Rynek

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2147
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Rynek

Post autor: Ario »

Ruszyliście pomału w kierunku wyjścia z rynku.
- Odprowadzę Cię. - zaproponował chłopak.

Przez większość drogi omawialiście to co się wydarzyło, ale też imperialne plany dotyczące rozwoju pomysłu. Widać było, że chłopak przejął się tym wszystkim.
- Tak zrobimy. Wrócę i pogadam z ekipą, ale ogólnie no musimy się rozwijać. Wspólnymi siłami odłożymy na jakąś karawanę i będziemy jeździć na trasie. Zastanawia mnie tylko co w przypadku, gdy inny teren jest obstawiony. Jak mówisz, powinniśmy się wtedy o niego bić, czy próbować dogadać? Albo jeszcze inaczej. Może gdybyśmy zgodzili się pracować dla istniejącej tam ekipy, w zamian za oddawanie im części zysków...wtedy patrz, wtedy byśmy mogli poznać wszystko od wewnątrz, kto z kim pracuje, kto rozdaje karty i tak dalej. Popracujemy trochę i napewno nam się to opłaci. A może nawet uda się dogadać dobrze z tą ekipą. Wtedy to w ogóle byśmy mogli wspólnie działać. Co uważasz o tym wszystkim?

Dochodziliście już do domu, więc chłopak z niecierpliwością oczekiwał Twojego punktu widzenia. Fakt faktem, byłaś bardziej kunoichi niż pracownikiem takim jak Twój towarzysz, aczkolwiek każdy pomysł i uwaga się liczył. Przynajmniej tak to odbierałas.
0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Rynek

Post autor: Ruushi Fea »

Szłam wraz z kurierem w kierunku miejsca gdzie na samym początku nasze drogi się spotkały kiedy to pierwszy ze złodziei próbował mu ukraść paczkę przeznaczoną dla sprzedawcy w sklepie z wyposażeniem. W miarę spaceru chłopak również podzielił się ze mną swoimi przemyśleniami na temat całego tego przedsięwzięcia związanego z poszerzeniem działalności gildii kurierskiej na kolejną prowincję.
- Cóż, myślę że na pewno lepiej jest próbować współpracy z grupą, która działa na danym terenie. Zdecydowanie nie byłoby dobrym pomysłem żeby się komuś wepchnąć na rejon i próbować przejąć go siłą, zwłaszcza jak byłoby to daleko od Shigashi i twoja gildia raczej nie jest nastawiona na walkę a ja sama również nie powiedziałabym że jestem jakąś wytrawną wojowniczką... Nie ma co od razu palić mostów na samym początku działalności na nieznanym terenie. - powiedziałam do chłopaka.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2147
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Rynek

Post autor: Ario »

Chłopak przyjął Twoją argumentację i ze zrozumieniem pokiwał głową.
- No dobra, masz rację...nie no, zdecydowanie masz rację. Tak to właśnie jest. Trzeba będzie tak zrobić, tak... - komentował to co mówisz. - Dobra, to wiesz co, ja się jutro rozeznam i przyjdę do Ciebie, jak będziemy mieć plan. Będziesz gotowa jutro jakoś popołudniu do wyprawy? - zapytał. - Muszę zobaczyć, czy ktoś nam czegoś nie zlecy na wyjazd, a odrazu też zakupię mapy i prowiant. Kurcze, to może być nawet fajna zabawa, bo pozwiedzamy trochę świata i w ogóle. Umiesz prowadzić powóz w razie czego? - zapytał.

Doszliście do Twojej kwatery i zatrzymaliście się pod bramą. Chłopak ponownie spojrzał na uliczkę, którą uciekał i podrapał się po głowie.
- No to ten...dzięki jeszcze raz. Bez Ciebie to bym znowu miał pełno siniaków, a teraz to przynajmniej cieszę się, bo będziemy rozbudowywać naszą gildię! Kurdę, to naprawdę super sprawa. Mama pewnie byłaby dumna... - tutaj na chwilę posmutniał, jednak zaraz otrzeźwiał i ponownie widać było w nim tę pozytywną energię.
- Wyśpij się bo jutro wielki dzień!
0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Rynek

Post autor: Ruushi Fea »

Pokiwałam głową zadowolona że chłopak przyjął mój komentarz i się z nim zgodził, jeżeli miałam brać udział w takim przedsięwzięciu to wolałam nie wyruszać do innej prowincji i tam napytać sobie biedy i narobić wrogów, więc zdecydowanie lepszą opcją było załatwianie spraw ze stopy wspólnych, lukratywnych interesów a nie wepchnąć na siłę i walczyć o wpływy. Takie rzeczy miały sens jak się miało zaplecze takie jakim dysponuje rodzina mafii a nie jakaś gildia kurierska gdzie pewnie większość członków to chłopcy w podobnym wieku jak mój towarzysz a do tego jeszcze z tego co rozumiałam z rozmowy z nim, nie potrafili zbytnio walczyć. A no właśnie, kiedy już chłopak oddalił się przypomniałam sobie że nie wiem nawet jak ma na imię... Bo chyba nie przedstawiał mi się, prawda? No trudno, na pewno rozpoznam go jak go zobaczę albo on rozpozna mnie jak mnie zobaczy. No i wie gdzie mniej więcej mieszkam, więc powinno się raczej bez problemu udać. Kiedy sprawy były już załatwione, udałam się z powrotem do naszego domu aby przygotować się tam do wyruszenia na zlecenie a także chciałam zostawić list dla reszty rodzeństwa, żeby się o mnie nie martwili i wiedzieli że wszystko ze mną w porządku.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 266
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Rynek

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
Awatar użytkownika
Rin Noboru
Posty: 25
Rejestracja: 2 lip 2023, o 12:35
Wiek postaci: 58
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Otyły, starszy mężczyzna o gęstej, długiej brodzie zazwyczaj pachnącej olejkami i zadbanej. Ubrany albo w prosty, szary strój podróżny, albo w bogate, drogie i kolorowe szaty, z pierścieniami na rękach.
Widoczny ekwipunek: Włócznia na plecach.
Multikonta: Sugiyama Orochi, Hoshigaki Toshiko
Aktualna postać: Sugiyama Orochi

Re: Rynek

Post autor: Rin Noboru »

0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 266
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Rynek

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
Awatar użytkownika
Rin Noboru
Posty: 25
Rejestracja: 2 lip 2023, o 12:35
Wiek postaci: 58
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Otyły, starszy mężczyzna o gęstej, długiej brodzie zazwyczaj pachnącej olejkami i zadbanej. Ubrany albo w prosty, szary strój podróżny, albo w bogate, drogie i kolorowe szaty, z pierścieniami na rękach.
Widoczny ekwipunek: Włócznia na plecach.
Multikonta: Sugiyama Orochi, Hoshigaki Toshiko
Aktualna postać: Sugiyama Orochi

Re: Rynek

Post autor: Rin Noboru »

Wystawione futra były bardzo dobre, ale najwyraźniej nie trafiły w sezon. Noboru jeszcze nie wiedział dokładnie, jak pogoda zmienia się w Shigashi, ale na miejscu kupca poszukałby jakiegoś porządnego magazynu, gdzie mógłby przechować te rzeczy aż nastaną zimniejsze temperatury, a w międzyczasie postarał się pohandlować czymś innym. Może zostawił tylko najlższejsze i najbardziej ekskluzywne, żeby podtrzymać zainteresowanie i promować stragan, budując oczekiwanie pod "dostawę", na którą czeka. Ale znowu - podejrzliwość i ostrożność jego rozmówcy wskazywała na to, że może coś, co zadziałałoby w Ryuzaku, tutaj nie mogło zostać zastosowane? Na razie skinął głową, potwierdzając przypuszczenia mężczyzny.

- Co nieco, chociaż tkaninami i futrami zajmowałem się dawno temu. Jeszcze przed Festiwalem Radości w Midori, kiedy szczep Rekinów i dwa inne zaatakowały uczestników. Rozwalili mi wtedy interes, psie syny. A może rybie. - splunął na bok, tylko częściowo kłamiąc. Pomimo posiadania umiejętności mieszania chakry, nie przepadał za klanami i szczepami, szczerze uważając, że psują interesy. Nawet jeśli nie zniszczyli mu żadnego interesu akurat w Midori.

- Teraz jestem tylko podróżnym najemnikiem, ale nie powiem... twój stragan przywołuje miłe wspomnienia. Chętnie bym wrócił do handlu. Ale właśnie, czemuście nie wystawili wszystkiego? Żal chyba skrywać dobry towar tam, gdzie potencjalny klient go nawet nie zauważy. - wskazał brodą puste miejsce.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 266
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Rynek

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
Awatar użytkownika
Rin Noboru
Posty: 25
Rejestracja: 2 lip 2023, o 12:35
Wiek postaci: 58
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Otyły, starszy mężczyzna o gęstej, długiej brodzie zazwyczaj pachnącej olejkami i zadbanej. Ubrany albo w prosty, szary strój podróżny, albo w bogate, drogie i kolorowe szaty, z pierścieniami na rękach.
Widoczny ekwipunek: Włócznia na plecach.
Multikonta: Sugiyama Orochi, Hoshigaki Toshiko
Aktualna postać: Sugiyama Orochi

Re: Rynek

Post autor: Rin Noboru »

Noboru zmarszczył brwi, słysząc słowa swojego "brata po fachu". Znikający towar, bezczynna straż... o ile to drugie był w stanie zrozumieć, bo sam czasami uiszczał był stosowne opłaty, żeby momentami straż w Ryuzaku przymknęła oko na niektore jego interesy. Niemniej, znikający towar brzmiał już zgoła dziwacznie. Przede wszystkim... co to znaczyło, że znikał. I co znikało? Na całe szczęście to, co było problemem dla tutejszych handlarzy, dla niego mogło być okazją do interesu, gdzie nie ryzykował nic poki co, poza zmarnowaniem odrobiny czasu. Na cale jednak szczęście, dzięki najlepszemu interesowi jaki do tej pory zrobił - temu z Jashinem, czymkolwiek lub kimkolwiek by on nie był - czasu nagle zyskał o wiele więcej.

- Znika? Jakże to znika... No i co? Bo najsprytniejszy rzezimieszek nawet nie wyniesie kami Wiedzą ile towaru o tak, zeby nikt nic nie zauważył. No i... to u każdego, czy są tacy, których nie spotkało? Wybaczcie lawinę pytań, ale mnie to zaintrygowalo. Poza tym, jeśli byście mi sypnęli nieco grosza, mogę się rozejrzeć, popytać- a nuż coś znajdę, dzięki czemu gwardia ruszy leniwe tyłki. - zaproponował, zaplatając ramiona przed sobą, wyciągając jedna dłoń w otwartym gescie oferującym pomóc.
0 x
Awatar użytkownika
Azugimoto
Posty: 89
Rejestracja: 21 lip 2022, o 18:12
Wiek postaci: 19
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Czarne włosy, blada skóra, dość wysoki, prosty strój, fioletowe oczy.
Widoczny ekwipunek: Torba, bandaż 5m, biały płaszcz z kanji "牛" oznaczającym bawoła.
GG/Discord: DaddyCool#7244

Re: Rynek

Post autor: Azugimoto »

0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 266
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Rynek

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
Awatar użytkownika
Rin Noboru
Posty: 25
Rejestracja: 2 lip 2023, o 12:35
Wiek postaci: 58
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Otyły, starszy mężczyzna o gęstej, długiej brodzie zazwyczaj pachnącej olejkami i zadbanej. Ubrany albo w prosty, szary strój podróżny, albo w bogate, drogie i kolorowe szaty, z pierścieniami na rękach.
Widoczny ekwipunek: Włócznia na plecach.
Multikonta: Sugiyama Orochi, Hoshigaki Toshiko
Aktualna postać: Sugiyama Orochi

Re: Rynek

Post autor: Rin Noboru »

0 x
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Rynek

Post autor: Yachiru »

MisjaWiosna 394r.
Tak, obydwie nie byłyśmy zadowolone z faktu pójścia na kolejną misję nie tyle ze sobą, ale tak szybko. Jeden dzień po tej tragicznej podróży do Bateimury i już miałyśmy iść załatwić coś nowego? Reszta rodzeństwa, gdzieś się zagubiła... Eh, ale ktoś musiał zarabiać na jedzenie Magu i naprawę dachu... Zan na pewno leży już gdzieś pijany i udaje, że trenuje... A ja... Też bym tak chciała. Dziwne, żeby szesnastolatkowie tak sobie radzili ze swoimi problemami, prawda? Pożyjcie w takiej patologii, jak my z tatusiem to sobie sami odpowiecie...
Doceniłam, że Misaki nie zamierzała spędzić więcej czasu nad makijażem i szybko się zebrała, mogłyśmy szybciej ruszyć a to oznaczało, że szybciej wrócimy do domu, prawda? Dlatego bez zastanowienia nałożyłam na nas dość szybkie tempo, aby z naszej pięciogwiazdkowej willi dotrzeć na rynek miasta. Był spokój, jak to w Shigashi. Poranki były tutaj mozolne i trzeba było doprosić się o klienta, chociaż zdarzyli się też tacy, co już popijali sobie wino w tanich knajpkach i sake... Ale bym do nich dołączyła!
Pomyślałam jednak, że skoro jest tak wcześnie... To najświeższe przekąski są właśnie teraz. Misaki nic nie zjadła a to mogło doprowadzić do zrzędzenia przez zbyt długi czas. Może zbyt dużo nie gadałyśmy, ale jesteśmy pierwszy raz sam na sam ze sobą na misji, dlatego kupiłam jej na stanowisku z jakimś jedzeniem ryż z grzybkami. Wydawał się dobry a grzybki były zdrowe, prawda? Ruushi nie będzie teraz wściekła. Taką miałam przynajmniej nadzieję. Podałam pakunek dla różowowłosej siostry i ruszyłam dalej, nic nie mówiąc. Przecież to nic takiego o czym warto by było teraz mówić.

Nie było ciężko znaleźć obskórnej knajpki, która wyglądała okropnie na zewnątrz a w samym środku była jeszcze bardziej obrzydliwa, brudna a dania na stolikach klientów wyglądały jeszcze gorzej. Dobrze, że kupiłam Misaki jedzenie wcześniej, bo tutaj by się potruła... Ale to będzie dobre miejsce, żeby zaciągnąć Zana, pijanego... Tak, zatrucie murowane! Za... za... sama nie wiem za co! Za to może jak się przez niego czułam i miałam mętlik w głowie? Ale mniejsza! Zadanie! A później nastoletnie dramaty rodzeństwa! Podeszłam do lady, gdzie powinien stać barman/-ka, kelner/-ka, właściciel/-ka, ktoś równie obskurny co ten lokal. -Dzień dobry, słyszałam z siostrą, że macie bardzo dużo specjałów. Szczególnie znajomi polecają zupę z gorzkich małży. Czy jest dzisiaj w spisie?- uśmiechnęłam się do mężczyzny/kobiety najdelikatniej jak potrafiłam udając, że nie przeszkadza mi to miejsce. W końcu musiałyśmy zebrać pieniądze na dach... A karma Magu nie będzie tania... trzeba było się postarać to może i napiwek się trafi.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 266
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Rynek

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Shigashi no Kibu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości