Sklep z wyposażeniem

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Ashitaka
Postać porzucona
Posty: 93
Rejestracja: 27 lip 2021, o 23:25
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Blondwłosy młodzieniec nosi stargane i wielokrotnie łatane spodnie oraz prostą koszulę. Jego lewe oko zakrywa czarna opaska i długa grzywka. Twarz chłopaka szpeci paskudna blizna, ciągnąca się od środka czoła, po lewą kość policzkową.
Widoczny ekwipunek: Krótki łuk i kołczan.
Aktualna postać: (url=https://shinobiwar.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=3150)Satō(/url)

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Ashitaka »

Pomimo tak wielu niezbadanych krain, kilometrów lądu i tysięcy mil morskich, świat po raz kolejny okazał się być zadziwiająco niewielkim. Wszyscy żyjemy przecież pod tym samym niebem. Wdychamy to samo powietrze, padają na nas promienie jednego słońca i najwyraźniej robimy też zakupy w tym samym sklepie..? Lokalny przybytek do złudzenia przypominał ten z Saimin. Ktoś dociekliwy mógłby stwierdziliby nawet, że budynki są wprost identyczne. To samo położenie, bliźniaczy układ półek wraz z wyposażeniem, a nawet łysina podstarzałego sprzedawcy! Wszystko to sprawiało wrażenie leniwej kopii miejsca, w którym niedawno nabyłem łuk. - Przeklęte sieciówki. - Mruknąłem, zastanawiając się co w ogóle znaczy to słowo. Musiałem zasłyszeć je przypadkiem w jakiejś karczmie i instynktownie uznać za właściwe obecnej sytuacji. Dziwny ten śródlądowy kraj, to i myśli mam pokraczne.

Znajomy układ miał jednak pewne zalety. Do znalezienia interesującego mnie produktu wystarczył jeden krótki rzut oka. Bez problemu zlokalizowałem stojak poświęcony broni strzeleckiej. Zgarnąłem z niego kołczan i 6 strzał, podchodząc do kupca. 190 Ryo... Na gwiazdy i zdradzieckie prądy! Ależ ja jestem biedny! Przy duszy zostały mi marne trzy monety. Takim majątkiem zbyt wiele nie zwojuję. Informacje zawsze były w cenie i wątpiłem, żeby ktoś raczył udzielić mi ich za darmo. Zrezygnowany wyłuskałem drobne, pełną sakiewkę zostawiłem handlarzowi i opuściłem sklep, bogatszy o skromny zapas amunicji.

Broń już mam. Pora zarobić na porządne spodnie.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Mashi
Posty: 132
Rejestracja: 27 lip 2021, o 22:35
Wiek postaci: 19
Ranga: Ginkara
GG/Discord: Mashi#6385

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Mashi »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Chojiro
Postać porzucona
Posty: 45
Rejestracja: 29 paź 2021, o 22:13
Wiek postaci: 39
Ranga: Wyrzutek S
GG/Discord: Exevanis#4988
Multikonta: Iwan zza Miedzy

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Chojiro »

Chojiro wkroczył wolnym krokiem do sklepu w Shigashi, zamierzając uzupełnić swoje dość wątłe wyposażenie. Jeżeli za niedługo miał wyruszyć z miasta, poszukując nowego miejsca w którym będzie mógł się zaszyć i szukać nowego życia, będzie potrzebował nieco więcej niż tylko ubranie i sakwę z monetami; jego pięści były doskonałym orężem, ale niekiedy nie były one wystarczające. Dlatego też lepiej przygotować sobie wszystko zawczasu, zamiast pluć sobie w brodę kiedy przyjdzie zapotrzebowanie, i nie będzie się miało przy sobie czegoś koniecznego.
Mężczyzna wszedł przez próg i rozejrzał się po wnętrzu. Sklep wyglądał prawie identycznie jak przed niemalże dekadą; mieszkający tam właściciele również się nie zmienili, jedynie widocznie postarzeli - może dlatego przy handlu pomagali im teraz również ich potomkowie. Na szczęście, żadne z nich nie rozpoznało olbrzymiego yakuzy - wyglądało na to, że utrzymanie chudej sylwetki i rozczochranych, długich włosów godnych człowieka będącego uwięzionym od bogowie wiedzą jak dawna, miało więcej zalet niż początkowo podejrzewał. Dlatego też, nie musząc obawiać się o rozpoznanie, mógł spokojnie przyjrzeć się towarom, ocenić co może mu się najbardziej przydać, i dokonać odpowiednich zakupów...
... plus kilka dodatków. Niektóre przyzwyczajenia nie umierały.
  Ukryty tekst
Po zakończonych zakupach, Saejima skinął lekko głową w podziękowaniu, i wyszedł ze sklepu, zamierzając wyruszyć w kolejną podróż...

z/t
0 x
Awatar użytkownika
Mujin
Postać porzucona
Posty: 1143
Rejestracja: 1 paź 2019, o 22:14
Wiek postaci: 34
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Wysoki (197cm). Kobieca uroda i długie włosy ukryte pod czapką. Wątłej, niepozornej budowy. Maska na twarzy. Bandaże na rękach. Kurta, workowate spodnie, czapka z niewielkim daszkiem. Wszystko w ciemnozielonym kolorze. Lekkie buty ninja.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przy prawym boku, duży zwój na plecach, po bukłaku przy pasie, ręce obwinięte bandażami
GG/Discord: Wolfig#2761

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Mujin »

Po odwiedzinach u wyleczonej przez niego gejszy i opuszczeniu szpitala, Mujin mógł w końcu zająć się tym, po co tutaj przyszedł. Po zioła. Nasiona. Składniki do jego preparatów. Lokalna flora, pustynna i ta z okolic Karmazynowych Szczytów. Normalnie bardzo ciężko dostępna w Ryuzaku, tutaj była na każdym kroku. No, może niekoniecznie na każdym , ale znalezienie jej nie było problematyczne. Pierwszy lepszy sklep zielarski oferował wachlarz suszonej flory inny od tego w "jego" Ryuzaku. Oczywiście było wiele elementów wspólnych, byle szczaw może wyrosnąć w umiarkowanym klimacie. Ale pustynne rośliny, rzadkie i odmienne przez gorący klimat? Jak najbardziej Mujin tego chciał i potrzebował.
Wszedł więc do sklepu z ziołami i artykułami dla alchemików. Niczym dziecko w manufakturze cukierków, rozglądał się z żywym zainteresowaniem i uśmiechem. Oczywiście stonowanym, ale fakt był niezaprzeczalny. Ciekawość skłoniła Mujina do rozglądania się po półkach przez około dziesięć minut, przyglądając się każdej półce, szklanej menzurce i nieznanemu wcześniej sprzętowi. Dopiero potem zdecydował się na zakup zestawów kilku nasion flory mieszanej. Które, przy odpowiedniej trosce, powinny wyrosnąć także w Ryuzaku. Ale cierpliwość i delikatność to cechy każdego szanującego się medyka. Transakcja się dokonała, a medyk mógł w końcu opuścić to miasto. Co więcej go tutaj trzymało? Absolutnie nic, ot co.
  Ukryty tekst
z/t
0 x
Awatar użytkownika
Kubomi
Posty: 600
Rejestracja: 8 gru 2020, o 21:49
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek C|Kurotora
Krótki wygląd: Mierząca 154cm, drobna dziewczyna o błękitnych oczach i długich, śnieżnobiałych włosach sięgających do końca pleców. Ubrania zależnie od tego co robi - najczęściej wariacja czarnego kimona lub pancerz własnej roboty (szczegóły w KP).
Widoczny ekwipunek: Najczęściej pancerz na sobie, który ma podpięte dwie kabury i dwie torby. Fioletowa, japońska parasolka przy pasie i także drewniane pudełko z nogami przy pasie.
GG/Discord: Vive#2979
Multikonta: Umemoto Rei

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Kubomi »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Trap Alert <catranmaru>
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Renkuro »

Renkuro szybkim marszem przemieścił się w region sklepu z wyposażeniem. W głowie po raz tysięczny przemyślał co dokładnie zamierza kupić i co dokładnie jest mu potrzebne. Mając nadzieję w sercu wkroczył wprost do miejsca w którym zamierzał zostawić całkiem sporą kwotę. Straszne zdzierstwo, żeby tyle sobie liczyć za parę głupot. Ale co zrobić. Gdyby nie to, że był członkiem mafii to pewnie sam by sobie założył sklep z wyposażeniem dla wojaków. Albo lepiej, warsztat. Jednakże brak chęci do tak osiadłego stylu życia skutecznie przekreślały jakiekolwiek dalsze rozważania na tym tle. Poza tym, kto by tam chciał spędzać dzień na gadaniu z ludźmi. Zupełnie nie dla niego. Kuglarz gustował raczej w rozmowach ze swoimi ukochanymi drewnianymi zabawkami.
Szybko zakręcił się w sklepie zbierając z półek potrzebne mu rzeczy. Wrzucał je mniej bądź bardziej starannie do wielkiego lnianego worka. Gdy zapełnił go rzeczami z półek podszedł do sprzedawcy. Po wymianie uprzejmość wyrecytował wyuczoną na pamięć listę potrzebnych towarów które ten musiał wyciągać z magazynu. Od drewna po skomplikowane mechanizmy potrzebne do kukiełek lub bardzo złożonych narzędzi. Nic więc dziwnego, że nie leżały one na widoku. Popyt na nie nie był zapewne zbyt duży. A na pewno mniejszy niż w takich miejscach jak Sabishi gdzie istniał zalew lalkarzy chcących coś kupić. Po sprawdzeniu, czy wszystko się zgadza i usłyszeniu wyroku, to znaczy ceny, wręczył odpowiednią sumę sprzedawcy. Sakiewka w przykry sposób zelżała, a z tyłu głowy pozostała jedna myśl brzmiąca ILEEEEE? która pojawiała się, gdy usłyszał ile musi zapłacić za tą krótką przyjemność jaką był zakupy. Z ciężkim workiem na plecach udał się wprost do ukrytej gildii kuglarzy. Planował szybko stworzyć to czego potrzebował i pędem ruszyć do Sogen.
  Ukryty tekst
z/t
0 x
Obrazek
Arino
Postać porzucona
Posty: 561
Rejestracja: 1 lip 2021, o 20:48
Wiek postaci: 17
Ranga: Szpon, Kuro
Multikonta: Rimuru

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Arino »

Siedemnaście wiosen, tyle teraz już liczyła sobie Arino, od pięciu lat też przebywała już w samym sercu prowincji Shigashi no Kibu, w mieście noszącym też taką nazwę. Młoda Kunoichi, mając dużą sakiewkę z zebranymi z ostatnich misji pieniędzmi, skierowała się do sklepu z wyposażeniem. Nie musiała szybko się tutaj udać, w końcu niewiele utraciła podczas swoich ostatnich zadań. Ledwo dwadzieścia kolców przepadło w kałużach przed gospodą. Miała nadzieję, iż nie spotka więcej tego muzyka bo na samą myśl o kosztach, które poniosła w wyniku tamtego zadania, otwierał się jej nóż w kieszeni. Miała ochotę go skopać za tę stratę i lekkie przeziębienie, którego nabawiła się jesienią.
W końcu jednak dotarła do sklepu z wyposażeniem, gdzie ruszyła ku półce, gdzie jak wiedziała będą potrzebne jej rzeczy. Zebrała małą sakiewkę i zapakowała nie małą ilość kolców do sakiewki, z którą podeszła do sprzedawcy. Podała mu ją, zdradzając ilość zapakowaną do środka. Ten się do niej uśmiechnął, ufając jej - w końcu mało komu chciało się przeliczać te ostre jak diabli kolce. Dziewczyna zapłaciła za towar i udała się do wyjścia, zadowolona z siebie.
  Ukryty tekst
0 x
Arino
Postać porzucona
Posty: 561
Rejestracja: 1 lip 2021, o 20:48
Wiek postaci: 17
Ranga: Szpon, Kuro
Multikonta: Rimuru

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Arino »

Ja naprawdę nie mogę uwierzyć iż nie wpadłaś na to wcześniej - zaśmiała się Himawa, kierując się do sklepu z wyposażeniem. Arino, która szła obok niej szturchnęła ją w żebra by w końcu przestała się z niej śmiać. Ta jednak sprawnie jej uniknęła i pokazała jej język.
- Do tej pory myślałam, że lepiej byłoby to posiadać na wierzchu, by w razie czego dobyć od razu, a zwój mi niezbyt to ułatwi - rzekła potrząsając swoim dużym kunajem, który wisiał jej na plecach. Taka była prawda, miecz na wierzchu, był znacznie łatwiej osiągalny od takiego ukrytego w zwoju.
- Jednak to pozwoli ci praktykować z Fujinjutsu - powiedziała, przestając w końcu się śmiać - A to z koeli sprawi iż będziesz mogła nosić miecz o tutaj - powiedziała odsuwając część materiału na swoich rękawiczkach, odsłaniając tym samym pieczęć. Arino poczuła zazdrość. To było wręcz genialne, w większości sytuacji Himawa wyglądała na niegroźną osobę, jednak zawsze mówiła iż ekwipunek ma blisko i w dużej ilości. Jej krótkie tanto noszone przy pasku, było ozdóbką, by zatrzymać pierwsze uderzenie, jednak jak wielu kunoichi, miała również ninja-to. W końcu obie weszły do sklepu z wyposażeniem i skierowały się do półki ze zwojami, zbierając również kilka dodatkowych rzeczy które potrzebowała. Gdy miała wszystko czego potrzebowała, skierowała się do lady, gdzie wysypała całą zawartość swojej sakiewki, zabierając tylko kilka monet z powrotem.
- Stać mnie jeszcze na Takoyaki! - zawołała z radością Arino uśmiechając się od ucha do ucha.
- To mi też kupisz - puściła jej oko, Himawa, gdy ruszyły do wyjścia - Jutro w końcu pierwszy dzień maja - rzekła puszczając jej oko. Oczywiście po tym wszystkim zamierzała zapieczętować swoje zakupy w obu zwojach, używając dopiero co kupionego atramentu.
  Ukryty tekst
0 x
Arino
Postać porzucona
Posty: 561
Rejestracja: 1 lip 2021, o 20:48
Wiek postaci: 17
Ranga: Szpon, Kuro
Multikonta: Rimuru

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Arino »

Arino wymęczona poprzednimi wydarzeniami, zdołała dogadać się z dwójką starszych ludzi z wioski, którzy akurat zmierzali do Shigashi. Podróż minęła jej w miarę wygodnie, bo Ci jechali akurat z sianem dla wielkich stajni. Cała brudna, umęczona, w fatalnym wręcz nastroju, jednak dalej w głębi ducha, była wesołą i miłą dziewczyną, która bardzo wylewnie podziękowała miłemu państwu, skłaniając się kilka razy. Jej kroki od razu skierowały ją do miejskiej łaźni, gdzie się umyła, nie naruszając zbytnio bandaży, przemytych wcześniej przez znachora. Kąpiel choć trochę poprawiła jej nastrój, w którym udała się do kryjówki z podartym kimonem, już też niezbyt białym. Szybko przejęła ją inna dziewczyna z mafii, imieniem Sakiri, była to dziewczyna o różowych włosach i lekko szalonych wręcz oczach. Podczas drogi starała się wypytywać Arino, jednak ta była zbyt zmęczona, na jakąkolwiek rozmowę. Sakiri dała jej w końcu płaszcz i zaprowadziła do środka, tak by nikt nie zdołał ich wyśledzić. Do miejsca, gdzie sama Arino też zwykła spać. W skrzyni było jedno z jej czarnych letnich kimon. Pozbywszy się zniszczonych ubrań, poszła spać. Gdy wstała, udała się do Yumi no Yoshida, który wydał jej rozkaz wymarszu. Nie obyło się od zmycia jej głowy, jednak ona w odpowiedzi zarzuciła mu brak danych wywiadowczych na temat tych dwóch wrogów. Nie powiedziano jej, iż będzie jechać z innym mafiozem oraz to iż zapolują na nią najwyższe szychy tego miasta — czyli mafia Ekibyo. W końcu jednak Yumi stwierdził, iż udało się uratować chłopaka, a przechwycony ninken oraz jego pan, będą doskonałym źródłem informacji. Za co należał się jej szacunek. W końcu dał jej pokaźny worek Ryo. Część odłożyła zgodnie z przeznaczeniem na życie, jednak pozostałą część musiała wydać w sklepie z wyposażeniem.
  Ukryty tekst
Z/T
0 x
Arino
Postać porzucona
Posty: 561
Rejestracja: 1 lip 2021, o 20:48
Wiek postaci: 17
Ranga: Szpon, Kuro
Multikonta: Rimuru

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Arino »

Obie dziewczyny spokojnym krokiem udały się na miasto, w końcu po całym dniu, należało w końcu się umyć i opuścić cztery ściany, by zaczerpnąć powietrza, by chociaż też chwilkę słońce mogło je ogrzewać. Szły spokojnym krokiem przez miasto, gdy dopadła je Kinohisa. Wręcz zawieszając się im na karkach.
- Gdzie się włóczyłyście cały dzień, nigdzie nie mogłam was znaleźć przez cały dzień! - westchnęłą białowłosa dziewczyna, przyciągając swoimi potężnymi ramionami obie dziewczyny ku sobie.
- Ściągnij z nas te kowadła, to Ci powiemy - zaśmiała się Arino, mając nadzieje iż znowu Suitonowa dziewczyna nie zrobi tego dziwacznego numeru. Ta śmiejąc się uwolniła je z uścisku, a te od razu zrobiły po kroku w bok, by znaleźć się chociaż trochę dalej od jej kowadeł, które nazywała rękami.
- Przepisywanie papierów - powiedziała Himawa opuszczając głowę zniechęcona. Jednak widać i Kinohisa wiedziała, iż to oznaczało zbieranie informacji. A o takich rzeczach głośno nie wolno było mówić, więc nazywało się to po prostu przepisywaniem papierów.
- Obie? Aleście pechowe, ja poszłam siłować się na rękę z trzema typami, jeden z nich stwierdził iż potrafi pływać w kałuży. I jak na złość spróbował akurat w kałuży, która nie ma dna i zniknął. Przepadł - zaśmiała się popychając dziewcyzny, które w końcu dotarły do sklepu z wyposażeniem. Arino skierowała się od razu do zamkniętej gabloty i wskazała przedmiot, który chciała dostać.
- Poproszę jedną sztukę tego - powiedziała spokojnym głosem. Kinohisa popatrzyła na nią cała w szoku wręcz, jej spojrzenie skierowało się również ku HImawię.
- Przecież mówiłaś, że nie będziesz z tego korzystać - stwierdziła zaskoczona.
- Zmieniłam zdanie i lepiej mieć to przy sobie niż nie mieć i żałować - stwierdziła. Podeszła następnie do kasy i zapłaciła, pozbywając się całych swoich funduszy.

0 x
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Arii »

1/x
Z/T
0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Arino
Postać porzucona
Posty: 561
Rejestracja: 1 lip 2021, o 20:48
Wiek postaci: 17
Ranga: Szpon, Kuro
Multikonta: Rimuru

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Arino »

Wydarzenia ostatniej nocy, wciąż wprawiały w konfuzję Arino, która nie wiedziała co o tym wszystkim myśleć. Szła ulicami miasta, zastanawiając się Co teraz o tym wszystkim powinna myśleć. Zabójstwo, Hozuki oraz noc z Himawą. Jak do tego doszło i jak to się mogło stać, sama nie rozumiała. Jej świat zaczął zupełnie inaczej się przed nią jawić. Nie był już zdecydowanie taki jakim był jeszcze wczorajszego popołudnia. Był znacznie bardziej skomplikowany. Ilu ludzi tutaj wiedziało to co ona? Iż są możliwości o których oni sobie nie zdawali. Czy wśród nich byli też takie osoby jak ona i Himawa?
Nie wiedziała, jednak roztargniona dziewczyna i pogrążona w myślach, myślała racjonalnie. Skoro wczorajszego dnia, straciła pigułkę bojową, dzisiaj musi ją kupić. Miała pieniądze na to i wynagrodzenie ze zlecenia, ledwo miały pokryć jej koszty. Jednym słowem, ledwo zarobiła by wykonać podobną do tej misję. Potrzebowała lepiej kontrolować swoją chakrę albo mieć jej większy zapas. Westchnęła, wchodząc do sklepu i rozglądając się po wszelkiej broni. Od razu skierowała się do lady i poprosiła o specyfik, dając mu pękatą sakiewkę. Ten skinął głową i rozstali się w cichym porozumieniu, gdy dziewczyna, zamierzała skierować się do kasyna, może i nawet dzisiaj pograć tam w kości, byle by skupić się na czymś innym niż jej ostatnia noc.
0 x
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4095
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Jawa »

0 x
Arino
Postać porzucona
Posty: 561
Rejestracja: 1 lip 2021, o 20:48
Wiek postaci: 17
Ranga: Szpon, Kuro
Multikonta: Rimuru

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Arino »

Arino schowała bojową pigułkę do swojego przybornika, jej użycie podczas ostatniej misji było bardziej niż potrzebne, lecz dzięki temu miała odpowiednią ilość chakry by dokończyć walkę i opuścić tamten budynek jako zwyciężczyni. Co prawda nie udało się jej dokonać zwiadu przed bitwą, tak by jej pomocnicy zrealizowali dodatkowe zadanie, jednak to było coś co sama razem z Himawą realizowały, w celu powiększenia własnych funduszy. Teraz dokumentacja była już w użytku, a one zaczęły gromadzić dodatkowe pieniądze. Miały już dość pieniędzy by kupić podupadający budynek, by stworzyć w nim nową kryjówkę dla Mafii i z tamtego miejsca zacząć żyć. By tego dokonać, powinna teraz udać się też do jednego z kupców i zanieść mu dokumenty z cynkiem na temat dobrych interesów, które prowadził zmarły przed wcześnie kupiec. Już miała wychodzić ze sklepu w tamtym kierunku, gdy na jej drodzę stanął obcy jej człowiek, który zszokował ją swoimi słowami, jednak w duchu wiedziała co znaczą jego słowa. Znaczyło to ni mniej ni więcej iż jest kolejna robota dla niej. Rozglądnęła się sprawdzając kto ich obserwuje, jednak sklep na ten moment był pusty, a to iż ten mężczyzna do niej podszedł, raczej musiało też znaczyć iż nikt ich nie obserwuje ani na nich nie czyha.
- Staram się jak mogę by pomóc rodzinie rosnąć w siłę - stwierdziła Arino zgodnie z prawdą, nawet jej poboczna działalność razem z Himawą miała na celu rozwój rodziny oraz była zatwierdzoną przez płomień.


0 x
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 4095
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Jawa »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Shigashi no Kibu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości