Południowy Targ

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Południowy Targ

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Południowy Targ

Post autor: Tamaki Hyūga »

Nie marnując czasu dostałam się na południowy targ aby móc rozpocząć poszukiwania szajki. Wiedziałam że mam do wyboru dwie możliwości, wtopić się w tłum, dzięki czemu mniej będę się rzucała w oczy zarówno moim celom jak i potencjalnym agentom innych rodzin jednak utrudniłoby mi to poszukiwania albo mogłam wyjść na jakieś wyżej położone miejsce i stracić anonimowość kosztem lepszego punktu obserwacyjnego. Po szybkiej kalkulacji wszystkich za i przeciw dla obu opcji zdecydowałam że mogę pozwolić sobie na zostanie wykrytą ponieważ nie mogłam zostać w żaden sposób powiązana z moją pracodawczynią. Rozejrzałam się za jakimś dobrym punktem obserwacyjnym a następnie tam weszłam chcąc ogarnąć wzrokiem całą okolicę aby znaleźć jakieś tereny, które mogłyby być odpowiednie jako kryjówka dla grupy pod przywództwem niejakiego Kintsugiego. Jeżeli znalazłam jakieś gorzej wyglądające budynki bądź takie które sprawiały wrażenie opuszczonych to właśnie w tamtym kierunku się udaję.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Południowy Targ

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Południowy Targ

Post autor: Tamaki Hyūga »

Nie robiłam sobie nic z przechodniów i skupiłam się na obejrzeniu tej części miasta. Tak jak się spodziewałam, ciężko było mi znaleźć jakiś lepszy trop bez używania Byakugana. Nie czekając dłużej uaktywniłam moją klanową umiejętność i jeszcze raz wzięłam się do przeczesywania wzrokiem okolicy. Wiedząc że jestem mocno wystawiona na dachu budynku pamiętałam także aby zerkać czy przypadkiem nie pojawia się jakieś niechciane towarzystwo. Kiedy już się upewniłam że mogę na spokojnie się skupić na szukaniu mojego celu przeszłam do rzeczy. Szukałam wzrokiem budynków, które z zewnątrz by wyglądały na opuszczone ale wewnątrz których widać ludzi albo chociaż jakieś ślady ich regularnej bytności. Pomiędzy przeszukiwaniem różnych budynków sprawdzałam czy dalej jestem bezpieczna. Jeżeli uda mi się zlokalizować kryjówkę moich celów to nim ruszę w tamto miejsce dokładnie rozglądam się po jej okolicy tak aby sprawdzić czy nie ma jakichś pułapek, ukrytych strażników czy czegokolwiek innego co by mogło skutecznie mi utrudnić robotę.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Południowy Targ

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Południowy Targ

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po aktywowaniu Byakugana zostałam kompletnie zalana natłokiem obrazów i informacji, jednak systematycznie zaczęłam wszystko porządkować i przeczesywałam teren podzielony na sektory. Masa niepotrzebnych informacji przepływała przez moją głowę jak poszukiwałam igły w stogu siana. Po kilku długich minutach poczułam drobny przypływ nadziei kiedy zauważyłam budynek, który mógłby potencjalnie być meliną grupy której szukałam, jednak prysła ona niczym bańka mydlana równie szybko jak się pojawiła kiedy znalazłam "rezydentów" pustostanu przy czym żaden z nich nie pasowałby do opisu członka grupy Kintsugiego. Czując zmęczenie wzbierające w miarę upływu czasu użytkowania Dojutsu zdecydowałam się na przerwę aby nieco zregenerować siły.
Po krótkim odpoczynku spędzonym na przemyśleniach powróciłam do przeszukiwania terenu, tym razem poszukiwania były nieco bardziej owocne w pustostany, jednak wciąż nie znalazłam niczego co by mnie jakkolwiek przybliżyło do wykonania zadania którego się podjęłam. Dezaktywowałam Byakugana i usiadłam aby nieco odpocząć i zastanowić się nad inną metodą poszukiwań. Biorąc pod uwagę informacje odnośnie sposobu działania grupy które przekazała mi kobieta zdecydowałam się udać w kierunku gdzie wcześniej widziałam najwięcej nędznie wyglądających budynków. Poruszałam się po dachach i cały czas byłam skupiona aby wyłapać jakieś odgłosy, które mogłyby wskazywać na działania grupy, takie jak odgłosy walki, krzyki kupca, który został okradziony bądź cokolwiek tego typu.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Południowy Targ

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Południowy Targ

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po przedostaniu się do biedniej wyglądającego rejonu tej części Shigashi jednak wciąż nie napotykając nic co by mi jakoś bardziej pomogło w znalezieniu mojego celu zdecydowałam się podejść cierpliwie do sprawy. Poszukałam sobie ustronnego od wścibskich oczu miejsca gdzie mogłabym w miarę spokojnie sobie odpocząć do zmroku kiedy to podejmę poszukiwania na pełną skalę ponownie. Kiedy znalazłam sobie moją tymczasową kryjówkę to aktywowałam Byakugan i szybko przejrzałam najbliższą okolicę aby upewnić się czy jest to odpowiednie miejsce na odpoczynek po czym na wszelki wypadek dość pobieżnie przeskanowałam ile terenu tylko byłam w stanie, licząc może na łut szczęścia dzięki któremu wpadłabym na coś co pomoże mi w moich poszukiwaniach. Jeżeli nic takiego nie zauważyłam to dezaktywowałam technikę i przycupnęłam sobie aby odpocząć.
Starałam się mniej więcej co godzinę przejść się aby rozprostować kości i przy okazji używając Byakugana rozejrzeć się za poszlakami zanim wrócę do odpoczynku i w taki sposób chciałam przeczekać do zmroku.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Południowy Targ

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Południowy Targ

Post autor: Tamaki Hyūga »

Nieco znużona bezowocnym oczekiwaniem starałam się nie dać za wygraną i kontynuowałam mój plan regularnego monitorowania okolicy. Jak się okazało, moja cierpliwość została szybko nagrodzona, ponieważ kiedy podniosłam się aby przejrzeć po raz kolejny teren to moim oczom ukazał się długo wyczekiwany widok. Krótkowłosy nastolatek o dość postawnej budowie, ciemnej karnacji i złotym zębie. Po szybkiej analizie sytuacji zauważyłam że chłopak i jego kompani znaleźli się w niemałych opałach i ściga ich uzbrojony mężczyzna, który nie wyglądał na pierwszego lepszego osiłka. Nie musiałam także długo czekać nim dowiedziałam się w jakim celu ich ściga, ponieważ za drobny błąd jaki popełnił jeden z członków grupy Kintsugiego, przypłacił on swoim życiem kiedy ostrze katany dzierżonej przez prześladowcę przeszyło głowę nieszczęsnego chłopaka. Reszta grupy jednak nie pozwoliła sobie aby opóźniło to ich ucieczkę i szybko skryli się w czymś co wyglądało na opuszczony magazyn karczmy.
Nie czekając ani chwili dłużej ruszyłam czym prędzej w kierunku grupy Kintsugiego oraz ścigającego ich mężczyzny. Poruszałam się po dachach aby mieć możliwie najkrótszą trasę i kiedy znalazłam się w pobliżu napastnika to zeskoczyłam z budynku i kiedy tylko znalazłam się w zasięgu to rozpoczęłam wykonywanie techniki Hakke Sanjūni Shō chcąc wykorzystać element zaskoczenia i szybko osłabić przeciwnika na początku walki.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Południowy Targ

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri