Opuszczone domostwo

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Opuszczone domostwo

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po uwolnieniu chłopca od razu zasypałam go pytaniami, jednak ten okazał się zbyt przerażony aby od razu odpowiedzieć. Widziałam że był on brudny i tak naprawdę nie wiem jak długo przetrzymywał go tutaj ten marionetkarz. Nim jednak wywiązała się pomiędzy nami jakakolwiek konwersacja usłyszałam alarmujący trzask. Od razu spojrzałam na zwłoki marionetkarza i ujrzałam pęknięcia rozchodzące się po ścianie w którą był on wgnieciony. Cały budynek zaczął głośno protestować po czym zaczęło się robić bardzo nieciekawie. Dziecko zaczęło krzyczeć a z sufitu odpadł spory kawałek i zablokował przejście z powrotem do graciarni. Wiedząc że nie ma czasu na rozmyślanie, czym prędzej doskoczyłam do blokującego drzwi odłamka i użyłam na jego boku Hakke Kūhekishō tak aby przesunąć go na bok i umożliwić nam ucieczkę. Jeżeli udało się przesunąć kamień złapałam dzieciaka i biorąc go na plecy rzuciłam się w szaleńczy bieg, chcąc czym prędzej wydostać się z podziemi. Tym razem moja przeprawa przez graciarnię była kompletnie pozbawiona jakichkolwiek prób finezji i po prostu przecięłam pomieszczenie nie bacząc na to czy mogę po drodze cokolwiek zniszczyć czy hałasować, jedyne co się liczyło to uważanie na potencjalne spadające z sufitu kolejne odłamki i trzymanie kurczowo chłopaka aby go nie zgubić po drodze.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Opuszczone domostwo

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Opuszczone domostwo

Post autor: Tamaki Hyūga »

Działałam szybko i praktycznie instynktownie. Usunęłam z drogi kamień, który blokował przejście i ruszyłam czym prędzej w drogę powrotną w kierunku wyjścia z podziemi. Udało mi się sprawnie przedostać przez graciarnię, jednak czułam że ledwo umykam przed spadającymi kamieniami i innymi zagrożeniami. Stanęłam na skrzyżowaniu korytarzy i musiałam szybko wybrać drogę. Z jednej strony był znany mi korytarz którym tutaj weszłam i wiedziałam że na jego końcu czekają na mnie schody na górę, jednak był on widocznie nadwyrężony i ciężko było stwierdzić czy nie zawali się on w trakcie kiedy będę nim przechodzić. Z drugiej strony był korytarz prowadzący w kompletnie inną stronę i nie wiedziałam ani czym ani jak daleko się kończy, jednak był on wyraźnie stabilniejszy i nie groził zawaleniem. Po ostatnim odłamku który minął nas praktycznie o włos, zdecydowałam się nie nadwyrężać mojego szczęścia i pobiegłam wgłąb bezpieczniejszego korytarza. Biegłam tak długo aż znalazłam się w bezpiecznej odległości od walącej się części budynku i zwolniłam aby rozejrzeć się z pomocą Byakugana w nadziei że uda mi się znaleźć drogę powrotną na powierzchnię.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Opuszczone domostwo

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Opuszczone domostwo

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po szybkim wyborze bezpieczniejszego z korytarzy i szaleńczej ucieczce od walących się sufitów i ścian, modliłam się do wszystkich bogów, którzy akurat słuchali o to aby droga którą wybrałam nie okazała się być ślepym zaułkiem albo labiryntem. Chwilę później ujrzałam że moje modły zostały wysłuchane i na końcu korytarza znajdowała się drabina prowadząca na górę. Ruszyłam spokojniejszym już krokiem w kierunku wyjścia, oglądając równocześnie kupkę gruzu, która leżała usypana na środku tego korytarza. Przyjrzałam się dokładnie kamieniom a następnie obejrzałam również ściany w poszukiwaniu wszelkich śladów pułapek. Jeżeli nic takiego nie rzuciło mi się w oczy to odwróciłam się w kierunku Hariyou.
- No chodź, musimy przejść nad tymi kamieniami i potem chwila moment i będziemy na powierzchni. - powiedziałam do chłopaka i pomogłam mu przejść nad małym gruzowiskiem a następnie sama również się przeprawiłam na drugą stronę abyśmy mogli razem ruszyć dalej.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Opuszczone domostwo

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Opuszczone domostwo

Post autor: Tamaki Hyūga »

Pomimo wszelkich trudności, udało się nam nareszcie przedostać do schodów a potem wyjść z powrotem na parter. Rozejrzałam się po najbliższej okolicy i sprawdziłam w której części domostwa wyszliśmy i sprawdziłam która droga będzie szybsza aby wrócić do kolegów Hariyou. Sprawdziłam również w międzyczasie czy dalej znajdują się oni przy schodach prowadzących do piwnicy czy może wystraszeni zawaleniem się części podziemi nie uciekli gdzieś indziej. Po zlokalizowaniu bandy gagatków rozejrzałam się za potencjalnymi błyskotkami bądź pieniędzmi jakie by mogły zostać przeoczone przez jakichś szabrowników. Jak już ustalę optymalną drogę powrotną do reszty to ruszam im na spotkanie wraz z Hariyou.



  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Opuszczone domostwo

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Opuszczone domostwo

Post autor: Tamaki Hyūga »

Rozejrzałam się dokładnie po budynku, jednak ku mojemu rozczarowaniu, okazało się że domostwo musiało zostać wcześniej już kompletnie wyczyszczone przez złodziei i nie zostało tutaj już absolutnie nic co prezentowałoby sobą jakąś większą wartość. Kiedy zauważyłam że gagatki są przy wejściu w towarzystwie przepytujących ich strażników to zdecydowałam się pójść tam i uratować skórę reszcie bandy. Wzięłam za rękę Hariyou i ruszyłam najkrótszą, bezpieczną drogą w kierunku zbiorowiska.
Kiedy dotarłam do strażników i dzieci puściłam Hariyou i wysunęłam się pomiędzy dzieciaki i stróżów prawa.
- Dzień dobry, jestem Tamaki Hyūga. Czy mogę jakoś panom pomóc? - odezwałam się spokojnym głosem dezaktywując Byakugana.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Opuszczone domostwo

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Opuszczone domostwo

Post autor: Tamaki Hyūga »

Zadowolona z pokojowego nastawienia strażnika zdecydowałam się po prostu postawić na szczerość. Słyszałam również słowa krążące pomiędzy zebranymi cywilami i podejrzewałam że również moja reputacja może pomóc w poradzeniu sobie z całą sprawą w spokojny i cywilizowany sposób.
- To może zacznę od początku. Dzisiaj rano przyszła do mnie ta trójka gagatków. - wskazałam tutaj w kierunku dzieci - I powiedzieli że ich kolega, ten z którym teraz przyszłam, wszedł do tego budynku i od jakiegoś czasu już nie wychodził, więc zmartwieni poczęli szukać kogoś kto by wszedł do środka i go poszukał i tak też zgodziłam się zrobić. Kiedy byłam wewnątrz to zauważyłam że w podziemiach budynku był właśnie zaginiony chłopiec. Przetrzymywał go jakiś mężczyzna, chłopiec był związany i sami widzicie że nie jest w dobrym stanie, więc można spokojnie założyć że porywacz nie miał żadnych dobrych intencji względem Hariyou. Poszłam więc i rozprawiłam się z tamtym mężczyzną jednak niestety podczas walki został uszkodzony jakiś newralgiczny punkt konstrukcji budynku dlatego się zaczął walić. Na szczęście naszej dwójce udało się wydostać bez jakiegoś większego uszczerbku na zdrowiu, nie licząc może kilku siniaków czy zadrapań tu i tam. - powiedziałam całą historię kapitanowi i patrzyłam na niego w wyczekiwaniu na jego odpowiedź.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Opuszczone domostwo

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Opuszczone domostwo

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po przedstawieniu całej sytuacji zaczekałam aż kapitan zanotuje wszystko co potrzebuje po czym poprosił mnie abym zaczekała chwilę, na co odpowiedziałam jedynie skinieniem głowy. Kiedy mężczyzna się oddalił odwróciłam się do dzieci te do mnie podeszły aby podziękować i zaoferować alternatywną formę zapłaty a mianowicie przysługę za przysługę jaką im wyświadczyłam. Słysząc to uśmiechnęłam się dobrotliwie.
- Napewno zapamiętam. - odrzekłam, jednak w tym samym czasie ponownie podszedł do mnie kapitan i wyjaśnił co i jak. Pokiwałam ze zrozumieniem głową słysząc te informacje, zadowolona z faktu iż rzeczywiście mężczyzna z marionetką okazał się być porywaczem i nie było to po prostu zwykłe nieporozumienie z tragicznymi skutkami. - Bardzo więc się cieszę że mogłam pomóc w oczyszczania miasta z takich szumowin, bardzo dziękuję, możliwe że jak znajdę chwilę to zgłoszę się i postaram pomóc z resztą spraw. - odpowiedziałam przyjmując woreczek i chowając go do torby po czym odwróciłam się jeszcze raz do dzieciaków. - Uważajcie na siebie i nie wpadajcie więcej w kłopoty, ale jakby cokolwiek jeszcze się działo to pewnie zabawię jeszcze przez jakiś czas w Ryuzaku, więc wiecie gdzie mnie szukać gagatki. - powiedziałam do dzieci serdecznym głosem i jeżeli już wszystko zostało wyjaśnione to pożegnałam się ze wszystkimi, kierując się w stronę karczmy.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Opuszczone domostwo

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Opuszczone domostwo

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po zakończonej sprawie z dziećmi pożegnałam się ze wszystkimi i ruszyłam w drogę powrotną do Karczmy. Po drodze zauważyłam sklep z wyposażeniem i zdecydowałam że powinnam się tam udać aby zrobić zakupy na przyszłość, ponieważ wiedziałam że mój ekwipunek zdecydowanie wypadałoby uzupełnić i powiększyć o kilka przydatnych rzeczy, jednak mogło to zaczekać, teraz jedyne czego potrzebowałam to zjeść śniadanie na które czekam już od samego rana. Cała ta sytuacja z dziećmi i porywaczem na pewien czas kompletnie wybiła mi z głowy coś tak przyziemnego jak głód, jednak teraz jak już wszelkie emocje związane z walką czy uciekaniem z walącego się budynku opadły, czułam jak kiszki mi grały marsza.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Jawa i 2 gości