Kowal Noriaki

Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Kowal Noriaki

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Kowal Noriaki

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kowal Noriaki

Post autor: Jun'ichi »

Miasto przesiąknięte korupcją, złem, spiskiem i krwią - było to całkowite przeciwieństwo jego rodzinnych stron, spokojnego, ułożonego społeczeństwa, które kierowało się swoimi faktycznie twardymi zasadami i hierarchią, ale nie można było porównać ich do ludzi z Shigashi. Chłopak zachował ciszę już do samego celu podróży, który okazał się znajdować całkiem blisko. Kiedy na wejściu dostrzegł starego, aczkolwiek dobrze wyglądającego mężczyznę, zrozumiał że za jego reputacją stoją lata doświadczenia ale zapewne również charyzma i świadomość swojej wartości, jak również wartości swoich dzieł. Ze słów blond mafiozy można było wnioskować, że jest to jedna z niewielu postaci tego miejsca, które można potraktować jak sojusznika, w końcu nie zależy mu na śmierci, a jedynie na dobrym zarobku za solidny i porządny towar. I tutaj również tkwił haczyk, na który sam kowal dobitnie zwracał uwagę, a na który wielu pewnie nie zwracało większej uwagi kiedy już przyszło im powiedzieć czego oczekują. Kowal musiał włożyć w każde dzieło wiele pracy, nie mogło przecież być kwestią kilku minut stworzenie ostrza albo innego oręża, które jest odpowiednio ostre, niebezpieczne, trwałe, prezentuje się wystarczająco dobrze by wojownik chciał z dumą pokazywać je na polu walki. Jun'ichi jako wychowanek dość dobrze wychowanego klanu, który bardzo lubił kiedy zwracano się do niego z szacunkiem, nauczył się jak postępować w takich sytuacjach. Dopiero kiedy mafioza opuścił pomieszczenie, chłopak podszedł do kowala na odległość umożliwiającą ewentualny uścisk dłoni, chociaż absolutnie nie o to mu teraz chodziło.
Nie jestem chujkiem, dali mi na imię Jun'ichi. Maskę nauczyli zostawiać na twarzy, a raczej tym co z niej zostało. - mówiąc to, gestem ręki wskazał widoczne elementy swego ciała jak szyja oraz ramiona.
Słyszałem, a nawet widziałem ciężarki jakie nosił tamten mężczyzna. Jeśli jego słowa są prawdą, co do czego mam wątpliwości, coś takiego może wspomóc mnie w dążeniu do osiągnięcia czegoś więcej niż... oni, niż mafia. Nie potrzebuję stać się silniejszy, aby zdobywać bogactwa ani sławę, nie do tego zostałem stworzony. Swoje życie postanowiłem poświęcić ochronie pewnych wartości w które wierzę i które nie mogą zostać wyplenione. Niestety w walce z tymi którzy im zagrażają, muszę być silny, sprytny, szybki, muszę poświęcić temu każdy swój dzień i mieć to na swojej uwadze niemal we wszystkim co robię. Tylko tak mogę sprostać zadaniu jakie przed sobą postawiłem. - po tych słowach delikatnie się ukłonił, nie spuszczając jednak kowala z oczu.
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Kowal Noriaki

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kowal Noriaki

Post autor: Jun'ichi »

Im dłużej Jun'ichi słuchał słów kowala, tym bardziej odnosił wrażenie, że gdyby nie okoliczności, może gdyby pochodzili z jednej, spokojnej osady, staliby się nawet dobrymi znajomymi. Jego powierzchowna srogość zdawała się chłopakowi lekko udawana, tak jakby mężczyzna w odpowiednim towarzystwie miał być kimś całkowicie niegroźnym, przyjaznym i zabawnym w dużo mniej agresywny sposób. Mimo tych spostrzeżeń, niekoniecznie zgodnych z prawdą, chłopak nie mógł pozwolić sobie na zlekceważenie mężczyzny albo nie okazanie mu wystarczającego szacunku i podziwu dla jego pracy, mimo sympatii jaką zaczął go darzyć, przybył tu jednak w konkretnym celu - by zdobyć ciężarki.
- Wniosek jest tylko jeden, jestem nienormalnym chujkiem ale chyba jakoś mogę z tym żyć. - po tych słowach Hyuga spokojnie uniósł rękę w stronę maski i chwytając ją od dołu, zaczął podciągać ku górze, aż wreszcie kowal mógł ujrzeć w całej okazałości jego uroczą twarz.
- Nie powiedziałem niczego na temat mafii... jednak widzę że ciężko jest ukryć niechęć jaką do nich pałam. I owszem, przyjdzie czas kiedy zaczną się chwiać, tracić równowagę i pewność siebie, wpływy i możliwości, a gdzieś w cieniu, jednym z odpowiedzialnych za to będę ja. Te ciężarki mogą być dla mnie jedyną opcją by przeskoczyć swoje ograniczenia, jedynym wyjściem by dopiąć swego i wypełnić swoją Misję.
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Kowal Noriaki

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kowal Noriaki

Post autor: Jun'ichi »

Jun z lekkim zakłopotaniem wysłuchał komentarza na temat swoich ran, jednak nie uważał żeby trzeba było na nie odpowiadać. Kowal zdawał się faktycznie wiele w życiu widzieć co lekko uspokoiło młodego wojownika i pozwoliło zepchnąć ten temat na dalszy plan w jego własnej głowie.
Czemu nie, nigdy nie próbo... - po tych słowach Jin zamilkł nagle, zaś jego twarz stała się jeszcze bardziej czerwona niż zwykle. Był to pierwszy raz kiedy próbował alkoholu w swoim życiu, a dodatkowo trafił na wyjątkowo mocny trunek. Wiedział jedno - ktoś taki jak Noriaki nie pochwali marnowania sake, dlatego trzeba było przełknąć ją mimo palącego smaku.
Moosneee... Mosne ooolernie! Aaaghhh, pali... - wycedził przez zęby, oddając lekko drżącą ręką manierkę do właściciela. Wzdrygnął się jeszcze raz po czym sięgnął po pieniądze które miał że sobą. Na stole wylądowało tysiąc ryo, zaś sam chłopak ukłonił się ponownie i wciąż jeszcze lekko wzdrygają się od sake, zwrócił się do kowala.
Rozumiem, wszystko potrzebuje czasu. Jeśli więc zechce pan przyjąć zapłatę i wykonać dla mnie ciężarki, cierpliwie poczekam tydzień i wrócę z resztą zapłaty. To tylko pieniądze, nie żyje dla nich więc nie mam zamiaru prosić o niższą cenę, wiem jak wiele wysiłku musi pan włożyć w swoją pracę. Byłoby to podłe prosić o wykonanie czegoś tak pomocnego za cenę niższą niż faktyczną wartość. Coś takiego... mógłbym zrobić tylko mafii. - po tych słowach uśmiechnął się delikatnie i odsunął na krok w tył, czekając na decyzję kowala.
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Kowal Noriaki

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kowal Noriaki

Post autor: Jun'ichi »

Młody Hyuga nie dostrzegał w swoim cierpieniu niczego zabawnego, aż do momentu kiedy zdał sobie sprawę z tego jak bardzo rozbawiło to kowala. Jego groźna mina została zastąpiona przez zupełnie inny, radosny i wręcz przyjazny wyraz którym niemal potwierdził przypuszczenia - da się z nim żyć, a może nawet dobrze bawić przy butelce sake.
Jun łapczywie pochłaniał wodę, aż wreszcie pałace uczucie ustąpiło na tyle, że mógł cokolwiek powiedzieć do kowala.

Mam nadzieję, że i ja będę mógł kiedyś tak powiedzieć. Może właśnie to będzie ta rozrywka, która miałem panu zapewnić - będę pierdolenie dobrze uszczuplał szeregi mafii, a kiedy już zostaną z nich tylko niedobitki, wrócę tutaj i znowu napijemy się sake. - ostatecznie Jun uścisnął dłoń kowala z nieukrywanym zadowoleniem. Ta znajomość była dla niego cennym doświadczeniem, które nie tylko pozwoliło zyskać coś namacalnego czyli ciężarki ale również pokazała mu, że może nie cała osada jest przesiąknięta złem mafii.
Po pożegnaniu z kowalem trzeba było opuścić jego miejsce pracy i zająć się samym sobą. Nie czując się w pełni sił, postanowił wrócić do swojego wynajmowanego pokoju, gdzie zamierzał solidnie wypocząć, ogarnąć się po ciężkiej walce i przemyśleć swoje dalsze plany. Wiedział że przez długi czas nie będzie już mógł polegać na swojej szybkości i Juken, będzie na to zbyt wolny. Musiał zaplanować inne sposoby walki, najpewniej z użyciem jedynej sztuki ninja jaka znał - Futon. Element wiatru towarzyszył mu od dawna, jednak zawsze stanowił jedynie wspomaganie w jego normalnej walce wręcz. Teraz kiedy miało się to stać jego główną bronią, poczuł się niepewnie i zaczął się nawet martwić czy podoła takiemu wyzwaniu. Na te rozmyślania oraz powtórzenie swoich technik, sprawdzę IE ich użyteczności oraz innych opcji na wykorzystanie, planował poświęcić cały tydzień jaki przyszło mu czekać na zamówiony przedmiot.
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Kowal Noriaki

Post autor: Hikari »

0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kowal Noriaki

Post autor: Jun'ichi »

Tydzień oczekiwania ciągnął się niemiłosiernie, zaś ciekawość związana z wyczekiwanym przedmiotem nie pozwalała przespać spokojnie większości nocy. Jun był ciekaw tego jak długo będzie musiał uczyć się poruszać z ciężarkami oraz kiedy zyska chociaż częściową sprawność. Najbardziej jednak był ciekaw tego jak bardzo wzrośnie jego siła po przejściu tego morderczego treningu. Oczyma wyobraźni widział jak powala kryminalistę za kryminalistą, zaś ostatecznie mafia pada na kolana i błaga go o litość. W jego głowie było to więcej niż pewne!
Dzień dobry! - przywitał się chłopak, wchodząc do przybytku kowala Noriakiego. Jego rekcja była bardziej niż przewidywalna - przekleństwa przykrywające miły i uczynny charakter mężczyzny.
Tak jest, już przymierzam. - odpowiedział bez sprzeciwu po czym ruszył do dobudówki, gdzie znalazł parę niezwykle ciężkich, czarnych kawałków stali, których wygląd dawał mylne wrażenie lekkości.
Po kilku dłuższych chwilach, Hyuga wyszedł do kowala powolnym krokiem, spoglądając ciągle w dół, obserwując jak ślimaczym tempem przesuwa się po ziemi w stronę swojego prawie przyjaciela.
Są... obłędne! Takie ciężkie, że nie mogę chodzić! Dokładnie tak samo jak tamtego blondyna, obłęd! - zachwycony chłopak nie mógł przestać zachwycać się swoim nowym nabytkiem.
Dziękuję, to wiele dla mnie znaczy. Obiecuję, że nie zawiodę i jeszcze pan o mnie usłyszy, a raczej o mojej walce. Dzięki nim wreszcie stanę się szybszy... jeszcze szybszy... - wyszeptał na koniec, wciąż wlepiając oczy w ciężarki.
Po dłuższej chwili, kiedy wreszcie wrócił do siebie, wyciągnął pozostałą część zapłaty i położył na stole przed Noriakim. Nie mógł już doczekać się pierwszych treningów z nowym nabytkiem. Z widocznym wysiłkiem ruszył w stronę wyjścia, powłócząc nogami jak gdyby nie miał już więcej siły przeć do przodu. Na koniec odwrócił się raz jeszcze do Noriakiego i z uśmiechem niewidocznym przez maskę pomachał mu na pożegnanie. Nie czekał na odpowiedź, wyszedł i ruszył przed siebie, w stronę hotelu gdzie od wielu dni wynajmował pokój.
Ciekawe czy nie zarwie się pode mną podłoga... - pomyślał i uśmiechnął się jeszcze szerzej.
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: Kowal Noriaki

Post autor: Hikari »

Wyprawa zakończona, następny post też się będzie wliczał jako ostatni 42. Baw się dobrze.
0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kowal Noriaki

Post autor: Jun'ichi »

Nie było zaskoczeniem to, że młody Hyuga zbyt mocno podekscytował się otrzymanym przedmiotem, który od razu zarzucił na nogi jak gdyby każda minuta zwłoki miała oddalić go od osiągnięcia celu. Szybko jednak otrząsnął się kiedy usłyszał kolejne przekleństwa, które wydobyły się z ust kowala.
Nie! Nie chodziło mi o nic złego! Myślałem... po prostu, dziękuję. - powiedział odwracając się w stronę mężczyzny i czując, że mógł urazić go swoim może zbyt mocnym entuzjazmem. Po chwili jednak zrozumiał czemu kowal nie wierzył w jego słowa oraz motywację, dlatego chłopak postanowił zatrzymać się, pozostać w dobytku jeszcze chwilę i naprostować sytuację.
Widzę że chyba powinienem wyjaśnić kilka kwestii. I tym razem już mnie pan nie zaskoczy. - odpowiedział siadając naprzeciw starca po czym przejął od niego manierkę i pociągnął jeden, średniej wielkości łyk palącego płynu. Starał się z całych sił zachować kamienną twarz, jednak ostatecznie i tak skwasił się i zatrząsł.
Niech pan nie myśli, że to pierwszy raz kiedy będę walczył z mafią. To wszystko zaczęło się już na ostatniej wojnie... - tutaj Jun zaczął wykładać Noriakiemu całą swoją historię przeżyć z mafią, opowiedział o tym jak odbijał porwanego członka klanu, jak w rękach trzymał umierającego towarzysza zabitego przez członków tej przestępczej organizacji oraz to jak poprzysiągł zemstę na tych, którzy ośmielili się podnieść rękę na jego rodzinę.
Zanim dotarł do końca historii zdążył pociągnąć jeszcze kilka solidnych łyków trunku, co oczywiście doprowadziło do potężnego upojenia po którym jego język zaczął delikatnie się plątać, ręce były niczym z gumy, zaś nóg nawet nie czuł, zapewne przez nałożone ciężarki.
Dlaaateooo tak bachdzo mnie te metalki, te siężarki, no te o, no muszem takie mieć jak chcem ich pobić! No nie?! No muszem! Pomszczem braci, pokażem im żem coś wart, żem nie tylko do podłogi wycierania! Usłyszo o mnie tak jak i pan usłyszy! Zobaczycie! A wtedy... a wtedy to ja przyjdem tutaj z ogniem w płynie i to pan się będzie kwasił! Ha! Tak bardzo mi pan pomógł... tak bardzo... - po tych ostatnich słowach chłopak fiknął w tył i nakrył się nogami na których wciąż były ciężarki, przez co w pozycji przedstawiającej trójką, gdzie leżał na plecach i nogi miał nad sobą, usnął chrapiąc głośno i uśmiechając się jednocześnie.
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tereny mieszkalne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość