Zlot forum '21

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

<t><t><t>Kiedy masz wolne na zlot?</t></t></t>

19-20.06
0
Brak głosów
26-27.06
1
2%
3-4.07
3
7%
10-11.07
9
22%
17-18.07
6
15%
24-25.07
6
15%
31.07-01.08
4
10%
U Kana będzie super, jak termin mi podpasuje jadę
4
10%
U Kana jest za daleko, wolę duże miasto
3
7%
Dowolnie, jak termin podpasuję jadę tam gdzie wskaże większość
5
12%
 
Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1530
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Zlot forum '21

Post autor: Misae »

Już temat został poruszony na SB kilka dni temu, więc ciągnę go, póki gorący. Korona się kończy więc fajni skorzystać i spędzić weekend z fajnymi ludźmi :D Podrzucam ankietę z terminami połowa czerwca - koniec lipca, aby każdy miał możliwość jeszcze sobie ewentualny termin załatwić jako wolne.
Miejsce zaoferował się zapewnić Kan więc hip hip hura <catlove>
Teraz pisać kto jest chętny itp a potem przejdziemy do umawiania szczegółów!
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kan Senju
Posty: 450
Rejestracja: 6 gru 2020, o 22:30
Wiek postaci: 20
Ranga: Akoraito
GG/Discord: Hikari#5885

Re: Zlot forum '21

Post autor: Kan Senju »

Tylko jeszcze dodam gdzie ewentualnie mieszkam, bo to również pewnie ważne. Okolice Ryk, nie do końca tam, ale w okolicach. Dokładniejszy adres już dostarczę zainteresowanym gdy będzie wszystko ustalone.
0 x
Awatar użytkownika
Shinsu
Posty: 811
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 10:40
Wiek postaci: 23
Widoczny ekwipunek: Dwie torby u pasa.
GG/Discord: Shins#7007

Re: Zlot forum '21

Post autor: Shinsu »

A Ryki to gdzie są? Ja bym z chęcią przyjechał i jeśli będę akurat w Polsce to przyjadę. Ale czy będę - nie mam pojęcia.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Zlot forum '21

Post autor: Tamaki Hyūga »

Ryki to jakaś wiocha między Warszawą a Lublinem?
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Rei Uta
Posty: 527
Rejestracja: 5 maja 2021, o 14:27
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Różowe włosy.
- Czarne Haori przewiązane jedwabnym obi, tego samego koloru luźne spodnie oraz wysokie buty za kostkę.
- Patrz avatar.
- Po resztę zapraszam do kp.
Widoczny ekwipunek: - Torba biodrowa.
- Duży zwój na plecach.
Aktualna postać: Rei
Lokalizacja: Cały świat.

Re: Zlot forum '21

Post autor: Rei Uta »

Byłem tam w sobotę, na wykopkach ze znajomymi :D
0 x
Awatar użytkownika
Kan Senju
Posty: 450
Rejestracja: 6 gru 2020, o 22:30
Wiek postaci: 20
Ranga: Akoraito
GG/Discord: Hikari#5885

Re: Zlot forum '21

Post autor: Kan Senju »

Tak Ryki to wiocha między Warszawą, a Lublinem.
https://www.google.com/maps?q=ryki&um=1 ... AXoECAEQAw
Od Ryk jest jeszcze malutki kawałek, ale to niedaleko bo mieszkam na jeszcze mniejszej wiosce niżeli ta wiocha.

Tak więc kto chętny najlepiej się wpisywać, bo dokładniejszy adres tylko tym osobom podam. <catpolice>
0 x
Awatar użytkownika
Isei
Martwa postać
Posty: 442
Rejestracja: 17 wrz 2019, o 23:53
Wiek postaci: 24
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Dosyć wysoki facet, o kruczoczarnych włosach średniej długości. Wąskie, delikatnie przymróżone oczy również w kolorze czarnym. Wyraźnie widoczne kości policzkowe, które podkreślają kształt twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z wysokim kołnierzem, pozbawiony kaptura. Na plecach zawieszone złożone Fuuma shuriken, układające się w kształt litery 'X'. Zawsze posiada przy sobie parasol, który często zawieszony jest przy pasie chłopaka. Na prawym palcu wskazującym złoty pierścień z wygrawerowanym emblematem Uchiha.
GG/Discord: Silens#9436

Re: Zlot forum '21

Post autor: Isei »

W listopadzie bym dał rade, przed niestety odpadam bo nie mam urlopu, a na pare dni nie oplaca mi sie lecieć do polski :(
0 x
Obrazek

It's pointless...
Don't you know? Because that's the way death works.
Wandering the world of the living unnoticed as a spirit, that isn't a continuation of life.
When you die, that's it... There's nothing more... Nothing new begins.
No matter how much you regret or wish, if you couldn't do something in life, you can't suddenly do it when you die. That's just how it works, no way to defy it, try and you end up like this.
We no longer have future to fight for.
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1530
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Zlot forum '21

Post autor: Misae »

Edytowałam ankietę tak, aby pozwalała na wybór wielokrotny
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ryuujin
Martwa postać
Posty: 361
Rejestracja: 29 kwie 2021, o 14:42
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częściowo spięte w kucyk, reszta puszczona luzem
przez co jeden kosmyk zasłania lekko lewą część twarzy. Spore płatki uszu w
których znajdują się duże, okrągłe czarne kolczyki. Ubiera się w stylu buddyjskich mnichów.
GG/Discord: Aogiri#3463
Multikonta: Zenin Toji

Re: Zlot forum '21

Post autor: Ryuujin »

Ja byłbym chętny spotkać was wszystkich <cathug> ale jak wspominałem nie wiem czy będę miał taką możliwość <catsad>
Dlatego wstępnie powiedzmy, że się pojawie ale jeszcze to potwierdzę gdy będę miał pewność
0 x
Obrazek
Słowa|BattleTheme | +18 | Theme|Myśli
Jeśli to czytasz to chciałbym Ci życzyć cudownego dnia! ❤️
Lepiej tu nie zaglądać.
BabyRyuujin
Awatar użytkownika
Mei
Posty: 454
Rejestracja: 3 cze 2019, o 11:33
Wiek postaci: 30
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niewysoki wzrost, niebieskie do pasa włosy oraz oczy z heterochromią. Lewe szkarłatne, zaś prawe koloru lodowego sopla. Budowa ciała szczupła, skóra śnieżnobiała o niskiej temperaturze. Strój miko. W skrócie młody wygląd jak na 29 lat.
Widoczny ekwipunek: Jedną z bardziej widocznych rzeczy jest wachlarz noszony przez kobietę na plecach. Zaraz po nim uplasowała się duża torba znajdująca się pod nim. Poza nimi ma jeszcze dwie kabury, każda przypada na jedno udo (od czasu do czasu są widoczne spod ubrania). Do kompletu dochodzą rękawiczki z ochraniaczami, a także sznureczek obwiązany na ręce z kluczykiem zawieszonym na nim.
GG/Discord: Mei#0402
Multikonta: Yona

Re: Zlot forum '21

Post autor: Mei »

Lipiec jak najbardziej w porządku na spotkanie, od 10 do końca będzie gitarka, bo będę po sesji a nie w trakcie c:
0 x
Obrazek Kolor wypowiedzi || Głos Mei Przydział misji D-B
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Zlot forum '21

Post autor: Harikotto »

Jakiś zjazd jak najbardziej spoko, ale czemu jechać gdzieś na prowincję, gdzie wszyscy mają daleko i odmawiać sobie wielkomiejskich wygód? Jakiś zjazd w mieście, w Łodzi, Poznaniu, Warszawie, czy nawet jakimś mniej centralnie położonym będzie dużo łatwiej ogarnąć, niż dojazd na te Ryki. Zwyczajnie można pójść do pubu, czy restauracji, sporo ludzi pewnie będzie miało na miejscu, a ci dojeżdżający bez problemu mogą się zatrzymać w hostelu, czy czymś podobnym. Dużo wygodniej i łatwiej logistycznie do zorganizowania.
0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Noguchi Akane
Martwa postać
Posty: 261
Rejestracja: 27 paź 2020, o 00:18
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Akane jest dość wysoką kobietą, o pociągłej twarzy i długich, ciemnych włosach i jasnej cerze. Sylwetkę ma dość szczupłą, z lekko zarysowanymi mięśniami, sugerującymi raczej zwinność, aniżeli czystą, fizyczną siłę.
Widoczny ekwipunek: Wygodny strój podróżny, kamizelka shinobi, torba na pośladkach i kabura przy udzie. Dwa złożone Fuma Shurikeny przy pasie, na wszystko zaś narzucony ciemny, wygodny płaszcz z kapturem. Maska Oni skrywająca twarz.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Zlot forum '21

Post autor: Noguchi Akane »

O, podbijam to, co Harikotto napisał. Jakieś większe miasto będzie jednak łatwiejsze logistycznie do ogarnięcia.
0 x
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3680
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Zlot forum '21

Post autor: Papyrus »

Fajnie by było. Co prawda będę miał 8h, ale ej - fajnie będzie w końcu spotkać ludzi.
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1530
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Zlot forum '21

Post autor: Misae »

Edytowałam ankietę dokładając opcję miejsca - tak przez to usunęly się głosy za co bardzo przepraszam
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kan Senju
Posty: 450
Rejestracja: 6 gru 2020, o 22:30
Wiek postaci: 20
Ranga: Akoraito
GG/Discord: Hikari#5885

Re: Zlot forum '21

Post autor: Kan Senju »

Ogólnie odnośnie logistyki, z Warszawy jedzie pociąg przez praktycznie moją wioskę, gdzie mieszkam (czyli stara rokitnia) i mogę odbierać samochodem. Jego końcowy to Lublin, więc z niego też można przyjechać. Jak chcecie mogę podesłać zdjęcia mojego miejsca, czy wam pasuje, jest stawik, jest las, miejsce na ognisko, grilla itd.

Edit pomyliły mi się miejscowości z stacją pociągów, teraz poprawiłem.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piszemy o wszystkim!”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości