Polana z jeziorem

Kraj kupiecki położony na wschód od Prastarego Lasu. Graniczy z prowincjami Midori, Sogen i Kaigan. Ryuzaku no Taki jest znane ze swojego bogactwa i szeroko zakreślonych wpływów - związane jest to z dobrym położeniem i łatwym dostępem do morza, czym nie może się pochwalić Shigashi no Kibu. Kraj ten ma bardzo żyzne gleby i przyjazny klimat, co korzystnie wpływa na jego stan. Na terytoriach tej prowincji, wśród nielicznych pagórków, można też znaleźć główną świątynię Wyznawców Jashina.
Awatar użytkownika
Tohaku
Postać porzucona
Posty: 271
Rejestracja: 23 lut 2020, o 18:06
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Kędzierzawy młodzieniec o ciemnych włosach z cienką maseczką na twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarne, skórzane rękawice na dłoniach. Dwie kabury przy prawym udzie, obok siebie. Torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Pralkarz#9998

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Tohaku »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Daidoji Akira
Gracz nieobecny
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2020, o 22:35
Wiek postaci: 19
Ranga: Ronin
Krótki wygląd: Dobrze zbudowany młodzieniec o intensywnie zielonych włosach i równie intensywnie zielonych oczach. Obecnie nosi białe, znoszone spodnie, tej samej barwy buty, czarną bluzę z kapturem i okulary przeciwsłoneczne w trójkątnych oprawkach.
Widoczny ekwipunek: Katana schowana w saya przy pasie, z lewej strony
Bokken zawieszony na plecach
Torba przypięta do pasa spodni, spoczywająca na prawym biodrze z boku
GG/Discord: Brak
Multikonta: Brak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Daidoji Akira »

0 x
Obrazek
Mowa | Scumbag | Hero | Ronin | Myśli
#00BF00
Awatar użytkownika
Tohaku
Postać porzucona
Posty: 271
Rejestracja: 23 lut 2020, o 18:06
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Kędzierzawy młodzieniec o ciemnych włosach z cienką maseczką na twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarne, skórzane rękawice na dłoniach. Dwie kabury przy prawym udzie, obok siebie. Torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Pralkarz#9998

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Tohaku »

0 x
Obrazek
Ooji
Postać porzucona
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2020, o 03:01
GG/Discord: Ooji#7985
Multikonta: Nie

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Ooji »

Dużo czasu minęło zanim Ooji znalazł miejsce, w którym będzie mógł się chociaż trochę poczuć tak, jak w domu. Kupieckie miasto zdecydowanie go przerastało. Ten ogrom ludzi, odgłosów, zapachów, bodźców. Czuł sie bombardowany wszystkim i z każdej strony. To wszystko go przerastało i właśnie dlatego postanowił znaleźć miejsce, w którym zazna chwili spokoju. Nie miał pieniędzy, nie wiedział jak funkcjonuje to całe miasto, więc polana wydawała mu się najlepsza na odpoczynek. Na pewno nie służyła do noclegu, ale biorac pod uwagę, że było dopiero koło południa, chłopak spokojnie mógł się tutaj wyciszyć. Gruby, długi do ziemi płaszcz ochraniał go skrzętnie przed zimnym, zimowym wiatrem, a torba położona pod tyłkiem sprawiała, że Ooji nie złapie wilka od siedzenia na ziemi.
- Co ten dziadek widział w cywilizacji? - powiedział raczej sam do siebie, rozglądając się dookoła. Polana była spełnieniem jego marzeń. Przyroda, małe zwierzątka, cisza, spokój, a przede wszystkim wolność. Nie trzeba być zamkniętym wśród setek innych ludzi, nikt nie wyznacza gdzie się kończy Twój dom, ani tym bardziej nikt nie ustawia żadnych barier. Chcesz iść pod tamto drzewo? Proszę bardzo. Do jeziora? Ależ jak najbardziej. Życie w mieście rządzi się innymi prawami. I kto to słyszał, żeby płacić za wodę? Za mięso jeszcze rozumiał, ale wodę?!
0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Kyohei »

0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Ooji
Postać porzucona
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2020, o 03:01
GG/Discord: Ooji#7985
Multikonta: Nie

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Ooji »

Siedzenie na polanie było bardzo relaksujące, ale kiedy do uszu Oojiego doszły ludzkie odgłosy, chłopak mimowolnie przestawił się w tryb ostrożności. W dotychczasowym życiu musiał uważać tylko na drapieżników, a z ludźmi nie miał zbyt wiele do czynienia. Był jego dziadek, był on, czyli zero zagrożenia. Teraz znajdował się sam obok wielkiego kupieckiego miasta i zdołał już doświadczyć trochę ciemniejszej strony cywilizacji. Raz go okradziono, kilka razy podano mu wyższą cenę niż lokalnym, a jeszcze innym razem jego troskę wzięto za wścibstwo i chciano go pobić. Dlatego też teraz blondyn nie chciał mieszać się do kłótni dwójki braci. Po prostu siedział i na nich spoglądał. Był ciekawy o czym tak żywo rozprawiają, ale niestety nie dało się tego wyciągnąć z kilku wymienionych przez nich zdań. Nogi chłopaka same chciały się poderwać i skierować w strone dwójki braci, ale przytomny mózg je stopował. Jeśli jednak nieznajomi spojrzą w stronę Oojiego, to ten machnie do nich jedynie ręką skrytą w rękawiczce. Delikatnie, niezbyt gwałtownie, całkowicie neutralnie, czyli tak, jakby podchodził do dzikiego zwierzęcia. Nie chciał wyjść na wrogiego i nie chciał kłopotów, ale całkowite zignorowanie ich też nie mogło być zbyt dobrym posunięciem.
0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Kyohei »

0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Tamaki Hyūga »

- A działałoby na przykład jakby pokryć tym jakieś ostrze i potem jakby się zraniło nim przeciwnika? Czy trzeba dosłownie wylać to komuś do oczu żeby działało? - dopytałam jeszcze o kwestię tajemniczego płynu Ario po czym zebrałam się z resztą aby wyjść z karczmy. Żwawym krokiem udaliśmy się w kierunku wyjścia z miasta, prowadząc w międzyczasie dalej naszą wielotorową konwersację. Po opuszczeniu miasta przeszliśmy jeszcze jakiś kawałek w bliżej nieokreślonym kierunku, gdzie nas poniosły nogi i trafiliśmy na sporą polanę z jeziorem.
- To miejsce wydaje się odpowiednie, nie uważacie? Sporo miejsca a także dodatkowy element urozmaicający w formie jeziora. Od razu mówię, moje umiejętności w zakresie Uwolnienia Żywiołu Wody są tak szczątkowe że i tak nijak nie daje mi to żadnej przewagi. - powiedziałam do moich kompanów.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Kisuke »

Dobrze pilnował swoich sekretów i nie dzielił się tak łatwo swoim towarem. Kisuke doskonale to rozumiał, ale liczył, że może wizja większej gotówki bardziej skłoni Ario do oddania takiego skarbu. Na komentarz, że zwykli shinobi mogą mieć problem z aplikacją tylko się uśmiechnął. W głowie już widział pokryte trucizną kunaie albo nawet całe owady. Swoją drogą będzie musiał pomyśleć nad jakimiś trującymi owadami. Na świecie żyje mnóstwo gatunków, z całą pewnością gdzieś musieli słyszeć o takich z solidnym jadem zdolnym zabić lub mocno utrudnić życie. Gdy można byo sądzić, że temat został już ucięty, Tamaki postanowiła pociągnąć ninja z Sabishi za język.

-Bardzo nietypowy styl walki. Mało kto korzysta z wyrzutni, zazwyczaj zajmują sporo miejsca. Te na pojedyncze kunaie o jeszcze będziesz w stanie schować pod nadgarstkiem, ale te na shurikeny to raczej wielkie sprzęty. No ale to musi być skuteczne, skoro samo sięgniecie ciebie atakiem jest wyczynem, w dodatku okupionym śmiercią- Zaimponował mu. Na początku miał go za ekscentrycznego dziwaka, który raczej nie ma pojęcia o walce bo ciągle bawi się jakimiś pierdołami. Tymczasem wychodzi na to, że jakkolwiek on walczy, posiada bardzo użyteczne i potężne umiejętności. Tylko ponownie nie wyciągnął szczegółów na światło dzienne, co mogło w pewien sposób zaburzać postrzeganie czego używa w walce. Do tej pory wyrzutni w swoim życiu Kisuke widział kilka, jedynie te na shurikeny wydawały się potężniejsze, ale one były wielkości tego plecaka, raczej nigdzie ich tam nie chował. Może miał jakieś inne? Kto wie?

-Co prawda wody nie używam, ale jakby któryś tam przypadkiem wpadł, to postaram się wstrzymać. Bo mogłoby to się źle skończyć- Nie powiedział wprost, że chodzi mu o Raitonowe techniki. Skoro Ario był nieco tajemniczy, to i on postanowił. Tamaki co prawda widziała czego Aburame używa, więc jej nie zaskoczy, ale to nawet lepiej.

-Tylko co w takim razie proponujecie? Bo wychodzi na to, że każdy z nas walczy zupełnie inaczej, na różnych dystansach i z zupełnie innymi technikami. Pełnej walki chyba nie ma co przeprowadzać... Hmm... Sam nie wiem- Pomysł z początku wydawał mu się świetny. Trening to trening, bez różnicy co robisz, zawsze możesz podnieść w ten sposób swoje umiejętności. Teraz jednak nieco się zawahał. Może niech Tamaki pokaże coś ze swoich możliwości walki wręcz, on chętnie by coś się nauczył o tych walczących przy pomocy Taijutsu. Może rzucanie technikami na odległość? Tyle możliwości, że zakręcił się i nie był pewien co wybrać.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2146
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Słysząc o zagwozdce Kisuke, sama się nad tym zastanowiłam i rzeczywiście, wyglądało na to że przez to jak bardzo różniły się nasze style walki, ciężko było wymyślić jakiś sprawiedliwy sposób żeby się zmierzyć ze sobą nawzajem. Wtedy Ario powiedział coś co mnie dość mocno zainteresowało. Pieczętowanie technik?
- Zapieczętować na przyszłość? Co masz przez to na myśli? - zapytałam się zaciekawiona, bojąc się jednak nieco że okaże się że pytam o jakieś kompletne podstawy fuinu i coś całkowicie oczywistego, jednak sama nie znałam się na tej dziedzinie, nie licząc najbardziej podstawowej jej techniki która pozwalała chować do zwoju przedmioty.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Kisuke »

Polana okazałą się miejscem bardzo spokojnym oraz niezwykle urokliwym. Olbrzymia ilość zieleni, roślin i kwiatów, a do tego duży zbiornik wodny cieszył wzrok niemalże całą paletą barw. Środek lata przynosił zwykle wysokie temperatury, jednak to właśnie wtedy natura osiągała swoje maksimum możliwości rozwoju. Tutaj nawet nie potrzeba było żadnego ogrodnika, który by się tym zajął. Natura sama sobie świetnie radziła.

-Dobra, ale wisisz mi przysługę- To była świetna okazja aby wyciągnąć od Ario jego trucizny. Oczywiście nie powiedział tego wprost, ale liczył, że pochodzący z Sabishi zrozumie oczywista aluzję i może niedługo, może przy następnym spotkaniu, podzieli się z nim kilkoma fiolkami tych dziwnych specyfików. Ten do oślepiania którym trzeba trafić bezpośrednio w oczy nie był może specjalnie przydatny, ale z całą pewnością posiadał też wiele innych, o wiele bardziej przydatnych do nakładania na broń.

-Gotowy?- Ustawił się w odległości kilkunastu metrów od Ario i gdy uzyskał od niego potwierdzającą zgodę, rozpoczął swój festiwal. Praktycznie bez żadnego przygotowania, bez żadnego składania pieczęci, dziwnych póz albo innych sztuczek, po prostu posłał ze swoich ust pioruna, który poleciał prosta w zwój, w którym miał zostać zapieczętowany. Później zrobił to jeszcze dwukrotnie.

-Dobra, teraz potrzebuję chwili przerwy. Masz czas opowiedzieć po co Ci to- Wrócił do pytania zadanego przez Tamaki, jaki był cel i co rozumiał przez używanie tak zapieczętowanych technik. W sztukach fuinjutsu co nieco potrafił się obracać, na co wskazywał chociażby mały zwój przy pasie, ale chętnie pozna każdą kolejną tajemnicę sztuk pieczętowania. Musiał też usiąść, bo po takiej serii silnych technik jego oddech stał się nieco cięższy. To z całą pewnością jedna z kolejnych rzeczy do poprawienia.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2146
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Ario »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Widząc że Kisuke zdecydował się wspomóc Ario, zdecydowałam się odsunąć na bezpieczną odległość, tak aby nie oberwać żadnym zbłąkanym wyładowaniem elektrycznym i obserwowałam "pokaz". Aburame raz po raz strzelał błyskawicami a czerwonowłosy jak gdyby nigdy nic, łapał dzikie pioruny do zwoju i nie pozostawało po nich nawet śladu, jeżeli nie liczyć nowej inskrypcji na zwoju.
- Uruchamianie techniki ze zwoju? To brzmi... Fascynująco. Nie musisz nawet znać wszystkich pięciu żywiołów aby nimi władać, wystarczy że znasz kogoś kto nim włada i gotowe. Świetna sprawa. - skomentowałam pomysł chłopaka po czym widząc że Kisuke najwyraźniej potrzebował chwilę oddechu, podeszłam z powrotem do chłopaków i podrapałam się nieco niezręcznie po głowie. - Jakbyś chciał to mogłabym również zapieczętować w twoim zwoju jakąś technikę Suitonu. Pomyślałam że z racji że pochodzisz z pustyni i pewnie kiedyś tam jeszcze wrócisz to napewno przyda ci się jakaś technika która wytwarza wodę. W końcu warunki klimatyczne panujące na terenie Samotnych Wydm są chyba dość ciężkie... - zasugerowałam swoją pomoc Ario.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Polana z jeziorem

Post autor: Kisuke »

Ario złapał zwojami posłane w jego stronę techniki. Była to bardzo przydatna rzecz do późniejszego wykorzystania, co jednak, gdy ktoś postanowi wykorzystać to jego obronę? Teraz Kisuke współpracować i celował dokładnie tam gdzie trzeba było, ale jest możliwość, że ktoś użyłby tego, a następnie posłał w stronę Hiroe. Oberwać własną bronią to byłaby spora zniewaga. Będzie musiał znaleźć coś na taką taktykę, a przy okazji nieco więcej doszkolić się ze sztuk pieczętowania, aby łatwiej poradzić sobie na tej płaszczyźnie.

-Brzmi interesująco- Pomysły Ario były nietuzinkowe i wykraczające poza schematy zwyczajnych ninja. Młodzieniec z Kaigan jeszcze nigdy nie spotkał się z nikim, kto by tak walczył, dlatego tak bardzo interesowały go wszelkie szczegóły. Tamaki najwyraźniej także nie miała wcześniej okazji aby poznać kogoś takiego, mimo że zwiedziła już kawał świata i walczyła z samym Antykreatorem. Wiele klanów posiadała nietypowe zdolności, ale raczej mieściły się one w jakichś standardach do których każdy przywykł. Ario używał co prawda fuinjutsu, ale w sposób zupełnie inny, niż taki którego można się spodziewać. Wyrzucanie broni ze zwoju było powszechniejsze, a jednak nigdy nie wpadłby na pomysł, żeby zrobić to samo z techniką. Genialne.

-O... kurde- Przyjął przekazany mu notes i zagłębił się we wszystkim co było tam napisane. Wertował kolejne kartki z niesamowitą uwagą, na chwilę wyłączając się z dyskusji. Spodziewał się, że coś dostanie w zamian. Jednak tutaj z każdym kolejnym zdaniem robiło się coraz ciekawiej. To nie było wyłącznie przeszczepianie dla samego faktu odzyskania wzroku. To pozwalało na o wiele, wiele więcej.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości