Las Pamięci

Kraj kupiecki położony na wschód od Prastarego Lasu. Graniczy z prowincjami Midori, Sogen i Kaigan. Ryuzaku no Taki jest znane ze swojego bogactwa i szeroko zakreślonych wpływów - związane jest to z dobrym położeniem i łatwym dostępem do morza, czym nie może się pochwalić Shigashi no Kibu. Kraj ten ma bardzo żyzne gleby i przyjazny klimat, co korzystnie wpływa na jego stan. Na terytoriach tej prowincji, wśród nielicznych pagórków, można też znaleźć główną świątynię Wyznawców Jashina.
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Las Pamięci

Post autor: Nikusui »

0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Las Pamięci

Post autor: Tsukune »

Panda odeszła na miejsce w którym powinna być. No i jeden problem z głowy. Przynajmniej nie jest narażona na niebezpieczeństwo...poniekąd. Mój przeciwnik po tym jak uniknąłem lecących we mnie ciężarków które wbiły się w ziemię znowu wznosząc kłąb dymu i kurzu.
-Musi mieć sporo siły skoro je tak łatwo kręcił...no i zapewne też wytrzymały pomyślałem widząc jak łatwo machał ciężarkami i jak mocno się wbiły w ziemię gdzie jeszcze niedawno się znajdowałem.
-Kurde powinienem zainwestować trochę w szybkość jak i na obserwacji dokładnie otoczenia [percepcja] pomyślałem gdy wyczuwałem pędzącą w moją stronę chakrę ale nie widząc dokładnie ruchu. Jednak dzięki mojej umiejętności wrodzonej byłem w stanie wyczuć jego chakrę i wykonać unik. Jednak dalszy plan z kopnięciem go niezbyt się powiódł gdyż moje stopy zatrzymały się na jego podbrzuszu by po chwili złapać mnie za kostki. Gdy to zrobił od razu napiąłem całe ciało unosząc ręce tak by trzymać je wzdłuż ciała i wykorzystując swoją dosyć marną siłę starałem się przez chwilkę utrzymać w tej pozycji gdzie nie dotykałem w ogóle ziemi. Następnie chwytam się za spodnie by się podciągnąć a gdy już mi się to udaje staram się uderzyć swojego rywala pięścią prosto w gardło a otwartą dłonią ze złączonymi palcami uderzyć go w skroń mając przy tym wyprostowane ramię i tułów skręcając je przy tym ruchu. W ostateczności zamiast w skroń uderzam go w ucho. Jednak takie uderzenie otwartą ręką w podstawę ucha jest bardzo niebezpieczne gdyż może uszkodzić bębenek więc zamiast tego postanawiam uderzyć go w skroń
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Las Pamięci

Post autor: Nikusui »

0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Las Pamięci

Post autor: Tsukune »

To co sobie zaplanowałem było by pewnie idealne. Właśnie. Byłoby. Ponieważ nie przewidziałem tego że moje ciało jest aż tak zmęczone. To spowodowało że po prostu przywaliłem plecami o siemię. Zabolało. Co ty nie powiesz odkrywco. Mój przeciwnik z łatwością wykonał małą sztuczkę by na mnie nie paść. I dobrze bo pewnie by mnie to bardziej zabolało niż sam upadek. Chwilkę sobie tak poleżałem. Nie potrwało to długo bo Aizaka stał już z wyciągniętą ręką do mnie. Przez chwilę patrzyłem na tę dłoń to na Aizakę. Chwilę jeszcze sobie poleżałem po czym chwyciłem jego rękę wstając na nogi. Gdy stanąłem na nogi oparłem obie dłonie na plecach i wyprostowałem się aż strzeliły mi kości
-Wieczorem będę czół plecy to jest pewne. stwierdziłem bardziej do siebie i pokręciłem też lekko karkiem.
-Dla Ciebie to pewnie nawet nie rozgrzewka. Ja pewnie jeszcze po jednej takiej rundce leżałbym i dyszał ze zmęczenia. Albo...hmmm...nie ma albo po prostu pewnie byłbym mocno zmęczony w optymistycznej wersji stwierdziłem z lekkim rozbawieniem. Tak na pewno będą mnie bolały po tym plecy.
-Wrażenia? Trochę bolesne, omamiające dosyć wzrok to jest pewne zacząłem spokojnie w lekkim zamyśleniu jakbym zastanawiał się nad odpowiednim doborem słów -Ale mimo tego bardzo ciekawa odmiana. Nigdy nie walczyłem w zwarciu. Zawsze jakieś nowe doświadczenie. Dowiedziałem się że muszę skupić się też na swoim ciele. Zwłaszcza na postrzeganiu otoczenia jak i sile i szybkości. Wytrzymałość też by się przydała ale chyba jak na razie nie jest u mnie z nią aż tak źle. A ty jak sądzisz? Co powiesz o mojej walce poza tym że normalnie zmęczył byś się mniej niż przy tych bandytach których pokonałeś w plotkach...Oraz najważniejsze jest to że plotki są prawdziwe...a zapewne nawet nieco okłamują co do szybkości. Obstawiam że mógłbyś być jeszcze szybszy. po tych słowach wyczekałem jego wypowiedzi słuchając ich i zapamiętując co najważniejsze rzeczy.
Tak w sumie co znajduje się w tych workach że to takie ciężkie? Wątpię aby to był tylko piasek bądź kamień. Jakaś bryła stali? I z tego co dostrzegłem to zdjęcie dodaje szybkości...jednak pewnie jest w tym jakiś kruczek...ale może mi się tylko wydaje stwierdziłem i wzruszyłem ramionami. Powoli swoje kroki skierowałem do wspomnianych ciężarków. Chwyciłem oba by ruszyć z nimi i oddać je właścicielowi. Chciałem też w ten sposób coś sprawdzić. Gdy je ode mnie odebrał zaatakowałem pięściami od tak powietrze
-Hmm...nawet po tak krótkiej chwili ich przenoszenia czuję że moje ręce stały się lżejsze. Dosyć dziwne uczucie trzeba przyznać. po tych słowach nic więcej nie robiłem tylko czekałem na ewentualne słowa Aizaki bądź co zamierza zrobić. Wątpiłem czy przeszedłem jego test. Jeżeli test polegał na wygraniu z nim to było wiadome iż przegrałem już na samym początku. Może chodziło o walkę ze swoim alter ego? Tu też przegrałem. Częściowo ale tylko ja o tym wiedziałem. Czemu? Ponieważ wykorzystałem pomysł jaki mi podsunął aby użyć technik bez broni. Na jakich innych płaszczyznach jeszcze przegrałbym jego test? Jedyne co mi się udało to ochronienie zwierzaka i to chyba tyle. No nic. Pora poczekać na decyzję mojego sparingpartnera. Ciekawe czy on coś z tego zyskał? To też w sumie mnie ciekawiło.
0 x
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Las Pamięci

Post autor: Nikusui »

0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Las Pamięci

Post autor: Tsukune »

Nie spieszyło mi się ze wstawaniem. Nie był to fakt że trochę się zmęczyłem, chociaż to częściowo też była prawda. Głównie mi się nie chciało. Ale nie można było tak wiecznie leżeć więc skorzystałem z pomocnej ręki i stanąłem na nogi rozciągając się po chwili.
-Właśnie miałem zamiar trochę potrenować swoje ciało. Do stylu w jakim walczę to szybkość i siła jest akurat dosyć potrzebna...jednak jak widać nie tylko to ostatnią część powiedziałem jednak bardziej do siebie. Nie uszło mojej uwadze jego uśmieszek na jedno z moich spostrzeżeń co do jego umiejętności. Uznałem to za odpowiedź twierdzącą i nim usiadłem przed swoim rozmówcą przyniosłem mu po prostu jego ciężarki. Tak nawet taka krótka chwila sprawiała że człowiek czuł się lżejszy. Gdy usiadłem chwyciłem bukłak z wodą. Cóż z przyzwyczajenia wpierw powąchałem zawartość a następnie upiłem a raczej wlałem do ust niewielką ilość wody sprawdzając czy ma jakiś dziwny smak. Przyzwyczajenie...z wąchaniem zawartości to głównie sprawka wina które gdy mogę popijam. Przepłukałem sobie tak gardło i oddałem bukłak prawowitemu właścicielowi.
-Ciekawe. W sumie nic dziwnego że na początku to osłabi zważywszy jaki to ma ciężar. Treningi poza noszeniem tego to jakieś zwyczajne mam rozumieć? Chociaż samo poruszanie się z tym z początku będzie swojego rodzaju treningiem. W sumie to tak samo mam z noszeniem skrzypiec i rękawic. Bez nich czuję się jakby mi czegoś brakowało. stwierdziłem na wypowiedź o ciężarkach i zakończeniu tym iż należy traktować to jako część ubioru.
-Mam jedno bądź kilka drobnych pytań. Głównie ciekawi mnie to czy te ciężarki muszą być noszone tylko na nogach czy mogę podobne kupić tylko by nosić je na rękach bądź jako swego rodzaju kamizelkę? Takie coś dawałoby sporo możliwości.
Skoro wspomniałeś o tym że ten trening pójść na marne to ile mogę bez nich się poruszać. Ewentualnie czy w trakcie przyzwyczajania się do nich mogę je zdjąć na krótki czas powiedzmy walki?
A teraz bardziej takie pytanie z ciekawości. Czy te stalowe ciężarki są całe ze stali. W sensie czy jest to jednolite jak powiedzmy kamień czy może jakieś rurki albo coś w tym stylu? Pytam tak z czystej ciekawości gdyż gdyby to były rurki to zastanawiam się czy nie dałoby się ich ze sobą połączyć aby zrobić kij. Ale ewentualnie jak się tak nie da to zawsze można zapytać się jakiegoś kowala
powiedziałem swoje pytania? Można tak powiedzieć. Na pewno zadałem to co chciałem się dowiedzieć jak i to co mnie ciekawiło.
-A tak z ciekawości jak byś tą moją pseudo walkę ocenił? zapytałem od tak. Chciałem to wiedzieć? Z jednej strony tak. Z drugiej zaś nie ponieważ wiedziałem że to co pokazałem nawet nie zaliczałoby się do oceny miernej. Ale moja jedna z wad nie licząc alter ego Ej!! to ciekawość. Z jednej strony wada z drugiej zaś też może być zaleta.
0 x
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Las Pamięci

Post autor: Nikusui »

0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Las Pamięci

Post autor: Tsukune »

To że wpierw wolałem powąchać zawartość bukłaka była raczej czymś naturalnym w tych czasach. A przynajmniej tak sądziłem. Wysłuchałem pierwszej odpowiedzi na moje pytanie
-Czyli wystarczy je nosić przez cały czas. Sądziłem że będą jakieś specjalne treningi aby to opanować. Warto wiedzieć że to takie proste. A przynajmniej wygląda to na bardzo proste. powiedziałem na moje pytanie o treningu z tymi ciezarkami.
-Rozumiem. Nie miałem na myśli aby używać tego do obrony. Bardziej myślałem nad tym aby bardziej podpasowac pod swój ubiór i tyle oznajmiłem z lekkim zamysleniem słuchając dalszej wypowiedzi swojego rozmówcy. Kiwnałem głową na informacje ile mogę się bez nich poruszać
-Tylko jeden dzień. To mało czasu zważywszy że przez cały miesiąc będę przez to osłabiony. Ciekawe o ile moja szybkość po ich zdjęciu się wtedy zwiekszy pomyślałem. Raczej Aizaka sam pewnie niedałby rady sprecyzować o ile jest szybszy ale co się dziwić.
-Rozumiem. Bylem ciekawy czy poza treningiem dałoby się je użyć jako broni. Wtedy zamiast nosić kij na widoku miałoby się go przy sobie ukryte. Najlepiej ukryć coś na widoku jak to mówią. A co do alter ego to czasem ma dobre pomysły. Chociaż nie powiem ze proponował bym użył jakiejś techniki. Stwierdzilem ze ewentualnie po walce jak się zgodzisz użyłbym tej techniki ale mniejsza z tym. Jednak zaproponował tez coś innego na co sam bym nie wpadł. Prościej użyć techniki która wykorzystuje broń ale bez niej. oznajmilem pokazując swoje wampirze zeby w wredny uśmiechu. Oczywiście blizny powiekszyly i poszerzyły mój uśmiech
-Hmm...Nie wiem czy to dobrze ze czasem używam jego pomysłów. Może to znaczy ze mam nad nim władze? Kto to wie. A tak z innej beczki. Znasz może miejsce gdzie mógłbym takie ciężarki ewentualnie zdobyć? Bądź kupić? znowu powiedziałem krótki? Możliwe. Monolog by zakończyć to swego rodzaju pytaniem które najbardziej mnie intrygowalo. Innymi słowy Gdzie. To. Zdobyć!!

/za błędy i brak polskich znaków przepraszam ale piszę z telefonu./
0 x
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Las Pamięci

Post autor: Nikusui »

0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Las Pamięci

Post autor: Tsukune »

Wysłuchałem spokojnie spostrzeżeń na moje stwierdzenie o łatwości treningu
-Ano jest w tym prawda. Zazwyczaj każdy by chciał aby dany trening działał w oka mgnieniu. Cierpliwość mam sporo w końcu nie licząc gderania w głowie gram na skrzypcach a do tego podobno trzeba wiele cierpliwości i samozaparcia ale czy to prawda trudno stwierdzic oznajmiłem również zerkając w niebo by zobaczyć ile jeszcze jest czasu przed zmrokiem.
-Jest przydatny ale głównie mnie irytuje, wkurza ale to już się zdążyłem przyzwyczaić. Dolina Brzasku w Daishi i starzec o imieniu Neroki. Zapamiętałem. Jak do niego dotrę pozdrowię go od ciebie oznajmiłem uśmiechając się lekko by następnie powoli się podnieść i udać się po swoje rzeczy. Założyłem rękawice, laske, przewiesiłem przez ramię futerał, wziąłem również swoją pandę i skierowałem się na trakt by udać się do Daishi.

[Zt]
0 x
Awatar użytkownika
Saburō Hokusai
Postać porzucona
Posty: 292
Rejestracja: 26 gru 2017, o 14:44
Wiek postaci: 18
Ranga: Wędrowiec
Widoczny ekwipunek: Metalowa kosa na plecach

Re: Las Pamięci

Post autor: Saburō Hokusai »

0 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1475
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Las Pamięci

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Saburō Hokusai
Postać porzucona
Posty: 292
Rejestracja: 26 gru 2017, o 14:44
Wiek postaci: 18
Ranga: Wędrowiec
Widoczny ekwipunek: Metalowa kosa na plecach

Re: Las Pamięci

Post autor: Saburō Hokusai »

0 x
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1475
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Las Pamięci

Post autor: Yasuo »

Sorka za krótki post, ale skoro nic nie zrobiłeś, to ja też nie mam za bardzo co opisywać XD.
0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Saburō Hokusai
Postać porzucona
Posty: 292
Rejestracja: 26 gru 2017, o 14:44
Wiek postaci: 18
Ranga: Wędrowiec
Widoczny ekwipunek: Metalowa kosa na plecach

Re: Las Pamięci

Post autor: Saburō Hokusai »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość