Polana z jeziorem

Kraj kupiecki położony na wschód od Prastarego Lasu. Graniczy z prowincjami Midori, Sogen i Kaigan. Ryuzaku no Taki jest znane ze swojego bogactwa i szeroko zakreślonych wpływów - związane jest to z dobrym położeniem i łatwym dostępem do morza, czym nie może się pochwalić Shigashi no Kibu. Kraj ten ma bardzo żyzne gleby i przyjazny klimat, co korzystnie wpływa na jego stan. Na terytoriach tej prowincji, wśród nielicznych pagórków, można też znaleźć główną świątynię Wyznawców Jashina.
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Bezdomny widząc że ktoś tam jest w oddali poczuł swoistą ulgę i nawet jeszcze przyśpieszył poruszanie się w jej kierunku. I już dosłownie podchodził kiedy nagle zdał sobie sprawę z tego że właściwie to nie wie co powiedzieć. - Jak zagadać co powiedzieć... Może witaj stęskniłem się... - Nim jednak zdążył do końca to przemyśleć ta go jakoś wyczuła. Sprawiło to że Numa wręcz nie odważył się wtrącić. Przysłuchiwał się aż doszło od pytania czy jest głodny. Numa wówczas odpowiedział coś co było prawie że zaprzeczeniem samej istoty Numy.
— Witaj, martwiłem się. Za chwilkę, dobrze że wszystko z tobą w porządku. Kiedy usłyszałem o Ryuzaku... — Wypowiedział z siebie niepewnie. Tak ogólnie Numa dość szybko zaczął się czuć jak ostatnio. Taki wystraszony i nie pewny czy uciekać. Mimo tego jednak wiedział że ona raczej nie zrobi mu krzywdy. Sprawiło to że z jednej miał ochotę ją uściskać że żyje z drugiej zwyczajnie się nie odważył. Jednak jak to bywało z Numą popatrzył mimo wszystko na kanapki. Na ostatnie pytanie jak sobie radzisz na chwilę zamknął się w sobie. - mam jej opowiedzieć że ledwo uszedłem życiem z Kami na Hikage ? Nie to zły pomysł, tylko podłamywać ją jeszcze bardziej. - Uświadomił sobie dość szybko i powiedział.
— W sumie udało mi się zdobyć na własność kawałek ziemi w cesarstwie. Poza tym to wiele się działo. Nawet cesarza widziałem. — Powiedział tak jakoś kręcąc lekko nie tak jak by kłamał ale jak by coś ukrywał. Ponieważ po części tak właśnie było. Dość szybko jednak jego wzrok powrócił do Shayen i sam Numa zaczął wzrokowo się upewniać że u niej wszystko w porządku.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Numa »

Młodzieniec dalej przyglądał się dziewczynie dość niepewnie raz na jakiś czas. Wydawało mu się że wszystko jest w porządku nie widział po niej nic co mogło by wzbudzić jakieś podejrzenia. A przynajmniej na razie. Zachowywała się jak zawsze dość beztrosko. Dlatego Numa wsłuchiwał się w jej słowa, odpowiadając dość szybko.
— Dobrze że cię nie było w Ryuzaku. W cesarstwie też niby nie było wielkich katastrof ale ludziom czasem odbija. — Powiedział w sumie samemu zdając sobie sprawę że też tam nie jest jakoś bezpiecznie skoro jacyś wyznawcy mroku chcieli napaść na Onsen. Ta myśl sprawiła że zamyślał się na chwilę i wtedy został przytulony nie spodziewając się zbytnio takiego obrotu spraw. Nie pamiętał kiedy był ostatnio przytulony. Było to w sumie dziwne odczucie dla kogoś takiego jak Numa. Delikatnie próbował się odchylić przez chwilę jednak odpuścił zdając sobie sprawę że w sumie niewiele może zrobić.
- Objęła mnie, pewnie się stęskniła. W sumie co mi szkodzi. - I Numa sam delikatnie położył dłonie na niej jakby odwzajemniając przytulenie. To jednak dość szybko minęło i odsunęła się od niego mówiąc o tym że nie próżnował i biorąc kanapki.
— Nie czuję się najlepiej w tłoku, ale jakoś umiem wytrzymać. — Wytłumaczył w sumie niepewnie kiedy nagle został złapany za rękę. A razem z tym lekko pociągnięty w kierunku miasta. Dziewczyna zdecydowanie miała już plan gdzie iść na co Numa jak typowy pantoflarz odpowiedział.
— No dobrze. —
I tak Numa podążał razem z nią w kierunku Ryuzaku, co jakiś czas przyglądając się jej.
- W sumie to o co chodzi z tą ręką, nie rozumiem tego czasami mnie łapią za tą rękę, dziwne to. - Pomyślał mimo tego nie wyrywał jej w jakiś przesadny sposób. W sumie to nie pierwszy raz ktoś tak go złapał tylko o co z tym chodzi ?
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Kumi

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Kumi »

Spokój i cisza, czego więcej można chcieć w takim miejscu? Zapach zakwitających na wiosnę kwiatów, niebo odbijające się w tafli nieba, miejsce zdawało się wręcz idealne, by spędzić w nim spokojne popołudnie. Młoda dziewczyna leżała na piasku zastanawiając się co powinna zrobić. Z jednej strony chciała poznać świat, z drugiej ciężko rozstać się z miejscem, które zna się od urodzenia, może powinna z tym jeszcze zaczekać? Chociaż co pomyśleli, by jej przodkowie? Robili to samo, właściwie gdyby nie ta rodzinna tradycja zapewne urodziłaby się na wyspach, a nie w osadzie kupieckiej. Tylko czy wahanie miało jakiekolwiek znaczenie, jeśli decyzja nie należała do niej?
0 x
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2832
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Daidoji Akira
Gracz nieobecny
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2020, o 22:35
Wiek postaci: 19
Ranga: Ronin
Krótki wygląd: Dobrze zbudowany młodzieniec o intensywnie zielonych włosach i równie intensywnie zielonych oczach. Obecnie nosi białe, znoszone spodnie, tej samej barwy buty, czarną bluzę z kapturem i okulary przeciwsłoneczne w trójkątnych oprawkach.
Widoczny ekwipunek: Katana schowana w saya przy pasie, z lewej strony
Bokken zawieszony na plecach
Torba przypięta do pasa spodni, spoczywająca na prawym biodrze z boku
GG/Discord: Brak
Multikonta: Brak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Daidoji Akira »

0 x
Obrazek
Mowa | Scumbag | Hero | Ronin | Myśli
#00BF00
Awatar użytkownika
Tohaku
Postać porzucona
Posty: 271
Rejestracja: 23 lut 2020, o 18:06
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Kędzierzawy młodzieniec o ciemnych włosach z cienką maseczką na twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarne, skórzane rękawice na dłoniach. Dwie kabury przy prawym udzie, obok siebie. Torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Pralkarz#9998

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Tohaku »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Daidoji Akira
Gracz nieobecny
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2020, o 22:35
Wiek postaci: 19
Ranga: Ronin
Krótki wygląd: Dobrze zbudowany młodzieniec o intensywnie zielonych włosach i równie intensywnie zielonych oczach. Obecnie nosi białe, znoszone spodnie, tej samej barwy buty, czarną bluzę z kapturem i okulary przeciwsłoneczne w trójkątnych oprawkach.
Widoczny ekwipunek: Katana schowana w saya przy pasie, z lewej strony
Bokken zawieszony na plecach
Torba przypięta do pasa spodni, spoczywająca na prawym biodrze z boku
GG/Discord: Brak
Multikonta: Brak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Daidoji Akira »

0 x
Obrazek
Mowa | Scumbag | Hero | Ronin | Myśli
#00BF00
Awatar użytkownika
Tohaku
Postać porzucona
Posty: 271
Rejestracja: 23 lut 2020, o 18:06
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Kędzierzawy młodzieniec o ciemnych włosach z cienką maseczką na twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarne, skórzane rękawice na dłoniach. Dwie kabury przy prawym udzie, obok siebie. Torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Pralkarz#9998

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Tohaku »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Daidoji Akira
Gracz nieobecny
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2020, o 22:35
Wiek postaci: 19
Ranga: Ronin
Krótki wygląd: Dobrze zbudowany młodzieniec o intensywnie zielonych włosach i równie intensywnie zielonych oczach. Obecnie nosi białe, znoszone spodnie, tej samej barwy buty, czarną bluzę z kapturem i okulary przeciwsłoneczne w trójkątnych oprawkach.
Widoczny ekwipunek: Katana schowana w saya przy pasie, z lewej strony
Bokken zawieszony na plecach
Torba przypięta do pasa spodni, spoczywająca na prawym biodrze z boku
GG/Discord: Brak
Multikonta: Brak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Daidoji Akira »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Mowa | Scumbag | Hero | Ronin | Myśli
#00BF00
Awatar użytkownika
Tohaku
Postać porzucona
Posty: 271
Rejestracja: 23 lut 2020, o 18:06
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Kędzierzawy młodzieniec o ciemnych włosach z cienką maseczką na twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarne, skórzane rękawice na dłoniach. Dwie kabury przy prawym udzie, obok siebie. Torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Pralkarz#9998

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Tohaku »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Daidoji Akira
Gracz nieobecny
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2020, o 22:35
Wiek postaci: 19
Ranga: Ronin
Krótki wygląd: Dobrze zbudowany młodzieniec o intensywnie zielonych włosach i równie intensywnie zielonych oczach. Obecnie nosi białe, znoszone spodnie, tej samej barwy buty, czarną bluzę z kapturem i okulary przeciwsłoneczne w trójkątnych oprawkach.
Widoczny ekwipunek: Katana schowana w saya przy pasie, z lewej strony
Bokken zawieszony na plecach
Torba przypięta do pasa spodni, spoczywająca na prawym biodrze z boku
GG/Discord: Brak
Multikonta: Brak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Daidoji Akira »

0 x
Obrazek
Mowa | Scumbag | Hero | Ronin | Myśli
#00BF00
Awatar użytkownika
Tohaku
Postać porzucona
Posty: 271
Rejestracja: 23 lut 2020, o 18:06
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Kędzierzawy młodzieniec o ciemnych włosach z cienką maseczką na twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarne, skórzane rękawice na dłoniach. Dwie kabury przy prawym udzie, obok siebie. Torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Pralkarz#9998

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Tohaku »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Daidoji Akira
Gracz nieobecny
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2020, o 22:35
Wiek postaci: 19
Ranga: Ronin
Krótki wygląd: Dobrze zbudowany młodzieniec o intensywnie zielonych włosach i równie intensywnie zielonych oczach. Obecnie nosi białe, znoszone spodnie, tej samej barwy buty, czarną bluzę z kapturem i okulary przeciwsłoneczne w trójkątnych oprawkach.
Widoczny ekwipunek: Katana schowana w saya przy pasie, z lewej strony
Bokken zawieszony na plecach
Torba przypięta do pasa spodni, spoczywająca na prawym biodrze z boku
GG/Discord: Brak
Multikonta: Brak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Daidoji Akira »

0 x
Obrazek
Mowa | Scumbag | Hero | Ronin | Myśli
#00BF00
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości