TABLICA INFORMACYJNA

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Ero Sennin
Support
Posty: 1837
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:41
Multikonta: Minoru

TABLICA INFORMACYJNA

Post autor: Ero Sennin »

0 x
Awatar użytkownika
Ero Sennin
Support
Posty: 1837
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:41
Multikonta: Minoru

Re: TABLICA INFORMACYJNA

Post autor: Ero Sennin »

Do tablicy przybiegł wysoki i chudy młodzieniec, który w wielkim pośpiechu, starał się przykleić coś na nią. Niestety jest z niego mały głuptas, ponieważ po prostu przyłożył kartkę na drewnianą płytę i ją puścił, po czym ta opadła. Zapomniał o czymś. Przez ten cały pośpiech, całkowicie z głowy mu wypadło, że powinien przyczepić jakoś tą kartkę, żeby się trzymała. Zaczął więc szukać w swojej torbie czegoś, czym może wykonać ową wcześniej wspomnianą sztukę. Po chwili szukania, znalazł jakiś młotek i gwoździe w torbie. Czy ten głupek zamierzał tak przybić skrawek papieru do tablicy informacyjnej? Już miał to zrobić, lecz na całe szczęście, za nim zjawił się zasapany i zziajany lekko grubawy jegomość, który palną go w tył głowy.
-Co robisz głupku, mam przecież pinezki... NO I NIE BIEGNIJ TAK SZYBKO! - warknął na niego i zabrał mu kartkę z ręki. Wyciągnął ze swojej torby pinezki i przyczepił na tablicę zdobioną kartkę, która zajęła całą wielkość drewnianej płyty i zabrał ze sobą głupka, żeby biegli gdzieś dalej. Teraz można już spokojnie określić ten skrawek papieru mianem plakatu, zawierał pewną ciekawą informację
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w evencie, zapraszam tutaj.
0 x
Soh

Re: TABLICA INFORMACYJNA

Post autor: Soh »

Podróż po miasteczku kupieckim mija mi bardzo pozytywnie. Jest ranek, właściwie to bardzo wczesny ranek, wieje chłodny wiaterek, a słońce powoli pnie się do góry. Na ulicach było niewielu ludzi, chociaż trzeba przyznać, że życie zaczyna już wstawać. W niektórych już miejscach otwierane są sklepy. Lubię taką porę dnia, spokojnie mogę podziwiać otoczenie i nic, ani nikt mi w tym nie przeszkadza. Obecnie znajduję się w okolicy centrum wioski, w środku dnia rzadko tu bywam, powodem tego jest oczywiście wzmożona liczebność obywateli i przejezdnych. Z rozmyślań wyrwał mnie obraz - początkowo nie zwróciłem na niego uwagi, jednakże jego kolory zmusiły mnie wręcz do powrotu wzroku na niego. Był to plakat, który znajdował się wywieszony na tablicy ogłoszeń. Szybko podszedłem i zapoznałem się z jego treścią, była interesująca, przez co postanowiłem udać się w podróż. Może i będzie tam sporo ludzi, ale jeśli będę trzymał się na uboczu, to może nie będzie tak tragicznie..


Z/t.
0 x
Sekki

Re: TABLICA INFORMACYJNA

Post autor: Sekki »

Nastolatkowi udało się dotrzeć do Shigashi no Kibu, lecz nie był to koniec jego podróży. Nikogo pasującego do opisu, nie było przed bramą tejże prowincji. Było to w pewnym sensie logiczne. W końcu, ktoś mógł polować na jego głowę. Zatrucie takiego bogacza, nie mogło przecież ujść płazem. Sekki chciał sięgnąć po więcej informacji i dopytał jednego strażnika, o to czy nie kręcił się w okolicy ktoś, przybrany w białą szatę. Niestety, strażnik odparł jedynie, iż najlepiej będzie poszukać przy tablicy informacyjnej, gdzie przechodzą codziennie tłumy różnorodnych osób. Nie mając wyjścia, młody ninja wyruszył w kierunku centrum miasta, szukając takiej tablicy, przy której miał zamiar spotkać daną persone. Po kilkunastu minutach, udało mu się dotrzeć do celu. W okolicy szukał wzrokiem osoby, przywdzianej w białe ciuchy.
0 x
Kaien

Re: TABLICA INFORMACYJNA

Post autor: Kaien »

0 x
Sekki

Re: TABLICA INFORMACYJNA

Post autor: Sekki »

Sekki wybrał najprostszą opcję, dzięki, której mógł dosyć szybko odnaleźć truciciela. Oczywiście, nie było to pewne, ale zdał się na rady strażnika. Najwidoczniej, lepsze jest krycie się w tłumie, niż samotne wychylanie się przed bramy osady. Na miejscu, jak na niego przystało, rozejrzał się w okół szukając wzrokiem osoby, pasującej do opisu Nochiego. Po jakimś czasie, młodzieniec doszedł do wniosku, iż jego poszukiwania nie zaowocują. Tyle czasu musiał stracić na dotarcie do tego miejsca, a tutaj klops. Już chciął zakląć pod nosem, ze swojego nieszczęścia, lecz w tym samym momencie zauważył małego blondynka, który od dłuższego czasu plątał mu się pod nogami. Już po chwili, okazało się, że może być przydatny, a raczej wnioskuję tak po jego pytaniu.
- Ja? Szukam kogoś w białym stroju. - odparł także ciszej. - Nie widziałeś może kogoś takiego? - dopytał, cały czas będąc czujnym. Kto wie, co chciał zrobić dzieciaczek i do czego jest zdolny.
0 x
Kaien

Re: TABLICA INFORMACYJNA

Post autor: Kaien »

0 x
Sekki

Re: TABLICA INFORMACYJNA

Post autor: Sekki »

Nastolatek postanowił zaryzykować. Chłopak był jedyną osobą, która na ten moment mogła wiedzieć coś na temat antidotum, a nie wyglądała zbyt groźnie. Lecz nie można oceniać książki po okładce. W tym świecie, nie wiek decyduje o umiejętnościach ninja, lecz jego predyspozycje i jego zdolności nabyte podczas treningów.
- Dobra, spokojnie. Przybyłem tutaj po antidotum, dla grubej ryby. Doskonale wiesz o kogo mi chodzi. Jeśli wiesz z kim mam pogadać, aby zdobyć ten wywar, to załatw mi z nim jakikolwiek kontakt. - dopowiedział, zupełnie nie zwracając uwagi na ton głosu chłopca, który z słodziutkiego dzieciaczka, stał się złowrogim gangsterem. Nie chciał w żaden sposób popsuć relacji między nimi. W dodatku, gdy zauważył, iż blondynek położył dłoń na kunaiu, zrobił się o wiele bardziej ostrożny. Taka mała broń potrafi wyrządzić wiele krzywdy, a tego raczej nikt by nie chciał.
0 x
Kaien

Re: TABLICA INFORMACYJNA

Post autor: Kaien »

0 x
Sekki

Re: TABLICA INFORMACYJNA

Post autor: Sekki »

Shinobi widząc chłopaka, który trząsł się tak, jakby miał nogi z galaretki, uśmiechnął się. Miał niesamowitą przewagę nad młodzieńcem, lecz chciał jedynie zastosować się do wytycznych, żeby jak najszybciej zakończyć to zlecenie. Mały gliniarz nie wyglądał na potężnego ninja, lecz mógł go tylko zmylić grą aktorską. W świecie shinobi każda brudna zagrywka jest dozwolona, a nawet wskazana. Nastolatek nie wiedział co młodzieniec sobie wyobraża, ale jeśli miał jaja stawić się jako pośrednik, to na pewno nie mogło być, aż tak źle z jego stanem psychicznym. W rzeczywistości wyglądało to inaczej, ale to tylko szczegół.
Zaraz po wypowiedzeniu ostatniego zdania, blondynek złapał chudzielca za nadgarstek i odciągnął nieco dalej. Sam posłaniec Zaushiego był zdezorientowany, ale pozostawił całą tą sytuacje bez komentarza. Gdy już odbiegli wystarczający kawałek drogi dalej, dzieciak z pokornego chłopca, stał się złym gliną. Reprezentant rodu Kaguya wysłuchał wszystkiego co miał mu do powiedzenia młody gangster i przytaknął. Nie chciał niczego mówić, ale chłopak w aktualnym położeniu mógł już leżeć martwy. Bez żadnej obstawy rzucać takimi tekstami? Oj nieładnie, nieładnie... Po chwili jeden z truciecieli, wrócił do swojej słodkiej postaci, a czarnowłosy nie mając żadnego zajęcia postanowił już stawić się w umówionej lokacji. Na miejscu wpakował wszystkie bronie do torby poręcznej, a ją samą odłożył na obok. Teraz pozostaje jedynie czekać.
0 x
Kaien

Re: TABLICA INFORMACYJNA

Post autor: Kaien »

0 x
Sekki

Re: TABLICA INFORMACYJNA

Post autor: Sekki »

Sekki nie sprzeciwiał się chłopcu, chciał jedynie zdobyć to lekarstwo i wrócić się po należne mu wynagrodzenie. Nastolatek dotarł pod wskazany dom, nie było żadnych komplikacji, chłopakowi udało się bez problemu odłożyć wszystkie aktualnie posiadane bronie. Zaraz po tym, jak shinobi odłożył całą broń na bok, rozpoczęła się cała akcja, wyglądająca dosyć dziwnie. Czyżby, aż tak bali się wychudzonego Doukou? Z dachu opuścił się haczyk, który oplątał się w okół torby, a ona momentalnie zniknęła z pola widzenia reprezentanta klanu Kaguya. Zaraz po tym, gdy torba zniknęła, otworzyła się zaślepka, którą chłopak ledwo dał radę zauważyć.
- Mam hajs, trzeba mi tylko lekarstwa. Nie szukam żadnych problemów. - odparł opanowany, najwidoczniej nie chcąc robić sobie kłopotów. Cały czas był czujny, w końcu nie wiadomo, czy nie chcą mu czegoś zrobić.
0 x
Kaien

Re: TABLICA INFORMACYJNA

Post autor: Kaien »

0 x
Sekki

Re: TABLICA INFORMACYJNA

Post autor: Sekki »

Wszystko było cacy, nastolatek dobrowolnie oddał broń, wyjaśnił trucicielom swój cel i już po chwili wszedł przez otwarte na oścież drzwi. W środku było ponuro, promyki słoneczne, ledwo wdzierały się do środka, gdzie też nie panowała zbyt sympatyczna atmosfera. Kilka osób ubranych na biało, zresztą będących aktualnymi wrogami nastolatka, wpatrywało się w każdy wykonywany przez niego ruch. Mogli zastawić na niego pułapke, w końcu był jedynie pionkiem Zaushiego, który miał przy sobie jakieś pieniądze na pokrycie kosztów antidotum. No cóż, wszystkiego przekonamy się do kilku sekund. W środku było siedem osób, Sekki zaczął w duchu panikować, lecz starał się tego nie okazywać. Od tego jak się teraz zachowa i jak sklei gadke, może zależeć nie tylko powodzenie misji, ale także to czy dożyje dzisiejszego zachodu słońca. Na szczęście, po kilku zdaniach jednego z mężczyzn, okazało się, iż medycy wcale nie mają złych zamiarów co do chłopaka, chociaż kto wie, jaką propozycje ma mężczyzna co do reprezentanta rodu Kaguya. Chudzielec wysłuchał wszystkiego co mają mu do przekazania osoby znajdujące się w pokoju, a raczej jedna. Przytaknął kilka razy podczas rozmowy, aby wiedzieli, iż młodzieniec wysłuchał tego co mieli do powiedzenia, a gdy skończyli, sam chciał odpowiedzieć na nurtujące ich pytania.
- Nie znam go, lecz zostałem tutaj wysłany po antidotum, za jakieś drobne wynagrodzenie. Co do propozycji, mógłbyś mi ją przedstawić? - dopytał, wyraźnie zainteresowany propozycją szefa tej szajki, o ile tak można nazwać tą organizację.
0 x
Kaien

Re: TABLICA INFORMACYJNA

Post autor: Kaien »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Shigashi no Kibu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości