Park

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Park

Post autor: Renkuro »

[/center]

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 618
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979
Multikonta: Umemoto Rei

Re: Park

Post autor: Kubomi »

0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Park

Post autor: Renkuro »

[/center]

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 618
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979
Multikonta: Umemoto Rei

Re: Park

Post autor: Kubomi »

0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Park

Post autor: Renkuro »

[/center]
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 618
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979
Multikonta: Umemoto Rei

Re: Park

Post autor: Kubomi »

0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Park

Post autor: Renkuro »

[/center]
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 618
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979
Multikonta: Umemoto Rei

Re: Park

Post autor: Kubomi »

0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Park

Post autor: Renkuro »

[/center]

z/t jeśli idziesz do jego mieszkania
http://shinobiwar.pl/viewtopic.p ... &start=135
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Sukuna
Posty: 222
Rejestracja: 31 sty 2021, o 03:16
Wiek postaci: 16
Ranga: Łuska (Ginkara)
Krótki wygląd: patrz av albo kp
Widoczny ekwipunek: .
• Płaszcz
• Torba na prawym pośladku
• Kabura na broń (prawe i lewe biodro)
GG/Discord: bombel#4444
Multikonta: -

Re: Park

Post autor: Sukuna »

Obrazek
Dzisiejszy poranek nie różnił się znacząco od innych, oprócz tego, że było jakoś tak nienaturalnie spokojnie – zawsze miałem uczucie zbliżającego się zagrożenia, którym okazywało się kolejne mafijne zlecenie, tym razem jednak zimne powietrze i pojedyncze pary w parku sprawiały, że czułem się niemalże w pełni wolny, pozbawiony swojej własnej vendetty oraz przynależności do szkarłatnego smoka, którego Głowy jeszcze nie było mi dane zobaczyć na własne oczy. Byłem jedynie podrzędną Łuską, która służyła zazwyczaj jako chłopiec na posyłki lub inne czynności, których po prostu nie chce się wykonywać nikomu innemu. Siedziałem tak w parku patrząc na przechodzących obok ludzi, aż w pewnym momencie pewien mężczyzna, na którego wcześniej nie zwracałem uwagi usiadł koło mnie i podporządkował się, patrzył w tą samą stronę co ja. Westchnąłem głośno, wiedząc co to oznacza i popatrzyłem już bezpośrednio na niego i ujrzałem obcą mi twarz, co jednak nie było też w żaden sposób zaskakujące – mało było takich, których bym pamiętał w porównaniu do tych, których nigdy na oczy nie widziałem, a do Akiyamy również należą.
- Mamy zadanko dla ciebie. Dość specyficzne i wymagające podróży, tak więc zaraz zbieraj się i przygotuj wszystko na podróż. Tworzy się konflikt na Murze. Shinsengumi atakuje bezpośrednio klan Uchiha, rozsiewając różne domysły, że dzicy są przemycani na kontynent. Twoim zadaniem jest udanie się do Uchiha w charakterze najemnika i zdobycie jak największych informacji. A tam to po prostu staraj się przeżyć. Tutaj masz wszystko co potrzebujesz z takich nawigacyjnych spraw. – wyjaśnił, rzucając mi również małą torbę z jakimiś mapkami i notatkami. Gdy podniosłem wzrok, gościa już nie było. Ponownie westchnąłem i zmarszczyłem czoło zastanawiając się nad tą kwestią. Nie było to standardowe zadanie, pierwsze słyszałem również o tymże konflikcie, lecz skoro Uchiha werbowali najemników i wybrano mnie, to może po prostu wzięli parę Łusek, każda dostała takie zadanie i miało to również pewien charakter wojny mafii, Ekibyo i Feniks również pewnie wysłali swoich podopiecznych w tamte strony. Wstałem, rozciągnąłem się i wróciłem do Czarnej Perły, by szybko się przygotować i rozplanować podróż.
0 x
Obrazek
Arino
Postać porzucona
Posty: 561
Rejestracja: 1 lip 2021, o 20:48
Wiek postaci: 17
Ranga: Szpon, Kuro
Multikonta: Rimuru

Re: Park

Post autor: Arino »

Ze spokojem wysłuchała celu swojej misji. Nie wydawała się ona zbyt trudna, od podpalić budynek. Cóż, mogła to zrobić na kilka sposobów, nie czuła iż mogłoby to jej sprawić większe kłopoty. Problemem, była jednak zbyt łagodna natura Arino, która czuła wielkie wątpliwości po raz kolejny. Ostatecznie, jednak Zemsta, była jej największą motywacją. Odetchnęła i ruszyła spokojnym krokiem, po zapamiętaniu obu celów. Śpiący starszy właściciel rzeczywiście mógł być problemem. Nie chciała mu robić większej krzywdy niż musiała, ale czy miała jakiś wybór?
Podczas swoich rozmyślań, opuściła park, by udać się do swojego pokoiku. Tam ze swojej skrzyni, wyciągnęła czarne ubrania, które zamierzała ubrać na czas bycia tą złą. To pozwoli jej całkowicie skryć swoją tożsamość. Zapakowała te rzeczy to małego worka, który zarzuciła sobie na plecy i ruszyła z powrotem do miasta, kryjąc się po ciemnych alejkach. W końcu dotarła z powrotem do parku, gdzie usiadła między krzakami, pod drzewem.
Musiała teraz wymyślić jak to zrobić, który cel obrać za numer jeden i jak je zrobić. Budka była prostym celem, wystarczyło jedno jutsu i można było zapomnieć iż to miejsce w ogóle istniało. Z drugim, sprawa wyglądała już za to znacznie gorzej, przez właściciela, który mógł nie uciec na czas. Gdyby go tam nie było, mogłaby rozpuścić gaz i spalić to miejsce dokładnie. Tak, miała już plan działania. Mogła sprawić iż właściciela nie będzie w środku. Że będzie związany i ogłuszony w alejce. W tym czasie ogień, może spokojnie się zaczynać tlić w budce. Mając plan, zaczęła się przebierać, tak by nikt nie mógł dostrzec jej twarzy ubrudziła ją ziemią, po czym nasunęła kaptur i maskę na twarz. Ruszyła do budki, by tam zobaczyć jak wszystko wygląda w środku.
0 x
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Park

Post autor: Renkuro »

[/center]
0 x
Obrazek
Arino
Postać porzucona
Posty: 561
Rejestracja: 1 lip 2021, o 20:48
Wiek postaci: 17
Ranga: Szpon, Kuro
Multikonta: Rimuru

Re: Park

Post autor: Arino »

Arino rozglądnęła się nim, wyłamała zawias okiennicy, by następnie wśliznąć się do środka. Tak jak sądziła wszystko, powinno pójść z łatwością z dymem. Zaczęła zbierać wszystkie drewniane rzeczy w jednym miejscu - dodając do tego również jakieś wartościowe rzeczy. Nawet jeżeli cała budka nie poszłaby z dymem, to jednak właściciel zrozumiałby doskonale przekaz. Mając zebrany stos, podpaliła go przy pomocy krzemienia. Wolała, by ten cel zapalił się powoli. Nie chciała zbyt szybko wywołać okrzyków "Pożar". Szybko opuściła budkę i ruszyła do drugiego celu, do którego weszła przy pomocy kluczy, wyciągając z pochwy wielki kunaj. Najciszej jak tylko mogła, ruszyła do miejsca gdzie mógł spać właściciel. Znajdując go w jego pokoju, zamierzała zasłonić mu usta dłonią i ogłuszyć go silnym uderzeniem w głowę. Starsi ludzie mieli zadziwiająco lekki sen, więc ogłuszenie powinno jej zapewnić dużo czasu, na wszystko co sobie zaplanowała.
0 x
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Park

Post autor: Renkuro »

[/center]
0 x
Obrazek
Arino
Postać porzucona
Posty: 561
Rejestracja: 1 lip 2021, o 20:48
Wiek postaci: 17
Ranga: Szpon, Kuro
Multikonta: Rimuru

Re: Park

Post autor: Arino »

Arino westchnęła cicho, czując, jak ucieka z niej napięcie. Wszystko poszło zgodnie z jej planem. Miała na to wielką nadzieję, jednak w duchu czuła, iż coś może pójść nie tak. Na ten moment jednak wyglądało, że zrobi wszystko dobrze i nie zostanie nawet zauważona. Zebrała starca w jego pościeli, owijając go przy okazji stalową linką oraz wkładając mu do ust jakąś większą szmatę. Zakneblowany i związany starzec, nie powinien jej sprawiać żadnych problemów. Zabrawszy go na dół, rozglądnęła się za oknem. Wiedząc, gdzie się znajduję, zaczęła zbierać wszystkie wartościowe rzeczy do podpalenia. Najważniejsze rzeczy, chciała spalić bowiem już na samym początku.
Tym razem jednak nie podpalała niczego, nim nie wyszła ostrożnie z właścicielem przez okno. Nim to zrobiła, kilka razy rzuciła nawet spojrzeniem w obie strony alejki. Gdy droga była wolna, odciągnęła go w ciemniejszą alejkę, by tam odzyskać swoją linkę. Dopiero wtedy wróciła do okna i zaczęła składać błyskawicznie pieczęcie. Wół, królik i tygrys. Potrzebowała tylko trzech z sześciu pieczęci, dla Katon: Hōsenka no Jutsu. Nabrała powietrza w ust i wystrzeliła je w różnych kierunkach, najwięcej jednak posłała w najważniejszy dobytek. Mając już tę część wykonaną, ruszyłaby zniknąć w alejkach. W beczce z deszczówką przemyła twarz i gdy nie dostrzegła nikogo, zdjęła swój strój roboczy, zostając już znowu tylko w letnim kimonie. Tak ubrana, ruszyła w kierunku miejsca spotkania.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Shigashi no Kibu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości