Rynek

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Genzou
Posty: 244
Rejestracja: 3 lis 2022, o 15:36
Ranga: Nezumi
GG/Discord: Sammo#7816
Aktualna postać: Genzou

Re: Rynek

Post autor: Genzou »

DLA RODZINY | MISJA RANGI D - "SPRAWDZIAN" EION POSTY
MG: 2
EION: 1

**************************************************

- Co tym razem ?... - z chłodem w głosie powtórzył po tobie jegomość w mroku
- ...Bracie radzę ci nabrać rozsądku, jako łuska daleko nie zawędrujesz z tym wylewającym się z ciebie, brakiem pokory. - z bezuczuciowym tonem dokończył zdanie, po czym ciągnął dalej:
- Jestem brat Tagishi, pazur rodziny, jest zadanie do wykonania dla samego szefa.
Kończąc swoją prezentację z mroku wyłoniła się duża, owłosiona ręka w geście przywitania. Mafijna nowomoda dla wyzwoleńców ze starego ładu, ten prosty gest pozwolił zauważyć ci na wierzchu jego ręki tatuaż rodziny Akiyama. Płynnie po wykonany geście owego mroku wyłoniła się reszta ciała. Tagishi był barczystym i bardzo wysokim mężczyzną, jednak nie odejmowało to gracji z jaką się poruszał. Nogi były długie i dobrze zbudowane, idealnie nadające się do ucieczek bądź przepychanek z innymi gangusami. Tułów równie potężny, był symetrycznie zbudowany jak pozostała część ciała. Aparycja natomiast była taka sam jak u przeciętnego chama z Shigashi no Kibu, nic nadzwyczajnego. Wyróżniał się jedynie masywny kark, który pod ubraniami wyglądał jak Tagishi`emu owinęła się wokół szyi ośmiornica. Ubrany był w zwykłe, nierzucające się w oczy ubranie. Ewidentnie był już przyszykowany do zadania które zostało mu powierzone, a niedługo również i tobie zostanie przekazane.

Dając ci chwilę czasu na przyjęcie do swej świadomości, informacji jaką przekazał ci nowopozonany brat, patrzył się w milczeniu prosto w twoje oczy. Czy wyszukiwał w nich rezygnacji bądź niezadowolenia ? Kto wie ? Wszak każdy jeden dzień w mafijnych szeregach był sprawdzianem charakteru. Gdy owy czas powoli upłynął Tagishi podjął rozmowę ponownie.
- Naszym zadaniem będzie wykraść cenną rzecz dla szefa z jednej ze starych magazynów tych psów Yoshida. Wychodząc mamy spalić budę, tak aby te gnoje nauczyły się w końcu, ze z nami się nie zadziera. Magazyny znajdują na drugim końcu miasta w jego południowej części. Niestety na dzisiejszym występie zagramy w okrojonym składzie, brat Kamiyo -... wyraźnie ściszył głos ...- nie da rady dzisiaj nam potowarzyszyć - Ostatnie słowa powtórzył przekreślając palcem swoją szyję w linii poziomej.
- Dlatego chciałbym dać ci możliwość wyboru czy czujesz się dobrze w skupianiu na sobie bądź innych rzeczach czyjejś uwagi. Lubisz może przebieranki jeżeli tak to twoim zadaniem byłoby odwrócenie uwagi dwóch wartowników którzy pilnują wejścia. Natomiast jeżeli bardziej wolisz się skradać, przemykać niepostrzeżenie to udasz się ze mną. Razem zakradniemy się do środka i pomyślnie wykonujemy zadanie od szefa. To decyduj bracie Karatachi, które zadanie wybierasz ? Obrazek Tagishi zakończył swój wywód zakładając ręka na rękę na wysokości klatki piersiowej z wyraźnym oczekiwaniem na twoją decyzję. Musiałeś teraz zdecydować co wybierzesz, z pewnością obrana ścieżka będzie niosła za sobą ciężar konsekwencji. W każdym razie może tego nie zauważałeś, ale cała sytuacja była groteskowa. Nieopodal biegały niewinne dzieci te same które przebiegły ci drogę. Niewinne istoty, nietknięte jeszcze brudem tego świata. A w ich sąsiedztwie dwóch opryszków ugadywało się na kolejny skok, spostrzegając, że dzień miał się co raz wyraźniej ku końcowi.
0 x
Narrator / Myśli / Mowa KP | PH | BANK Prowadzone Misje:
  1. Eion - Misja D
  2. Saito - Misja D
  3. Kenji - Misja D
  4. Ken Katagiri - Misja D
Awatar użytkownika
Eion
Posty: 12
Rejestracja: 13 lis 2022, o 00:49
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara

Re: Rynek

Post autor: Eion »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Genzou
Posty: 244
Rejestracja: 3 lis 2022, o 15:36
Ranga: Nezumi
GG/Discord: Sammo#7816
Aktualna postać: Genzou

Re: Rynek

Post autor: Genzou »

DLA RODZINY | MISJA RANGI D - "SPRAWDZIAN" EION POSTY
MG: 3
EION: 2

************************************************** Gdy odpowiedziałeś Tagishi`emu, pokiwał głową twierdzące na znak, że przyjął do wiadomości twoją decyzję. Chrząknął i nieśpiesznie, swoim zimnym głosem kontynuował rozmowę:
- W porządku skoro idziemy we dwóch do magazynu to powinno być o wiele łatwiej z wyniesieniem paczki. Nie będziesz musiał pójść do brata Akiry po przebranie, ale pójdziesz do brata Luu po ekwipunek na dzisiejsze zadanie. Nie wiem czy pamiętasz, ale nasz brat ma swoją siedzibę po drugiej stronie rynku, po lewej stronie patrząc od wejścia rynku, którym przyszedłeś. Od pozostałych budynków, wyróżnia się jedną rzeczą, kolorem drzwi wejściowych, ale to już sam zobaczysz... A jak będziesz tam szedł to wstąp na rynek i kup sake za te 300 ryo...- podaje ci pieniądze -...Przyda się podczas wykonywania naszego zadania. Jak już wszystko zdobędziesz to spotkajmy się w dzielnicy biedoty, przy opuszczonych magazynach. Psy Yoshida tam ulokowały swój tymczasowy magazyn, obsada do pilnowania budynków jest niewielka, jednak i tak trzeba być bardzo ostrożnym. A teraz żegnam bracie, będę na ciebie czekał w wyznaczonym miejscu.
Zaraz po tym jak skończył, znikł w czeluściach zakamarków pobliskich alejek z których wylewał się już jedynie mrok. Słońce zdążyło już całkowicie zdążyło się schować, ustępując miejsca wspaniałym gwiazdą. Zauważyłeś jak jedna z nich spada, czy wypowiesz życzenie ? A może nie wierzysz w przesądy i bajania ? Sprawa ta należała do ciebie, tak samo zresztą było z wróżeniem. Gdyż zaraz za sobą usłyszałeś:
- Chłopcze masz niesamowitą okazję, aby za pięćdziesiąt ryo usłyszeć ode mnie co czeka cię w przyszłości. Niektórzy oddaliby za to życie, a ja od ciebie chce tylko kilku drobnych, czyż nie jest to istna gratka ? Oczywiście pieniążki służą temu, abym mogła otworzyć swoje trzecie oko, bo ostatnio, na starość bardzo szwankuje, jak przed wróżbą nie zobaczy złota. Obrazek Chropowaty, a zarazem skrzeczący głos należał do zgarbionej staruszki o długich, siwych, tłustych włosach które zdążyły już się mocno przerzedzić. Nos był bardzo charakterystyczny, wielki i szeroki z śladem pośrodku świadczącym o rozległym złamaniu. Ubrana była w stary, bardzo podniszczony płaszcz, z kilkoma szarymi łatami. Z szerokiego rękawa wynurzyła się wychudzona, pomarszczona, otwarta ręka pokryta wrzodami, która czekała aż położysz na niej swoje pieniądze. Cały czas przyglądała ci się jednym bystrym okiem, gdyż drugiego dzięki idealnie padającemu światłu gwiazd, jak zdążyłeś zauważyć, nie było. Do ciebie należała decyzja czy dasz sobie powróżyć. W tym samym czasie plotkujące kobiety zabrały swoje pociechy do domu które już radośnie nie biegały pomiędzy kamienicami. A niektórzy mężczyźni zaczęli już powoli wracać do domu. Zjeść coś, posłuchać jak żonie minął dzień, pobawić się chwilę z dzieckiem i przed snem wypić z sąsiadem czarkę sake ponieważ następnego dnia, znowu będzie musiał wstać do swojej niewdzięcznej pracy.
0 x
Narrator / Myśli / Mowa KP | PH | BANK Prowadzone Misje:
  1. Eion - Misja D
  2. Saito - Misja D
  3. Kenji - Misja D
  4. Ken Katagiri - Misja D
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 598
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979

Re: Rynek

Post autor: Kubomi »

0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Rimuru
Postać porzucona
Posty: 176
Rejestracja: 9 sie 2022, o 10:22
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: *Żółte oczy
*Niebieskie włosy do ramion
*Rekinie ząbki
*140 CM wzrostu. Niziutka
*Szczupła. Wiatr może mnie porwać :(
Multikonta: Arino

Re: Rynek

Post autor: Rimuru »

0 x
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 598
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979

Re: Rynek

Post autor: Kubomi »

0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Rimuru
Postać porzucona
Posty: 176
Rejestracja: 9 sie 2022, o 10:22
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: *Żółte oczy
*Niebieskie włosy do ramion
*Rekinie ząbki
*140 CM wzrostu. Niziutka
*Szczupła. Wiatr może mnie porwać :(
Multikonta: Arino

Re: Rynek

Post autor: Rimuru »

0 x
Awatar użytkownika
Nakuna Komi
Posty: 26
Rejestracja: 16 sie 2022, o 09:41
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Awatar
Widoczny ekwipunek: Brak

Re: Rynek

Post autor: Nakuna Komi »

0 x
Awatar użytkownika
Baji
Postać porzucona
Posty: 590
Rejestracja: 11 paź 2021, o 09:49
Wiek postaci: 19
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Siwe włosy, blizna, szczupły i wysoki shinobi o jasnozielonych oczach
Widoczny ekwipunek: Łuk refleksyjny, kołczan, strzały, Zbroja [Ciemnoszare płyty i czarne łączenia]
Multikonta: Amida, Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Rynek

Post autor: Baji »

0 x
Obrazek
Dziennik
"Pazerność,
gdy raz już zawładnie człowiekiem,
nie zna granic."

~Henning Mankell, Piramida
Awatar użytkownika
Nakuna Komi
Posty: 26
Rejestracja: 16 sie 2022, o 09:41
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Awatar
Widoczny ekwipunek: Brak

Re: Rynek

Post autor: Nakuna Komi »

0 x
Awatar użytkownika
Baji
Postać porzucona
Posty: 590
Rejestracja: 11 paź 2021, o 09:49
Wiek postaci: 19
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Siwe włosy, blizna, szczupły i wysoki shinobi o jasnozielonych oczach
Widoczny ekwipunek: Łuk refleksyjny, kołczan, strzały, Zbroja [Ciemnoszare płyty i czarne łączenia]
Multikonta: Amida, Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Rynek

Post autor: Baji »

0 x
Obrazek
Dziennik
"Pazerność,
gdy raz już zawładnie człowiekiem,
nie zna granic."

~Henning Mankell, Piramida
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Rynek

Post autor: Ruushi Fea »

Po ogarnięciu wszystkiego związanego z moim ekwipunkiem, zaczekałam chwilkę aż chłopak skończy sprawy z sprzedawcą. Jak się okazało, następne zlecenie zaczynało się już tutaj i trzeba było przekazać list kobiecie w czerwonej sukni. Chłopak szybko zastanowił się nad zleceniem i kiedy już wiedział dokąd się udać, ruszył żwawo w kierunku celu.
- Jeżeli chodzi o mnie to na spokojnie możemy kontynuować, nie jestem jeszcze głodna a chyba lepiej ruszać dalej jak jesteśmy rozchodzeni. Nie musisz się też martwić tym że zostaniesz poobijany, w końcu masz dzisiaj ochroniarza. Poza tym w razie czego potrafię zająć się ranami, więc w ogóle nie masz się czego obawiać. - powiedziałam z uśmiechem do kuriera i szłam za nim starając się utrzymywać jego tempo chodu.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Rynek

Post autor: Ario »

Przechwyciliście towar i ruszyliście w dalszą droge. Nie trzeba było długo czekać, aż chłopak zaczął rozmowę.
- Co? Umiesz leczyć? - zapytał, ponownie nadając dość szybkie tempo marszu. - Ale to kurde ten...masz jakieś maście czy używasz chakry? Ja potrafię używać chakry, ale zawsze mi to słabo szło, to postanowiłem nie ryzykować życiem i nie iść w tę ścieżkę kariery. Poza tym ja to lubię wszystko szybko robić, a Shinobi to musi się czaić, przeczekać. Mnie to nosi odrazu. - wyjaśnił swoje powody czemu nie został ninja jak kobieta.
- A byś mi opowiedziała o jakichś takich fajnych misjach na których byłaś. Zawsze mnie to ciekawiło. Ja co prawda nigdy z Shigashi nie wyszedłem, ale mają może gdzieś jakieś grupy kurierskie? Widziałaś coś? Jak oni organizują pracę, to może coś podpatrzymy z ekipą i staniemy się też pełnoprawną firmą, która takie rzeczy robi. Taki mam plan.

Zawsze było to coś nowego, świeże spojrzenie na świat. Mimo trudności losu, chłopak zdecydowanie nie chciał zostać banitą i próbować żyć w legalny sposób w tym smutnym jak piz...niegodziwym miejscu. Czy spotkanie z nim sprawi, że sama Fea przemyśli sprawę na temat mafii, czy może będzie miała to głęboko w poważaniu? O tym mieliśmy się dopiero przekonać.
0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Rynek

Post autor: Ruushi Fea »

Chłopak żwawo szedł jednak w żadnym wypadku nie przeszkadzało mu to żeby znowu wpadł w słowotok, który szybko przeszedł przez temat leczenia, shinobich a chwilę później już wypytywał mnie o inne miejsca na świecie, które zwiedziłam.
- Leczę zarówno maściami jak i chakrą. Od zawsze miałam do tego talent, więc rozwijam go dalej, ktoś musi w końcu pilnować całej tej zgrai, którą jest moje rodzeństwo. - odpowiedziałam na pierwszą część wypowiedzi chłopaka po czym zastanowiłam się nad resztą. Szczerze powiedziawszy to sama również nie mogłam pochwalić się znajomością świata.
- Wiesz co, chętnie bym ci opowiedziała o tym jak rzeczy działają w innych prowincjach, ale sęk w tym że sama nie wiem. Od małego żyję na terenie prowincji Shigashi, wcześniej w... Małej wiosce kawałek stąd a od jakiegoś roku czy dwóch tutaj w osadzie. Ale myślę że jakbyście wyrobili sobie dobrą renomę w mieście to możliwe że uda wam się załatwić jakąś współpracę w władzami miasta albo coś. - odpowiedziałam kurierowi, tuszując nieco informację o moim pobycie sprzed przybycia do opanowanego przez mafie miasta.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Rynek

Post autor: Ario »

Chłopak zastanowił się przez chwilę po czym skinął głową.
- A może...a może słuchaj, to jak mamy takiego ochroniarza jak Ty, to może byśmy spróbowali paczki przewozić do innych prowincji? Początki będą trudne, wiadomo, ale popatrz na to z innej strony. Nie każdy chce wynajmować odrazu całej karawany by przenieść jakaś mniejszą paczkę...i to szybko! A my byśmy mogli tak właśnie robić. Co uważasz?

Zdecydowane podekscytowanie zaczęło jednak szybko spadać, gdy nagle przed Wami wyszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich został przez Ciebie szybko rozpoznany - to ten Jajeczny, co dostał od Ciebie kopa. Drugi jednak wyglądał na jakiegoś dziwaka. Był cały w bandażach i zdecydowanie wyższy niż jego towarzysz.
- T..to ona! - powiedział Jajeczny.
- Przecież to jakaś gówniara. I ona Ci wjebała?

Zapadła głucha cisza. Bandażowy zrobił krok do przodu.
- Dobra, teraz co się wydarzy. Młody, dostajesz wpierdol i wyskakujesz z kasy. Młoda, Ciebie połamie i sprzedamy gdzieś handlarzom. Pytania? - miał do was z 10 metrów, więc był dość blisko.
  Ukryty tekst
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Shigashi no Kibu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości