Polana z jeziorem

Kraj kupiecki położony na wschód od Prastarego Lasu. Graniczy z prowincjami Midori, Sogen i Kaigan. Ryuzaku no Taki jest znane ze swojego bogactwa i szeroko zakreślonych wpływów - związane jest to z dobrym położeniem i łatwym dostępem do morza, czym nie może się pochwalić Shigashi no Kibu. Kraj ten ma bardzo żyzne gleby i przyjazny klimat, co korzystnie wpływa na jego stan. Na terytoriach tej prowincji, wśród nielicznych pagórków, można też znaleźć główną świątynię Wyznawców Jashina.
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Przygotowana w razie jakby Ario zdecydował się przyjąć moją pomoc, czekałam na jego odpowiedź, jednak okazało się że techniki Uwolnienia Żywiołu Wody miał już zapieczętowane a jak się nawet okazało, dostał te techniki od nikogo innego a młodego Rekinka z którym ostatni raz się widziałam przez wyprawą w głębokie odnogi w poszukiwaniu Oniniwy. Moje oczy rozszerzyły się w zdziwieniu kiedy okazało się że Ario miał okazję spędzić trochę czasu z Yosuke.
- Yosuke? Młody, niebieskawa skóra? I władał głównie Suitonem? Ja go znam, poznaliśmy się jakiś czas temu na turnieju w Yinzin i później jeszcze chwilę spędziliśmy razem wraz z taką jedną Uchihą i Hozukim, który był mentorem Rekinka. Potem niestety musieliśmy się rozdzielić ponieważ wyruszaliśmy na zachód do Głębokich Odnóg w poszukiwaniu wioski z której pochodził Antykreator a Yosuke został wysłany przez Harishama na jakąś misję w sprawie heretyków. Miałam nadzieję odnaleźć Rekinka po powrocie z wyprawy, jednak obawiałam się stanąć naprzeciw niemu i musieć mu powiedzieć że ani Masako ani Harisham nie przetrwali wyprawy... Cieszę się słysząc że się chłopak trzyma, będę musiała go odnaleźć w końcu, powinien znać prawdę.- powiedziałam, na koniec zatrzymując się i opuszczając w smutku głowę i zaciskając usta. Cieszyłam się wiedząc że Rekinek żyje i ma się dobrze podróżując po świecie jednak czułam wstyd przed samą sobą przez to że tak długo odwlekałam odszukanie go.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Kisuke »

Kolejne kartki odsłaniały swoje sekrety przed pochłoniętym lekturą ninja. Wczytywał się z uwagą w każde słowo, czasami wracając kilka zdań wstecz, aby przeczytać dany fragment jeszcze raz. Nie wszystko rozumiał, dlatego w paru miejscach głowił się nad zaprezentowanymi tam szczegółami. Wyciągnął z tego jednak bardzo solidną wiedzę o czymś, co do tej pory wydawało mu się nie do pomyślenia. Możliwości jakie to otwierało były praktycznie nieograniczone. Na chwilę przymknął oczy, odchylając głowę do tyłu. Potem wrócił do czytania, aby ponownie na chwilę się oderwać, błądząc wzrokiem po okolicy. Niczego nie szukał, po prostu analizował coś, a jego umysł wyobrażał sobie różne opcja, pomiędzy którymi przeskakiwał wzrokiem.

Takim zachowaniem nieco odciął się na chwilę od zajętych rozmową towarzyszy. Ci skupili się teraz na rozmowie o wyprawach i pieczętowaniu Suitonu. Wspomnieli też coś o jakimś Yosuke, który w żaden sposób nie należał do zainteresowań Kisuke. Nic więc dziwnego, że całkowicie to zignorował, nadal skupiając się na interesującej lekturze. Może w innym życiu imię Yosuke coś by dla niego znaczyło. Może. Teraz to jednak nie był jego problem.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Słysząc że rzeczywiście chodziło o tego samego Yosuke, uśmiechnęłam się, jednak uśmiech ten zniknął równie szybko co się pojawił. Cała ta radość i spokój, prysnęły niczym bańka mydlana kiedy Ario powiedział że Rekinek umarł w skutek obrażeń otrzymanych na misji. Iskierki w moich oczach zgasły a ja sama jakby oklapłam. Młody Yosuke również nie żyje już. Zostałam ostatnia z naszej grupy. Poczułam jak w kącikach moich oczu wzbierają łzy więc opuściłam głowę i wytarłam je szybko skrawkiem rękawa. Co jeżeli Rekinek jeszcze żył po zakończonej ekspedycji do Oniniwy? Co jeżeli gdybym od razu wzięła się za szukanie go, to czy by dalej żył? Nie mogłam wyzbyć się wrażenia że to wszystko przeze mnie. Czułam wzbierającą gulę poczucia winy i nie miałam bladego pojęcia jak sobie mam z tym poradzić. Zacisnęłam dłonie i odeszłam parę kroków od Ario oraz czytającego Kisuke, chcąc na spokojnie sobie wszystko poukładać. Wzięłam parę głębokich wdechów po czym odeszłam jeszcze dalej, na skraj polany. Usiadłam pod jednym z drzew i oparłam się o nie plecami aby następnie odchylić głowę do tyłu. Można powiedzieć że nabierałam co raz większej wprawy w przyjmowaniu wiadomości o śmierci moich przyjaciół, jednak w dalszym ciągu bolało to niemiłosiernie.
Kiedy już w miarę pozbierałam się w sobie, wstałam z ziemi i wróciłam do dwójki nowych znajomych i słysząc pytanie Ario mocno się zdziwiłam. Ten chłopak wydawał się być conajmniej w moim wieku, ale najwyraźniej nie miał bladego pojęcia o Antykreatorze. Westchnęłam głęboko po czym zdecydowałam się wytłumaczyć czerwonowłosemu co i jak.
- Antykreator... Cóż nie sądzę aby to imię wzięło się od tego. Jest on znany również jako Han Sozo a jego prawdziwe imię to Suzumura Shinjiro. Jest on shinobim, który kilka lat temu doprowadził do zniszczenia Kami no Hikage a jego najważniejszym celem na ten moment jest zdobycie mocy która pozwoli mu na usunięcie ze świata całej chakry, którą uważa on za źródło wszelkiego zła i wojen. Jakiś czas temu brałam udział w ekspedycji do Głębokich Odnóg, gdzie Saisei - organizacja poświęcona pokonaniu Antykreatora - odnalazła wioskę Oniniwę, gdzie dorastał Suzumura i wydarzyło się tam coś dziwnego co spowodowało zniknięcie wioski z map czy historii. W trakcie tej wyprawy dowiedzieliśmy się że miała tam miejsce jakaś katastrofa, która sprawiła że wszyscy jej mieszkańcy zamienili się w bezmyślne bestie. W trakcie przeszukiwań wioski przybył tam również sam Antykreator i chciał nas zmusić do oddania wszystkich informacji jakie zebraliśmy, jednak pojawił się jakiś jego poplecznik i uwolnił Sześcioogoniastego poprzez zabicie poprzedniego pojemnika. Ze względu na sytuację, byliśmy zmuszeni z nim współpracować przy poskromieniu potwora i w zamian za to zapieczętował on Bijuu w ciele takiego jednego chłopaka z klanu Nara a my oddaliśmy wszystkie zebrane informacje, jednak na szczęście okazało się że jeden z Feniksów ma pamięć fotograficzną, więc właściwie nic nie przepadło. No i właściwie to tyle, nie wiem co dalej się stało z Antykreatorem, jednak jest on... No jest po prostu na zupełnie innym poziomie. A do tego jeszcze prawdopodobnie został wskrzeszony jakąś zakazaną techniką, przez co jego ciało jest niemal niezniszczalne i ciągle się regeneruje. - opowiedziałam Ario całą historię, starając się nie pominąć żadnych ważniejszych szczegółów.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Kisuke »

To była bardzo pouczająca lektura. Choć był to jedynie notes, to zawierał tajemnice i szczegóły godne największych ksiąg. Na chwilę wyrwał się z czytania, gdy Tamaki nagle się podniosła. Jej mina jasno wskazywała, że potrzebuje chwili samotności. Przez chwilę młodzieniec pomyślał, że Ario mógł ją czymś urazić, dlatego stał się przez chwilę bardziej czujny. Nic jednak na wskazywało, żeby było to celowe.

-Sądzę, że Tobie też należy się ten notes. Tym bardziej ze względu na te twoje...- Powiedział, wskazując na oczy Hyugi. Przekazał jej także notatki, które otrzymał chwile wcześniej. Był pewien, że Ario nie będzie widział żadnych przeciwwskazań. On sam właśnie otrzymał solidną dawkę informacji. O Antykreatorze, Oniniwie, Biju i jeszcze podejrzeniami o jakichś dziwnych technikach, czyniących ciało niezniszczalnym. Dziewczynie należało się odpłacić, a w świetle tego co przeczytał, także przestrzec przed możliwym niebezpieczeństwem.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Odebrałam z wdzięcznością notes od Kisuke i wzięłam się za przeglądanie zapisanych tam informacji, słuchając również Ario abym mogła odpowiedzieć na wszelkie pytania jakie będzie miał do mnie chłopak.
- No ja go spotkałam parę miesięcy temu. Cóż nie wiadomo do końca jak to się stało, Feniksy zakładają że została wykorzystana jakaś stara i zakazana technika. Ktokolwiek by nią władał to na pewno nie jest on osobą która dąży do pokoju na świecie, w końcu wskrzesił największego złoczyńcę jaki kroczył po ziemi... Nie powiedziałabym że jest to ktoś o dobrym sercu, jednak może to wskazywać na to że nad Antykreatorem może być jeszcze ktoś, ktoś kto pociąga za sznurki z ciemności ale... Ale to tylko moje spekulacje. - powiedziałam do czerwonowłosego czytając kolejne strony z notesu. - Fascynujące, da się przeszczepić czyjeś Kekkei Genkai i opanować więcej niż jedną umiejętność klanową? Przecież to otwiera tyle różnych możliwości, tyle potencjalnie zabójczych kombinacji... - powiedziałam w zamyśleniu. Doprawdy, te informacje były o wiele cenniejsze niż się z początku spodziewałam.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Kisuke »

Rozmowa o wydarzeniach z Oniniwy i możliwościach Antykreatora toczyła się wyłącznie pomiędzy Ario oraz Tamaki. Najstarszy z tego grona nie udzielał się na ten temat wcale. Nie lubił zabierać głosu, gdy nie miał niczego interesującego do powiedzenia. W tym momencie wiedział tylko tyle ile powiedziała mu białooka . Nie chciał także dopytywać, bo żadne ciekawe pytanie nie przychodziło mu do głowy. W tym aspekcie przybysz z Sabishi był zdecydowanie bardziej wprawiony. Jego naturą było kwestionowanie wszystkie, odkrywanie i nieszablonowe myślenie. To było widać po jego zachowaniu, po jego sposobie bycia i po pytaniach, które ciągle zadawał. Nie było w tym nic złego. Wręcz przeciwnie, Kisuke lubił to podejście.

-Ta wiedza w nieodpowiednich rękach może także stanowić spore zagrożenie. Co prawda istnieje szansa dobrowolnego oddania swojego Kekkei Genkai, ale większość klanów raczej będzie bardzo pilnować swoich sekretów. To w oczywisty sposób prowadzić będzie do jeszcze bardziej zażartych konfliktów- Z pewną dozę niepewności, co wiedza o takich możliwościach może przynieść. Jako jednostka, ninja, który pragnie stawać się coraz silniejszy, to była to olbrzymia szansa. Możliwość zwielokrotnienia swoich umiejętności. Z drugiej strony, jako członek społeczności, dostrzegał w tym olbrzymie niebezpieczeństwo nowych konfliktów. Byle incydenty potrafiły prowadzić do wojen, a co gdyby ktoś zdobył największe sekrety przeciwnego klanu? Era największych wojen mogła dopiero się rozpocząć.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Ario »

0 x
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Kisuke »

Wspólny trening okazał się bardzo ciekawym doświadczeniem. Nie tylko spędzili wspólnie więcej czasu, ale także mieli okazję poznać wzajemnie swoje lepsze i gorsze strony. W czasie przerw wymieniali się swoimi przemyśleniami, wskazywali sobie wzajemnie co wymaga poprawy. Rozmawiali jednak też o sprawach bardziej przyziemnych, o pogodzie, podróżach czy ich rodzinnych stronach. Spędziliby tak beztrosko pewnie jeszcze dużo czasu, korzystając ze spokoju jakie dawało to miejsce oraz pogody jaką otrzymali. Coś się jednak musiało wreszcie wydarzyć. W okolicy pojawił się ktoś. Mężczyzna, w dość zużytym już stroju roboczym, przyszedł do nich i jąkając się zaczął prosić o pomoc.

-Spokojnie, powiedz co się stało. Pomożemy- Jako zapewne najstarszy i górujący nad pozostałymi swoim wzrostem postanowił jako pierwszy się odezwać. Przy okazji próbował uspokoić mężczyznę, który faktycznie potrzebował pomocy i to pilnie. O cóż mogło chodzić? Pożar? Bandyci? Nie było na co czekać, więc Kisuke wskazał dłonią, aby pokierował ich na miejsce, a po drodze tłumaczył o co chodzi.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Pomimo paru gorszych momentów, cały wieczór koniec końców okazał się być dość przyjemny i ciekawy. Wraz z Ario trenowaliśmy przez jakiś czas, chłopak również pokazał nieco swoich umiejętności i za pomocą nitek chakry potrafił on "podłączyć się" do Kisuke i go kontrolować. Czerwonowłosy z początku uczył się jak kontrolować człowieka a później mają co raz więcej wprawy, zaczęliśmy próbować co raz to bardziej skomplikowanych manewrów. Kiedy zapadł wieczór, wszyscy dość zmęczeni całym dniem, położyliśmy się spać.
Następnego ranka wstaliśmy i sielanka kontynuowała, jednak dość szybko została ona przerwana przez mężczyznę, który jąkając się wpadł na polanę, prosząc nas o pomoc. Widząc że najwyraźniej Kisuke zdecydował się przejąć inicjatywę w tej rozmowie, stanęłam nieco z tyłu i słuchałam uważnie, o co chodziło. Kiedy Aburame zdecydował że powinniśmy ruszyć za mężczyzną, skinęłam głową i ruszyłam wraz z nimi.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Ario »

0 x
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości