Rzeka

Shigashi no Kibu jest krajem kupieckim na północ od Samotnych Wydm. Południowa granica kraju styka się z Sabishi i Atsui, zaś północna - z Soso i Kyuzo. Na zachodzie graniczy z Głębokimi Odnogami, a na wschodzie z krainą Yusetsu. Choć krajem w teorii zarządza gildia kupiecka, tak naprawdę główną władzę w Shigashi no Kibu stanowią trzy rodziny Yakuzy. A co najciekawsze, pomimo sporów zarządzają państwem w bardzo sprawny i względnie sprawiedliwy sposób, dzięki czemu Shigashi mogło się bardzo sprawnie rozwinąć.
Awatar użytkownika
Shindo
Posty: 158
Rejestracja: 13 wrz 2023, o 05:31
Ranga: Dōkō
GG/Discord: shindo_13
Aktualna postać: Shindo

Re: Rzeka

Post autor: Shindo »

Po tym gdy skończyłem poszerzać swoją wiedzę z zakresu ninjutsu, nie pozostało mi nic innego jak rozwinięcie swoich zdolności, ale dotykających aspektu praktycznego. W dużym skrócie, chcę nauczyć się sztuk ninja o których wyczytałem. Dlatego nie chcąc tracić czasu wziąłem kawalek pergaminu, kałamarz, pióro i zabrałem się za przepisywanie pierwszej z brzegu techniki. Podjałem taką decyzję gdyż uważałem, że wybrane prze ze mnie jutsu są arcyużyteczne. A że nie mogłem wszystkich nauczyć się od razu to podjąłem taką, a nie inną kolejność.

Gdy skończyłem przepisywać sztukę shinobi, przebrałem się w treningowe rzeczy. Ostatnie wyjsciowe tak upaprałem, że Hashi to pół dnia na mnie się wydzierał, że znowu po mieście jak obszczymur chodzę.
- Kurwa ! Znowu będę musiał ci kupić nowy zestaw. Przecież ujebałeś się tym błotem jak dziecko batonikiem czekoladowym... Wizytówka firmy, nie ma co.....
I tak jeszcze dobre pół godziny jego gadania, aż w końcu zapytał sie mojej skromnej osoby:
- To gdzieś ty kurwa był ? Znowu chlałeś ?
- Trenowałem - odpowiedziałem zrezygnowany
- Treno... Coś ty robił - zapytał ponownie tym razem z niedowierzaniem, ale i z lekkim zainteresowaniem w głosie
- Trenowałem, sam wiesz co. - odpowiedziałem spokojnie

Uspokoił się, docenił, że zabrałem sie za trenowanie. Poprosił tylko abym przebierał się w inne ciuchy podczas swoich treningów. Dlatego właśnie przebrałem się, wziąłem pergamin i zszedłem na dół. Jun jak zawsze na swoim stanowisku i jak zawsze udawała, że mnie nie widzi. Nie próbowałem tego zmieniać, również bez słowa przeszedłem do kuchni, wziąłem prowiant i wyszedłem z domu. Chciałem pożegnać się z Hashi`m, ale jego o dziwo jeszcze nie było w domu.

Zawędrowałem nad rzekę, chodziłem wzdłuż strumienia w celu znalezienia odpowiedniego miejsca do treningu. Trochę to trwało, ale na szczęście w końcu udało mi się znaleźć ładne zalesione miejsce. Spokojnie mogłem się w nim schować i nie rzucać się w oczy pozostałym odwiedzającym to miejsce. W spokoju przysiadłem i rozpocząłem naukę:
  Ukryty tekst
z/t
0 x
Narrator / Myśli / Mowa KP | PH | BANK Prowadzone Misje:
  1. Eion - Misja D - Gracz nieaktywny
  2. Saito - Misja D - Gracz nieaktywny
  3. Kenji - Misja D - Gracz nieaktywny
  4. Manjiro - Misja D
  5. Rei Uta - Wyprawa B
Awatar użytkownika
Shindo
Posty: 158
Rejestracja: 13 wrz 2023, o 05:31
Ranga: Dōkō
GG/Discord: shindo_13
Aktualna postać: Shindo

Re: Rzeka

Post autor: Shindo »

Wróciłem do biura, po tym jak ogłosiłem swój sukces, świętowaliśmy całą trójką. Byłem trzeźwy i Hashi wymógł na Jun wspólne świętowanie. Jak twierdził to będzie dla niego wielki zaszczyt wystąpić w pochodzie dla klasztoru Ognia. Dopytywał czy dobrze czuję się z faktem, że to on, a nie ja tam nędznie. Powiedziałem, mu że to od początku do końca był mój plan i że to koniecznie on ma tam się znaleźć, a nie ja. Ja nie potrzebowałem rozgłosu, źle to robiło dla spraw. Hashi do samego końca gryzł się z faktem czy to uczciwe wobec mnie, ale nasz wspólny sukces jako biura pozwolił mu przełknąć ten mały dyskomfort. Hashi próbował nalać mi wina jednak zakryłem kielich dłonią
- Dzisiaj tylko woda. Wybacz.- odparłem nie patrząc mu w oczy
- Dlaczego nie pijesz ? - zapytała Jun
Kompletnie mnie zamurowało tak samo jak Hashi`eo. Ta Jun, nie dość, że na mnie patrzyła to jeszcze do mnie mówiła.
- Eeeeee... idę jutro potrenować - odpowiedziałem spięty
Dalszy wieczór nie obfitował w niespodzianki, głównie to Hashi cały czas śmiał się, zagadywał do nas i pił wino. W końcu zaniosłem mego druha do łóżka i poszedłem do siebie spać.


Na brak wyspania tego dnia akurat nie narzekałem, ogarnąłem się, spisałem sobie kolejną techniką na zwój pergaminu i poszedłem nad rzekę, Co prawda po drodze wziąłem sobie coś jeszcze na ząb i na zapas, abym nie musiał wracać się do domu na porę obiadową. Tak zabezpieczony na niedogodności, odnalazłem swoje miejsce treningowe nad rzeką i przystąpiłem do działań
  Ukryty tekst
z/t

Rozliczone
0 x
Narrator / Myśli / Mowa KP | PH | BANK Prowadzone Misje:
  1. Eion - Misja D - Gracz nieaktywny
  2. Saito - Misja D - Gracz nieaktywny
  3. Kenji - Misja D - Gracz nieaktywny
  4. Manjiro - Misja D
  5. Rei Uta - Wyprawa B
Awatar użytkownika
Taiyō
Posty: 125
Rejestracja: 4 lip 2023, o 17:27
Wiek postaci: 20
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Rachityczny ektomorfik o figurze wazy, metr i siedemdziesiąt centymetrów wzrostu, słomkowe włosy, bursztynowe oczy z gęstymi rzęsami, usta o esowatym kształcie z powiększoną dolną wargą.
GG/Discord: spectrofobia
Multikonta: Uguisu

Re: Rzeka

Post autor: Taiyō »

0 x
#f38834
trochę mnie nudzi świat i nie chcę się już starać

Obrazek
z drugiej strony chcę wszystko i w sumie to naraz

Karta postaci |PH | Bank
Prowadzę
Aoi ☼ [D] — „Mówiono, że z diabłem ma pakt”
Kami Kaito ☼ [D] — „Dzielenie przez dwa”
Hikari Kaguya ☼ [D] — „Nimbooda”
Awatar użytkownika
Taiyō
Posty: 125
Rejestracja: 4 lip 2023, o 17:27
Wiek postaci: 20
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Rachityczny ektomorfik o figurze wazy, metr i siedemdziesiąt centymetrów wzrostu, słomkowe włosy, bursztynowe oczy z gęstymi rzęsami, usta o esowatym kształcie z powiększoną dolną wargą.
GG/Discord: spectrofobia
Multikonta: Uguisu

Re: Rzeka

Post autor: Taiyō »

0 x
#f38834
trochę mnie nudzi świat i nie chcę się już starać

Obrazek
z drugiej strony chcę wszystko i w sumie to naraz

Karta postaci |PH | Bank
Prowadzę
Aoi ☼ [D] — „Mówiono, że z diabłem ma pakt”
Kami Kaito ☼ [D] — „Dzielenie przez dwa”
Hikari Kaguya ☼ [D] — „Nimbooda”
Awatar użytkownika
Shindo
Posty: 158
Rejestracja: 13 wrz 2023, o 05:31
Ranga: Dōkō
GG/Discord: shindo_13
Aktualna postać: Shindo

Re: Rzeka

Post autor: Shindo »

I przyszedłem ze swojej ostatniej rozwiązanej sprawy nad rzekę. Chciałem się edukować, rozwijać w sztukach ninja aby być lepszym, sprawniejszym wojownikiem, tylko w jednym celu - zniszczyć mafie z Shigashi no Kibu. Po drodze zaszedłem do biblioteki miejskiej, wziąłem odpowiednią książkę i po kilkunastu minutach wyszedłem już z kartką. Na której spisałem sobie instrukcję do wykonania następnej techniki...

I tak sobie siedząc nad rzeką w swoim ukrytym miejscu dla mało dociekliwych i postronnych osób, uczyłem się nowej sztuki shinobi. A gdy czas na teorie zakończył się, ruszyłem do akcji.
  Ukryty tekst
0 x
Narrator / Myśli / Mowa KP | PH | BANK Prowadzone Misje:
  1. Eion - Misja D - Gracz nieaktywny
  2. Saito - Misja D - Gracz nieaktywny
  3. Kenji - Misja D - Gracz nieaktywny
  4. Manjiro - Misja D
  5. Rei Uta - Wyprawa B
Awatar użytkownika
Shindo
Posty: 158
Rejestracja: 13 wrz 2023, o 05:31
Ranga: Dōkō
GG/Discord: shindo_13
Aktualna postać: Shindo

Re: Rzeka

Post autor: Shindo »

Tego samego dnia wróciłem do domu, szczęśliwy i wielce rad, że opanowałem kolejne jutsu. Gdy już byłem na miejscu raz, dwa ogarnąłem się do spania i pozwoliłem się mojej podusi utulać mnie do snu.

Następnego dnia do biura zjechał się Hashi oraz Jun, tego dnia biuro detektywistyczne było zamknięte. Cały dzień poświęciliśmy, aby przy kubku dobrej herbaty opowiedz co się u kogo działo. W dobrych nastrojach spędziliśmy ze sobą całe popołudnie. Hashi opowiadał, że bardzo możliwe iż w Ryuzaku otworzy kolejną swoją filię. A Jun z kolei nie mogła przestać opowiadać o tym jak słodki jest jej bratanek. Ja z kolei streściłem zadanie które wykonałem w muzeum. Zauważyłem, że obydwoje byli wyraźnie pod wrażeniem, ze całe biuro jeszcze stoi nie mówiąc już o tym, że wykonałem jeszcze zadanie.

Dni mijały jeden po drugim, a mnie akurat naszła ciekawa myśl którą zacząłem wdrażać w życie mianowicie ponownie zapuściłem włosy. Kiedyś z długimi wyglądałem szałowo, a po ostatnich lekturach doszedłem do wniosku, ze mogą okazać się przydatne. Przy okazji dorzuciłem jeszcze regularne dbanie o swój zarost. Gdy po jakimś czasie wyglądałem o wiele bardziej przyjaźnie poszedłem z powrotem nad rzekę trenować nowe sztuki shinobi


  Ukryty tekst
0 x
Narrator / Myśli / Mowa KP | PH | BANK Prowadzone Misje:
  1. Eion - Misja D - Gracz nieaktywny
  2. Saito - Misja D - Gracz nieaktywny
  3. Kenji - Misja D - Gracz nieaktywny
  4. Manjiro - Misja D
  5. Rei Uta - Wyprawa B
Awatar użytkownika
Shindo
Posty: 158
Rejestracja: 13 wrz 2023, o 05:31
Ranga: Dōkō
GG/Discord: shindo_13
Aktualna postać: Shindo

Re: Rzeka

Post autor: Shindo »

Szczęśliwy i zadowolony z siebie dotarłem z powrotem do biura detektywistycznego które tak się składało, że było moim domostwem. Hashi zapraszał mnie od swojego gabinetu na jednego głębszego.
- A kiedy to się kurwa skończyło na jednym ? - zapytałem z przekąsem
- Dawaj, nie pitol tylko pijemy, suszy mnie. - przekonywał Hashi
- Niech będzie - długo nie dałem się przekonywać
Wszedłem do biura, wypiłem cały kubek wina i nagle poczułem to... Poczułem wstręt do swojej osoby, że znowu z schodzę z wytyczonej przez siebie ścieżki. Poczułem się jak zwykły śmieć zdradzający swoją żonę, swoją córkę. Było to coś okropnego, coś paskudnego, w pewnej chwili aż przeszły po mnie dreszcze, a w głowie tliła się jedna myśl:
- Co ja robię ze swoim życiem ?
Gdy mój przyjaciel chciał polać mi kolejną kolejkę, zakryłem ręką kubek, mój stary kompan podniósł z nad butelki oczy i spojrzał mi głęboko w oczy
- Co ty robisz ? - zapytał zdziwiony
- Wystarczy, więcej nie pije. Jutro też będę ćwiczył, nie mogę się ujebać jak świnia. Nie tym razem... Wybacz. - powiedziałem ze smutkiem, ale zdecydowanie
Wyszedłem i poszedłem spać, a następnego ranka nie czekając na nikogo, szybko ulotniłem się z domu nad rzekę. Po drodze tylko zahaczyłem o bibliotekę, aby spisać sobie kolejną sztukę shinobi i szybko pobiegłem na nad swoje miejsce ćwiczeń


  Ukryty tekst
Myśli
Mowa
Hashi
0 x
Narrator / Myśli / Mowa KP | PH | BANK Prowadzone Misje:
  1. Eion - Misja D - Gracz nieaktywny
  2. Saito - Misja D - Gracz nieaktywny
  3. Kenji - Misja D - Gracz nieaktywny
  4. Manjiro - Misja D
  5. Rei Uta - Wyprawa B
Awatar użytkownika
Shindo
Posty: 158
Rejestracja: 13 wrz 2023, o 05:31
Ranga: Dōkō
GG/Discord: shindo_13
Aktualna postać: Shindo

Re: Rzeka

Post autor: Shindo »

- Ostatnio jesteś tutaj gościem nawet żadnej roboty się nie podejmujesz, a mam już dla ciebie stos zleceń. - wściekał się Hashi
Był zły ponieważ mijały kolejne dni od momentu kiedy opanowałem ostatnią technikę shinobi. Co gorsza dla mojej sytuacji nie planowałem w żaden sposób zmienić aktualnego stanu rzeczy i przejąć od niego kilka zleceń. Bardzo zależało mi na opanowaniu jeszcze jednej czy dwóch technik ninja, dlatego też starałem się uspokoić sytuację:
- Hashi, daj mi jeszcze kilka dni. Chcę opanować jeszcze kilka jutsu i obiecuję, że po tym od razu przyjdę grzecznie do ciebie i wezmę się ostro za robotę

Mój druh ze starej kompani najemników spojrzał się tylko na mnie gniewnie i odszedł machnąwszy na mnie ręką. Patrząc się na jego plecy odetchnąłem głęboko, nie chciałem sprawiać mu zawodo, gdyż bardzo wiele mu zawdzięczałem, ale musiałem stać się silniejszy. Powoli nadchodził czas, czas rozstania... Czułem to bardzo wyraźnie z każdym kolejnym trzeźwym dniem czułem, że zbliżamy się do momentu kiedy będziemy musieli się pożegnać.
- Hohoho... Co to za smutna mina - cicho zapytała Jun, o której istnieniu zapomniałem
- Eeee... Że jak ? - wybąkałem elokwentnie zaskoczony całą tą powstałą sytuacją
- Jak to jak. Ostatnimi czas jak nie pijesz wziąłeś się za ciężkie treningi i co chwila widzę cię z wymalowanym uśmiechem na ustach. Zaskoczyłam się widząc się takiego spochmurniałego. - odpowiedziała kobieta, zaskoczyłem się jaki ma ładny, delikatny głos
- A to... bo widzisz... Nieważne, wszystko jest w porządku. - zacząłem się nawet zastanawiać czy nie powiedzieć jej prawdy, ale w końcu odpuściłem
Nie patrząc Jun w oczy chciałem już jak najszybciej znaleźć się nad rzeką, ale gdy już byłem w progu drzwi odezwała się:
- Shindo, nie zawiedź.
Nie była to groźba czy uszczypliwość, a zwykła prośba. Smutne nuty w jej głosie zatrzymały mnie, odwróciłem się i spojrzałem jej prosto w oczy
- Nie zamierzam, chcę aby był ze mnie dumny, chcę aby nie musiał już się o mnie wiecej martwić - rzekłem idąc nad rzekę

Gdy już tam dotarłem to w raz z zabranym ekwipunkiem rozpocząłem trening shinobi.


  Ukryty tekst

Shindo
Jun
Hashi
0 x
Narrator / Myśli / Mowa KP | PH | BANK Prowadzone Misje:
  1. Eion - Misja D - Gracz nieaktywny
  2. Saito - Misja D - Gracz nieaktywny
  3. Kenji - Misja D - Gracz nieaktywny
  4. Manjiro - Misja D
  5. Rei Uta - Wyprawa B
Awatar użytkownika
Shindo
Posty: 158
Rejestracja: 13 wrz 2023, o 05:31
Ranga: Dōkō
GG/Discord: shindo_13
Aktualna postać: Shindo

Re: Rzeka

Post autor: Shindo »

- Będziesz musiał udać się do Ryuzaku - zaczął Hashi
- Co ?! Po co do Ryuzaku ? - zapytałem zdziwiony
- Tak jak mówiłem ci ostatnio, otwieram tam drugą filię, a aktualnie już wpadło kilka zleceń. Najgorsze jest to, ze aktualnie detektyw którego zatrudniłem nie wyrabia sie z pracą i potrzebuje wsparcie. - wyjaśnił pokrótce mój szef
- W porządku jak obiecałem udam się tam, ale daj mi jeszcze dwa dni i obiecuję, że bez zająknięcia udam się do Ryuzaku no Taki. Pomogę jak tylko będę potrafił aby ustabilizować tam pracę. - zadeklarowałem się beznamiętnie
Hashi spojrzał na mnie z pode łba
- Dwa dni... Niech będzie, ale wierz mi już ja dopilnuje abyś mi oddał z nawiązką za te wszystkie dni - rzekł groźne Hashi
- Odrobię wszystko, przyrzekam, nie musisz się martwić. - odpowiedziałem i tym samym zakończyliśmy rozmowę.

Od ostatniej nauki jutsu minęło kilka ładnych dni, musiałem należycie wypocząć, a później udałem się do biblioteki aby zapoznać się z kolejną techniką. Po szczegółowym przeszukaniu księgozbioru znalazłem tylko jedną technikę, która nie dość, że mogłaby być przydatna to jeszcze nie wychodziła poza moje umiejętności. Nie chciałem spędzić następnych miesięcy na opanowywaniu jednego jutsu, dlatego wraz ze swoimi notatkami opisującymi jak na mój poziom prostą technikę i udałem się nad rzekę, aby jej się nauczyć.

  Ukryty tekst
Shindo
Hashi

z/t
0 x
Narrator / Myśli / Mowa KP | PH | BANK Prowadzone Misje:
  1. Eion - Misja D - Gracz nieaktywny
  2. Saito - Misja D - Gracz nieaktywny
  3. Kenji - Misja D - Gracz nieaktywny
  4. Manjiro - Misja D
  5. Rei Uta - Wyprawa B
Awatar użytkownika
Kai
Posty: 31
Rejestracja: 19 mar 2024, o 13:46
Wiek postaci: 22
Krótki wygląd: Wysoki i szeroki.
Widoczny ekwipunek: Zanbato.
GG/Discord: akasemis

Re: Rzeka

Post autor: Kai »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 244
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: Rzeka

Post autor: Shiori »

0 x
Awatar użytkownika
Kai
Posty: 31
Rejestracja: 19 mar 2024, o 13:46
Wiek postaci: 22
Krótki wygląd: Wysoki i szeroki.
Widoczny ekwipunek: Zanbato.
GG/Discord: akasemis

Re: Rzeka

Post autor: Kai »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 244
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: Rzeka

Post autor: Shiori »

0 x
Awatar użytkownika
Kai
Posty: 31
Rejestracja: 19 mar 2024, o 13:46
Wiek postaci: 22
Krótki wygląd: Wysoki i szeroki.
Widoczny ekwipunek: Zanbato.
GG/Discord: akasemis

Re: Rzeka

Post autor: Kai »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Shiori
Posty: 244
Rejestracja: 15 maja 2023, o 10:53
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu dziewczyna o niebieskich włosach i błękitnych oczach. Wyjątkowo blada i drobna. Na dłoniach ma blizny od poparzeń. Ubrana w elegancką sukienkę albo - na misjach - w wygodną spódniczkę i bluzkę. Nosi długi płaszcz i szal.
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja przypięta do ubrania, torba na prawym i lewym pośladku, karambit przy pasku
GG/Discord: jaqu_elle
Multikonta: Ayaka, Mayumi

Re: Rzeka

Post autor: Shiori »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shigashi no Kibu”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości