Karczma Onigiri

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 312
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Akihiko Maji »

A więc jednak bójka, no cóż, taki rozwój wydarzeń był bardzo prawdopodobny. Dlatego też Akihiko nadal miał przy sobie owe trzy namagnesowane kunaie. Jako, że Tamaki najpewniej wzięła na celownik swojego "wygadanego" znajomego to Majiemu pozostał pan z gurdą. Podejść do niego nie mógł albowiem ryzykował kontakt z ogniem, a Suitonu to nie posiadał. Miał tylko jedną możliwość, rzucić kunaiami w jego stronę i wspomóc ich lot klanowymi umiejętnościami. Skupił się całkowicie na tym, chcąc trafić bronią w nogi posiadacza gurdy, z nadzieją, że w ten sposób go zatrzyma lub chociaż spowolni.
Nie wierzę, że tak ma wyglądać moja pierwsza walka z ludźmi
Gdy tylko mógł, zaczął się cofać do tyłu, by wyjść z zasięgu ewentualnego ataku ze strony przeciwnika. Jeśli kunaie sięgnęły celu, to chłopak wyciągnął zwój, na wypadek gdyby walka miała być kontynuowana.

[uhide=Ario, Tamaki Hyūga]101,75% - 3,5 (1/3 z kosztu 10) = 98,25%
Nazwa
Jiton: Reberu Di
Ranga
D
Podstawowa ranga Kekkei Genkai. Tutaj użytkownik jest w stanie kontrolować namagnesowane bronie na stosunkowo niewielkim zasięgu i z niewielką mocą, jednak wykorzystując swoją wyobraźnię i zmysł taktyczny jest w stanie uczynić zaskakująco dużo. Same podstawy nie pozwalają na wiele - kunaie, shurikeny i inne podobne rozmiarowo bronie bez problemu poddają się naszym magnetycznym umiejętnościom, ale te największe trzeba sobie odpuścić, a przynajmniej na jakiś czas.
Szybkość Broni
Słaba (60)
Max obj. Broni
Sumarycznie 80 jednostek objętości
Zasięg
Koszt Chakry
E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% (na turę)
[/uhide]
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Ario »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Tamaki Hyūga »

Zgodnie z planem, wystrzeliłam w kierunku jednego z przeciwników metalową kulkę, chcąc go szybko wyeliminować z walki, jednak podczas celowania nie wzięłam pod uwagę tego że będzie on wskakiwał na konia, więc mój pocisk jedynie drasnął go w nogę, co zdecydowanie wybiło mnie z równowagi. Widząc chwilową przerwę w ścianie ognia, wyskoczyłam z okręgu i popędziłam w pogoni za zbójami, którzy uciekali z ogłuszoną kobietą. Słysząc że zorientowali się oni że ich doganiam uśmiechnęłam się pod nosem, przygotowana aby unikać ewentualnych ataków mających na celu spowolnienie mojego pościgu, co zgodnie z oczekiwaniami nadeszło zaraz po tym. Drugi z mężczyzn odwrócił się w moim kierunku i po chwili ujawnił swoje umiejętności, wypuszczając w moim kierunku duży pocisk powietrzny, co wskazywało na jego obeznanie z Uwolnieniem Wiatru.
Rozpoczęłam robić unik, odskakując w bok, jednak starając się również aby nie zaprzestać pościgu, sięgnęłam również do kabury, ponownie wyciągając metalową kulkę aby raz drugi użyć mojej autorskiej techniki, tym razem celując jednak w wierzchowca mężczyzny. Bolał mnie fakt iż byłam zmuszona do zaatakowania zwierzęcia, jednak praca kunoichi czasami po prostu wiązała się z tego typu uczynkami, więc nie miałam wyboru. Wystawiłam przed siebie rękę w której trzymałam kulkę i wywołując podmuch, wystrzeliłam ją w nogę konia w nadziei że uda mi się po prostu go zatrzymać bez uśmiercania go. Jeżeli udało mi się powalić wierzchowca to podbiegam czym prędzej do niego aby wykonać technikę sześćdziesięciu uderzeń wycelowanych w tenketsu przeciwnika.
Zastanawiałam się również w między czasie, jak Akihiko poradzi sobie z problemem z którym go zostawiłam. Czułam się trochę źle że opuściłam Majiego w takiej sytuacji, jednak miałam nadzieję że jakoś sobie z tym wszystkim poradzi i nie będzie miał mi tego za złe.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 312
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Akihiko Maji »

Chłopak westchnął, wyraźnie niezadowolony z faktu iż nie trafił przeciwnika. Tamaki odniosła niewielki sukces ze swoim atakiem, jednak ostatecznie, dwójka napastników uciekała sobie konno. Hyuga pognała za nimi, a Maji.. cóż nawet gdyby płomienie nie odcięły go od sojuszniczki to musiał zając się gaszeniem pożaru. Ten bowiem zaczął przenosić się poblisku budynek i mimo iż przygasał, mógł narobić szkód. Akihiko ruszyłby od razu na poszukiwanie wody, którą mógłby ugasić ogień ale pojawili się straznicy.
-Dwójka mężczyzn porwała ze sobą jakąś dziewczynę, podając się za strażników. Gdy próbowaliśmy wyjaśnić sprawę potraktowano mnie i moją przyjaciółkę ogniem, który zaczął się rozprzestrzeniać.
Po tym pospiesznym wytłumaczeniu sytuacji chłopak pobiegł szukać studni, skąd mógłby zaczerpnąć wody. Nie miał Suitonu, więc było to jedyne wyjście. Oczywiście, biegnąc wytłumaczył, co zamierza zrobić, by nie wzięto tego przypadkiem za próbę ucieczki.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Ario »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 312
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Akihiko Maji »

A więc jednak trafili na bandytów i to dość odważnych skoro zdecydowali się na porwanie w samym środku miasta. Niestety, Akihiko nie miał wiele czasu na rozmyślanie. Dowódca strażników ruszył za porywaczami, za to blondyn pozostał z dwoma jego towarzyszami. W tym momencie Maji coś sobie przypomniał i spojrzał przestraszony w stronę karczmy.
-W środku najpewniej została jedna osoba!
Powiedział, ba wykrzyczał możnaby rzec i ruszył biegiem, chcąc dostać się do środka budynku nim ogień odbierze mu taką możliwość. Ludzkie życie było bezcenne i jednym z obowiązków shinobi była właśnie ochrona życia cywili przed niebezpieczeństwami. Nawet jeśli nie znał tego człowieka, nawet jeśli nie pochodzili z tej samej wioski, Akihiko po prostu nie mógł zostawić go na pewną śmierć w płomieniach. Jeśli udało mu się dostać do środka to ruszył do ostatniego miejsca, w którym widział śpiącego nieznajomego. Miał nadzieję, że strażnicy zajmą się ogniem, by ten nie odciął im drogi ucieczki.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Tamaki Hyūga »

Jak się okazało, tym razem wystrzelona techniką kula trafiła o wiele bardziej dotkliwie i mężczyzna został zrzucony z konia. Nie czekając ani chwili, od razu rzuciłam się na mężczyznę i zasypałam szybkimi uderzeniami, które miały na celu dotkliwie go zranić ale również uniemożliwić korzystanie z jakichkolwiek technik. Kiedy wszystkie 64 uderzenia zostały zadane, obserwowałam uważnie mojego przeciwnika, gotowa do ewentualnego kontynuowania walki, jednak ten po chwili osunął się na ziemię. W tym samym czasie drugi z bandytów zdążył już nieco bardziej oddalić się ode mnie, więc miałam sporo nadganiania, gdyby nie fakt że właśnie podjechał do mnie strażnik miejski na masywnym koniu. Słysząc jego słowa, nie marnowałam czasu i od razu złapałam go za rękę i z jego pomocą wskoczyłam na konia abyśmy mogli ruszyć w pogoń za porywaczem.
- Szybko, najpierw prosto a później w alejkę w lewo! - powiedziałam do strażnika po czym skupiłam się aby dokładnie obserwować uciekającego na koniu zbira a także okoliczne uliczki, nie chciałam żebyśmy wbiegli w jakiś ślepy zaułek.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Ario »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Tamaki Hyūga »

Kontynuując pościg, ruszyliśmy zgodnie z tym jak pokierowałam strażnika. Obserwowałam w międzyczasie okolicę, starając się na bierząco analizować dalsze potencjalne drogi a także trasę po której poruszał się uciekinier. Dojechaliśmy do rozwidlenia, które prezentowało nam dwie opcje. Jedną było nieznaczne cofnięcie się aby dotrzeć do drogi, którą obrał uciekający zbir oraz drugą czyli przedarcie się mniejszymi alejkami w kierunku bramy wychodzącej z Ryuzaku. Szybko myśląc rozpatrzyłam obie te możliwości.
- W prawo! Przebij się tymi alejkami w kierunku bramy w tym czasie ja postaram się go odciąć przeskakując po dachach budynków. - powiedziałam do strażnika i zaczekałam na najbardziej odpowiedni moment aby przeskoczyć z konia na budynek w razie czego wspomagając się podstawową techniką z dziedziny Ninjutsu, która pomoże mi w przebiegnięciu po ścianie budynku aby dostać się dalej na dachy. Cały czas staram się pilnować wzrokiem uciekającego porywacza aby dostosowywać moją trasę.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 312
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Akihiko Maji »

Akihiko zawsze przedkładał umysł nad mięśnie, jednak zdarzały się sytuacje kiedy nie było czasu na obmyślenie planu i trzeba było po prostu działać instynktownie. Tak też było i teraz, kiedy to od razu zdecydował się na wyciągnięcie cywila z palącej się karczmy. Gość trochę ważył jednak Majiemu udało się go wyciągnąć na zewnątrz. Cała akcja minęła mu nadzwyczaj szybko toteż zaskoczył go fakt, że po powrocie na zewnątrz zastał jedynie jednego ze strażników. Drugi jak się okazało pobiegł po pomoc. Z jednej strony dobrze, bo w trójkę mogliby mieć problemy z ugaszeniem ognia. Z drugiej, we dwójkę będzie jeszcze ciężej, a dodatkowo mieli na głowie mężczyznę, który jak się okazało, nie oddychał. Nowy towarzysz Akihiko zdawał się już panikować, Maji to jednak doskonale zrozumiał. W takim wypadku, to blondyn musiał przejąć "ster". Przełknął głośno ślinę, zbierając resztki odwagi.
-Jeśli nie ma pan szkolenia medycznego to proszę się zając ogniem!
Krzyknął do strażnika i jeśli ten nie okazał się posiadać talentu do iryojutsu to Akihiko musiał się zająć poszkodowanym. Jego wiedza nie wykraczała poza tą, która posiadał zwyczajny Doko, jednak nie mógł gościa ot tak zostawić. Sprawdził jeszcze raz oddech by upewnić się co do "diagnozy" strażnika i jeśli faktycznie gość nie oddychał to rozpoczął masaż serca. Nie był zawodowym medykiem, ba nie był nawet praktykantem, więc jego ocena sytuacji mogła być zła. Jednak czuł, że musi coś zrobić.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Ario »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Tamaki Hyūga »

Posłałam strażnika na koniu aby odciął drogę uciekinierowi a sama przeskoczyłam z wierzchowca na budynki aby przedostać się skrótem do jakiegoś dogodnego miejsca skąd mogłabym wykonać atak w celu uwolnienia kobiety. Przeskoczyłam po kilku dachach aż zobaczyłam że bandzior wjechał na spory plac. Niestety on również mnie zauważył i już przygotowywał jakiś kolejny atak. Szybkie pieczęci i zaraz po tym w moim kierunku leciała niepokojąca szara chmura. Wykorzystując fakt że przeciwnik nie powinien być w stanie mnie teraz obserwować, sięgnęłam do kabury po kolejną metalową kulkę i starając się wycofać dalej od chmury, wystrzeliłam kulką celując w głowę użytkownika Uwolnienia Ognia. Pamiętałam aby mieć na uwadze również zasięg mojej techniki i wystrzelić będąc nie dalej niż dwadzieścia pięć metrów od wroga. Miałam nadzieję że za pomocą tego manewru uda mi się powstrzymać bandytę zanim doprowadzi on do kolejnych zniszczeń w mieście lub co gorsza, strat w cywilach. Jeżeli chmura poruszała się jednak zbyt szybko abym mogła odpowiednio wycelować i wystrzelić za pomocą techniki to skupiam się na wycofaniu a następnie okrążeniu przeciwnika ze strony przeciwległej do tej od której nadjedzie do niego strażnik miejski.


  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 312
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Akihiko Maji »

Akihiko nie lubił dowodzić, toteż z nieskrywaną radością przyjął fakt, że pojawiło się wsparcie, które zajmie się i nieprzytomnym i pożarem. Maji od razu odsunął się, zostawiając medykowanie, bardziej doświadczonemu towarzyszowi. W gaszeniu też chyba sobie radzili, w przeciwieństwie do Akihiko, ci posiadali jakieś techniki suitonu. Blondyn mógł zatem tylko patrzeć na akcję strażników, dopóki jeden z nich się do niego nie zwrócił. Wcześniej jednak zebrał swoje trzy kunaie, którymi wcześniej próbował obrzucic napastników, o ile jeszcze gdzieś tam leżały.
Na słowa strażnika chłopak pokiwał twierdząco głową i z pomocą towarzysza znalazł się na koniu. Powinien sprawdzić jak radziła sobie Tamaki oraz kapitan strażników. Użytkownik magnetyzmu za wiele nie zrobił do tej pory, nie licząc wyciągnięcia jednego człowieka z karczmy.
-Przepraszam, za tamto
Wydukał, mając na myśli tamto podniesienie głosu. Miał szczerą nadzieję, że Hyudze nic nie jest i skończyła już walczyć. Nie mniej, trzeba było wziąć też pod uwagę najgorszy możliwy scenariusz. Na wszelki wypadek, przygotował sobie już pięć shurikenów.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Ario »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma Onigiri

Post autor: Tamaki Hyūga »

Odsuwając się od niepokojącej chmury, wystrzeliłam kulką w przeciwnika, która trafiła go w bark tuż po tym jak ten wypuścił kolejną technikę Katonu, prosto w przygotowany wcześniej dym. Cała chmura po zetknięciu się z nią płomieni, momentalnie eksplodowała, powodując okropny hałas a nawet poczułam silny podmuch rozchodzący się od wybuchu. Bandyta trafiony w bark, odleciał pod impetem pocisku i pociągnął tym samym lejce w efekcie czego przestraszony koń stanął dęba i zrzucił z siebie swojego jeźdźca a także drugą pasażerkę, która w dalszym ciągu nieprzytomna spadła na ziemię. Widząc to wszystko, dziękowałam sobie w duchu za przezorność i że nie próbowałam przebić się prosto przez dym do porywacza. Rozejrzałam się po okolicy i zauważyłam że z jednej strony na plac wjechał strażnik z którym chwilę temu jechałam na koniu a z drugiej, również w towarzystwie strażnika, zjawił się Akihiko. W tym samym czasie, bandyta próbował wykaraskać się spod przewróconego wierzchowca, jednak pewnie jeszcze zajmie mu to chwilę, którą starałam się wykorzystać aby dostać na plac, omijając oczywiście zniszczenia jakie musiała spowodować technika Uwolnienia Ognia rzucona przez wroga.
- Uważajcie na niego! Nie wiadomo jakie jeszcze ma techniki w zanadrzu! - zawołałam do strażników oraz Akihiko, aby mieli się na baczności kiedy będą się zbliżać do mężczyzny w tym czasie sama również byłam przygotowana na jakiekolwiek zwroty akcji i ataki skierowane w moją stronę.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości