Pakt z jaszczurkami

Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1310
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na biodrze lewym i torba na biodrze prawym; plecak
GG/Discord: Misae#1695

Pakt z jaszczurkami

Post autor: Misae »

Koszt
Wygląd Mała jaszczurka mieszcząca się w dłoni. Już na pierwszy rzut oka widać jego młody wiek - zwłaszcza po proporcjach ciała i spojrzeniu. Swoimi ogromnymi, błękitnymi oczami ogląda świat z zainteresowaniem. Zaufaniem. Jego brzuszek jest śnieżnobiały, a łuski na grzbiecie, ogonie i głowie przyjmują barwy od jasnoniebieskiej po granatowy, przesiane przez różowe plamki na czole i karku. Wprawny obserwator może dostrzec drobne prążki na małych łapkach.. Porusza się z niebywałą szybkością, zdawać by się mogło, że jest wszędzie na raz.
Charakter Jego imię mówi samo za siebie. Chochlik. Młody, ciekawski. Wszędzie go pełno. Jest otwart na świat i chce czerpać z niego całymi garściami. Opiekuje się swoją młodszą siostrzyczką Egao. Mówi tak szybko, że często mało kto rozumie co mówi. Dosłownie potrafi wyrzucać z siebie potok słów, nie tworzących nawet składnego zdania, przez brak kropki, która by mogła poskładać je w całość. Radosny, zawsze uśmiechnięty. W powiernikach paktu widzi przyjaciół, których chętnie pozna i zobaczy czego mogą go nauczyć.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Mieszczący się w dłoni, niesamowicie intensywnie zielony kameleon, o dużych, brązowych ślepiach. U każdej z łapek ma po trzy, chwytne palce oraz długi skręcony w spiralę ogon. Głowę zdobi mu kostny wyrostek. Porusza się z widocznym gołym oka zawzięciem. Nie jest to jaszczurka, z której można w kaszę dmuchać. Udaje bardziej groźnego niż jest. Na grzbiecie widać przebijający się dopiero grzebień z łusek. Wyraz jego pysia jest często poważny, nie pasujący do jego wyjątkowo młodego wieku.
Charakter Potomek samego mędrca, przez co jest bardzo ambitny. Stara się być poważniejszy niż jest w rzeczywistości by ostatecznie i tak dawać swojej dziecięcej naturze dojść do głosu. Małomówny, choć zna ludzki dialekt. Woli aby przemawiały jego czyny, a nie słowa. Najbliższy przyjaciel „Chochlika”. Zawsze są razem i są sobie wierni. Razem planują w przyszłości być najsilniejszymi przedstawicielami swojego rodu. Pozytywnie nastawiony do ludzi i innych. Wydawać by się mogło, że nie jest zbyt przyjazny, ale to zdecydowanie mylne wrażenie.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Najmniejsza i zdecydowanie najmłodsza z całej grupy dziewczynka, której łuski na całym ciele są białe, choć w świetle zdawać by się mogło, że mienią się kolorami od beżu, przez róż, aż po jasny lazur. Duże oczy o kolorze nieba zimą, pozbawione są źrenic. Ciałko dalej zachowało dziecięce kształty, co przejawia się w pulchnym brzuszku i łapkach, które jeszcze niezgrabnie utrzymują ciężar jaszczurki. Ogonek mocny u nasady, lekko zwężający się ku końcowi, posiada zrogowaciałe łuski tworzące coś na wzór kolca. Na głowie, podobne wypustki tworzą cztery rogi, nadające całej dziewczynce wyrazu.
Charakter Mała, lecz o wielkim serduszu i wielkiej duszy. Choć często niezgrabna, jest bardzo odważna, czując, że ma wsparcie swoich przyjaciół. Chce wraz z nimi zwiedzać świat, który choć czasem straszny, jest dla niej źródłem wszystkiego co ciekawe. Szybko się uczy i wierzy, że dorówna swoim kompanom. Zna podstawy ludzkiem mowy, dopiero się jej ucząc. Jest bardzo czuła i lubi się przytulać grzejąc swoje ciałko od innych. Pogodna i zawsze uśmiechnięta.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Najstarszy z paczki młodziaków, co widać zarazem po jego już dojrzalszych rysach, jak i spojrzeniu. Jego łuski są koloru buletkowej zieleni,lekko przydymione. Szare oczy, podkreślone są kontrastującą, czerwoną farbą, nadającą młodzieńcowi pewnej dzikości. Jest na tyle duży, że spoczywającą na ręce jego gruby, ogon zwisa. Łuski na grzbiecie układają się na siebie płytowo. By jeszcze bardziej odróżnić się od młodszych towarzyszy na wysokości pasa posiada jasnobrązową przepaskę. Chowa tam różne przedmioty, jak często podkreślając takie, które mogą przydać się w każdym momencie.
Charakter Typowy szef „gangu”. Poważny, ładnie i wyraźnie się wysławiający. Zawsze na przedzie swojej paczki. Nie boi się niczego, a przynajmniej zawsze takie sprawia wrażenie. Wskoczy za pozostałymi maluchami w ogień i na pewno nie da ich skrzywdzić. Bywa porywczy i mówi często więcej niż powinien nie przejmując się tym co pomyślą sobie inni. Bywa uparty i krnąbrny, co często robi za maskę, by złudnie dodać mu wieku i powagi. Gdy pozna kogoś lepiej i nie ma maluchów obok pozwala sobie na żarty i rozluźnienie. Nie zdarza się to niemal wcale, lecz w takich chwilach Bosu, nie musi być bosem.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Mierzący około metra długości wraz z ogonem jaszczur. Wyróżnia się z otoczenia swoich pobratymców bardzo wyjątkowym ubarwieniem, które sprawia, że jak nikt inny wpasowuje się w otaczającą go roślinność Tajemniczego Lasu. Sam uważa się za niesamowicie urodziwego. Nic dziwnego. Całe jego ciało pokryte jest łuskami w odcieniach żywej zieleni, dodatkowo te na plecach są ciemniejsze, lekko odstające, tworząc przez to iluzję trawy bądź liści. Nawet zrogowaciałe wyrostki na jego głowie przypominają pąki, szykujące się do zakwitu. Ogon jest długi, smukły, pomagający wraz z chwytnymi, zręcznymi łapkami utrzymać się na każdej gałęzi i skałce.Bardzo charakterystyczne są też jego oczy. Złote o pionowej, źrenicy. Całość tworzy niepowtarzalny efekt niepowtarzalnego gada.
Charakter Małomówny. Ciekawski. Szybki. Te trzy słowa idealnie opisują Shizena. Czasem udaje, że nie zna ludzkiej mowy, dopiero gdy wyda mu się to przydatne zaskakuje towarzysza ów znajomością. Jest niezwykle sprytny i obserwuje świat szukając szeroko rozumianego zysku. Nie musi być to zysk w formie dóbr - nowa wiedza, nauka, znajomości - wszystko co może być uznane z korzyść. Często maskuje się w zaroślach przysłuchując się rozmowom. Wie wszystko, lecz potrzeba sposobu lub jego ogromnej sympatii by zdradził co nieco. Jest wyjątkowo próżny jeżeli chodzi o wygląd - w swoim mniemaniu jest niesamowicie urodziwy.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Gdy spoczywa na wszystkich czterech mocnych, przysadzistych kończynach sięga dorosłemu człowiekowi do pasa. Jej ciało wraz z typowym dla jaszczurów długim ogonem, mierzy około ośmiu metrów długości. Ze względu na swoją masę Gurēsu preferuje poruszanie się na czterech kończynach. Nie oznacza to wcale, że jest ospała i powolna. Kto da się nabrać temu wrażeniu… oj biada mu. Dorosła, w pełni rozwinięta. Jej ubarwienie przechodzi od piaskowego po szaro-zielony. Ciemnobrązowe oczy o okrągłych, łagodnych źrenicach podkreślone jest czarnymi malunkami. Dodatkowo łuski na czole posiadają kontrastujące, ceglaste plamy barwne. W całym odbiorze jaszczurzyca jest pogodna i sprawia wrażenie bardzo przystępnego gada. Widać, że lubi dobrze zjeść i nigdy się z tym nie kryła.
Charakter Prawdziwa skała i łagodność w gadziej skórze. Cierpliwa, dobra. Trudno wyprowadzić ją z równowagi. Nie podejmuje pochopnych decyzji, wierzy w zdrowy rozsądek. Oddana przyjaciołom i osobie przyzywającej, jeżeli będzie taka potrzeba odda za nich życie bez mrugnięcia okiem. Jedynym słabym punktem, którym można ją zranić jest jej masa. Choć nie uważa się za grubą, jeżeli ktoś jej nadmiernie wypomina jej, jej budowę może łatwo skrzywdzić dziewczcęce, wrażliwe serduszko. Ton jej głosu jest zawsze pogodny, czasem bywa zawstydzona.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd W skrócie wygląd Hokori’ego można by opisać jako - przerośniętą agamę brodatą. Wraz z ogonem przekracza 5 metrów długości, gdy stoi na czterech łapkach sięga dorosłemu człowiekowi grzbietem, mniej więcej do połowy uda. Jego łuski na brzuchu są niemal białe - dla wprawnego oka wiadomym jest, że to kolor kości słoniowej; natomiast pozostałe przyjmują barwę pustynnego piasku. Orzechowe oczy o owalnej źrenicy obserwują otoczenie. Policzki ozdabiają łuski, które odstają na boki dodając młodzieńcowi powagi i rozmiaru, są też dowodem jego niechybnego dorastania. Ostre, czarne szpony, nie służą tylko do ozdoby i przekona się o tym każdy, kto postanowi zmierzyć się z tym dzielnym wojownikiem. Hokori jest dobrze umięśniony, a jego łapy i korpus silne, co pozwala mu nie tylko przemieszczać się z dużą szybkością, ale wspinać się czy utrzymywać na nieprzystępnym terenie.
Charakter Skrupulatny, dokładny, uparty. Nie mówi zbyt wiele, bywa za to zbyt poważny. Do obowiązków przedstawiciela paktu podchodzi ze śmiertelną powagą, uznając, że musi wypełniać je ze starannością do najmniejszego szczegółu. Jest oddany, mało co potrafi go przestraszyć. Chce udowodnić swoją wartość i nie zawieść zaufania i nadziei jaka jest w nim pokładana. Nie przebiera w środkach aby osiągnąć swój cel. Jego ambicja bywa jego słabością. Mimo, że stara się wszystko zawsze przemyśleć, daje się sprowokować niesiony młodzieńczym zapałem. Gdy tylko może pilnuje osoby, która go przyzwała nie odstępując jego osoby nawet na pół kroku - nigdy nie wiesz co mogłoby się wydarzyć.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Wysoki na niemal dwa i pół metra gdy stanie na dwóch kończynach. Długość jego ciała wraz z ogonem przekracza siedem metrów, z czego zdecydowaną większość stanowi nocny i giętki ogon ułatwiający utrzymanie równowagi. Choć równie sprawnie porusza się na czterech kończynach, dopiero unosząc nieco swoją sylwetkę, rozpędza się niesiony mocnymi, przystosowanymi zarówno do długich biegów jak i sprintów nogami. Jego słomkowe łuski gdzieniegdzie przesiane są szarymi, co sprawa wrażenie maskowania i pomaga mu wtopić się w otoczenie. Czubek głowy zdobi mu szkarłatny grzebień, oraz podobny, ciągnący się wzdłuż żuchwy aż do połowy szyi. Tęczówki ma koloru lazurowego nieba. Sokudo czasem ubrany jest w skórzany pas przypominający uprząż, oraz coś na wzór siodła.
Charakter Pogodny, spokojny, nie mówiący ludzką mową - co ostatnie nie było dziwne biorąc poduwagę rodzinę, z której pochodził. Ciekawy ludzi, przez lata pracy jako przedstawiciel paktu przywykł do ich obecności i zdążył co poniektórych nawet obdażyć sympatią. Skupia się na swojej misji, nie spieszy się w działaniach. Jest dojrzały i czuje, że nie musi nikomu niczego udowadniać. Pewny siebie i swoich umiejętności doskonale wie jakie zdolności wnosi i wie co może zdobyć. Słucha rozkazów i nie wdaje się w zbędną polemikę. Ma wykonać pracę i to właśnie robi. Nie podważa zdania osoby przewodzącej, zdanie dzieciaków ignoruje, woli co najwyżej czasem się z nimi pobawić, aby nie grymasiły.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Prawdziwa dama wśród gadziego społeczeństwa. Widać to po jej ruchach, słychać w tym jak uważnie dobiera słowa. Długościowo przypomina Shizena, jednak jest zdecydowanie mocniejszej budowy oraz kości. Większość jej ciała pokrywają szarostalowe łuski, jedynie na podbrzuszu zmieniają one kolor na słomkowy. Tym co wyróżnia Redi od pozostałych gadów są szerokie, równolegle ustawione do podłoża wypustki z łusek tworzące coś na wzór kołnierza. Dla młodej Genzai jest to jej niewątpliwa zaleta i jest z niej dumna. Wzdłuż korpusu po obu jego stronach między łapkami widać również skórne falbanki, które z daleka przypominają grzebień dodający samiczce rozmiarów i wzbudzający szacunek wśród potencjalnych przeciwników. Złote oczy o pionowej źrenicy podkreślone są czerwonym kolorem na górnej powiece. Szyję i przedpiersie zdobią podobne w kolorze co oczy malowidła układające się w groty skierowane ku górze. U tej damy nawet pazury muszą być dopracowane i umalowane stosownie do całości. Na przednich łapach owinięte ma białe bandaże
Charakter Dumna, stonowana i dostojna. Mówi ludzkim dialektem i posługuje się nim niezwykle biegle, używając często bardzo trudnych słów. Nie rzuca się pierwsza do walki, woli w boku wszystko dokładnie obserwować i kalkulować. Nie działa bez planu, zwłaszcza jeżeli jakieś działanie miałoby być „niegodne damy, którą jest”. Uważa się za lepszą przez to, że jej ojciec jest przywódcą rodu oddanego teraźniejszości. Nie brudzi sobie łapek jeżeli to nie jest konieczne, choć jeśli ktoś wejdzie jej na dumę pozna co to wściekłość kobiety. Jest pamiętliwa i obrażalska, lecz co najważniejsze, czego nie umie przyznać na głos, chce po prostu być docenioną.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Jeżeli oceniać Togattę po wyglądzie, to nie jest to gad, z którym chce się mieć do czynienia. Gdy porusza się na czterech kończynach jego kłąb sięga ponad dwóch metrów. Całe jego ciało pokryte jest niesamowicie twardymi łuskami. Podbrzusze, głowa i nogi są niemal całkowicie czarne, gdy grzbiet i ogon ceglastoczerwone. Na mocnym, grubym ogonie wyrastają długie i niesamowicie ostre kolce, z łatwością przebiajające ciało. Oczy są w proporcji do całej jego „osoby” nieduże, ciemne niczym nocne niebo. Na wysokościłu łuków brwiowych wyrastają podobne do rogów rozgałęzione łuski, nadające Togacie jeszcze bardziej mrocznego i nieprzystępnego wyglądu.
Charakter Togatta jest gadem ostrym. Zdaje sobie sprawę ze swojej siły. Jest zawzięty, potrafi iść po trupach do celu. Jeżeli widzi w czymś swoją korzyść nic go nie zatrzyma. W walce ze swoim wrogiem, będzie walczył do ostatniej kropli krwi. Choćby miał sam zginąć ważniejsze jest tylko to, aby przeciwnik zginął szybciej. Nie mówi ludzkim głosem, co wcale nie oznacza, że go nie rozumie. Jest zupełnie inaczej. Doskonale wie co mówią inni i często z tego korzysta. Skupiony na własnym interesie, niełatwo zaskarbić sobie jego przychylność. To nie jest gad, do którego podejdziesz, pogłaszczesz go po łebku i masz przyjaciela do grobowej deski. Prędzej stracisz rękę, a i tak jest to jego łaska, że oszczędził ci życie.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Drugi co do wielkości, jeżeli chodzi o reprezentantów paktu, najstarszy wiekiem i doświadczeniem. Patrząc na niego czuć potęgo jaszczurów minionego czasu. Mocny, przysadzisty. Twardo stąpający po ziemi na czterech kończynach. Kolory łusek mieszają się między piaskowym, a jasnym brązem, tylko te wydłużone i stwardniałe, tworzące istny grzebień na plecach są bardziej w odcieniach bieli i szarości, przypominając swoim wyglądem skały. Głowę zdobi skostniała „korona”. Lazurowe, stosunkowo nieduże oczy, są owalne, koloru lazurowego, przez co mocno przyciągają spojrzenie, jednak to, co jest najmocniej przykuwającym wzrok w tym gadzie to jego ogon - stosunkowo długi, gruby, zakończony kostnymi wyrostkami przypominającymi młot.
Charakter Najstarszy, najpoważniejszy. Mimo dojrzałego wieku nie można odmówić mu umiejętności i hardu ducha. Jeżeli ktoś będzie rozważny, skorzysta z jego ogromnego doświadczenia, którym się dzieli. Jako jeden z niewielu ze swojego klanu potrafi mówić ludzkim głosem, lecz nie korzysta z tej umiejętności zbyt często. Spokojny. Skuteczny. Swoim rozmiarem budzi szacunek, bo wie, że mało kto zaryzykuje walkę z nim. Nie pcha się na pierwszą linię, choć zdarza mu się, że niesionyn wspomnieniem o młodzieńczej werwie ruszy do walki. Trudno go obrazić, zdanie większości ma dla niego małe znaczenie. Tylko jeżeli kogoś szanuje, jego opinia jest dla niego istotna. Chroni słabszych przedstawicieli swojej gadziej społeczności, bo w młodych widzi skarb swojego ludu, gdy uzna kogoś za swojego podopiecznego… biada temu, kto spróbuje takiego podopiecznego skrzywdzić.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Przedstawicielka rodu Mirai. Młoda, jednak już nie nastoletnia wojowniczka o typowej dla swojego klanu humanoidalnej posturze. Od razu widać jej kobiece rysy pyszczka i piękne, zielonkawe oczy. Bez problemu porusza się na dwóch nogach. Jej łuski posiadają piękny kolor czystego nieba nad oceanem. Po obu stronach głowy widać dwa rozłożyste grzebienie, mieniące się kolorami blękitu, lazuru i fioletu. Wysoka, mająca niemal dwa metry wzrostu, rusza się z dumą i pewnością. Ciało zdobi jej mosiężna zdroja, oraz granatowe tkaniny. Przy pasie nosi przypiętą broń, z której nie boi się korzystać kiedy pojawia się ku temu konieczność.
Charakter Honorowa, odważna. Chūjitsu jest zawsze pogodna, uśmiechnięta i gotowa do działania. Posłusznie słucha rozkazów. Płynnie posługuje się ludzkim dialektem i korzysta z niego częściej niż ze swojego rodzinnego. Jest pogodna i nie boi się wyzwań. Chce poznawać ludzi i czerpie całymi garściami ze spotkań z nimi. Chętnie nawiązuje nowe przyjaźnie i jest pozytywnie nastawiona do wszystkich. Jest ciekawska, ale próbuje skryć to pod maską poważnej wojowniczki, którą czasem nakłada, zwłaszcza gdy jest w pobliżu z Meiyo, w którym mimo, że ukrywa, że tak nie jest, się podkochuje.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Kolejny z przedstawicieli rodu Mirai. Poruszając się na dwóch kończynach sięga niemal dwóch i półmetra wzrostu. Jaszczur o typowej dla rodu humanoidalnej budowie ciała. Jego surowe, jasne oczy z powagą obserwują otoczenie. Choć większość jego ciała pokrywają łuski o odcieniach szarego brązu, to te, które zdobią zazwyczał złożony grzebień, posiadają kolorowe akcenty układające się w ciekawe malunki, które dopiero po jego rozłożeniupokazują swoją okazałość. Gad jest bardzo dobrze umięśniony, a zarazem nie można odmówić jego sylwetce smukłości. Nosi kremowe kosode, oraz długą, hakamę w odcieniach butelkowej zieleni. Sylwetkę opina skórzany pas, z przymocowaną do boku gronią.
Charakter Honor. To jedno słowo najlepiej opisuje tego gada. To samuraj wśród jaszczurów. Spokojny, honorowy, oddany, gotowy do walki, lecz nie rozpoczynający konfliktów. Mądry, prawdziwy strateg. Dobywa broń tylko wtedy gdy jest to konieczne. Szanuje ludzi i mówi głównie ludzkim głosem. Przywódca rodziny Mirai. Poważny. Jest urodzonym liderem o ogromnej charyzmie. Odda życie za powiernika paktu widząc w ludziach przyszłość świata. Jeżeli kogoś polubi i mu zaufa nie pozwoli aby takiej osobie spadł włos z głowy. Prawdziwy wzór cnót. Mieć takiego sprzymierzeńca to skarb.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Ostatnia z przedstawicielek standardowej części paktu, przywódczyni rodu oddanego przeszłości. Największa istota, stąpająca po Doragonhiru. Rozmiarem porównywalna do ogoniastych bestii, od których posturą wcale nie odbiega. Dzika. Groźna. Od pierwszego spojrzenia w ten dziki pysk pewne jest jedno - nitk nie chce mieć z nią nic do czynienia. Długie i ostre jak brzytwa zęby z łatwością wgryzają się w ofiarę, a szpony z łatwością rozcinają nawet pancerze. Jest niezykle smukła, a zarazem nie da się odmówić jej umięśnienia. Przeraża również jej kolor. Czarna niczym nocne niebo, o pojedynczych złotych pasach ciągnących się wzdłuż ciała. Złote, o typowo gadzich, pionowych źrenicach oczy zdają się wypatrywać za kolejną ofiarą. Sposón w jaki się porusza jest trudny do opisania, to coś co trzeba zobaczyć. Jest to coś na pograniczy skradania się do ofiary, a pokazywania dominacji nawet machnięciem pazurem. Coś co sprawia, że nie dzieci, lecz wręcz rodzice nie zasną w nocy z przerażenia.
Charakter Czysty spryt. Kōya to wcielenie cynizmu, złośliwości, jest surowa i wymagająca. Jako jedna z niewielu ze swojego rodu mówi ludzkim dialektem, choć nie od razu się do tego przyznaje. Lubi się bawić innymi. Sprawdzać ich granice. Testować. Morduje bez mrugnięcia okiem. Czasem dla zabawy. Czasem z nudów. Zdobycie jej sympatii to sukces, którego niemal nikt nigdy nie osiągnął. Takie życiowe osiągnięcie, po którym można umrzeć bo nic więcej nie będzie się liczyło. Od czasu Murasakino-me, nie obdarzyła szacunkiem nikogo. Nie stroni od sarkazmu i złośliwości. Współpracuje z resztą rodzin bo mimo tego co sobą reprezentuje, w tym lodowym, gadzim serduszku jest oddanie rodzinie. Sama może ich gnoić, ale jeżeli ktoś podniesie na nich rękę straci głowę.
  Ukryty tekst
Koszt
Wygląd Mędrzec jaszczurzego klanu nie ma w sobie nic specjalnego. Ot to chodzący na dwóch łapkach kameleon, wysokością ustępujący przeciętnemu głowiekowi - od ma jakieś półtora metra, a przez garbienie, wizualne jeszcze mniej. Długi, zwinięty w rylonik ogon, pomaga utrzymać równowagę. Kolor jego łusek to żywa ziemień, z licznymi odcieniami. Obracające się w zdawaćby się mogło niekontrolowany sposób oczy, o brązowej tęczówce kontrolują otoczenie. Jego ciało zdobi szkarłatna szata o złotych akcentach, oraz liczne wisiory i korale, przywodzące na myśl starych szamanów. Porusza się powoli, na pozór niezgrabnie, w spowolnionym tempie. Na pozór.
Charakter Skomplikowany jak węzeł morski. Mówi w dziwny sposób, jest ekscentrykiem i mało kto jest w stanie go zrozumieć. Wydaje się poruszać wolniej niż inni. Bywa również marudny, jak akurat coś mu w plecach przeskoczy. Mimo jego dziwactw, jest szanowany przez całą społeczność, a jegp rady i mądrości uznawane są niemal za świętość. Rzadko kiedy się myli - wyznaje zasadę, że jak się na czymś nie zna, to się po prostu nie wypowiada. Gdy wybierze kogoś na swojego ucznia, czego go wiele trudnych, często dziwnych i wymagających, lecz na pewno mocno rozwijających wyzwań. Zdarza się, że dla zabawy rzuca „mądrymi” cytatami niczym z wróżby noworocznej, a jego poczucie humoru niekoniecznie jest wyłapywane przez innych - jemu to nie przeszkadza, póki coś bawi jego, nie ma znaczenia opinia reszty.
  Ukryty tekst
Nazwa
Toka-do
Zasięg
Bezpośredni
Specjalizacja
Silne i szybkie uderzenia
Właściwości Bonus do siły i szybkości. Styl opiera się na silnych i trydnych do przewidzenia szybkich ciosach, które ze względu na mnogość możliwych kończyn do wyprowadzenia ataku (zęby, pazury, ogon) utrudniają ich uniknięcie
Opis Styl opierający się na wykorzystaniu przez jaszczury ich cech gatunkowych - pazurów, długiego, zwinnego ogona oraz ostrych zębów. Pozwala opierając się na zwinności gada, na wykonywanie szybkich i bolesnych ciosów. Summon wykorzystuje do ich wyprowadzenia całe swoje ciało, od łap zaczynając po ogon kończąc.
Styl dla stworów paktowych albo lub dla użytkownika trybu mędrca.
Link do tematu postaci
KLIK!
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1310
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na biodrze lewym i torba na biodrze prawym; plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Pakt z jaszczurkami

Post autor: Misae »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pakty”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość