Herbaciarnia

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Isane
Postać porzucona
Posty: 374
Rejestracja: 15 kwie 2021, o 18:12
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō
Multikonta: Nana

Re: Herbaciarnia

Post autor: Isane »

0 x
Volatile Arrogant Passionate Selfish Confident Inventive
Charming Ruthless Manipulative Insincere Intense Mercurial
Awatar użytkownika
Mūnraito
Posty: 181
Rejestracja: 8 lip 2021, o 09:39
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, młody, ciemnowłosy mężczyzna o złotych (lub czerwonych) ślepiach i tatuażu na plecach: czarny księżyc i dwie szkarłatne gwiazdy. Zabójczo zwinne palce pogrywające bojowe pieśni na strunie łuku dopełniają dzieła zniszczenia.
GG/Discord: corpus#3610
Lokalizacja: Piltover.

Re: Herbaciarnia

Post autor: Mūnraito »

0 x
Obrazek
„Mūn must go on!"
Awatar użytkownika
Isane
Postać porzucona
Posty: 374
Rejestracja: 15 kwie 2021, o 18:12
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō
Multikonta: Nana

Re: Herbaciarnia

Post autor: Isane »

0 x
Volatile Arrogant Passionate Selfish Confident Inventive
Charming Ruthless Manipulative Insincere Intense Mercurial
Awatar użytkownika
Mūnraito
Posty: 181
Rejestracja: 8 lip 2021, o 09:39
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Wysoki, młody, ciemnowłosy mężczyzna o złotych (lub czerwonych) ślepiach i tatuażu na plecach: czarny księżyc i dwie szkarłatne gwiazdy. Zabójczo zwinne palce pogrywające bojowe pieśni na strunie łuku dopełniają dzieła zniszczenia.
GG/Discord: corpus#3610
Lokalizacja: Piltover.

Re: Herbaciarnia

Post autor: Mūnraito »

0 x
Obrazek
„Mūn must go on!"
Awatar użytkownika
Isane
Postać porzucona
Posty: 374
Rejestracja: 15 kwie 2021, o 18:12
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō
Multikonta: Nana

Re: Herbaciarnia

Post autor: Isane »

0 x
Volatile Arrogant Passionate Selfish Confident Inventive
Charming Ruthless Manipulative Insincere Intense Mercurial
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Herbaciarnia

Post autor: Tsukune »

No i po zakupach skierowałem swoje kroki spokojnie do centrum osady. Chodząc tak dotarłem do Herbaciarni. Kiedy ja tu ostatnio byłem? Sam nie wiedziałem. Tak w sumie przypomniałem sobie kiedy to było. Byłem tu ostatnio jak zdobyłem swoją pandę która aktualnie drzemała sobie aktualnie pod moim kapeluszem. Nawet nie pamiętam jak to dawno było. Na pewno sporo czasu. Zdążyło wydarzyć wiele dziwnych i nietypowych rzeczy i akcji. Zdobyłem wiele wiedzy, wiele nowego doświadczenia. Tak długo czasu minęło. Warto by chyba znowu zajrzeć do tej Herbaciarni a może coś ciekawego się wydarzy. Nie ma co gdybać i bez powodu rozmyślać i spokojnie wszedłem do środka rozglądając się chwilkę po pomieszczeniu, a następnie udałem się do jednego z bardziej oddalonych boksów
-Poproszę Herbatę, dango i trochę wody dla tego małego powiedziałem i uniosłem lekko kapelusz ukazując śpiącą pandę którą następnie wyciągnąłem i położyłem sobie na kolanach. Zdjąłem z pleców futerał zawieszając go na krześle i spokojnie czekając na swoje zamówienie. Nie miałem aktualnie nic innego do roboty. Jedyne co mogłem robić to gadać sam ze sobą. Jakbyś nie robił tego codziennie.
0 x
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Herbaciarnia

Post autor: Hayami Akodo »

0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Herbaciarnia

Post autor: Tsukune »

Siedziałem tak sobie spokojnie przy stoliku nie wadząc nikomu i czekając na swoje zamówienie i rozmyślając standardowo o pierdołach i innych duperelach gdy wtem usłyszałem jak coś pędzi w tą stronę. Coś a może ktoś? Chociaż jak już to jakieś ktosie bo było to bardziej podwójne uderzenia o posadzkę. Nie przejąłem się tym zbytnio do momentu w którym usłyszałem nieopodal zwierzęce sapanie. Przechyliłem lekko głowę w bok zerkając na istotę która tak sapie a może dyszy? Cóż co za różnica. Po prostu oddycha
-Zgubiłeś się mały? zapytałem od tak i zbytnio nie zważając na to iż zwierzak może mnie ugryźć...a może dlatego iż miałem na ręce jak zwykle rękawicę nie przejąłem się tym zbytnio lekko popacałem zwierzaka po łbie i go chwilkę lekko podrapałem za uchem by następnie zabrać rękę.
-Chyba pojawił się i właściciel usłyszałem w głowie w trakcie gdy nieznajomy zaczął mówić
-Normalnie odkryłeś nowy ląd odgryzłem się...właściwie to samemu sobie no ale jak ma się dwie jaźnie to czasem ciężko to wytrzymać Jak można pogadać z kimś mądrym.
-Widzę, że znowu znalazł się jakiś twój fan stwierdziłem zerkając na swoją pandę unosząc kącik ust w wrednym uśmieszku na to jak mój aktualny rozmówca się zaciął. Na stwierdzenie o manierach lekko machnąłem ręką w stylu "nah nie przejmuj się"
-Nie widzę problemu. Jak nie będzie podgryzał mi kostek nie widzę problemu stwierdziłem i chwyciłem swoją pandę lekko za kark unosząc ją w górę a ta uniosła przednią prawą łapkę jakby chciała powiedzieć "To ja"
-Tak o Tobie mówię ty mały wredny złośliwy stworku oznajmiłem a panda uniosła obie przednie łapki w górę jakby chciała zakomunikować iż to wszystko prawda
-Dlatego mam cię przy sobie dodałem odkładając swoją pandę obok siebie, a ta zamiast siedzieć na miejscu wpełzła mi po ubraniu i schowała się za pazuchę tak że wystawała jej tylko głowa
-Naprawdę nie masz gdzie siedzieć? spytałem zerkając na swoją pandę a ta tylko wystawiła język.
-Ech co ja się z Tobą mam dodałem kręcąc lekko głową na boki w załamaniu i delikatnie popacałem zwierzaka po głowie.

/a tu wygląd tej małej złośliwej wrednej istotki
Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Herbaciarnia

Post autor: Hayami Akodo »

0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Herbaciarnia

Post autor: Tsukune »

-To dobrze bo ta złośliwość lubi gryźć mnie po kostkach stwierdziłem wskazując jednym z pazurów na swoją pandę jakby to było coś normalnego -A przynajmniej lubi gryźć moją nogawkę dodałem tykając tą małą złośliwość w czubek nosa. Wzruszyłem delikatnie ramionami na wieść o braku miejsc. Cóż nic się na to nie poradzi. Widocznie był akurat taki czas aby ludzie zajmowali sporą część tego obiektu i niewiele osób było później w stanie zająć miejsce. Czy ciekawiło mnie jak mój aktualny rozmówca będzie mnie widział? Szczerze? Nie przejmowałem się tym. Wiedziałem kim jestem. Szaleńcem czasami mogło się tak wydawać. Lubiłem mówić prawdę a przynajmniej to co myślę. Zaś czy ciekawiło mnie to kim jest moja osoba? Zarazem tak i nie. Poznać kogoś nowego mogłem a czy mnie to ciekawiło? Każda nowa informacja i wiedza jest ciekawa. Może pochodzi z miejsca którego jeszcze nie widziałem i dowiem się czegoś interesującego? Tego nikt nie może być pewnym.
-Miło Ciebie poznać. Ja jestem Tsukune, możesz mi mówić Kuro. Pochodzę z Ryuzaku. odpowiedziałem chwytając ręką za kapelusz i unosząc go w ten sposób odrobinę do góry by po przedstawieniu się wrócił na swoje miejsce na głowie. Czy było to przywitanie formalne czy nieformalne? Trudno mi to było stwierdzić. Zawsze się witałem w podobny sposób. Co prawda mówiłem nieco inaczej niż teraz ale zawsze z tym samym gestem lecz tym razem podarowałem sobie ukłon i przyłożenie kapelusza do barku. To akurat w takim miejscu chyba nie było potrzebne. Moja panda jak zwykle skorzystała z okazji i postanowiła wejść mi pod kapelusz tak że wystawała tylko jej głowa i przyglądała się od tak mojemu rozmówcy i jego zwierzakowi.
-Naprawdę masz zamiar tak siedzieć? Ostatnio polazłeś za moją znajomą jak gdyby nigdy nic. dodałem unosząc wzrok do góry zerkając tak na swoją pandę jakbym zapomniał o tym iż z kimś siedzę. Zwierzak wychylił się bardziej tak iż jego oczy były na mojej wysokości
-Co? zapytałem i zwierzak pacnął moje usta lekko łapką. Przewróciłem na to tylko oczami i zdjąłem zwierzaka stawiając go na stole gdy przyszło moje zamówienie i przysunąłem do zwierzaka miskę z wodą. Lecz sam jeszcze nie piłem i nie próbowałem dango czekając aż mój rozmówca dostanie swoje zamówienie.
0 x
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Herbaciarnia

Post autor: Hayami Akodo »

0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Herbaciarnia

Post autor: Tsukune »

Trochę czasu upłynęło po naszej ostatniej wymianie słów. Siedzieliśmy sobie spokojnie słuchając otoczenia, to popijając herbatę lub wolno wcinając sobie dango. Zwierzaki zajmowały się swoimi miskami, a przynajmniej do czasu puki moja złośliwa wredna panda postanowiła zrobić coś jak zwykle po swojemu. Jednak to nie jest czas na to. Jeszcze nie.
-Szczerze mówiąc sam wróciłem jakieś parę dni temu do domu. Miałem misję która rozciągnęła się bardziej niż bym sobie mógł wyobrazić. Lecz z tego co dostrzegłem niewiele się jak na ten moment zmieniło. Może parę domów się zwolniło, kilka miejsc zostało zamkniętych. Zaś tak to nic wielkiego się nie zmieniło odpowiedziałem przymykając oczy aby przypomnieć sobie czy coś się zmieniło. Psiak mojego rozmówcy postanowił unieść łeb tak aby patrzeć na swego rodzaju zawartość jaka znajdowała się na stole. Moja panda nie omieszkała nie wykorzystać tej okazji i nie podejść do zwierzaka i wejść mu na głowę a następnie lekko łapką popacać go po pysku...czyżby wzięła ten nawyk ode mnie? Nah wątpliwe.
-Nie narozrabiaj zbytnio powiedziałem do swojej pandy. Ta uniosła przednie łapki w górę co wyglądało jakby chciała powiedzieć Ja nic nie robię zrobiła przez to fikołka i zjechała po psim karku na jego grzbiet na którym leżała sobie przez chwilkę na plecach by następnie podnieść się do siadu i tak sobie siedzieć. Do tego skrzyżowała przednie łapki i uniosła lekko głowę jakby chciała pokazać iż jest z siebie dumna iż jest w stanie "oswoić" takiego wielkiego "potwora". Uniosłem lekko kącik ust w uśmiechu i westchnąłem lekko
-Aż dziw bierze iż to w tym miejscu Ciebie dostałem mały złośliwcu oznajmiłem do swojej pandy a ta tylko kiwnęła lekko głową, na znak zgody następnie stanęła na grzebiecie psa i zrobiła coś takiego
-Tak bardzo groźnie wyglądasz powiedziałem do swojej pandy powstrzymując lekko śmiech.
-Jak masz jakieś pytania to pytaj. Tak mi będzie prościej odpowiadać. Nie jestem zbytnio typem osoby lubiącej mówić, co jest trochę sprzeczne bo potrafię gadać bardzo rozciągle, a i nie przejmuj się jak nagle postanowię wyciągnąć zeszyt i coś pisać. Jest to moja swoista wada ale to nie będzie znaczyło iż nie słucham tego co mówisz. Po prostu nagle wpadła mi do głowy melodia którą muszę w danej chwili zapisać i tyle dodałem od tak do swojego rozmówcy lekko drapiąc się w policzek
0 x
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Herbaciarnia

Post autor: Hayami Akodo »

0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 782
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Herbaciarnia

Post autor: Minoru »

0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Herbaciarnia

Post autor: Tsukune »

Widać w niektórych wypadkach nie tylko mi się nie podobały głupotki mojej pandy ale jak widziałem psiak po chwili postanowił ją olać a raczej wytrzymywać jej głupotki. Panda po takiej "groźnej" akcji postanowiła po prostu sobie siedzieć i lekko klepać zwierzaczka po grzbiecie co mogło przypominać swoiste głaskanie, a tak to więcej nie postanowiła robić nic głupiego, a przynajmniej w tym momencie.
-Które zostały zamknięte? powiedziałem do siebie przymykając a raczej zamykając oczy i starając sobie przypomnieć co zostało zamknięte. Przy okazji korzystając ze swojej umiejętności aby zapamiętać na dłużej swojego rozmówcę. - Z tego co mi się wydaje parę restauracji, kilka budynków mieszkalnych oraz niewiele obszarów pól które postanowiono pozostawić na pewien czas naturze i pomyśleć w jak lepszy sposób je zagospodarować niż aby było używane przez Shinobi do treningów. Jednak to ostatnie to plotka jaka zasłyszałem. Zamknęli chyba też bibliotekę, lub postanowili ją odnowić, ewentualnie gdzieś ją przenieśli. oznajmiłem ze spokojem
-Znalazłoby się parę miejsc w samym mieście i nieopodal. W środku to Gorące Źródła, jak ktoś lubi może zajrzeć do Świątyni Bishamona, Karczma Onigiri. To chyba tyle jeżeli chodzi o to co jest dosyć ciekawe w środku. Na obszarze jest zaś też parę ciekawych miejsc. Las Pamięci, rzekomo jest tam gdzieś ukryty cmentarz poległych wojowników z dawnych lat lecz nikt go nie odnalazł. Polecam też zerknąć na Samotne drzewo. Osobliwa ale bardzo dobrze pasująca nazwa. Nie będę zdradzał czemu jest tak nazwany ale moim zdaniem przyjemne miejsce aby oderwać się od tego świata i pozwolić myślą odpłynąć i to chyba by było wszystko z miejsc jakie wartoby zobaczyć. odpowiedziałem i dodatkowo po krótce powiedziałem też jak dotrzeć do tych miejsc. Co prawda prosto w taki sposób aby dać charakterystyczne punkty ale nie mówiąc też dokładnie aby Akodo miał trochę "zabawy" w poszukiwaniu tych miejsc. Co prawda gdyby chciał zawsze mógł zapytać innych mieszkańców o dodatkowe i dokładniejsze informacje podczas swych poszukiwań.
-A czy jest ktoś warty poznania? Poznałeś mnie. To nie jest warte? zapytałem i uśmiechnąłem się wrednie i puściłem swojemu rozmówcy oczko aby wiedział iż to żart -Żartuję. Zapewne jest wiele osób które warto poznać, ale ja o nich nie wiem. Nie za bardzo mnie takie rzeczy ciekawią. Poza tym każdy ma swoje stwierdzenie "warto poznać" moim zdaniem np: warto poznać bibliotekarkę lub kelnerkę. Dla kogoś innego mogą nie być warte poznania. Jednak czy poznanie zwykłej osoby nie jest w jakiś sposób "warte" swego czasu? Może wydawać się iż taka prosta osoba jak kelnerka, może nie być interesująca, zaś zaznajomienie się z taką osobą pomoże tobie w zadaniu. I wyprzedzając ewentualne twoje pytanie. Tak miałem taką sytuację iż mi się przydało zaznajomienie z kelnerką. odpowiedziałem trochę się rozgadując jak to miałem w swoim zwyczaju. Miałem tylko nadzieję iż mój rozmówca zrozumie chociaż częściowo to co powiedziałem.

Skończyłem odpowiadać na zadane mi pytania przez Akodo, gdy wyczułem jak do sali weszła osoba która również ewidentnie był, lub była użytkownikiem chakry. Po niedługim czasie owa osoba dotarła do naszego stolika. Przedstawił się i zaproponował napitek w zamian za możliwość tego aby móc posiedzieć przy stoliku.
-Całkiem mądry plan. usłyszałem w głowie swoje alter ego. Bądź co bądź musiałem mu przyznać rację. Był to dosyć dobry pomysł.
-Mi tam nie będzie to przeszkadzać, a Tobie powiedziałem zaczynając mówić swoje zdanie by następnie odezwać sie w stronę Akodo z pytaniem czy jemu może to przeszkadzać.

/tak kilka rzeczy które są zamknięte wymyśliłem xD/
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość