Tymczasowa Siedziba Kropli

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2146
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Tymczasowa Siedziba Kropli

Post autor: Ario »

Ario dalej przysłuchiwał się wszystkim opowieściom. Było to coraz bardziej zagmatwane, ale dla niego nie stanowiło to większego problemu.
- Czyli ta Kaguya to jakiś prekursor według tego co mówicie. Może ona pierwsza przebudziła chakre, a Mędrzec przypisał sobie jej zasługi? Albo...to po prostu była ta sama osoba. Historia potrafi przekręcić wiele rzeczy. W każdym razie, rozumiem, że chcecie poszukać jakichś poszlak. Sam jestem ciekawy, co znajdziecie. - potwierdził swoje poprzednie stanowisko Ario.
- Kaguyów znam osobiście, ale raczej nie charakteryzują się niczym specjalnym. Potrafią manipulować swoimi szkieletami, ale czy to ma związek z powstaniem chakry? Nie sądzę. Chociaż, może...dzięki temu że byliby pierwotni, wtedy chakra by przesiąknęła im na kości? Z czyście punktu widzenia medycznego pewnie byłaby taka możliwość, ale nie jestem pewny. Chyba to zbyt naciągane. - odparł.
- Jeżeli ta Kaguya potrafi chodzić po niebie, to raczej byłaby nieśmiertelna. Albo znalazła by sposób by przeżyć dłużej. Tak mi się wydaje. A nikt jej nigdy nie widział.

Kunisaku nie bardzo wierzył w jakichś bogów, nieśmiertelność i inne rzeczy. Bardziej, że to wszystko to kwestia jakichś sztuczek.
- W takim razie do jutra. - powiedział, a sam zebrał się i poszedł do matki. Chciał mieć na nią dziś oko i poobserwować jej zachowanie.

Rano jak się przebudził, spakował się i upewnił, że matka nic sobie nie zrobi, tak jak np. nie wypadnie z okna i położył salamandrę na jego barku. Zszedł na dół.
- Gdzie idziemy? - zapytał.
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Tymczasowa Siedziba Kropli

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Tymczasowa Siedziba Kropli

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Tymczasowa Siedziba Kropli

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2146
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Tymczasowa Siedziba Kropli

Post autor: Ario »

Ario wparował do siedziby Kropli bez większego problemu. Była otwarta, a na miejscu znajdował się przynajmniej jeden członek organizacji. Kunisaku był ciekawy, kogo tym razem spotka i nie musiał długo czekać, by odkryć, że to Kisuke.
- Wróciłem z misji. - poinformował, gdy tylko zobaczył swojego znajomego Aburame. - Byłem na eskorcie archeologów do miejsca kultu niejakiej Kaguyi. - wyjaśnił mu chłopak, zdejmując buty i wchodząc do środka. Zrzucił plecak z ramion i przeciągnął się. Zakasłał delikatnie.
- Byłem przekonany, że pierwszym człowiekiem, który opanował chakrę był Mędrzec 6 Ścieżek, a tu się okazuje, że prawdopodobnie on był jakimś synem kobiety, która była pierwsza. Kaguya na nią mówili. Tak wyglądała, przerysowałem ją. - to powiedziawszy, Ario zamierzał pokazać Kisuke swoje rysunki.
- Walczyłem z człowiekiem, który miał ciekawe zdolności. Miał dużo tatuaży, jakby pieczęci. Ale nie wiem co dawały. Mam zwój, który sobie wieczorem przeczytam i rozszyfruję to. Drugą technikę użył taką, że przy śmierci stworzył okrąg o średnicy z...10 metrów i wszystko zapieczętował. Muszę odbudować swoje marionetki po tym ataku, ale to później. - poinformował kolegę z organizacji.

- Na ten moment muszę nauczyć się tej Twojej techniki, co mi pokazywałeś. Klonowania. Przyda się pod eskorty, bo cywile mają problemy z szybkim...szybką...zmianą pozycji. - tutaj się Ario chwilę zastanowił, ale nic dalej nie komentował.
- Sprawdzę co u matki i potem przyjdę.

Ario zaszedł na górę i zajrzał do matki. Miała porządek, więc Kisuke musiał o nią zadbać. Kobieta siedziała i patrzyła przez okno. Sentoki cicho westchnął i zamknąl drzwi, przechodząc do swojego pokoju, by się trochę zdrzemnąć po podróży.

Jak wstał zszedł na dół, zjadł coś i wziął ze sobą Kisuke na zewnątrz, by przećwiczyć technikę.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2146
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Tymczasowa Siedziba Kropli

Post autor: Ario »

Kolejne dni mijały dość spokojnie, Ario zajmował się matką i w międzyczasie studiował zwój, który zdobył na ostatniej wyprawie.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 490
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Tymczasowa Siedziba Kropli

Post autor: Yuki Hoshi »

List przyniesiony przez wytrenowanego kruka.
0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2146
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Tymczasowa Siedziba Kropli

Post autor: Ario »

Ario kilka następnych dni spędził na naprawie wszystkich marionetek i konserwacji ich, a także na dyskusjach z Kisuke i prowadzonych przez siebie badań. Badań zarówno dotyczących zdrowia matki, jak i swojego własnego. Niestety, w jednym i drugim nie miał zbyt dobrych wiadomości. Co prawda byt z jego ciała się zrósł z płucami i nie wykazywał większej aktywności, tak komplikacje po chorobowe dawały się coraz bardziej we znaki. Z matką sytuacja była taka sama, nie miał żadnych postępów w jej leczeniu.

Zamierzał poświęcić kolejny dzień na robienie eksperymentów na własnym zdrowiu, jednakże otrzymawszy list od Hoshi, udał się do Kisuke i wspólnie omówili sprawę. Co prawda Ario nie czuł się super na siłach, by iść i wesprzeć Hoshi w jej...własnej walce? ... tak po prostu Kunisaku nie mógł jej odmówić wsparcia, jeżeli o nie zabiegała. Nie znał jej zdolności bojowych, ale skoro Kisuke o tym nie wspominał, zakładał że dziewczyna jest bardziej zarządczynią niż wojowniczką. Każdy miał swoje atuty, więc Sentoki nie mógł jej zostawić na pastwę losu. Pożegnał się z Kisuke i przekazał by dbał o matkę do jego powrotu, a sam udał się jeszcze do sklepu celem zrobienia zakupów i ostatnich przygotowań.

Wielka Bitwa miała nadejść, a młody Senotki liczył, że przynajmniej są przygotowani lepiej niż do turnieju.
  Ukryty tekst
Z/T viewtopic.php?p=210520#p210520
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 879
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Tymczasowa Siedziba Kropli

Post autor: Sasame »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 879
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Tymczasowa Siedziba Kropli

Post autor: Sasame »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 879
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Tymczasowa Siedziba Kropli

Post autor: Sasame »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2146
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Tymczasowa Siedziba Kropli

Post autor: Ario »




Dzień jak codzień. Sasame obudziła się w siedzibie, w której przebywała już dobrych kilka dni. Ptaszki ćwierkały, słońce przebijało się przez okiennice, oświetlając niemalże całe pomieszczenie. Od pewnego czasu większość swojego czasu poświęcałaś na treningi, zajmowanie się matką Ario, a także pielęgnowaniem spraw bieżących. Napewno nie przejmowałaś się zbytnio tym, że nie aż tak daleko trwała właśnie wojna, która miała przesądzić o kluczowych dla kontynentu sprawach. Taka była niestety prawda, nie wszystkie klany zareagowały tak jak powinny, czy w ogóle chciały reagować. W związku z tym miałaś dziś dzień wolny i zastanawiałaś się, jak go spożytkować.

Na Twoje szczęście, problem zamierzał sam się rozwiązać. Gdy tylko znajdywałaś się na parterze, postanowiłaś otworzyć drzwi by trochę przewietrzyć dom. Z grubsza załataliście z Kisuke siedzibę tak jak potrafiliście, więc nie było już jakichś dziwnych dziur w suficie i tak dalej. Było cicho i przyjemnie.

Nagle usłyszałaś dźwięk kroków i w drzwiach pojawiła się młoda dziewczyna w stroju marynarza. Wsadziła łeb do środka salonu, zostawiając stopy poza nim.
- Ara-ara...przydałby Wam się tutaj jakiś człowiek od porządku. - powiedziała do siebie, nie zauważając Twojej osoby. Dopiero po chwili przekręciła głowę w Twoim kierunku.
- O! Cześć! Jest Kisuke może? Przychodzę od mojego wujka z nowym zleceniem. Strasznie tutaj... - zaczęła mówić, po czym zatrzymała się. - ...straszny zaduch macie, w sensie. - poprawiła się szybko.

Uśmiechnęła się niewinnie, czekając na Twoją reakcję.
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 879
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Tymczasowa Siedziba Kropli

Post autor: Sasame »

Pogoda dopisywała a najważniejsze rzeczy jakie miałam obecnie w planach przyswoić, przyswoiłam. Razem z Kisuke udało się nam również niejako doprowadzić siedzibę do względnego porządku i nie wyglądało jakby miała się w najbliższym czasie zawalić. A przynajmniej taką miałam nadzieję, ponieważ ani czarnowłosy ani ja nie znaliśmy się zbytnio na takich sprawach, więc póki Ario nie wróci do Ryuzaku to mogliśmy jedynie liczyć na nasze własne rozeznanie w temacie. Dzień zapowiadał się tak samo jak każdy inny, Kisuke gdzieś wyszedł a ja stałam w kuchni i przygotowywałam wodę aby zaparzyć sobie dzbanek herbaty wiśniowej.
Kiedy usłyszałam zbliżające się kroki, skierowałam wzrok ku drzwiom wejściowym aby po chwili ujrzeć młodo wyglądającą dziewczynę o brązowych włosach, która zajrzała do środka, komentując przy tym stan w jakim była siedziba naszej organizacji.
- Cóż, jest jak jest niestety i stan budynku sprawia że obawiam się że lepiej nie będzie. - odpowiedziałam na komentarz i uśmiechnęłam się do niej. - Kisuke gdzieś wyszedł ale powiedz proszę o co chodzi, może będę w stanie ci jakoś pomóc. - powiedziałam do dziewczyny.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2146
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Tymczasowa Siedziba Kropli

Post autor: Ario »




Dziewczyna pokiwała głową ze zrozumieniem, na Twoje słowa o tym, że Kisuke gdzieś zniknął.
- Aha...no szkoda. W każdym razie, my się jeszcze nie znamy. Azami Kuni, kapitan statku Kirayou - Damaki. Mój wujek z Wami podpisał umowę na świadczenie usług ochroniarskich, a Kisuke był na misji gdzie odzyskał jego cenny zwój z drzewem genealogicznym. Wtedy co było to ferelne porwanie statku. - wyjaśniła pogodnym głosem.
- Kirayou - Damaki zostało wyznaczone do przewozu bardzo cennego ładunku na Hyou, do Fuyuhany konkretnie. Teraz jest bardzo dużo piractwa, bo jest ta wojna i Ryuzaku ochrania tylko konkretne szlaki, a my jako prywatna działalność nie mamy z nimi żadnego konkraktu. ALE! Na szczęście jesteście Wy, a to oznacza, że nam pomożecie, prawda? - zapytała zadowolona, nadal trzymając tylko głowę w progu, nie przekraczając go jednak.
- Będziemy przewozić żywność, broń i nowe udoskonalenia. To bardzo drogi ładunek. Napewno będziemy celem piratów, więc...no...dasz sobie Ty radę? Czy lepiej poczekać na Kisuke? - zapytała.
- Wyruszamy jutro z rana.

Dziewczyna rozglądała się dalej pełna nadziei, że zaraz gdzieś magicznie Aburame wyskoczy zza winkla i to on będzie mógł jej towarzyszyć. Poza tym no Sasame nie wyglądała na wojowniczkę niewiadomo jaką, tak też dziewczyna, która nie jest związana ze sztukami Ninja mogła wziąć ją za zbyt słabą na tę wyprawę.

Kropla miała dobry układ z wujkiem Azami. Kto wie, może to będzie opłacalne trzymać się z nim na dłużej. Wkońcu ktoś, kto nie boi się zaopatrywać cesarstwa w ten czy inny sposób w tych czasach, musiał być albo bogaty, albo szalony. Albo jedno i drugie.
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 879
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Tymczasowa Siedziba Kropli

Post autor: Sasame »

Wysłuchałam słów dziewczyny a następnie wiedząc jaki stoi przed nami problem, zastanowiłam się nad tym w jaki sposób go rozwiązać. Z racji że Kisuke był na ten moment nieobecny, ciężko było zasięgnąć u niego opinii, jednakże jeżeli rzeczywiście jej dziadek miał umowę z Kroplą, musiałam dopilnować aby nasze zobowiązanie nie zostało zaniedbane. Samo zlecenie nie wydawało mi się skomplikowane, po prostu musiałam być na statku i pilnować żeby piraci się do niego nie dobrali a to przecież nie mogło być wcale trudne.
- Oczywiście że mogę się tym zająć, mam duże doświadczenie w pracy ochroniarskiej, więc nie musisz się o nic martwić, Azami-san. - powiedziałam pogodnym tonem do dziewczyny i uśmiechnęłam się szeroko. - W porządku, w takim razie stawię się jutro z samego rana w porcie i odnajdę wasz statek. - dodałam jeszcze, chcąc ostatecznie potwierdzić żeglarce że może na mnie liczyć.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości