Siedziba Watanabe Minashigo-in

Awatar użytkownika
Misaki
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2022, o 10:05
Wiek postaci: 16
Ranga: Ginkara
Krótki wygląd: Chodząca perfekcja
Multikonta: Misae

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Misaki »

0 x
Awatar użytkownika
Zankoku
Posty: 141
Rejestracja: 13 lip 2022, o 19:59
Wiek postaci: 17
Ranga: Ginkara
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsurō

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Zankoku »

0 x
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Yachiru »

0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Tsuyoshi
Posty: 379
Rejestracja: 23 sty 2023, o 21:03
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Czarne włosy, często związane w kucyk, czarne oczy, średniego wzrostu, szczupły -> po resztę zapraszam do KP
Widoczny ekwipunek: Torba przy boku
Multikonta: Sashiko

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Uchiha Tsuyoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Misaki
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2022, o 10:05
Wiek postaci: 16
Ranga: Ginkara
Krótki wygląd: Chodząca perfekcja
Multikonta: Misae

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Misaki »

0 x
Awatar użytkownika
Zankoku
Posty: 141
Rejestracja: 13 lip 2022, o 19:59
Wiek postaci: 17
Ranga: Ginkara
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsurō

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Zankoku »

0 x
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Yachiru »

0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Tsuyoshi
Posty: 379
Rejestracja: 23 sty 2023, o 21:03
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Czarne włosy, często związane w kucyk, czarne oczy, średniego wzrostu, szczupły -> po resztę zapraszam do KP
Widoczny ekwipunek: Torba przy boku
Multikonta: Sashiko

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Uchiha Tsuyoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Misaki
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2022, o 10:05
Wiek postaci: 16
Ranga: Ginkara
Krótki wygląd: Chodząca perfekcja
Multikonta: Misae

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Misaki »

0 x
Awatar użytkownika
Zankoku
Posty: 141
Rejestracja: 13 lip 2022, o 19:59
Wiek postaci: 17
Ranga: Ginkara
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsurō

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Zankoku »

0 x
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Yachiru »

0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Tsuyoshi
Posty: 379
Rejestracja: 23 sty 2023, o 21:03
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Czarne włosy, często związane w kucyk, czarne oczy, średniego wzrostu, szczupły -> po resztę zapraszam do KP
Widoczny ekwipunek: Torba przy boku
Multikonta: Sashiko

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Uchiha Tsuyoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Ruushi Fea »

Cała sytuacja z eksperymentem i badaniem całego zajścia już wyglądała jakby miała dojść do skutku jednak wtedy Misaki się speszyła i uciekła do pokoju. Obserwowałam jak cała trójka obecnego tutaj rodzeństwa równie szybko się rozpierzchła, każdy w inne miejsce, więc sama również zdecydowałam że chyba najwyższy czas się położyć do snu. Jeszcze na koniec tylko zrobiłam obchód po naszym domu i sprawdziłam czy ze wszystkimi wszystko w porządku, naciągnęłam bardziej kołdrę czy koc jeżeli się zsunął czy też poprawiłam poduszkę siostrze lub bratu po czym sama skierowałam się do pokoju. Stanęłam nad łóżkiem a następnie runęłam jak długa na materac i jedynie przeturlałam się w bok, ciągnąc za sobą koc aby się zawinąć w kokon i bardzo szybko zasnęłam.
Następne dni mijały spokojnie, każdy skupiał się swoich własnych sprawach a sytuacja z tego pamiętnego wieczoru rozeszła się po kościach. Sama również nie chciałam nikogo przyciskać, żeby nie pogarszać i wierzyłam też że w swoim tempie się rozwiąże.
Kilka dni przerodziło się w kilka tygodni, później miesięcy i zdążył minąć mniej więcej rok, podczas którego skupiłam się na poprawianiu moich umiejętności kucharskich. Doszkalałam się również nieco pod okiem Zankoku, który zdradzał mi tajniki korzystania z przypraw a sama również zaczęłam nieco bardziej się tym interesować i czytać o tym i okazało się że przyprawy same w sobie rzadko kiedy mogły być niezdrowe a nawet wiele z nich nawet miało własne walory zdrowotne, nie tylko poprawiając smak ale również pożywność potrawy. Od czasu do czasu również starałam się znaleźć jakieś nowe fajne rzeczy, które uprzytulniłyby domek dla naszej szlonej zgrai.
Akurat wracałam z jednego polowania na porzucone meble i niosłam bardzo ładny i wygodny podnóżek, który znalazłam porzucony w jednym z licznych zaułków tego miasta. Zadowolona z mojego znaleziska szybkim marszem przetransportowałam się wraz z podnóżkiem do domu i weszłam zamaszyście do środka, chcąc wszystkim w środku zaprezentować znalezisko, jednak jak się okazało, w środku nie było żywej duszy. Mina od razu mi zrzedła i już ze zdecydowanie mniejszą werwą udałam się do pomieszczenia pełniącego funkcję salonu i przy jednym z foteli postawiłam podnóżek i rozsiadłam się na siedzisku, kładąc stopy na podnóżku. Jeden kącik moich ust minimalnie uniósł się do góry, zdecydowanie lepiej. Chwilę posiedziałam na fotelu, jednak nie chcąc marnować czasu wzięłam podnóżek ze sobą przed dom i bardzo dokładnie go tam wytrzepałam po czym zabrałam go z powrotem do środka i zabrałam się za dokładne wyprawnie mebelka. Kiedy już skończyłam, wystawiłam go na balkon aby mógł w spokoju wyschnąć, sama zaś zabrałam się za sklecenie dla siebie drobnego posiłku.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Ario »

Ruushi Fea stała na balkonie, z zamiarem zrobienia sobie zaraz jedzenia. Dopiero co wróciła z polowania, jednakże czas leciał bardzo szybko i był już wieczór. Gdy miała się odwrócić od barierki i wrócić do środka, dało się słyszeć jakieś krzyki. Zaciekawiona, odruchowo zaczęła rozglądać się za jej przyczyną i dopiero po chwili, zza rogu na ulicy wybiegł jeden chłopak - miał może z 12 lat. Dzieciak biegł trzymając oburącz paczkę, która była niemalże na połowę jego tułowia. Dopiero po chwili za nim wybiegła druga postać, jednakże tym razem był to mężczyzna z maską na twarzy.
- Wracaj tu gówniarzu, oddawaj tę paczkę! - wydarł się w jego kierunku.
- Nic nie oddam! To dla mojego przyjaciela! - krzyczał w niebogłosy.

Jednakże fizyka robiła swoje i dzieciak zaczynał tracić dystans, dzielący go od mężczyzny. Zobaczyłaś, jak facet sięga po jakąś pałkę.
- Jak Ci przypierdolę to zobaczysz jak się kończy nie płacenie! Wracaj tu! - darł się.
- Sp...spierdalaj! - odkrzyknął mu gówniak.

No więc tak wyglądała sytuacja. Możliwość reakcji była po stronie młodej Ruushi, albo mogła obserwować co się stanie. Jednakże to co się stanie, było dość łatwe do przewidzenia, bo zaraz zapewne facet dogoni gówniaka, wsadzi mu parę garści i okradnie z towaru...o ile to był jego towar.
0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Siedziba Watanabe Minashigo-in

Post autor: Ruushi Fea »

Wieczór przyszedł dość szybko i po odstawieniu podnóżka na balkon już miałam wracać do środka aby przygotować sobie kolację, jednak moje plany szybko uległy zmianie, kiedy usłyszałam krzyki. Chwilę później ujrzałam również źródło owych krzyków, w postaci młodego chłopaka z paczką oraz goniącego go mężczyźnie w masce i z pałką w ręce. Mężczyzna dość szybko nadrabiał dystans dzielący go od uciekiniera i było to jedynie kwestią czasu nim go dopadnie i zacznie wymierzać mu srogie lanie. Nie mając zbytnio lepszego pomysłu, zdecydowałam się interweniować i zeskoczyłam z balkonu na ulicę aby zatrzymać najpierw chłopca a także powstrzymać mężczyznę.
- Co tu się dzieje? Czyja to paczka i czemu przed nim uciekasz? - zapytałam zatrzymanego chłopaka a mężczyznę zatrzymuję wyciągniętą ręką, mając nadzieję że to wystarczy i nie będzie trzeba przejść do rękoczynów czy zastraszania.
0 x
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tereny mieszkalne”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości