Xai

Xai

Xai

Post autor: Xai »

Obrazek
0 x
Xai

Re: Xai

Post autor: Xai »

KARTA DO SPRAWDZENIA
0 x
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Xai

Post autor: Papyrus »

  Ukryty tekst
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Xai

Re: Xai

Post autor: Xai »

No błagam, Jurnau też jest japońskie i też brzmi dziwnie a jednak zostało zaakceptowane. Zresztą do tego sam właściciel na czacie się dzisiaj przyznał.
Obrazek
A tak poza nickiem wszystko w porządku?
0 x
Xai

Re: Xai

Post autor: Xai »

Gratulacje i brawa dla administracji za odstraszanie kolejnych graczy od tego forum właśnie straciliście kolejnego gracza Mam nadzieję że jesteście z siebie dumni i że może wreszcie kiedyś przeżycie na oczy że zasady owszem są ważne lecz nigdy nie powinny przysłaniać trzeźwości umysłu i kreatywności.
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Xai

Post autor: Defrevin »

??

Czym Cię niby odstraszyliśmy?
Karta jest do sprawdzenia właściwie od 7 grudnia - otrzymałeś już dwie odpowiedzi (od Venus i Exodii) co nalezy poprawić, zmienić. Jeżeli masz problem z dostosowaniem się do zasad panujących na tym forum i nie jesteś w stanie zrozumieć, że dla czyjegoś widzimisie nie zmienimy zasad których dotyczą wszystkich, to rzeczywiście LEPIEJ już teraz się pożegnać.

Daje 24h na swoje przemyślenia - po tym czasie karta ląduje w archiwum.
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Xai

Re: Xai

Post autor: Xai »

Chodzi o tak małą rzecz jak pseudonim postaci który jest wyłącznie powtarzam wyłącznie zależny od gracza a nie od administracji i jakichś reguł. Kartę postaci specjalnie zamieściłem pod pseudonimem a nie pod właściwym imieniem i nazwiskiem postaci nie po to ukrywałem dane personalne żeby teraz dla widzimisię administracji ujawniać to co miało być zakryte dla wszystkich jeżeli w karcie postaci zamiast imienia swojej postaci używałem pseudonimu wcześniejszego imienia ponieważ Xai miało być imieniem postaci to nie lituj się mnie za to i nie mówcie że mam to zmienić bo to nie ma sensu to jest zwykła cenzura i właśnie tym czekaniem się pseudonim plus spróbuj cenzurowania posta się liście nie z tego forum tymi słowy kończę te dyskusje ponieważ nie ma ona najmniejszego sensu i exo diasam powiedział napisał mi na discordzie że nikt mi tej karty nie zaakceptuje A skoro tak to nie ma sensu czekać.
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Xai

Post autor: Defrevin »

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmienić pseudonim na japońskobrzmiący. Administrację przede wszystkim interesuje dochowanie klimatu uniwersum w którym się obracamy, a Twój nick na to nie pozwala. Jeżeli nie chcesz ujawniać imienia, nazwiska (klanu) to nie musisz - nikt Ci tego nie nakazuje. Jedyne czego wymagamy to to, aby nick był japońskobrzmiący. "X" nie występuje w japońskim!
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Xai

Re: Xai

Post autor: Xai »

Właśnie tu leży pies pogrzebany bo nie od administracji ani od zasad powinno zależeć Jaki pseudonim nosi postać imię jest japońsko brzmiące nazwisko też pseudonim może być obojętnie jaki to może być że tak obojętne Jakich liter i nikt nie powinien tego próbować regulować jakimkolwiek regulaminem jest to ograniczanie twórczości pomysłowości kreatywności Jeżeli tego nie rozumiecie To bardzo mi przykro i Nie mamy już o czym więcej dyskutować
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Xai

Post autor: Defrevin »

Rzeczywiście widzę, że nie mamy o czym dalej rozmawiać.
Kartę przerzucam do archiwum.
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Xai

Re: Xai

Post autor: Xai »

I ty się pytałeś dlaczego odstraszacie graczy a właśnie sam dałeś piękny przykład i odpowiedziałeś na swoje własne pytanie.
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Xai

Post autor: Defrevin »

Trzykrotnie podkreślałeś, że kończymy rozmowę - nie będe Cie prosił żebyś zmienił decyzję ;)
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Zablokowany

Wróć do „Karty Postaci”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości