Szlak transportowy

Shigashi no Kibu jest krajem kupieckim na północ od Samotnych Wydm. Południowa granica kraju styka się z Sabishi i Atsui, zaś północna - z Soso i Kyuzo. Na zachodzie graniczy z Głębokimi Odnogami, a na wschodzie z krainą Yusetsu. Choć krajem w teorii zarządza gildia kupiecka, tak naprawdę główną władzę w Shigashi no Kibu stanowią trzy rodziny Yakuzy. A co najciekawsze, pomimo sporów zarządzają państwem w bardzo sprawny i względnie sprawiedliwy sposób, dzięki czemu Shigashi mogło się bardzo sprawnie rozwinąć.
Awatar użytkownika
Souei
Posty: 1085
Rejestracja: 29 gru 2020, o 12:45

Re: Szlak transportowy

Post autor: Souei »

Oh... jakież to było wzruszające... Biedna Nanami w końcu mogła dać upust swoim emocjom, co Souei obserwował z bardzo dobrze ukrywanym zadowoleniem. Gdy dziewczyna przeczytała to co jej podał w końcu coś w niej pękło, a Matsuda w tym momencie był oczywiście przy niej, zaoferował swoje ramię i przytulił serdecznie, gdy wtuliła się w niego i zaczęła szlochać. Szkoda, że nie widziała w tym momencie jego wyrazu twarzy, na której nie było współczucia ani troski. Malowała się tam zimna kalkulacja i satysfakcja z tego, że udało mu się oszukać tą niewinną duszę. Teraz była już jego i nie będzie sprawiać problemów. Miał ją dokładnie tam, gdzie chciał.
- No już, już... spokojnie... Nie wiem dokładnie co czujesz, ale kiedyś przydarzyło mi się coś podobnego. Na razie po prostu mi zaufaj, a potem na pewno wszystko się ułoży. - Kolejne kłamstwa płynęły z jego ust bez żadnych wyrzutów sumienia. Jedno jednak Souei mógłby jej obiecać już teraz i to całkiem szczerze: nieprędko zobaczy swojego ojca. Dla niej to chyba dobrze, skoro nie chciała mieć z nim nic wspólnego?
Gdy w końcu się od niego odkleiła, była już trochę spokojniejsza i wkrótce potem mogli ruszać w dalszą drogę. Ta rzeczywiście przebiegła dość gładko, Nanami naprawdę nie próbowała uciekać, a nawet zaczepiała Pazura pytaniami i rozmową. Matsuda był zadowolony z tego, że udało mu się nawiązać z nastolatką tą nić porozumienia, jednak ani na chwilę nie przestawał widzieć w niej przede wszystkim celu porwania. Pod maską miłego chłopaka, który pilnował jej w drodze do Shigashi cały czas krył się chłodny profesjonalizm i dbałość o to, aby przede wszystkim nie wypaść z roli. Karmił ją więc kłamstwami o swoim życiu, że jest shinobi, który pomaga Osadzie, a czasem nawet za darmo służy biedniejszej ludności oddając im drobne przysługi. Mówił, jak wielkie jest miasto i że gdy dotrą na miejsce, pokaże jej wszystkie najciekawsze miejsca, gdy "to wszystko się już skończy". A ona... cóż... chłonęła to wszystko i wierzyła, nawet gdy powiedział jej, że aby rozmawiać ze zwierzątkami najważniejsze jest po prostu czyste serce i dobre intencje. Czasem te głupotki były nawet rozczulające, ale na koniec dnia Souei nigdy nie był nią zauroczony i nie miał wątpliwości, co z nią zrobić po osiągnięciu Shigashi.
Dlatego gdy w końcu doszło do spotkania pod murami kupieckiego miasta, Pazur nie wahał się co zrobić z dziewczyną.

- To jest dziewczyna, a tu jest wszystko napisane. - Wskazał najpierw głową na Nanami, a potem wyjął garść papierów z torby i podał je kobiecie. Tyle. Nawet nie spojrzał na biedne dziewczę, gdy zdradzał jej zaufanie i być może już nawet przyjaźń, ale to wszystko, od początku do końca, było częścią planu. W tym momencie Matsuda był już wolny, więc skorzystał z tej wolności bezzwłocznie, zostawiając porwaną dziewczynę w rękach innych członków Rodziny. Nareszcie był w domu i nie mógł się już doczekać, aż bachnie się na swoje własne łóżko. Pieniążki ze zlecenia mogły poczekać do rana.

zt. po poście Tetsurō
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1186
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Szlak transportowy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Misaki
Posty: 80
Rejestracja: 21 lip 2022, o 10:05
Wiek postaci: 16
Ranga: Ginkara
Krótki wygląd: Chodząca perfekcja
Multikonta: Misae

Re: Szlak transportowy

Post autor: Misaki »

0 x
Awatar użytkownika
Zankoku
Posty: 140
Rejestracja: 13 lip 2022, o 19:59
Wiek postaci: 17
Ranga: Ginkara
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsurō

Re: Szlak transportowy

Post autor: Zankoku »

0 x
Awatar użytkownika
Yachiru
Posty: 104
Rejestracja: 16 lip 2022, o 12:08
Wiek postaci: 15
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Jak każda inna. Pusta w środku.
Multikonta: Arii

Re: Szlak transportowy

Post autor: Yachiru »

0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Tsuyoshi
Posty: 368
Rejestracja: 23 sty 2023, o 21:03
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Czarne włosy, często związane w kucyk, czarne oczy, średniego wzrostu, szczupły -> po resztę zapraszam do KP
Widoczny ekwipunek: Torba przy boku
Multikonta: Sashiko

Re: Szlak transportowy

Post autor: Uchiha Tsuyoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ruushi Fea »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Shindo
Posty: 158
Rejestracja: 13 wrz 2023, o 05:31
Ranga: Dōkō
GG/Discord: shindo_13
Aktualna postać: Shindo

Re: Szlak transportowy

Post autor: Shindo »

Wróciłem do biura detektywistycznego mojego przyjaciela i bez ceregieli cały umorusany wszedłem do jego gabinetu, jeszcze w nim był. Bezceremonialnie upaćkany w ziemi rozsiadłem się w fotelu dla gości
- Nalej mi i mów - rzekłem krótko
Hashi spojrzał na mnie i z każdą chwilą moje zachowanie wprawiało go w coraz większe osłupienie, po kilku sekundach jednak doszedł do siebie. A wtedy osłupienie ustąpiło wściekłości
- Czy ciebie pojebało ? Taki umorusany siadasz na mojej kanapie ?! I jeszcze chcesz abym ci polał ? Czy ty się czasem w głowę nie jebłeś podczas treningów ? - wściekły do czerwoności pytał Hashi
- Wiesz to, dobrze o tym wiesz. Mafiozi zbierają się, mają nadejść grube rozróby, idę przyszykować ci siedzibę w Ryuzaku. Daj mi tydzień, a potem zamieniamy się, zawieszam działalność biura i zaczynam z ramienia Shigashi no Kibu sprzątać to całe gówno. - powiedziałem spokojnie, acz pewnie, patrząc przyjacielowi głęboko w oczy.
- Shindo nie usprawiedliwiaj swojego zachowania takim gównianym tematem. A poza tym to zostanę i ci pomogę, jestesmy w tym razem. - wściekł się jeszcze bardziej
Pozwoliłem sobie aby znaki wypłynęły na moje ciało, a potem zbiły się w ciemną, szarą masę. Odwróciłem się do mojego przyjaciela i spojrzałem swoim czerwonym okiem na mego przyjaciela
- Jesteś moim bratem z wyboru, ale jesteś kurwa słaby, za słaby na walkę z mafią. Widziałeś siebie ? Przytyłeś, a do tego masz problem, żeby wejść po schodach. Nie jesteś już tym wojownikiem z przed dziesięciu lat, już nie...
Wyłączyłem swoją moc i poszedłem na górę spakować się na wyjazd. Następnego dnia w kuchni czekały na mnie instrukcje co do Ryuzaku, Hashi widocznie nie chciał już ze mną rozmawiać. Minąłem Jun, która nawet na mnie nie spojrzała, znowu musiała się na mnie gniewać, ale tym razem nie mogłem tego puścić płazem. Podszedłem do niej chwyciłem ją za ramię i przyciągnąłem do siebie, patrzyliśmy sobie głęboko w oczy.
- Co ty... - zaskoczona zaczęła
- O ciebie też się martwię i ty też wraz z Hashim opuścisz to miejsce. Zabierzesz rodzinę i przeniesiecie się do Ryuzaku. - rzekłem
Puściłem ją i wyszedłem z domu, wędrując w miejsce w którym jest druga filia mojego przyjaciela.

Pogoda sprzyjała podróży, słoneczna, ale nie przeszkadzała w spacerze, wietrznie, ale idealnie chłodząco. W dobrym nastroju, w pełnym skupieniu minąłem bramy osady, kiwając na pożegnanie strażnikom. Zastanawiałem się co mnie czeka w drugiej kupieckiej krainie, czy ona aż tak bardzo różni się od Shigashi, czy może wręcz przeciwnie jest bliźniaczo podobna i już po kilku krokach po czuję się jak w domu? To były ciekawe pytania i właściwie do samego końca siedziały mi w głowie dopóki nie przekroczyłem bram Ryuzaku.


Dokąd: Ryuzaku no Taki
Przez: Yusetsu -> Sakai -> Shinrin -> Midori
Środek transportu: Na pieszo

Shindo
Hashi
Jun


z/t
0 x
Narrator / Myśli / Mowa KP | PH | BANK Prowadzone Misje:
  1. Eion - Misja D - Gracz nieaktywny
  2. Saito - Misja D - Gracz nieaktywny
  3. Kenji - Misja D - Gracz nieaktywny
  4. Manjiro - Misja D
  5. Rei Uta - Wyprawa B
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shigashi no Kibu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość