skrzypcami jakie stworzyłem. Trzeba przyznać iż ma cholernie potężną chakrę. Jak demony to ostatnie zdanie bardziej powiedziałem w zamyśleniu niż do moich rozmówców.
Wysłuchałem spokojnie wzmianki o pustyni od naszego Akodo.
-Tak pustynia bywa upierdliwa. Rano gorąc w nocy zimno. Ale też są interesujące i piękne miejsca. Byłem w takim jednym gdzie pomagałem mojemu pracodawcy a obecnie przyjacielowi zdobyć w pewnej grze żonę...Nie będę się zbytnio o tym rozpisywał, ale prawie wyszłoby iż ja bym zdobył żonę...albo kilka ostatnie zdanie powiedziałem z lekkim rozbawieniem kończąc to westchnieniem. Po czym otworzyłem swój zeszyt na ostatniej stronie i pokazałem szkic miejsca w którym odbywała się owa impreza.
-Ten miś to miniaturowa Panda. Dostałem ją w tej Herbaciarni dawno temu gdy pomogłem w mówiąc prosto "zabawieniu" jakiegoś bogacza który urządził sobie tutaj prywatną imprezę. Pomogłem trochę w kuchni, następnie coś zagrałem chodząc po ścianie dla "widowiska" po czym zaprosił mnie do stolika. Nie wspomnę iż masa tych zwierzaków łaziła po podłodze. Sprowadzał je z dalekich krajów i jak on to stwierdził "Jak chcesz możesz go sobie wziąć. Ja pewnie i tak bym go zjadł". Więc zgarnąłem tego podgryzającego mnie za kostkę złośliwca opowiedziałem po krótce "historię" w jaki sposób zdobyłem swoje zwierzę no i czym jest tak naprawdę ten zwierzak.
-Czy ja wiem czy strata? Po prostu moim zdaniem wino ma więcej smaku i tyle. dodałem i wzruszyłem delikatnie ramionami.
-Czyli z naszego grona chyba jesteś jedyną osobą która nikogo nie straciła czy miałem coś ku temu na myśli? Możliwe. Jeżeli będą ciekawi o co mi chodziło to odpowiem na pytanie. Jeżeli nie to nie będę tego mówił skoro nie jest to zbyt potrzebne.
-Moja przyjaciółka miała na imię Hisui...no i nie potrafiła mówić. Jak widziałeś kobietę piszącą na kartce jako rozmawianie to mogła być ona. Dlatego specjalnie przezywałem ją pisarką lub pisarczyk odpowiedziałem Akodo
-Na nerwach zacząłem do Minoru uśmiechając się wrednie po czym mój uśmiech wrócił do normy o ile normą można nazwać bycie wiecznie uśmiechniętym z powodu blizn w kształcie białych kresek sprawiające iż wiecznie jest się uśmiechniętym -Tak gram na wszystkim. Najbardziej jednak upodobałem sobie Skrzypce i Gitary oznajmiłem spokojnie uśmiechając się bardziej naturlanie? no chyba można by to tak najlepiej uznać.
-A co chciałbyś abym coś zagrał? zapytałem od tak.

/Jak coś ten "rysunek" nie wygląda tak dokładnie jak na zdjęciu tylko jest czarno białe i bardziej tylko szybki szkic
0 x
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Herbaciarnia

Post autor: Hayami Akodo »

0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 820
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Herbaciarnia

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Herbaciarnia

Post autor: Tsukune »

Czy moja wizja, aż tak była dziwna iż Akodo się zakrztusił? Mi to tam rybka szczerze nie zdziwiłoby mnie że coś takiego mogliby zrobić aby ukazać jak potężny jest sam cesarz i bla bla bla.
-Cóż mam horą wyobraźnię do takich rzeczy odpowiedziałem wzruszając delikatnie ramionami na stwierdzenie Akodo i się tego nie spodziewał.
-Tak jedynie tego Kei'a widziałem na koronacji podczas walk, zaś co do Ichirou kojarzę go z Krwawego Pogromu ale nie miałem z nim kontaktu powiedziałem praktycznie nic nie wiedząc o osobach o których wspominał. Nigdy ich osobiście nie widziałem.
-Więcej osób nie znam. Chociaż może kojarzysz samuraja o imieniu Yasuo ? Miałem z nim kiedyś mały sparing. Było to parę lat temu. Wspominał chyba iż chce walczyć z piratami, ale pewnie mi się coś miesza dodałem i wzruszyłem lekko ramionami.
-Czasem legenda tworzy się przy imieniu czasem przez wygląd. Ale legendy to legendy. Jestem ciekaw jak w przyszłości będziemy zapamiętani. Jednak chyba nie warto się nad tym teraz zastanawiać stwierdziłem
-Za dziecka też miałem nieprzyjemność zostać porwanym przez bandytów. To oni doprawili mi "uśmiech" oraz oznaczyli w ten sposób mówiąc to zdjąłem lewą rękawicę, rozwinąłem banda ukazując na wierzchu bliznę po poparzeniu a po tym jak ją przekręciłem dało się zobaczyć tatuaż węża z jedną głową skierowaną do nadgarstka a drugą skierowaną w stronę łokcia.
-Po latach wydaje mi się iż w ten sposób mnie oznaczyli na sprzedasz gdyż posiadałem specjalny talent czy coś w tym stylu odpowiedziałem po czym owinąłem rękę i założyłem rękawicę
-Nie widzę problemu. Zagram coś co właśnie zapisałem bo przypomniałem sobie pewną melodię z dzieciństwa którą grała jakaś grupa nomadów na pustyni oznajmiłem sięgając po futerał, otwierając go i wyciągając skrzypce. Następnie oparłem skrzypce o bark, następnie oparłem na nich brodę, smyczkiem delikatnie zakręciłem w palcach by następnie przyłożyć go do strun. Przymknąłem jak zwykle oczy, uśmiechnąłem się lekko i zacząłem grać dopiero co stworzoną melodię. Stukałem też lekko butami o podłogę w momencie kiedy powinny występować bębenki. Co prawda nie było to samo co prawdziwe ale i tak dodawało to swoistego pustynnego klimatu.
-Mogę później zagrać coś innego bardziej z dzieciństwa lub coś innego powiedziałem po tym jak skończyłem grać dopiero co tak naprawdę zrobiony utwór i schowałem skrzypce do futerału, otwierając jednocześnie swój zeszyt i otwierając go na jednej z nieukończonych melodii
0 x
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Herbaciarnia

Post autor: Hayami Akodo »

0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 820
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Herbaciarnia

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Herbaciarnia

Post autor: Tsukune »

-Nie nastawiałem się na to, że możesz mi coś o nim powiedzieć. No nic. Może jak sobie go później przypomnisz lub go znajdziesz to mi powiesz i tyle stwierdziłem na wypowiedź o tym iż Akodo nie kojarzy Yasuo.
-Mi nie było dane pochować swojej rodziny gdy miałem 12 lat i zostali zabici a ja porwany przez bandytów...ale otrzymali to na co zasłużyli...oj zasłużyli a na to powtórzyłem uśmiechając się w zagadkowy sposób.
-Jasne nie ma problemu możemy się gdzieś wszyscy wybrać. A pro po. Znasz może jakieś techniki których mógłbyś mnie nauczyć? To jest całkiem przydatne narzędzie To zdanie skierowane było w pełni do Akodo a kończąc ową wypowiedź uniosłem do góry laskę która miałem cały czas przy sobie jakbym miał problem z chodzeniem.
-Czyli raczej Yasuo za bardzo się nie zmienił z tego co słyszę odpowiedziałem na wypowiedź Minoru co do jakiejś walki Yasuo.
-Ja to chciałbym być zapamiętany w legendach ale przez swoją muzykę. Bo Muzyka jest moim prawdziwym zawodem, zaś bycie shinobi po prostu jest łatwiejsze aby zarobić na życie stwierdziłem z lekkim rozbawieniem. Na stwierdzenie iż jego Murai jak kolwiek dziwnie by to nie brzmiało nie był oznaczony
-Albo po prostu nie miał żadnej specjalnej umiejętności to bardziej mruknąłem pod nosem do siebie ale Minoru mógł spokojnie to usłyszeć. To było po prostu bardziej rozmyślanie i swoista teoria. Złapałem Minoru za dłoń i pociągnąłem lekko w dół aby usiadł na krześle. Nie było to nachalne ale lekko sugestywne.
-Wiesz co? Może lepiej już nie zamawiaj nic z procentami? Zwłaszcza dla naszego kompana. Bo wiesz. Jak urwie mu się film i nie będzie nic pamiętał to może nie chcieć z nami podróżować. Pomyśl o tym. Jak wyruszymy w drogę to wtedy będziemy mogli trenować jego głowę do alkoholu powiedziałem z uśmiechem.
-Nie wiem czy to będzie wesołe ale może się spodoba. Jak nie to pozwolę sobie pożyczyć tą gitarę i wymyślić jakąś melodię na szybko po swojej wypowiedzi zgarnąłem z powrotem skrzypce i zacząłem grać melodię jaką kiedyś skomponowałem. Możliwe iż była trochę romantyczna ale na pewno była wesoła.
0 x
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Herbaciarnia

Post autor: Hayami Akodo »

0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 820
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Herbaciarnia

Post autor: Minoru »

[Z/T]
0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2722
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Herbaciarnia

Post autor: Tsukune »

-Nie przejmuj się tym. Jestem odmieńcem. Poza tym gdyby każdy był normalny to świat byłby nudny odpowiedziałem na próbę obrony mojej osoby przez Akodo. Dla mnie było to zabawne. Stwierdzenie o tym iż jestem odmieńcem nie sprawiało mi żadnego smutku ani nic w tym stylu. Lubiłem być taki jak jestem. Nie było żadnego problemu z tym.
-Warto wiedzieć. Chętnie odwiedzę Soso. Może nawet uda mi się coś tam ciekawego skomponować. powiedziałem z lekkim uśmieszkiem na stworzenie jakiejś nowej melodii. Po czym zagrałem coś w trakcie gdy Akodo powoli zataczał się po zapłacie do wyjścia. Skończyłem akurat grać gdy wyszedł za drzwi. Schowałem wtedy skrzypce do futerału który przewiesiłem na krześle i zgarnąłem wiszącą na ścianie gitarę i delikatnie zacząłem sprawdzać i poprawiać jej brzmienie po czym od tak delikatnie zacząłem sobie brzdąkać zaczynając tworzyć jakąś melodię.
-Skłamał co? No nic . pomyślałem wyczuwając w ostatniej wypowiedzi Minoru kłamstwo. Czy mi to przeszkadzało? Nie. Czy planowałem z tym coś zrobić? Również nie.
-Jasne. Pomóż mu dotrzeć bezpiecznie do pokoju...ja pewnie zrobiłbym mu jakiś głupi żart dodałem z lekkim rozbawieniem. W między czasie moja panda spokojnie sobie wlazła pod mój kapelusz i sobie tak postanowiła leżeć. W końcu i Minoru zniknął mi z pola widzenia wychodząc z Herbaciarni po zapłacie za siebie. Posiedziałem jeszcze tak z parę minut brzdąkając lekko na gitarze po czym sam postanowiłem się wynieść z tego miejsca. Odwiesiłem gitarę na miejsce. Następnie zabrałem swoje rzeczy, zapłaciłem za to co zamówiłem, ukłoniłem się jeszcze na wyjście i skierowałem się w tylko sobie znanym kierunku. Zapewne do domu aby zdrzemnąć się do następnego dnia. A później? A później pewnie po zjedzeniu udać się na miejsce spotkania i tam sobie poleniuchować, albo potrenować kto wie.

[z/t]
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość