Brama

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Brama

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 609
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979
Multikonta: Umemoto Rei

Re: Brama

Post autor: Kubomi »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Brama

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 609
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979
Multikonta: Umemoto Rei

Re: Brama

Post autor: Kubomi »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Brama

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 609
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979
Multikonta: Umemoto Rei

Re: Brama

Post autor: Kubomi »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Brama

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 609
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979
Multikonta: Umemoto Rei

Re: Brama

Post autor: Kubomi »

0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Brama

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 609
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979
Multikonta: Umemoto Rei

Re: Brama

Post autor: Kubomi »

0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Awatar użytkownika
Akiba
Postać porzucona
Posty: 356
Rejestracja: 19 lis 2020, o 13:11
Wiek postaci: 16
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Białe włosy, około 170cm wzrostu, zawsze towarzyszy mu Fuyu - wilczyca o białym umaszczeniu.
Widoczny ekwipunek: Włócznia w dłoni, 2x kunai w kaburach
GG/Discord: Aka#1339

Re: Brama

Post autor: Akiba »

Dogonili wóz - a więc udało im się zwrócić skradzione pieniądze. Akiba - jakkolwiek brutalny by nie był w swoich czynach - to w gruncie rzeczy był dobry chłopak. Gdy widział krzywdę innych reagował. Pewnie mógłby zgarnąć całą kasę i nikt by się nawet nie zorientował, ale białowłosemu zależało na opinii swojego klanu. Nie chciał, by ktoś go zapamiętał jako tchórza, już nie mówiąc o byciu złodziejem. Chciał dobrze wypaść w oczach swojego zleceniodawcy i najprawdopodobniej tak też się stało. Bezkompromisowe metody, których użył niebieskooki przyniosły swoje efekty.
Chłopak uśmiechnął się jedynie i ślicznie podziękował, lecz musiał odmówić przyjęcia obrazu byłej żony jakiegoś losowego kupca. Choć portret był całkiem ładny, to Akiba po prostu, najzwyczajniej w świecie, nie miał jak go przenieść do Yusetsu, a nie miał zamiaru wieźć tego w rękach, albo na grzbiecie Fuyu. Skorzystał za to z oferty zjedzenia świeżych jabłek i wypicia czarki Sake. Nie wolno było odmawiać gościny.
*** Ah, Shigashi no Kibu. Samozwańcza stolica świata, prawdopodobnie największe centrum handlu po upadku Kami no Hikage.
Smród gówna było już czuć z odległości kilku kilometrów. Akiba i Fuyu nie lubili wielkich miast. Już czasami nawe w Ōkami-den trudno było wytrzymać, gdy miało się nos wrażliwy na absolutnie wszystkie zapachy. Tyle, że Inuzuka zdawali sobie z tego doskonale sprawę i starali się jako-tako utrzymywać higienę, w przeciwieństwie do brudasów z poza klanu, myjących się raz w miesiącu, albo i rzadziej.
Droga była długa i gdyby nie ciężki wóz, którym mężczyzna kierował, to pewnie całość zostałaby pokonana cwałem. Spanikowany kupiec chciał jak najszybciej dotrzeć do bezpiecznych bram miasta i uniknąć dalszych kłoptów. Akiba próbował go uspokoić, ale po chwili zdał sobie sprawę, że to nie ma sensu. Stwierdził, że uspokoi go zapewne tylko widok miasta.
I w końcu udało się - dojechali. Pozostało tylko przejść kontrolę, czy tam wypełnić papiery - na tym już znał się z pewnością jego pracodawca. Cierpliwie odczekał swoje w kolejce, a gdy przyszła jego kolej (o ile nie było żadnych problemów po drodze), to przedstawił się i wyjaśnił sytuację.
- Akiba Inuzuka, Fuyu Inuzuka. Zostaliśmy wynajęci przez tego Pana do ochrony wozu. Tak się składa, że po drodze napotkaliśmy bandytów, którzy wymuszali haracz od przejeżdżających wozów. Na szczęście problem już załatwiony. - wyjaśnił, uśmiechając się.
0 x
Obrazek
Jeżeli nie sprawdziłem twojej rzeczy w kuźni w ciągu 48h, proszę napisz do mnie na discordzie :)
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Brama

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Akiba
Postać porzucona
Posty: 356
Rejestracja: 19 lis 2020, o 13:11
Wiek postaci: 16
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Białe włosy, około 170cm wzrostu, zawsze towarzyszy mu Fuyu - wilczyca o białym umaszczeniu.
Widoczny ekwipunek: Włócznia w dłoni, 2x kunai w kaburach
GG/Discord: Aka#1339

Re: Brama

Post autor: Akiba »

Akiba spojrzał na strażnika, który najwyraźniej nie był zbyt uradowany ostatnimi sytuacjami na szlaku. Niestety, ale plaga bandyctwa miała to do siebie, że na wiosnę wyłaziła ze swoich nor i zaczynała żer. Na nieszczęście wszystkich - ofiarami byli zazwyczaj bezbronni kupcy, którzy nie mieli wielkiego wyboru, jak po prostu zapłacić myto, albo oddać cały swój towar. Na szczęście kupiec, z którym Akiba podróżował miał na tyle rozumu w głowie (i pieniędzy w kieszeni), że zdecydował się na eskortę. I dobrze z jego strony - bo gdyby Inuzuki nie było, to gość mógłby stracić coś więcej, niż tylko nerwy. Gdy już wjechali do miasta, niebieskooki postanowił odezwać się.
- Ah, no i kwestia zapłaty. Mam się rozliczać z Panem, czy z klanem? - dopytał jeszcze Akiba i jeżeli mężczyzna sam dawał pieniądze, to oczywiście je wziął. Nawet jeżeli miał dobre serce, to przecież nie pracował za darmo,
- Zostanę tu jeszcze przez kilka dni, a potem zapewne wrócę do Yusetsu. Jeżeli będzie potrzebna jeszcze jakaś pomoc, to jestem do usług. - jeżeli to było wszystko, to Akiba ukłonił się lekko mężczyźnie, a po chwili wraz z Fuyu udał się do karczmy odpocząć w jakimś normalnym miejscu - najlepiej w ciepłym i wygodnym łóżku.
0 x
Obrazek
Jeżeli nie sprawdziłem twojej rzeczy w kuźni w ciągu 48h, proszę napisz do mnie na discordzie :)
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Brama

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Harikido
Gracz nieobecny
Posty: 54
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 21:57
Multikonta: Harikotto

Re: Brama

Post autor: Harikido »

Co za pieprzona suka... Prawdziwy mężczyzna zaledwie przez chwilę zawiesił na niej oko i dosłownie przez ułamek sekundy się zawahał, a ta szmata nagle wyobraża sobie, że jej łono warte jest mojego, ludzkiego, geniuszu. Czy ona naprawdę myśli, że w ciągu tego jednego uderzenia serca nobilitowałem ją z rangi gówna, do czegoś istotnego? Czy właśnie dlatego wydaje jej się, że może patrzeć na mnie krytycznym okiem i oceniać moje obuwie? Muszę jej pokazać, że się grubo myli i fakt, że przez mrugnięcie oka zastanawiałem się, czy by jej nie zaszczycić gwałtem, nie oznacza, że traktuję ją jak człowieka.
- Z pewnością nie wiedzie się tak dobrze dzięki twojemu zmysłowi sprzedaży. - cedzę chłodno przez zęby - Łaskawie pozwoliłem ci na siebie patrzeć, ale to nie oznacza, że pozwoliłem ci mnie oceniać. Taki pył jak ty, nie ma do tego prawa. Za tę obrazę, winna mi jesteś zadośćuczynienie. - dla podkreślenia końcówki wypowiedzi, wbijam mocno kunai w ladę po stronie sprzedawczyni.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Shigashi no Kibu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości