Stare domostwo

Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Stare domostwo [Misja Renkuro D]

Post autor: Renkuro »

Renkuro dorwał co mógł i zaczął uciekać. Z zadowoleniem mógł stwierdzić że tym razem niczego nie schrzanił, i ani nie spadł z murku, ani nie zawalił wykonania technik w sytuacji stresowej. Czy to była mistyczna przemiana z dziecka w mężczyznę i prawdziwy chrzest bojowy? Na takie rozmyślania jednak nie było czasu bo usłyszał że ktoś wpadł do budynku i odkrył do czego doszło. Oznaczało to jedną rzecz. Gdyby postąpił inaczej pewnie by zginął, gdyby tylko został na miejscu grzebiąc w papierach albo poszedł w dół do podziemi, to byłby jego koniec. Przeżył tak naprawdę tylko dzięki mglistej ocenie sytuacji i intuicji. Tak naprawdę daleko temu co zaszło do sprawnego i bezpiecznego podejścia. To raczej seria panicznych ruchów pod wpływem stresu. Kuglarz tak naprawdę nad niczym nie panował w tym momencie, jedynie uciekał modląc się żeby nikt nie wyjrzał za okno i go nie zapamiętał. W normalnych warunkach użyłby jak podczas ostatniej misji dla mafii przemiany w swoją matkę by jego osoba pozostała tajemnicą, ale tutaj było to niewykonalne z racji okoliczności. A starał się robić to zawsze gdy łamał prawo by zapewnić sobie bezpieczeństwo.
Po chwili biegu wparował do budynku z, a jakże, kamienną twarzą. Co z tego że mało go nie dorwali i nie nabili na pal albo gorzej. Co z tego że właśnie uciekał przez płot z strzeżonego domu wrogiej rodziny mafijnej i przy okazji mało się nie zsikał z nerwów. Do miejsca spotkania wkroczył jak gdyby nigdy nic, jedynie czując potężny ucisk w brzuchu na myśl o tym kogo spotka na miejscu, a raczej kogo nie spotka. W duchu odetchnął z ulgą widząc blondynkę w pełni zdrowia, a także tą miłą cichszą dziewczynę z różowymi włosami. Jednak brak tej słodkiej czerwonookiej sympatycznej kobiety musiał oznaczać jedno, a potwierdzała to reakcja jej partnerki. Paradoksalnie wcale nie zadawał sobie pytania, a co by było gdyby to był on? Wiedział jedno. To nie był on, i tyle, nie ma sensu tego rozważać. To co miał w głowie zaś, to poczucie beznadziejności, poczucie nawet może wstydu. Nie poszedł pomóc członkini rodzinny. Mimo że nie był jej nic winny, powinien jej pomóc. Tak samo jak powinien był pomóc tamtej dziewczynce. Mimo że nic nie zrobił, to właśnie to że nie podjął żadnego działania, że nawet nie spróbował, było okropne. Czuł się jak najgorsze gówno. W przypadku tego dziecka można było to jeszcze uzasadnić. Był żal i wyrzuty, ale też zrozumienie swojego postępowania. Tutaj zaś nie ma mowy o żadnym zrozumieniu. Zwyczajnie spierdolił zamiast pomóc kobiecie, nawet nie próbował jej odbić. Jak to uzasadnić? Strachem? Brakiem siły? Przecież splugawił swoje ręce krwią niewinnej właśnie żeby zyskać siłę, a mimo tego jaki był tego efekt? Że nie mógł nawet spróbować odratować Junko. Nie mógł zrobić dla niej absolutnie nic.
Gdy wezwano go do raportu położył delikatnie 9 zwojów na ziemi dezaktywując technikę, i spojrzał na szefową. Wziął oddech, musiał spokojnie ale też treściwie zrelacjonować to co zaszło, równocześnie trzymając ostatni w dłoni.
Po wejściu do mojej części budynku skupiłem się na przeszukaniu skrzyń oraz szukaniu jakiegoś zejścia do podziemi. Uznałem że skoro mamy informacje że ktoś jest na dole to to czego szukamy też tam będzie. W połowie usłyszałem rozmowę dwójki strażników przechodzących obok budynku że złapali jakąś kobietę. Nie chciałem z tego powodu przerywać misji, więc nie uciekłem. Z rozmowy wywnioskowałem że strażników jest tam co najmniej 4, być może więcej. Podczas dalszych poszukiwać faktycznie pod jedną ze skrzyń odkryłem zejście do podziemi, nie mogłem jednak się do niego dostać bez odsuwania skrzyni. Musiałem ją całą rozładować żeby mieć szansę po cichu zejść na dół, a podczas tego znalazłem pod stertą owoców drugie dno, w którym była całkiem spora ilość takich zwojów. Zdążyłem przeczytać tylko etykiety pokroju oko czy ręka, kiedy usłyszałem że strażnicy idą do budynku. Nie mogłem zejść na dół bo by mnie złapali, tak samo jak nie mogłem samemu zacząć walczyć z całą obsadą rezydencji. Jedyne co mi przyszło do głowy to to że skoro te zwoje były tak mocno schowane, nawet bardziej niż samo zejście na dół, to są cenne, i że być może to może to być interesujące znalezisko dla naszego doktorka w lecznicy dla zwierząt. Na szybko uznałem że jest prawdopodobne że tak samo jak on, ktoś u nich pracują z ciałami, i stąd te etykiety. Jeśli miałem rację to udało mi się dorwać aż 10 już przygotowanych zapieczętowanych kawałków, jeśli nie to z racji tego jak były schowane to mogą być jakieś notatki czy rozliczenia. Ale nie mam pojęcia, równie dobrze mogę bredzić, jeszcze nie zajrzałem do środka. Nie miałem czasu. Mówiąc to ostatnie zdania podał jej trzymany w ręce zwój czekając na to co powie. Kątem oka spojrzał ze współczuciem raz na rudowłosą. Zrobił swoje, już nie musiał być profesjonalistą.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Stare domostwo

Post autor: Gundan »

0 x
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Stare domostwo

Post autor: Renkuro »

Renkuro spojrzał ze współczuciem na różowowłosą, widać że musiała ich łączyć przyjaźń. Starał się ująć ten fragment jak najdelikatniej, ale nie mógł za bardzo ubrać to w słowa inaczej. No pojmali kobietę, pewnie torturują, albo coś gorszego, nie ma tutaj żadnych eufemizmów które nie wypaczą całości przekazu. Jedyne co mogło pozostać kuglarzowi to obietnica złożona samemu sobie że wróci tu silniejszy i w przyszłości puści z dymem cały ten pierdolnik, razem ze wszystkimi w środku. Przyjdzie i ich wymorduje ku pamięci towarzyszki z rodziny. Teraz jednak musiał stąpać rozważnie, dlatego nie zamierzał kwestionować zaleceń blondynki, zamierzał na razie zapaść się pod ziemię. Pozostało mu się jedynie pożegnać skinieniem głowy z piękną niewiastą i udać się z rana do lokalu mafijnego gdzie w swoim pokoju znajdzie wynagrodzenie, polepszające mu troszkę paskudny nastrój.
z/t
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Hyūga Meguru
Posty: 52
Rejestracja: 24 maja 2023, o 01:11
Wiek postaci: 14
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie krucze włosy, pojedyncze piegi, wąski nosek o zadartym czubku, różowawe oczy bez źrednicy, maska na twarzy zakrywająca dolną część twarzy, druga maska, tym razem drewniana uwieczniająca kota, zawieszona na prawej skroni.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na lewej nodze | Kabura na broń na prawej nodze | Torba na prawym pośladku |
Biały płaszcz z ciemnymi wstawkami | Maska na skroni
GG/Discord: bombel#0351
Multikonta: Mijikuma

Re: Stare domostwo

Post autor: Hyūga Meguru »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Itoshii
Posty: 32
Rejestracja: 27 lip 2023, o 14:24
Wiek postaci: 20
Ranga: Wyrzutek
Widoczny ekwipunek: Włócznia (na plecach), torba (przy plecach), ciemnozielony płaszcz, rękawiczki bez palców (z blaszkami)
GG/Discord: laertes9788
Multikonta: Ai

Re: Stare domostwo

Post autor: Itoshii »

0 x
Awatar użytkownika
Tsutomu
Posty: 19
Rejestracja: 27 lip 2023, o 14:21
Wiek postaci: 20
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Piękny piękniś
Multikonta: Osamu

Re: Stare domostwo

Post autor: Tsutomu »

Tsutomu bardzo pewnie przemierzał uliczki tego plugawego miasta, które drwiło z rzeczy takich jak moralność, honor czy duma. Wszystkie te cechy bardzo szybko zdychały w tym miejscu, a największy pokaz mieli właśnie przed sobą. Uliczki tak brudne, że zbierało na wymioty. Ludzie tak okropni, że chciałoby się im poderżnąć gardła albowiem widać po Nich, że od dawna nie żyją. Okropny był to widok jednak nie wzruszał on Tsu ani trochę. Sami sobie byli winni, a jeśli nie? Co z tego. Byli dorośli i mogli kształtować swój żywot tak jak uważali.
Szli sobie spokojnie aż zamaskowany krasnoludek nagle zaczął zarzucać ich informacjami. Ciekawą posiadał umiejętność o ile była to umiejętność, a nie głupie gadanie żeby poczuć się ważnym. Westchnął tylko kiedy Aoi kopał kamień w brudasa, jednocześnie koncentrując swoją uwagę na krasnoludku. Nie skomentował uwagi związanej z samotnym chłopcem, Itoś całkiem szybko i dobitnie wyjaśnił ich nowemu koledzę jak sprawa się ma w praktyce. Nie odpowiedział w żaden sposób na to, że Świeżak się chciał odłączyć i śledzić tego dzieciaka.
Pokręcił głową na słowa, które wypowiedział Yamada. Po co zawsze tak kretyńsko komentował? Nad tym Tsu musiał się głęboko zastanowić, przecież to strata czasu... -Idziemy. Powiedział krótko i stanowczo po czym ruszył za swoim przyjacielem. Odwrócił się na chwilę tylko za młodym Hyugaskiem żeby przekazać mu bardzo ważne słowa. -Lepiej nie zostawać tutaj samemu. Chodź, przydasz się. Machnął mu ręką żeby ten na pewno wiedział gdzie ma iść. Cóż ruszy On z Nimi czy nie, to było już nieważne. Aoi i Tsu ruszali do akcji z przybłędą czy też bez.
0 x
Awatar użytkownika
Rei Uta
Posty: 469
Rejestracja: 5 maja 2021, o 14:27
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: - Różowe włosy.
- Czarne Haori przewiązane jedwabnym obi, tego samego koloru luźne spodnie oraz wysokie buty za kostkę.
- Patrz avatar.
- Po resztę zapraszam do kp.
Widoczny ekwipunek: - Torba biodrowa.
- Duży zwój na plecach.
Aktualna postać: Rei
Lokalizacja: Cały świat.

Re: Stare domostwo

Post autor: Rei Uta »

0 x
Awatar użytkownika
Hyūga Meguru
Posty: 52
Rejestracja: 24 maja 2023, o 01:11
Wiek postaci: 14
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie krucze włosy, pojedyncze piegi, wąski nosek o zadartym czubku, różowawe oczy bez źrednicy, maska na twarzy zakrywająca dolną część twarzy, druga maska, tym razem drewniana uwieczniająca kota, zawieszona na prawej skroni.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na lewej nodze | Kabura na broń na prawej nodze | Torba na prawym pośladku |
Biały płaszcz z ciemnymi wstawkami | Maska na skroni
GG/Discord: bombel#0351
Multikonta: Mijikuma

Re: Stare domostwo

Post autor: Hyūga Meguru »


0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Itoshii
Posty: 32
Rejestracja: 27 lip 2023, o 14:24
Wiek postaci: 20
Ranga: Wyrzutek
Widoczny ekwipunek: Włócznia (na plecach), torba (przy plecach), ciemnozielony płaszcz, rękawiczki bez palców (z blaszkami)
GG/Discord: laertes9788
Multikonta: Ai

Re: Stare domostwo

Post autor: Itoshii »

  Ukryty tekst
0 x