Ubrania

Tutaj znajduje się aktualna lista przedmiotów dostępnych w sklepach na całym świecie. Wliczają się do tego stroje, broń i wyposażenie ogólne.
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 3929
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Ubrania

Post autor: Jawa »

0 x
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 3929
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Torby

Post autor: Jawa »

Nazwa
Kabura na broń
Typ
Torba
Objętość
35
Pojemność
Kabura może pomieścić przedmioty do 25 cm długości. Wejdzie 30 objętości.
Opis Zwyczajny materiałowy pokrowiec, w którym każdy Ninja może schować niewielką ilość broni (zazwyczaj jest to kunai bądź shuriken). Najczęściej umiejscawia się ją na udzie, przypinając specjalnymi pasami tak, by się nie zsunęła. Z tego miejsca posiadamy wygodny, szybki dostęp do broni, która zazwyczaj służy nam do bezpośredniego starcia. Nic nie stoi na przeszkodzie by zmienić jej "docelową" lokalizację, a także nadać inne zastosowanie.
Cena
20 Ryō za sztukę

Nazwa
Torba
Typ
Torba
Objętość
95
Pojemność
Torba może pomieścić przedmioty do 25 cm długości. Wejdzie 80 objętości.
Opis Mocno rozbudowana wersja kabury na broń, którą każdy Ninja powinien posiadać. Można w niej zmieścić o wiele więcej przedmiotów, lecz wbrew pozorom wcale nie jest wiele droższa od swojej poprzedniczki. Torba znajduje się zwykle na pośladkach przypięta do pasa, aby łatwo można było dosięgnąć broni, a przy tym w żaden sposób nie ograniczała naszego zakresu ruchowego.
Cena
100 Ryō za sztukę

Nazwa
Duża torba
Typ
Torba
Objętość
170
Pojemność
Duża torba może pomieścić przedmioty do 40 cm długości. Wejdzie 150 objętości.
Opis Torba którą zazwyczaj noszą iryonini do przenoszenia medykamentów, trucizn bądź antidotów. Posiada ona odpowiednie przegrody ułatwiające grupowanie i nawigacje po jej wnętrzu. Można ją jednak wykorzystać do przenoszenia standardowego ekwipunku ninja w którego skład wchodzą shirukeny, kunaie i wiele innych przedmiotów. Ze względu na swoje rozmiary jest bardziej nieporęczna od standardowej. Dodatkowo nie ma możliwości noszenia dwóch takich toreb.
Cena
150 Ryō za sztukę

Nazwa
Plecak
Typ
Torba
Objętość
350
Pojemność
Torba może pomieścić przedmioty do 70 cm długości. Wejdzie 300 objętości.
Opis Największy możliwy przenośny schowek, który pomieści w sobie zdecydowanie więcej przedmiotów niż kabura na broń czy torba. Właśnie dlatego warto posiadać ten przedmiot, jeśli nie zna się sztuki pieczętowania, a wykorzystywanie sprzętu w dużej ilości jest czymś powszechnym dla danej osoby. Przedmiot ten charakteryzuje się niską ceną jak na swoją pojemność, jednakże przypłaca to trudnym dostępem do ekwipunku podczas walki, z racji braku wygodnej alternatywy niż noszenie go na plecach.
Cena
250 Ryō za sztukę
0 x
Awatar użytkownika
Jawa
Administrator
Posty: 3929
Rejestracja: 10 mar 2015, o 23:33
Ranga: Admin Ogólny
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame | Ruushi Fea

Ubrania

Post autor: Jawa »

Nazwa
Bandaże
Typ
Dodatek, ubranie
Objętość
0,5 dla 1 metra
Opis Płat, bądź wstęga gazy czy płótna stosowanego do mocowania opatrunków i nie tylko. W świecie ninja możemy nim również owinąć broń. Czasami potrzebne są one do wykonywania technik, jednak zazwyczaj korzystają z nich Medyczni Ninja, chociażby do zakrycia rany zmniejszając krwawienie i ograniczając ryzyko wdania się zakażenia. Szczególnie przydatne, jeśli nie mamy czasu na leczenie, bądź kogoś pod ręką kto mógłby nam owe usługi medyczne zaoferować. Jeśli chodzi o ilości potrzebnych bandaży, to przykładowo na rękę razem z dłonią przypada 10 metrów bandaża. Analogicznie dla nogi będzie to około 15 metrów. Daje to ogólnikowy pogląd na to, jaka ilość będzie nam potrzebna.
Cena
10 Ryō za 1 metr

Nazwa
Ochraniacz na czoło
Typ
Ubranie
Objętość
8
Opis Ochraniacz wykonany jest z metalu umocowanego na materiale. Domyślne miejsce, dla którego został zaprojektowany, stanowi czoło, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by umocować go na ramieniu czy szyi, co bardziej uparci mogą go nawet przyczepić do paska. Metalowa blaszka nie przedstawia nic, jednakże dla wymagających, możliwy jest wybór koloru materiału, który podaje się przy zakupie w sklepie.
Cena
75 Ryō za sztukę

Nazwa
Maska
Typ
Ubranie
Objętość
12
Opis Prosta maska pozwalająca na ukrycie tożsamości noszonego. Najczęściej wykonana z drewna bądź metalu, jest ona przymocowana na głowie użytkownika za pomocą płóciennych pasków, które zapobiegają jej spadnięciu bądź przeszkadzającemu ruszaniu się podczas wykonywania gwałtownych manewrów z maską na twarzy. Posiada ona małe otwory na oczy, aby noszący widział co się dzieje wokół niego. Na ogół wykonywana z motywem zwierzęcym, jednak w granicach rozsądku można dowolnie ją personalizować pod względem szczegółów, bądź koloru. Maska zapewnia pewną ochronę przed ostrymi narzędziami, jednak samo uderzenie boleśnie odczujemy.
Cena

Nazwa
Opaska
Typ
Ubranie
Objętość
1
Opis Płócienna opaska, którą najczęściej zakłada się na przedramiona. Dopasowana do ciała nie zsuwa się i nie ogranicza ruchów w żaden sposób. Stosunkowo wytrzymała jak na kawałek płótna, ale nie przystosowana do wytrzymywania bezpośrednich cięć czy otwartego ognia. Rozmiary oraz materiał z którego jest stworzona, pozwalają zamieścić na niej pieczęć do techniki "Kuchiyose: Raikō Kenka".
Cena
50 Ryō

Nazwa
Rękawiczki
Typ
Ubranie
Objętość
6 para
Opis Zwykłe skórzane, bądź materiałowe rękawiczki, które okrywają ręce. Różne wzory, np. bez palców czy z blaszką. Do wyboru, do koloru. Wbrew pozorom, rękawiczki wcale nie utrudniają składania pieczęci, czy korzystania z broni lub Taijutsu. Ich najlepszą cechą jest ochrona przed zimnem, a także głównie z myślą o kobiecej części forum, przed bolesnymi otarciami czy odciskami, które mogą oszpecić na jakiś czas nasze delikatne dłonie.
Cena

Nazwa
Płaszcz
Typ
Ubranie
Objętość
20
Opis Okrycie wierzchnie zapewniające ochronę przed warunkami atmosferycznymi, pokroju palącego słońca czy ulewnych deszczy. Zapewnia też dyskrecję i niewyróżnianie się z tłumu, zwłaszcza po nakryciu głowy kapturem. Stworzony jest z lekkich materiałów i nie krępuje ruchów noszącego w żaden sposób. Nie ma żadnych kieszonek czy innych udziwnień, jest to najzwyklejszy płaszcz z kapturem, w przeróżnych wariantach kolorystycznych. Charakteryzuje się także całkiem przyzwoitą wytrzymałością, nie zapewni to jednak ochrony przed ostrzem czy ogniem. Wisienkę na torcie stanowi odporność na wodę. Z nim przemoknięcie raczej nam nie grozi.
Cena
100 Ryō

Nazwa
Kamizelka shinobi
Typ
Ubranie
Objętość
150
Pojemność
Każda z sześciu kieszonek posiada 15 punktów pojemności
Opis Podstawowy "mundur" shinobi. Chociaż noszenie go nie jest obowiązkowe w żadnym rodzie ani szczepie, to wielu ninja decyduje się na prosta i wygodną kamizelkę, która co prawda zapewnia marną ochronę i nie pełni roli pancerza, lecz jest za to bardzo funkcjonalna i trwała. Jest zapinana od przodu, a na klatce piersiowej po obu stronach znajdują się po 3 niewielkie kieszonki. Sprzedawane kamizelki są dostosowywane do potrzeb klienta - mogą być sprzedawane w dowolnym kolorze oraz ozdobione wybranymi emblematami na życzenie zamawiającego.
Wymagania
Cena
500 Ryō

Nazwa
Zbroja
Typ
Ubranie
Objętość
400
Opis Jest to podobna do samurajskiej, zbroja Ninja ochraniająca całe ciało. Pokrywa ona jednak jedynie najbardziej narażone części ciała, ale wynagradza to pełną swobodą ruchów. Wykonana została z metalowych płyt, połączonych przy pomocy sznurków. Zapobiega ona cięciom, a także nie pozwala na przebicie się shurikenom czy kunai. Słabość stanowią natomiast owe łączenia. Przecięcie takowego sznurka może odsłonić fragment ciała oponenta wystawiając go na nasz atak. Mimo, że założona zbroja nie utrudnia w żadnym stopniu poruszania, to dla mniej wyćwiczonych osób, może stanowić spowalniający balast, co objawia się zwłaszcza podczas biegu. Ci, którzy posiadają nieco więcej krzepy, nie tylko owego balastu nie odczują, ale i będą w stanie wykonywać skomplikowane akrobacje korzystając z ochrony, którą zapewnia. Zbroje dostępne są w różnych kolorach (przy zakupie i w opisie karty postaci należy podać jaki).
Wymagania
Wytrzymałość
120
Dodatkowe W przypadku nieposiadania wystarczającej siły i wytrzymałości, szybkość użytkownika maleje o brakujące punkty (np. komuś brakuje 5 siły i wytrzymałości, szybkość maleje więc o 10) do minimum 1, oprócz tego szybciej się męczymy. Jeśli posiadamy statystyki wymagane do pełnej sprawności, przestajemy odczuwać jakiekolwiek ujemne modyfikatory, a sam pancerz stanowi dla naszego ciała odpowiednik zwykłej koszuli, nie przeszkadzając absolutnie w niczym, a przy tym zapewniając ochronę.
Cena
3500 Ryō
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość