Szlak transportowy

Kraj kupiecki położony na wschód od Prastarego Lasu. Graniczy z prowincjami Midori, Sogen i Kaigan. Ryuzaku no Taki jest znane ze swojego bogactwa i szeroko zakreślonych wpływów - związane jest to z dobrym położeniem i łatwym dostępem do morza, czym nie może się pochwalić Shigashi no Kibu. Kraj ten ma bardzo żyzne gleby i przyjazny klimat, co korzystnie wpływa na jego stan. Na terytoriach tej prowincji, wśród nielicznych pagórków, można też znaleźć główną świątynię Wyznawców Jashina.
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Szlak transportowy

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po opuszczeniu wioski Kamo od razu skierowałam się na najbliższy szlak transportowy i ruszyłam żwawym krokiem na wschód. Po jakimś czasie udało mi się dotrzeć do osady portowej gdzie znalazłam statek odpływający niebawem na Hyuo. Zadowolona z tego zrządzenia losu, zapłaciłam kapitanowi za transport i pomogłam również z załadunkiem. Po wypłynięciu spędziłam większość czasu kręcąc się po pokładzie i podziwiając masyw akwenu a później na odpoczynku pod pokładem. Kiedy usłyszałam że na horyzoncie widać już cel naszej podróży, wyszłam ponownie na pokład i w miarę możliwości próbowałam pomóc.

Dokąd: Hyuo
Przez: ---
Środek transportu: Na piechotę i łodzią (-100 Ryo)
Czas podróży: 45 minut (19:32 - 20:17)
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ario »

[z/t] http://shinobiwar.pl/viewtopic.p ... 15#p167915
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

Ponownie wrócił na szlak i ponownie był wyłącznie on sam. Lubił czasami spędzić czas z kimś kogo lubił, ale jego osobistą preferencją chyba zawsze pozostanie samotność. Wspólne treningi, długi rozmowy i wymiana doświadczeń były dla niego wyczerpujące, nie tylko fizycznie ale także mentalnie. Potrzebował teraz nieco czasu aby podładować swoje baterie i powrócić do działania jako pełnoprawny ninja. Długo go nie było, dlatego będzie miał sporo rzeczy do nadrobienia. Ale najważniejsze będzie ponownie wspomóc swój klan. Wróci bogatszy o olbrzymią wiedzę, która otworzyła mu oczy na to co działo się na świecie. To tylko dawało mu kopa aby nie zostawać w tyle tylko nadal się rozwijać.

Dokąd: Kaigan
Przez: bezpośrednio
Środek transportu: pieszo
Czas podróży: 30 minut

[z/t]
0 x
Awatar użytkownika
Mei
Posty: 454
Rejestracja: 3 cze 2019, o 11:33
Wiek postaci: 30
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niewysoki wzrost, niebieskie do pasa włosy oraz oczy z heterochromią. Lewe szkarłatne, zaś prawe koloru lodowego sopla. Budowa ciała szczupła, skóra śnieżnobiała o niskiej temperaturze. Strój miko. W skrócie młody wygląd jak na 29 lat.
Widoczny ekwipunek: Jedną z bardziej widocznych rzeczy jest wachlarz noszony przez kobietę na plecach. Zaraz po nim uplasowała się duża torba znajdująca się pod nim. Poza nimi ma jeszcze dwie kabury, każda przypada na jedno udo (od czasu do czasu są widoczne spod ubrania). Do kompletu dochodzą rękawiczki z ochraniaczami, a także sznureczek obwiązany na ręce z kluczykiem zawieszonym na nim.
GG/Discord: Mei#0402
Multikonta: Yona

Re: Szlak transportowy

Post autor: Mei »

Dokąd: Antai
Przez: Bezpośrednio
Środek transportu: Nogi
Czas podróży: 15.34 [1h]
Po wyjściu z lokalu od razu skierowała się w kierunku szlaku transportowego. Z początku była zdzwiona, iż chłopak poszedł za nią, lecz skoro tego chciał, z pewnością ma ku temu jakiś powód. Jednakże czy na pewno? Pytanie jakie zadał, mijało się z wyrażeniem chęci. A ona sama nie miała pojęcia, co powinna odpowiedzieć. Prawdą było, że wolałaby gdyby poszła do Antai sama. Jako, iż obudziła się na górzystym terenie, miała zamiar poszukać poszlak, których wcześniej nie znalazła. Jej celem było Ryuzaku, czyli początek jej wspomnień. Teraz jednak, gdy wszystkie wskazówki dotyczące jej nagłego zaniku pamięci zniknęły, postanowiła udać się na koniec, do miejsca, gdzie się wybudziła. Tam z pewnością mogła znaleźć coś, co powie jej dlaczego się tam znalazła. Tajemnicze płomienie i krzyki ludzi kojarzyły jej się z tragedią, lecz nie potrafiła powiedzieć jaką? Co takiego się stało, że spadła na dół i wylądowała u pobliskiego medyka? Poprzednio nie pytała o szczegóły, lecz teraz miała tyle czasu by powęszyć i czegoś się dowiedzieć. Czy medyczka powie jej coś jeszcze? Cóż, ewentualnie pójdzie dalej, aż znajdzie coś czego mogła się chwycić. Wszakże, ostatecznie wytropi osobę, która ją zaniosła do kobiety i zapyta, co się stało. Jeśli nie on, to w okolicy z pewnością musiało coś pozostać. Dlatego nie odpuści, nawet jeśli to oznacza, iż poniesie wysoką cenę. Była gotowa na wszystko, choć naprawdę jeszcze nie wiedziała, co ją spotka, ani co będzie dane jej odzyskać.
- Z jednej strony przydałaby mi się dodatkowa ręka do pomocy, z drugiej wolałabym iść sama. Tak jak powiedziałam, to Twoja decyzja. Jeśli się chcesz bratać z Yuki to proszę bardzo, nie zabronię Ci. Może nawet coś wyniesiesz z tego, wzmocnisz się, to Ci gwarantuję. Wyprawa bowiem nie będzie prosta, przyniesie również dużo przeszkód i bólu - powiedziała w trakcie podróży na szlak. W końcu, nie zamierzała go zmuszać. Wyrazi chęć, to będzie to znaczyło, iż jednak się nią w jakimś stopniu interesuje, może nawet podoba. Mei było wszystko jedno. Ostrzegła go, dała przykładowy powód do pójścia za nią, lecz o powodach przez które zmierzała do Antai lub amnezji nie zamierzała mówić. Przecież był obcy dla niej, dopiero co go spotkała, kiedyś nawet może okazać się wrogiem. Informacje były cenne, kosztowały niejednokrotnie życia innych, a ona jako kunoichi zdawała sobie z tego sprawę. W konsekwencji zrobiła się ostrożna, selekcjonowała ludzi z którymi się brata. Z tego powodu, nie mogła mu odpuścić, nawet jeśli wydawał się miły i chciał pomóc. Na zaufanie się pracuje, tak jak i jego, tak i jej.
- Jednakże jeśli podążysz za mną, to w chwili zdrady nie zawaham się zabić. Miej to na uwadze, że jeśli zrobisz cokolwiek, co zagrozi mojemu bezpieczeństwu, to jesteś martwy. Jednakże, chciałabym dodać, iż nie mówię o złym wykonaniu techniki, czy jakimś głupim przypadku, ale czymś dużo bardziej poważniejszym. Rozumiesz? - powiedziała z chłodem w oczach, po czym odwróciła wzrok przed siebie, by dobrze widzieć drogę, jaką kroczyła. Gdy doszli do właściwego miejsca, raz jeszcze postanowiła spytać, by potem się nie okazało, że czegoś nie dopowiedziała.
- Jaka jest Twoja ostateczna decyzja, idziesz czy zawracasz? - zapytała, po czym niezależnie od tego co wybierze, raz usłyszawszy jego słowa zamierzała iść do przodu, nie zatrzymując się ani razu. Choćby wołał, błagał by stanęła ta szła, byleby jak najszybciej dotrzeć do Wietrznych Równin.
0 x
Obrazek Kolor wypowiedzi || Głos Mei Przydział misji D-B
Awatar użytkownika
Shinzō
Gracz nieobecny
Posty: 61
Rejestracja: 16 lut 2021, o 22:49
Wiek postaci: 17

Re: Szlak transportowy

Post autor: Shinzō »

Dokąd: Antai
Przez: Bezpośrednio
Środek transportu: Pieszo
Czas podróży: 1h
Przez cały czas podążałem za niebieskowłosą, aż w końcu dotarliśmy na szlak. Stąd można było bez problemu dostać się do celu podróży. Droga była na tyle szeroka, że bez problemu pomieściłaby dwa wozy jadące koło siebie. Zważywszy też na fakt, że znajdowaliśmy się w miejscu gdzie wszyscy podróżowali, była to na pewno droga zaludniona. Może nie tak jak miasta, ale na pewno nie będziemy sami przez całą tą podróż. Zwróciłem też uwagę na teren, który roztaczał się dookoła nas. Roślinność nie różniła się zbytnio od tej z wysp. Wiadomym było, że na pewno są tutaj okazy niespotykane w Cesarstwie, lecz na pierwszy rzut oka niczym się tu nie różniło. Ptaki też nie były inne od tych z wysp, choć na pewno było tak jak w przypadku roślinności. Temperatura mogła bardziej dawać się we znaki, było tutaj nieco cieplej, a przynajmniej mam takie wrażenie. Może zachowuje się w tym momencie jak człowiek, który pierwszy raz wyszedł z domu, lecz to pierwszy raz kiedy opuściłem wyspy, więc sama ciekawość brała nade mną górę. Nie zamierzałem sobie odpuszczać obserwacji, chciałem dokładnie każdy najmniejszy szczegół zapamiętać, bądź wychwycić. Oczywiście podczas tego nie zamierzałem ignorować dziewczyny.
Już jej pierwsze słowa świadczyły o tym, że traktowała mnie z obojętnością. Nie wiedziałem czy ma po prostu problemy z charakterem, czy może to ja po prostu nie rozumiem jej sposobu bycia. Oczywiście szedłem za nią, ponieważ miałem obawy czy poradzę sobie sam w nowym świecie, bo można było to tak nazwać. Z osobą, którą może nie znam, lecz orientuje się w terenie będzie na pewno łatwiej, więc start mam łatwiejszy. Zobaczymy natomiast jak to będzie dalej, ponieważ nie byłem w stanie na tę chwilę zadecydować czy przez cały czas będę podążał za dziewczyną. Na razie chciałem oswoić się z tutejszymi ludźmi, klimatem, a także zobaczyć czym tak naprawdę kontynent różni się od wysp. Gdy to wszystko będę w stanie sobie przyswoić wtedy pomyślę. Na razie skupiałem się na dziewczynie. Oczywiście uprzedziła mnie, że droga może być ciężka, ale miałem to gdzieś. Bardziej obchodziło mnie, że w dalszym ciągu nie dowiedziałem się dlaczego ja.
- Mogłaś wybrać kogokolwiek innego, jest multum osób na tym świecie, a wybrałaś mnie pomimo, że znamy się od 5 minut. Chcę tylko wiedzieć, dlaczego ja? - postanowiłem jeszcze raz zadać dziewczynie to pytanie.
Może teraz uda mi się uzyskać odpowiedź na to pytanie. To że mi nie ufała to jedno i już zdążyłem to zauważyć, lecz myślę, że na takie pytanie mogłaby mi odpowiedzieć, chyba że sama nie znała odpowiedzi. Czasami już tak jest, że postępujemy w sposób, który ciężko opisać i ubrać w słowa. Myślę, że po prostu podążamy wtedy za głosem serca. Czy nas to zgubi czy nie to już inna sprawa, lecz każdy człowiek ma takie momenty w swoim życiu. Może to był dla niej jeden z nich, dlatego unikała odpowiedzi?

Na jej kolejne słowa postanowiłem nie odpowiadać. Zacząłem przypuszczać, że dziewczyna chyba nie ma zbyt wielu przyjaciół, jak każdego straszy morderstwem po dziesięciu minutach znajomości. Może po prostu przeżyła coś ciężkiego w swoim życiu, że zachowuje się w taki, a nie inny sposób. W każdym razie postanowiłem w dalszym ciągu patrzeć się przed siebie, obserwując coraz to nowe rośliny czy zwierzęta, które uda mi się uchwycić wzrokiem. Następne pytanie dotyczyło mojej dalszej decyzji. Wszystko co wylatywało z jej ust miało jakąś taką chłodną i nieprzyjemną barwę. Rozumiem dużo rzeczy, ale jak tak dalej pójdzie to w końcu przy niej wymięknę. Westchnąłem zamykając lekko oczy po czym spojrzałem na nią i zapytałem.
- Nie zamierzasz być nawet odrobinkę milsza, co?
Po tych słowach patrzyłem jeszcze jakiś czas na dziewczynę, aż w końcu zacząłem znów patrzeć przed siebie. Dziwna była z niej istota, a jeszcze dziwniejsze było to, że wybrałem się na tę podróż. Zacząłem coraz bardziej martwić się czy wrócę kiedyś na wyspy bez żadnego urazu na psychice, bo gdy tylko myślałem o tym ile czasu z nią spędzę tym bardziej uważałem, że jest to niemożliwe.
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

Różne historie się w życiu słyszało. Podobno nawet ktoś w czasie jakiejś misji tak się bawił z bandytą, że łapał wszystkie jego techniki do zwojów. No ale Kisuke też traktował tą historyjkę jako wioskową legendę, bo nie chciało mu się wierzyć, żeby coś takiego było możliwe. Nawet najbardziej zadufany w sobie ninja nie wymyśliłby i nie zrobił czegoś takiego. Podobną bajką wyssaną z palca okazały się te strzały wystające z dzbanów. Na całe szczęście amfory nie służyły do przechowywania nieodpowiednich do tego rzeczy, a zapewne jakiś towar na handel. No i co najważniejsze. Nic z nich nie wystawało!

-Tak, Kisuke. Kimura-san? Szybko się pan wyrobił. Ale to dobrze, nie ma co niepotrzebnie zwlekać- Kisuke zdziwił się, że tak szybko został odnaleziony. Nie musiał specjalnie krążyć i przepytywać różnych mieszkańców oraz strażników o odpowiedniego kupca. Teraz pozostało tylko wskoczyć na wóz, znaleźć sobie tam wygodne miejsce i uważnie obserwować drogą, którą będą podążać. Na całe szczęście z tego miejsca już się zabierają. No ale to przecież Szlak transportowy. Co można innego tutaj robić jak nie podróżować? Czy ktoś celowo blokowałby tak ważne miejsce na mniej lub bardziej istotne rozmowy? Przecież można tutaj załatwić swoje sprawy szybko, a ze szczegółami przejść gdzie indziej.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

-Rzeczywiście, świat bywa niesprawiedliwy. Tak wiele osób, które nie są tego godne otrzymało ten dar i możliwość kontroli chakry, a mnóstwo zwykłych ludzi zostało tego pozbawionych. Wszelkiej maści przestępcy, bandyci czy mordercy wykorzystują to do własnych celów, szkodząc innym. Dlatego cieszę się, że jako ninja mam możliwość spełnić swój obowiązek- Kwestia umiejętności panowania nad chakrą była bardzo różnie odbierania. Zwłaszcza przez zwykłych obywateli. Wielu miało żal do ninja, że mają takie możliwości. Ten kupiec jednak korzystał z tego co zostało mu dane i musiał polegać na swoich innych talentach. Podróżowanie od miasta do miasta i sprzedawanie tam swoich towarów było jego sposobem na zarobek, choć dość niebezpiecznym, dlatego zapewne często korzystał z pomocy różnych klanów.

-Zapewne na jakichś tkaninach- Rzucił pierwsze co mu przyszło do głowy. Było to bardzo stereotypowe myślenie, ale jednak w szerszej społeczności to właśnie kobiety zajmowały się takimi rzeczami. O ile w ogóle była kupcem, bo w tych czasach nie jest to zbyt bezpieczne zajęcie dla kobiety, zwłaszcza tak wiekowej.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

Debatowanie nad chakrą chyba nie należało do czegoś co kupiec chciał kontynuować, bo zignorował wszystko co powiedział Kisuke, dlatego ninja nie próbował tego kontynuować. Najwyraźniej mężczyzna nie był aż tak pogodzony z tą niesprawiedliwością, jak głosił. Musiał czuć pewien ból z tego powodu, że takiego daru nie otrzymał, a inni wykorzystywali go do przeróżnych, żałosnych rzeczy. Gdyby potrafił używać chakry jego życie by się odmieniło. Niestety w tym momencie jedyne co można było zrobić, to próbować użyczać swoich usług i próbować im pomagać tak mocno jak to możliwe.

-Pudło?- Zaskoczyła go reakcja kupca. Jego śmiech bardziej wskazywał jakby usłyszał dobry żart, a tymczasem Kisuke był poważny. Najwidoczniej jednak mocno przestrzelił z propozycją. Założenie, że kobieta dorobiła się na handlu okazało się błędne. Shinobiemu nie było jednak do śmiechu, bo jego współtowarzysz miał wyraźny problem ze złapaniem oddechu. Na całe szczęście wreszcie mu się udało, bo inaczej Kisuke skończyły jako najżałośniejszy ninja, który miał ochronić kupca, a ten wykitował zanim jeszcze cokolwiek ich zaatakowało.

-A teraz jak idzie z handlem? Uspokoiło się trochę na świecie, czy raczej nastały kiepskie czasy?- Siedzący wiecznie w swojej wiosce Kisuke nie orientował się za bardzo w obecnej sytuacji gospodarczo-politycznej. Wiedział jednak, że wojna już się skończyła, a to zwykle prowadzi do zwiększenia handlu. Możliwe jednak, że pojawiły się jakieś nowe konflikty. Różnie bywało, a ninja liczył, że może czegoś ciekawego się dowie.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

Zabawił w tej okolicy dłużej niż chciał. Co prawda i tak miał trochę zajęć w okolicy, ale to już najwyższy czas aby wrócić. Jego cel mógł być tylko jeden. Wracał w swoje rodzinne strony, do miejsca gdzie mieszkał, gdzie się wychował, miejsca którego miał bronić. Kaigan. Niezbyt często wybywał z tamtych rejonów, ale prawie zawsze oznaczało to ciekawą przygodę, zarówno w pozytywnym tego słowa znaczeniu, jak i negatywnym. Każda taka wyprawa byłą jednak pełna nowych doświadczeń i pozwalała mu się rozwijać jako ninja. Może to była kolejna z lekcji, którą potrzebował przyjąć? Ciągłe siedzenie w jednym miejscu nie tylko sprawia, że słabiej się rozwija, ale wręcz pogarszają się jego możliwości, bo traci możliwość zdobycia dużo lepszego doświadczenia. Chyba czekać go będzie poważna rozmowa z samym sobą.

Dokąd: Kaigan
Przez: Bezpośrednio
Środek transportu: pieszo
Czas podróży: 30 minut
0 x
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 309
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Szlak transportowy

Post autor: Akihiko Maji »

Akihiko kierowany głównie ciekawością postanowił na swój następny cel wybrać wyspę Hyuo, należącą do Cesarstwa. Z tego co słyszał było tam dość zimno. Jako mieszkaniec pustyni, nie miał nigdy styczności ze śniegiem czy zamarzniętą wodą. Chcąc zobaczyć te zjawiska na własne oczy, a także poznać nowe rejony świata, wsiadł na łódkę, płacąc wcześniej odpowiednią sumę. Teraz pozostało tylko poczekać, aż ten środek transportu zabierze go do brzegu. Po drodze podziwiał okolicę, będącą absolutnym przeciwieństwem jego rodzinnych stron. Zastanawiał się jaki widok ujrzy po dotarciu do największej osady w tejże prowincji, jak zachowywać się będą ludzie. Jego głowa wręcz pękała od różnych pytań, na które odpowiedzi być może znajdzie, już niebawem.

//zt

Dokąd: Hyuo
Przez:
Środek transportu: Łódź
Czas podróży: 45 minut
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Szlak transportowy

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po skończonym treningu, udałam się z powrotem do Ryuzaku gdzie spożyłam szybki posiłek w Karczmie pod uwędzonym dzikiem a także zrobiłam sobie krótką drzemkę w jednym z pokoi na wynajem. Przed wyruszeniem nabyłam tam również nieco prowiantu na drogę po czym udałam się prosto na szlak transportowy prowadzący do Sogen gdzie miał być punkt zborny sił najemniczych zebranych przez Klan Uchiha. Miałam nadzieję że jak przybędę na miejsce to będzie tam już parę osób. Liczyłam również że będzie na miejscu ktoś kogo znam, zawsze milej bierze się udział w takich wydarzeniach u boku kogoś z kim już wcześniej miało się przyjemność podróżować bądź walczyć. Byłam również ciekawa czy zjawi się tam Ario, któremu wysłałam wiadomość za pomocą kuriera. Nie otrzymałam od marionetkarza nawet odpowiedzi na poprzedni list, więc ciężko było mi w ogóle stwierdzić czy dotarły do niego moje przesyłki. Niemniej jednak, czułam się w pewnym stopniu zobowiązana do pomocy Klanowi Uchiha z którego pochodziła moja przyjaciółka, Uchiha Masako.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Mei
Posty: 454
Rejestracja: 3 cze 2019, o 11:33
Wiek postaci: 30
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niewysoki wzrost, niebieskie do pasa włosy oraz oczy z heterochromią. Lewe szkarłatne, zaś prawe koloru lodowego sopla. Budowa ciała szczupła, skóra śnieżnobiała o niskiej temperaturze. Strój miko. W skrócie młody wygląd jak na 29 lat.
Widoczny ekwipunek: Jedną z bardziej widocznych rzeczy jest wachlarz noszony przez kobietę na plecach. Zaraz po nim uplasowała się duża torba znajdująca się pod nim. Poza nimi ma jeszcze dwie kabury, każda przypada na jedno udo (od czasu do czasu są widoczne spod ubrania). Do kompletu dochodzą rękawiczki z ochraniaczami, a także sznureczek obwiązany na ręce z kluczykiem zawieszonym na nim.
GG/Discord: Mei#0402
Multikonta: Yona

Re: Szlak transportowy

Post autor: Mei »

0 x
Obrazek Kolor wypowiedzi || Głos Mei Przydział misji D-B
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości