Szlak transportowy

Shigashi no Kibu jest krajem kupieckim na północ od Samotnych Wydm. Południowa granica kraju styka się z Sabishi i Atsui, zaś północna - z Soso i Kyuzo. Na zachodzie graniczy z Głębokimi Odnogami, a na wschodzie z krainą Yusetsu. Choć krajem w teorii zarządza gildia kupiecka, tak naprawdę główną władzę w Shigashi no Kibu stanowią trzy rodziny Yakuzy. A co najciekawsze, pomimo sporów zarządzają państwem w bardzo sprawny i względnie sprawiedliwy sposób, dzięki czemu Shigashi mogło się bardzo sprawnie rozwinąć.
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Szlak transportowy

Post autor: Gundan »

0 x
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Szlak transportowy

Post autor: Shins »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Szlak transportowy

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Szlak transportowy

Post autor: Gundan »

0 x
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Szlak transportowy

Post autor: Shins »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Szlak transportowy

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Szlak transportowy

Post autor: Shins »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Szlak transportowy

Post autor: Gundan »

Czy byłem dumny? Owszem, skłamałbym gdybym powiedział inaczej ale czy można było mnie winic skoro właśnie rozgrywała się walka na śmierć i życie. Shins był jedną z tych osób, z którymi wolałem nie walczyć osobiście i wcale nie że strachu, a dlatego że to właśnie on kiedyś uratował mi życie. Natomiast niestety gdy ponownie nasze ścieżki się przecięły, ja musiałem być tym który mu je odbierze. Nie mogłem sobie pozwolić na inny scenariusz jeśli miałem odpokutować za swoje grzechy.
Gdy tylko zobaczyłem miejsce w które zaczął spadać trafiony przeze mnie cel postanowiłem nie tracić czasu i dobić go w miarę możliwości najszybszym sposobem. Zwłaszcza że dla mnie był to wyścig z czasem żeby nie stracić panowania nad sobą.
Co prawda widziałem zbliżającego się do mnie drugiego Shinsa jednak skoro to ten pierwszy chciał użyć tych swoich dziwnych białych tworów to go objąłem za cel ciskając kolejna broń w miejsce gdzie znajdował się przeciwnik z identycznymi założeniami. Ja natomiast nie miałem zamiaru stać i czekać na atak z zaskoczenia więc należało się szybko przemieścić. Z początku polegałem na własnej szybkości ale tylko tak długo aż zbliżę się do drzew a moja ręka nie wydłuży się na tyle by pochwycić się gałęzi do których będę się przyciągał niczym małpa po wciągnięciu kilko koksu aby zmniejszyć dystans najkrótszą drogą ale w sposób który wychodzi po za wszelkie oczekiwania. W końcu kto mógłby się spodziewać, że jego przeciwnik wydłuży swoje ręce i zacznie za ich pomocą skakać z gałęzi na gałąź?
W razie niebezpieczeństwa podciągam się tak by staną na którymś drzewie i mieć lepszy pogląd na sytuację.
Oczywiście notkę na kunaiu wysadzam jak tylko broń znajdzie się w zasięgu 1m od celu.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Szlak transportowy

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: Szlak transportowy

Post autor: Gundan »

Walka z Shinsem skończyła się niesamowicie szybko, gdy było już po wszystkim wręcz odniosłem wrażenie, że Douhito został wysłany przez Akiyame na śmierć. Swoimi błędami pokazał, że absolutnie nie wiedział jakim człowiekiem się stałem po wojnie, w jaki sposób walczyłem choć z drugiej strony tylko parę osób widziało jak walczę i dalej żyło więc może po prostu sama rodzina nie miała pojęcia.
Najważniejsze jednak było to, że to ja wyszedłem tutaj zwycięsko. Upewniłem się jeszcze chwilę będąc na drzewie, że jest bezpiecznie, a od strony miasta nie nadciąga kolejne zagrożenie. Zeskoczyłem następnie na dół aby zebrać to co zostało z człowieka, który kiedyś uratował moje życie abym teraz mogło się dopełnić jego przeznaczenie. Przy okazji jednocześnie przeglądając co o stało się z jego ekwipunku.
Może nie było to zbyt eleganckie z mojej strony jednak prawda była taka, że jemu już się nie przyda. Następnie zabierając co cenniejsze i ciekawsze rzeczy udałem się w głąb lasu by wykopać tam mogiłę na tyle głęboką, aby móc bezpiecznie pochowac tam ciało przeciwnika.
- Wybacz mi Shins-san. Nie chciałem aby tak to się skończyło. Mam nadzieję, że nie będziesz żywił do mnie urazy. - rzuciłem stojąc nad pogrzebanym dawnym towarzyszem, skinąłem głową w gescie pożegnania i ruszyłem w stronę miasta.
Z/t Shigashi no Kibu
0 x
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Szlak transportowy

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szlak transportowy

Post autor: Jun'ichi »

0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Katetsu
Posty: 185
Rejestracja: 14 mar 2019, o 00:06
Wiek postaci: 22
Ranga: DOKO

Re: Szlak transportowy

Post autor: Katetsu »

Dokąd: Daishi
Środek transportu: Nogi
Czas podróży: 60min
0 x
-Myśli-
-Słowa-
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Szlak transportowy

Post autor: Renkuro »

Renkuro jeszcze nim wstało słońce wyszedł na trakt. Śnieg padał na tyle mocno że można było pomyśleć że los pragnie powstrzymać kuglarza przed dotarciem do rodzimej ziemi. Nie miał jednak wyjścia, musiał dotrzeć do miasta kuglarzy i zrobić zakupy w osadzie, ponieważ tylko tam były rzeczy których potrzebował, w przystępnej cenie. Teren szybko się zmienił tak jak pogoda. Gdy w mieście kupieckim padał biały puch z nieba, to w Sabishi żar lał się z nieba, zmuszając podróżnych do spaceru przez wielką patelnię jaką była pustynia. Etapem pośrednim podróży były sawanny, na których nawet dostrzegł stado lwów, które to jednak wyminął z odpowiedniej odległości. Mimo że chciał poobcować z unią, to jednak nie było mu to dane. Nie tym razem. Wiedział że nie ma czasu i musi natychmiast dotrzeć do celu, i udać się w dalszą drogę.

Dokąd: Sabishi
Przez: -
Środek transportu: Z buta
Czas podróży: 30 minut
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1532
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Szlak transportowy

Post autor: Misae »


Nie wiedziała za bardzo na co się pisze. Wielkie bohaterstwo i pomoc innemu klanowi brzmiało pięknie, ale równie dobrze wszystko mogło zakończyć się jedna wielka tragedia. Jak w starych sztukach. Jednak ona nie zamierzała myśleć o swojej wyprawie w takich kategoriach. Zamierzała udowodnić swoją wartość. Ale nie Kuroiowi. Nie nikomu z Klepsydry. Tylko sobie. Chciała udowodnić sobie ze zasłużyła na awans. Ze jest wielkim wojownikiem i osiągnie jeszcze rzeczy o których innym się nie śniło. Wierzyła w to. Od bardzo dawna zaczynała w to wierzyć. Chciała żyć pełnia życia, nie oglądać się za siebie i brać garściami z okazji jakie dawał jej los. Czy przejedzie się na tym? Była spora szansa. Czy bała się tego? Nie. Nie chciała. Nie zamierzała. Nie teraz gdy była tak blisko swoich marzeń.
Jedyne co jej doskwierało to samotna podróż. Mocno odczuwała brak liska, który od ostatnich kilku lat był z nią nierozerwalnie związany. Dzień w dzień razem. Zawsze razem. Był przy niej na większości zadań, jednak nie mogła ryzykować, że stanie mu się coś złego na murze. Był dla niej zbyt celny. Wynajęła konia aby przypadkiem nie zawrócić i ruszyła w szaloną podróż przed siebie.


Dokąd: Sogen
Przez: Yusetsu i Sakai
Środek transportu: wierzchowiec
Czas podróży: 1 godzina
0 x
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shigashi no Kibu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości