Wioska Kamo

Kraj kupiecki położony na wschód od Prastarego Lasu. Graniczy z prowincjami Midori, Sogen i Kaigan. Ryuzaku no Taki jest znane ze swojego bogactwa i szeroko zakreślonych wpływów - związane jest to z dobrym położeniem i łatwym dostępem do morza, czym nie może się pochwalić Shigashi no Kibu. Kraj ten ma bardzo żyzne gleby i przyjazny klimat, co korzystnie wpływa na jego stan. Na terytoriach tej prowincji, wśród nielicznych pagórków, można też znaleźć główną świątynię Wyznawców Jashina.
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Wioska Kamo

Post autor: Kisuke »

Po jednej stronie kilka jęków, sugerujących, że Ario i jego lalki dokończył sprawę, a wieśniacy obrzydzili się tym widokiem. Po drugiej Tamaki i eksplozje. Czyli plotki miały rację i dziewczyna rzeczywiście bywa wybuchowa. Tam jednak też sprawy zdawały się przebiegać poprawnie. Natomiast ostatnia z luk ostrokołu radziła sobie znacznie gorzej. Spora ilość wody wdarła się do wioski, zalewając praktycznie wszystko, co skutecznie odstraszało od dalszych prób korzystania z Raitonu. Jeden zły ruch i wszystkich by usmażył. Na całe szczęście nie polegał on wyłącznie na jednej ze swoich dziedzin, bo był dość wszechstronnym wojownikiem.

Pierwszym problemem do rozwiązania była strzała. Wystrzelona z ukrycia i teraz lecąca prosto na skrytego w głębi wioski Ario, który wydawał się nieco bezbronny bez swoich zabawek. Trzeba było mu pomóc, dlatego Hiroe sięgnął do swojej kabury po trzy shurikeny, które posłał prosto w żyłkę, chcąc ją przeciąć i uniemożliwić dalsze sterowanie lotem strzały. Tylko tyle mógł w tej sprawie zrobić, bo jego interwencji wymagali także pozostali.

W tym samym czasie spod jego ubrań niemalże wylała się prawdziwa fala owadów, które natychmiastowo pomknęły w stronę zachodniej bramy i znajdujących się tam bandytów. Te które stanowiły chmurkę pod stopami Kisuke, nadal tam zostały, jeśli będzie trzeba przybliżając go w stronę zachodniej bramy. Owady, lecąc całą chmarą, za zadanie miały przewrócić wszystkich z przeciwników. Na słabszych siła takiego uderzenia pewnie wystarczy, Ci lepsi będą potrzebowali chwili by się podnieść. Głównym celem był strzelec, który nie dość że miał zostać przewrócony to jeszcze obsiadły go owady na całej powierzchni ciała. Reszta owadów leciała dalej, próbując strącić bąble wody wokół głów wieśniaków i samuraja, uważając aby ich samych przy tym nie poturbować. Samo wysysanie chakry powinno utrudnić podtrzymywanie takiej techniki, dlatego Kikaichu powinny sobie poradzić.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Wioska Kamo

Post autor: Ario »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Wioska Kamo

Post autor: Tamaki Hyūga »

Widząc że udało nam się obronić północnej bramy, upewniłam się że bandyci są martwi a jeżeli nie byli to szybko dobiłam ich moim sztyletem, oczywiście uważając przez cały czas na jakiekolwiek oznaki oporu czy prób ataku. Po zajęciu się bandytami, wykorzystałam wizję sferyczną aby dokładnie rozejrzeć się po okolicy w poszukiwaniu jakichś ukrytych przeciwników, cały czas kierując się do zachodniej bramy. Widząc żyłkę połączoną ze strzałą, która goniła Ario, zdecydowałam się wesprzeć marionetkarza i wyszukać łucznika a następnie ruszyłam z pełną prędkością na niego, zostawiając uwolnienie chłopów od baniek wodnych Kisuke, którego robaki prawdopodobnie były lepszym narzędziem do radzenia sobie z tego typu sytuacjami niż techniki obecne w moim repertuarze. Biegnąc na łucznika uważałam na jakiekolwiek ataki z jego strony czy z jakiejkolwiek innej strony, kiedy znalazłam się już obok łucznika to od razu przeszłam do natarcia za pomocą Hakke Sanjūni Shō.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Wioska Kamo

Post autor: Harikotto »

Wioska:
Obrazek
Czerwony - Kiga Gazo
Szary - Tamaki
Żółty - Ario
Jasnozielony - Norada Rinameki
Ciemnozielony - Kisuke
Jasnoniebieski - Samuraj Wakimo
Czarne - chłopi
Bladożółty - lalki Ario
Fioletowy - bandyta plujący wodą
Niebieski - bandyta tworzący bańki
Pomarańczowy - bandyta tworzący lód
  Ukryty tekst
Kono Jąkała
Sołtys Oba
Samuraj Wakimo
Mizunobu Terumi
Kiga Gazo
Norada Rinameki
0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Wioska Kamo

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po dobiciu przeciwników przy północnej bramie ruszyłam biegiem w kierunku łucznika, unikając po drodze wystrzelonych przez niego strzał aż znalazłam się w zasięgu 10 metrów od niego. Wykorzystując kolejną z moich autorskich technik wybiłam się mocno z ziemi, wspomagając się podmuchem chakry i pomknęłam w kierunku przeciwnika celując moje uderzenie w jego splot słoneczny. Po udanym ataku chciałam wykorzystać ogłuszenie wroga i ponownie wyciągając mój sztylet, spróbowałam szybkim ruchem przeciąć gardło przeciwnika a następnie pobiec z odsieczą i zaatakować od tyłu wrogich shinobi przy zachodniej bramie. Starając się wykorzystać fakt ataku z zaskoczenia, wyciągam kunai z notką wybuchową i rzucam w miarę możliwości w środek trójki bandytów, tak aby wszyscy byli w zasięgu rażenia eksplozji i w odpowiednim momencie zdetonowałam notkę po czym podbiegam aby ewentualnie dobić tych z przeciwników, którzy przeżyli mój atak, biorąc na pierwszy ogień tych, którzy najlepiej znieśli wybuch.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Wioska Kamo

Post autor: Kisuke »

Nie wszystko poszło tak jak Kisuke by to sobie wymarzył. Bańki otaczające głowy wieśniaków nie poddały się naporowi owadów, co niestety doprowadziło do kolejnych, nadprogramowych zgonów. Trzeba było się liczyć, że w tak dużej walce niemożliwym będzie uchronienie każdego, jednak każda śmierć bardzo bolała. Kisuke wiedział, że o ile dla niego to może być po prostu jakiś wieśniak, któremu nie mógł pomóc, to dla innych mogła być to głowa rodziny, jedyny żywiciel, mąż, ojciec albo syn. Tego właśnie chciał uniknąć, polecając wieśniakom, aby wszyscy się schowali. Niestety potrzebowali postawić opór. Taka już była ich natura i żadna słowa nie były w stanie ich przekonać.

Przyszedł jednak czas, gdy to atak został wymierzony w Kisuke. Lodowy kolec mknął w jego stronę. Był świadom, że musi to kiedyś nadejść, dlatego zostawił pod swoimi stopami tak duża platformę. Połowa z tych owadów miała go zabrać w bok, aby zejść z toru kolizyjnego z soplem. Druga połowa uniosła się na wysokość torsy i uformowała coś na kształt tarczy, aby w razie nagłego skrętu sopla, móc go przynajmniej częściowo zablokować i spowolnić.

W tym czasie owady obecne na dole, miały zająć się trójką walczących bandytów oraz walczącym o oddech samurajem. I to najpierw nim należało się zająć. Więcej owadów wleciało z impetem z wodny bąbel, próbując go chociaż na chwile zniekształcić i pozwolić samurajowi wziąć nowy oddech, a później Kikaichu zabrały się za pochłanianie chakry. W międzyczasie inna grupa owadów miała za zadanie wlecieć cała chmarą w trzech bandytów i powalić ich na ziemię. Za mało ich było ay obsiadły całą trójkę, dlatego co chwila podnosił się ponownie w powietrze i kolejnym uderzeniem dobijały przeciwników, uniemożliwiając im próby podniesienia się czy złożenia pieczęci.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Wioska Kamo

Post autor: Ario »

  Ukryty tekst
0 x
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Wioska Kamo

Post autor: Harikotto »

Wioska:
Obrazek
Czerwony - Kiga Gazo
Różowy - Tamaki
Żółty - Ario
Ciemnozielony - Kisuke
Czarne - chłopi
Bladożółty - lalki Ario
Niebieski - bandyta
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
Kono Jąkała
Sołtys Oba
Samuraj Wakimo
Mizunobu Terumi
Kiga Gazo
Norada Rinameki
0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Wioska Kamo

Post autor: Kisuke »

Lód był bardzo szybkim żywiołem. Dało się to zauważyć, bo nawet średnio rozgarnięty bandyta potrafił zaskoczyć takim atakiem. Owady, dobrze wytrenowane, potrafiły jednak stawić temu czoła i unik bez większych problemów został wykonany. Szybkość w tym wypadku spełniła swoją rolę. Niestety, Kikaichu nie były tak wielofunkcyjnym narzędziem jak dowolne panowanie nad żywiołami, co miało swoje minusy. Tutaj wyszło kilka z nich. Najpierw bańki na głowach wieśniaków, teraz bąbel na samuraju, z którym nie bardzo było co zrobić. Brak tlenu wreszcie doprowadził wojownika z północy do omdlenia. W międzyczasie druga część robaków miała obezwładnić trzech bandytów. Wybuch jednak nieco przerwał te plany, przez co ucierpiała spora grupa owadów. Reszta jak poparzona, natychmiastowo się wycofała do obniżającego swój lot Kisuke.

Pozostał ostatni bandyta. Skroplił się nad samurajem, natychmiastowo skupiając na sobie uwagę wszystkich. Dwie lalki Ario już były na miejscu, dlatego można było przypuszczać, że to one załatwią sprawę. Kikaichu jednak postanowiły nieco pomóc, obsiadając Hozukiego w kilku newralgicznych miejscach. Na dłoniach, na głowie, a także nieco na wielkim kunaiu, aby zasłonić ostrze i zneutralizować główne zagrożenie w użyciu tej broni. Niestety kunai był już wbity w krtań Wakimo, z tym nie dało się za wiele zrobić, ale część owadów starała się zasłonić powstałą ranę, aby przynajmniej spróbować zatamować krwawienie.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Wioska Kamo

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po szybkim poradzeniu sobie z łucznikiem skierowałam się prosto na trójkę bandytów i posłałam pomiędzy nich kunai z notką wybuchową aby za jednym zamachem unieszkodliwić każdego z nich co okazało się zdecydowanie dobrym pomysłem i sukcesem, jednak ku mojemu zaskoczeniu, ujrzałam tam również chmarę owadów Kisuke ale było już za późno i część z nich została strawiona przez wywołaną przeze mnie eksplozję. Skrzywiłam się i skarciłam w duchu za swoje szybkie i nieprzemyślane działanie, jednak miałam nadzieję że Kisuke nie będzie mi miał tego bardzo za złe, mimo że wierzyłam że Aburame są dość mocno związani ze swoimi owadami. Podeszłam do pobojowiska po moim ataku i bez ceregieli ponownie wyciągnęłam sztylet i szybkimi ruchami dobiłam każdego z bandytów. Kiedy miałam to już za sobą, rozejrzałam się po okolicy za pomocą Byakugana, chcąc upewnić się że walka dobiegła już końca. Zauważyłam wtedy całą sytuację jaka miała miejsce przy samuraju a także każdym innym shinobi z grupy broniącej. Zdenerwowałam się widząc że samuraj nie żył a także widząc że Norada również nie wyszła z walki bez szwanku, jednak cieszyłam się że Kisuke był w dobrej formie a Ario jedynie niegroźnie oberwał strzałą. Rozejrzałam się również w poszukiwaniu Mizunobu, który najwyraźniej zagubił się na polu bitwy i opuścił swój posterunek. Wiedząc ze bandyta z umiejętnościami klanu Hozuki zostanie spacyfikowany przez resztę, ruszyłam szybko w kierunku Norady i wyciągnęłam z torby bandaże aby w miarę możliwości opatrzyć jej ranę i zatrzymać krwawienie zanim kunoichi otrzyma jakąś prawdziwą opiekę medyczną.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Wioska Kamo

Post autor: Ario »

  Ukryty tekst
0 x
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Wioska Kamo

Post autor: Harikotto »

Wioska:
Obrazek
Czerwony - Kiga Gazo
Różowy - Tamaki
Żółty - Ario
Ciemnozielony - Kisuke
Czarne - chłopi
Bladożółty - lalki Ario
Niebieski - bandyta
  Ukryty tekst
Kono Jąkała
Sołtys Oba
Samuraj Wakimo
Mizunobu Terumi
Kiga Gazo
Norada Rinameki
0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Wioska Kamo

Post autor: Kisuke »

Seria ciosów opadała na ostatniego z bandytów. Był on w stanie dłużej przeciwstawiać się możliwością lalki oraz Kikaichu tylko z jednego powodu, swoich umiejętności klanowych. Ród Hozuki słynął z możliwości skraplania swojego ciała, co w wielu przypadkach czyniło ich całkowicie niewrażliwymi na ataki fizyczne. Kisuke był ciekawy jak zadziałałby na nich Raiton w takiej formie, ale niestety musiał się wstrzymywać przed przetestowaniem tej teorii. Wystarczyła mu wiedza, że jak wszystkie umiejętności, tak i ta ma swój limit, a ciągłe ataki sprawił, że bandyta wreszcie otrzymał cios. Najpierw jedynie krwawił, ale ostatnie cięcie zakończyło jego żywot, kończąc także walkę. Napastnicy zostali pokonani.

-Jak wygląda sytuacja?- Zapytał, gdy jego stopa dotknęła ziemi i zaczął rozglądać się po pozostałych obrońcach. W trakcie walki wielu odniosło rany i wymagali oni pomocy. Niektórzy lekkiej, inni potrzebowaliby dostać się do szpitala albo przynajmniej jakiegoś lokalnego zielarza. W tej wiosce pewnie nie było ani jednego ani drugiego. Było też mnóstwo trupów, dobrze byłoby je zebrać w jednym miejscu i spalić je na stosie. Żadnego z tych planów nie wyjawił jednak na głos, potrzebował złapać oddech, dlatego słuchał się innych i udzielał pomocy tak jak umiał, tam gdzie ktoś go prosił lub gdzie był potrzebny.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Wioska Kamo

Post autor: Tamaki Hyūga »

Widząc że Kisuke i Ario zajęli się ostatnim z bandytów, ruszyłam w kierunku Norady, chcąc jej pomóc z opatrzeniem nogi, jednak okazało się że dziewczyna już w pewnym stopniu sama sobie z tym poradziła, więc jedynie jej nieco pomogłam w razie jakby kunoichi tego potrzebowała po czym jeżeli jej stan był już w miarę stabilny to upewniłam się że ostatni z bandytów został wyeliminowany po czym wyszukałam wzrokiem Mizunobu, który miałam nadzieję ze skończył już masakrować zwłoki bandyty posługującego się Uwolnieniem Lawy i ruszyłam w jego kierunku.
- Zadowolony z siebie jesteś?! Co ty sobie wyobrażasz? Porzuciłeś Wakimo przy zachodniej bramie i przez ciebie bandyci się przebili do środka! Masz na rękach krew tego samuraja! Co? Zwłoki tamtego bandyty wystarczająco pokierszowałeś? Wyżyłeś się? - wykrzyczałam do shinobiego, wwiercając się w niego wzrokiem.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Wioska Kamo

Post autor: Ario »

  Ukryty tekst
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość