Karczma Onigiri

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 312
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Akihiko Maji »

Podróż konna minęła Akihiko nadzwyczaj szybko i ostatecznie znalazł się na placu, gdzie zastał jednego z napastników przygniecionego ciałem konia. Drugiego nie zauważył, więc albo uciekł, albo Tamaki się nim zajęła, lub właśnie z nim walczyła. Tę ostatnią opcję przekreślił jednak głos Hyugi, który dotarł później do uszu blondyna.
W bezpośredniej walce nie był dobry, toteż musiał maksymalnie wykorzystać okazje jaka mu się nadarzyła. Nałożył na cztery ze swoich shurikenów efekt techniki klanu Maji i posłał je w stronę przeciwnika, skracając jendocześnie dzielący ich dystans. Nie musiał trafić w jakiś konkretny punkt, toteż celowanie było trochę łatwiejsze. Poza tym tylko jeden z shurikenów musiał wbić się w cel, pozostałe były tylko by upewnic się, że "coś trafi".
Jeśli pozostało mu czasu na jeszcze jakąś akcję, to rzucił w przeciwnika namagnesowanymi wcześniej kunaiami w liczbie trzech i sięgnął po zwój z senbonami.

[uhide=Ario, Tamaki Hyūga]98,25% - 2,25% = 96%
Staty:
SIŁA 1
WYTRZYMAŁOŚĆ 30
SZYBKOŚĆ 40
PERCEPCJA 60
PSYCHIKA 1
KONSEKWENCJA 1
KONTROLA CHAKRY: C
Technika:
Nazwa
Jiton: Jakuhō no Sōjin
Ranga
C
Pieczęci
Brak
Zasięg Max.
5m
Koszt E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3% (80 jednostek objętości) (1/4 kosztu za dotyk)
Opis Technika polega na nadaniu przeciwnikowi ładunku, który przyciąga pozostałe bronie kontrolowane w standardowy sposób przez Maji (muszą najpierw zostać namagnesowane za pomocą Jishaku Ninpō). Do tego stanu można doprowadzić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest kontakt fizyczny - wystarczy bezpośrednie dotknięcie, by namagnesować cel z odwrotnym ładunkiem. Drugim jest użycie metalowych broni jako przekaźników, którymi potem należy trafić przeciwnika, by został on automatycznie namagnesowany. Efekt jest łatwo przewidzieć, ale dla rywala może być lekko szokujący. Od teraz pociski znajdujące się w zasięgu namagnesowanego oponenta będą kierowały się na niego bez naszego udziału, czyli otrzymujemy samonaprowadzające pociski lecące by trafić cel. Przeciwnik w takiej sytuacji może zrobić kilka rzeczy - zasłonić się czymś i liczyć, że podążające bronie utkną na dobre, oddalić się na tyle daleko (zasięg techniki), by siły magnetyczne pomiędzy nim a pociskami przestały działać, bądź też unikać broni przez 3 tury, po których to cel traci ładunek i tym samym nie przyciąga broni. Szybkość kontrolowanych broni lecących na namagnesowany cel jest równa szybkości używanego Reberu. Możliwe jest również miotanie broni w tradycyjny sposób na ofiarę techniki. Zasięg przyciągania do celu jest wtedy skrócony o połowę, a prędkość nakierowywanych na niego przedmiotów jest taka, z jaką zostały wyrzucone.
[/uhide]
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2146
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 312
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Akihiko Maji »

Tak więc walka się już zakończyła, a przynajmniej tak to aktualnie wyglądało. Wróg obezwładniony, porwana dziewczyna odbita. Udało się nawet uniknąć strat w ludziach. Chłopak schował więc swój zwój, w którym miał zapieczętowaną broń miotaną. Nie miał już po co obrzucać senbonami, unieruchomionego przeciwnika. Dalsza część wydarzeń rozegrała się w mgnieniu oka. Po chwili porwana dziewczyna została przetransportowana do szpitala. Akihiko pokiwał głową na znak, że na pewno przyjdzie.
Podszedł do Tamaki, która w końcu zniknęła mu w czasie akcji z pożarem.
-Jesteś cała?
Zapytał, martwiąc się o nowopoznaną Hyugę. Nim jednak mógł udać się z nią do szpitala na spotkanie, musiał odzyskać swój ekwipunek. Podszedł, więc do pana, który obezwładnił przestępcę kopem w szczękę. Dość bolesna aczkolwiek skuteczna metoda.
-Pójdę z panem. Chciałbym odzyskać to czym w niego rzucałem
Przyznał od razu, nie narzucając jednak terminu odbioru broni. Wyjmowanie jej tutaj, w takich warunkach raczej nie było dobrym pomysłem. Tak więc Maji postanowił pomóc przetransportować niegodziwca za kratki... czy gdzie go tam chcieli zabrać. Mimo całej tej sytuacji, Akihiko cieszył się, że nie musiał nikomu odbierać życia, a przestępcy ostatecznie zostali zneutralizowani. Teraz pozostało mieć nadzieję, że dziewczyna wydobrzeje.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Tamaki Hyūga »

Zadowolona z rozwoju wydarzeń, obserwowałam jak wciąż uwięziony pod koniem porywacz zostaje dodatkowo jeszcze potraktowany paroma metalowymi pociskami przez Akihiko a zaraz po tym jak zostaje przygwożdżony do podłoża przez stróża prawa. Zeskoczyłam z dachu na plan i podeszłam do blond shinobiego, cały czas kontrolując poczynania bandyty. W razie jakby próbował się szarpać i wyrywać strażnikowi to byłam gotowa interweniować i zaatakować go, tym razem jednak bez patyczkowania się, od razu starałabym się go zabić.
Słysząc słowa strażnika, który zabrał nieprzytomną kobietę, skinęłam głową po czym podeszłam do Majiego.
- Tak, tak, ze mną wszystko w porządku, mam nadzieję że nie masz mi za złe że tak cię zostawiłam z tym całym ogniem ale nie chciałam żeby tamci uciekli. - powiedziałam do chłopaka z przepraszającym uśmiechem. Idąc za przykładem Akihiko, również zebrałam wszystkie wykorzystanie przeze mnie metalowe kulki, koniec końców, zawsze lepiej było być te parę ryo do przodu niż ponowne wydawanie pieniądze na amunicję do techniki. Po zebraniu moich rzeczy odnalazłam ponownie mojego kompana.
- No dobrze, to jak już wszystko mamy to chodźmy do tego szpitala, może dowiemy się czegoś wiecej o tej całej sytuacji. - zaproponowałam chłopakowi.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2146
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po upewnieniu się że bandyta nie będzie sprawiał już więcej problemów, mogłam wraz z Akihiko udać się na posterunek gdzie musiały zostać zabrane wykorzystane przez nas bronie w celu udokumentowania wszelkich szczegółów do raportu. Kiedy zostaliśmy zaproszeni na przesłuchanie do jednego z oficerów, oczywiście nie odmówiłam, nic nie miałam do ukrycia i nie uważałam żeby mój kompan miał cokolwiek przeciwko. Usiedliśmy więc w oddzielnym pokoju i mężczyzna poprosił nas o przedstawienie historii zdarzeń. Spojrzałam na blondyna aby sprawdzić czy aby nie wyrywa się do odpowiedzi po czym jeżeli tak nie było to ja przejęłam pałeczkę.
- No dobrze więc. Oboje siedzieliśmy wewnątrz karczmy Onigiri gdzie ja spożywałam posiłek i piłam herbatę i dosiadł się do mnie mój znajomy. - tutaj gestem wskazałam siedzącego obok shinobiego z klanu Maji. - Po jakimś czasie, kiedy już lokal zaczął się wyludniać to nagle przez główne drzwi wpadła jakaś kobieta, cała umorusana we krwi. Oczywiście od razu zerwaliśmy się z miejsc i ruszyliśmy sprawdzić co się dzieje. Wtedy też zobaczyliśmy tą dwójkę bandytów, którzy wlekli kobietę aby zabrać ją na koniu. Podawali się oni za strażników miejskich i mówili że ona jest złodziejką, która uciekła z aresztu. Mi od razu coś śmierdziało, więc nie dawałam za wygraną i dalej ich męczyłam pytaniami, więc jeden z nich się wkurzył i próbował nas uwięzić za pomocą techniki Uwolnienia Ognia. Na szczęście mi udało się wydostać z pułapki i ruszyć w pogoń podczas której wyeliminowałam jednego z porywaczy a potem dogonił mnie jeden z waszych. Akihiko może opowiedzieć co się wtedy działo w karczmie bo sama byłam zajęta wtedy pościgiem. - opowiedziałam po czym skinęłam blondynowi głową aby zachęcić do dorzucenia czegoś od siebie.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 312
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Akihiko Maji »

W towarzystwie starszej rangą, przedstawicielki klanu Hyuga, Akihiko udał się, więc na posterunek, chcąc odzyskać swój sprzęt. Ryo w końcu nie rośnie na drzewach, a Doko raczej nigdy nie mogą narzekać na nadmiar majątku. W trakcie podróży dostrzegł także jak pan bandyta jest zabierany w opancerzonym powozie. No cóż, z pewnością nie będzie za nim tęsknić. Oby posiedziałza kratkami długo, może to go jakoś "wychowa". Tak czy siak, w końcu dotarli na posterunek, a blondyn mógł schować odzyskaną broń miotaną. Oczywiście, nie odmówił złożenia raportu z całego tego wydarzenia. Oficer w oczach blondyna wyglądał trochę strasznie, toteż nawet gdyby chciał, to bałby się odmówić składania wyjaśnień. Na początku trochę się wahał, więc pierwsza odezwała się Tamaki.
-Zostałem pod karczmą, która zaczęłą się palić w wyniku tego ataku Katonem razem z dwoma strażnikami. Przypomniawszy sobie, że w środku pozostał jeszcze jeden klient, wszedłem do środka by go wyciągnąć. W tym czasie jeden ze strażników chyba pobiegł po pomoc, która dotarła niedługo później. Wsparcie zajęło się nieprzytomnym cywilem oraz gaszeniem ognia, a ja wraz z jednym ze strażników ruszyłem za porywaczami. Gdy dotarliśmy już na miejsce, przeciwnik był unieruchomiony pod koniem.
Tak w sumie teraz zdał sobie sprawę z tego, że po drodze widział tego drugiego obezwładnionego bandytę. Chyba tak pochłonęła go cała akcja, że mu to wtedy umknęło. Co do samych wyjaśnień to starał się mówić spokojnie i szczerze. Skrócił całą sytuację do kilku zdań, by nie zabierać oficerowi czasu detalami.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2146
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Tamaki Hyūga »

- Rozumiem, w takim razie mam nadzieję że zapewnione przez nas informacje były w stanie jakoś panu pomóc. - odpowiedziałam również wstając aby uścisnąć ogromnemu mężczyźnie rękę - Mam nadzieję że nigdy nie będziemy w sytuacji w której będziemy musieli się do tego uciekać. - odpowiedziałam uprzejmie do Shirine po czym jak już nas odprawił i opuściliśmy jego gabinet to zwróciłam się do Akihiko.
- Chodźmy teraz do szpitala, ten drugi strażnik, który zabrał z placu kobietę chciał abyśmy się tam udali jak już załatwimy wszystko. - powiedziałam do chłopaka po czym jeżeli nie miał nic przeciwko to wraz z nim ruszamy w kierunku szpitala. Miałam nadzieję że kobiecie koniec końców nie przydarzyło się nic poważniejszego i po szubkiej rekonwalescencji wróci ona do pełni zdrowia.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 312
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Akihiko Maji »

Po złożeniu wyjaśnień, Akihiko skorzystał z przyniesionej wody by ugasić pragnienie. Mógł teraz odetchnąć, w końcu jego walka na dziś się już chyba skończyła. Teraz pozostało dopięcie ostatnich spraw takich jak właśnie kwestia zeznań czy odwiedzenie szpitala i mógł ruszać w dalszą podróż. Słowa mężczyzny ucieszyły chłopaka, który oczywiście ucisnął jego dłoń. Miał tylko nadzieję, że pan mundurowy nie zmiażdży mu dłoni. Gdy było już po wszystkim Maji pożegnał się, wyraźnie szczęśliwi z powodu tego iż był przydatny. Może był to pierwszy krok w stronę budowania sobie reputacji w świecie shinobi? Tak czy siak, trzeba się było zbierać, tak więc Akihiko opuścił gabinet zaraz za Hyugą.
-Zgadzam się, im szybciej tym lepiej
Pokiwał głową i udał się wraz z Tamaki do szpitala. Ciekawe w jakim stanie była ta dziewczyna...
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2146
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po opuszczeniu okolicy szpitala, skierowałam się ponownie do Karczmy Onigiri gdzie chciałam nieco odpocząć po całym tym zamieszaniu a także sprawdzić jakie były finalnie zniszczenia. Jak się okazało, szybka reakcja Akihiko oraz straży miejskiej pozwoliły zminimalizować straty do minimum i jedynie od frontu ściany były nieco osmolone ale poza tym wszystko wydawało się być w miarę w porządku. Karczmarz już zorganizował sobie pomoc w porządkowaniu wszystkiego. Ku mojemu zdziwieniu podszedł do mnie wtedy spory mężczyzna, skłonił się nisko i bez słowa wręczył mi jakiś list. Obserwowałam go podejrzliwie, jednak otworzyłam kopertę aby sprawdzić co jest w środku.
Przeczytałam uważnie list i okazało się że nie był on odpowiedzią od Ario. Podniosłam wzrok znad kartki i spojrzałam na mężczyznę.
- Czy przeczytała pani już wiadomość? - zapytał się tubalnym głosem po czym kiedy skinęłam, odebrał ode mnie list po czym spalił go na moich oczach, skłonił się a następnie zniknął w kłębach dymu. Całe zdarzenie działo się bardzo szybko i sama do końca nie byłam pewna co to wszystko miało znaczyć.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Tamaki Hyūga »

W mojej głowie kołatały się myśli i zastanawiałam nad implikacjami tego wszystkiego o czym właśnie się dowiedziałam. Walka pomiędzy Murem a Uchiha? Zdecydowanie brzmiało to bardzo poważnie i będzie miało duży wpływ na dalszy przebieg zdarzeń na świecie, więc z pewnością chciałam tam być i odegrać w tym jakąś rolę i miałam nadzieję że będzie ona bardziej znacząca niż to co udało mi się zrobić podczas wyprawy do Oniniwy. Westchnęłam głęboko i zdecydowałam że wyślę kolejną wiadomość do Ario w nadziei że do niego dotrze a także aby upewnić się że marionetkarz dowie się o tym wszystkim. Czym prędzej odszukałam kuriera i przekazałam mu napisaną szybko wiadomość na kartce z notesu, którą następnie wyrwałam i przekazałam posłańcowi wraz z zapłatą za dostarczenie przesyłki.
  Ukryty tekst
Kiedy miałam to już z głowy, podeszłam bliżej do zniszczonego budynku karczmy i rozejrzałam się w poszukiwaniu właściciela, chcąc zaoferować mu moją pomoc.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po dokładniejszym przyjrzeniu się okazało się że karczmarz, który jeszcze nie tak dawno temu rozpaczał nad zniszczoną karczmą, teraz już wziął się w garść i bardzo energicznie coś sobie notował i liczył z pomocą małego przyrządu. Zadowolona z faktu że mężczyzna zamiast użalać się nad sobą zabrał się do roboty, podeszłam do niego aby zaoferować mu pomoc w przywróceniu karczmy do stanu sprzed niedawnego incydentu.
- Dzień dobry, widzę że budynek nieco ucierpiał przy tym całym zamieszaniu z porywaczami, czy mogłabym może jakoś panu pomóc z naprawą tego wszystkiego? Byłam już kilkukrotnie klientką w pańskiej karczmie i byłoby mi wielce szkoda jakby przez coś takiego pański interes podupadł. - powiedziałam miłym i serdecznym tonem kiedy zbliżyłam się już do mężczyzny.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości