Kalkulator

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!
Shijima

Kalkulator

Post autor: Shijima »

Ichir zrobił coś bajecznego: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Proponuję to wlepić gdzieś w KP, albo gdzieś na forum gdzie będzie ogólnodostępne i każdy będzie mógł sobie to pobrać i ułatwić sobie życie przy tworzeniu KP, liczeniu punktów, czy robieniu kart dla NPC :3
0 x
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Kalkulator

Post autor: Sans »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Akarui
Postać porzucona
Posty: 1567
Rejestracja: 8 cze 2017, o 01:03
Krótki wygląd: Jak na avku brązowy płaszcz z kożuszkiem - mamy zimę! ;)

Re: Kalkulator

Post autor: Akarui »

Nie wiem czemu, ale wszystkie szare komórki są zablokowane, nie mogę nic wpisać. Może ktoś pomóc?
0 x
MOWA
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3909
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Kalkulator

Post autor: Ichirou »

Nie wiem czemu, ale coś się przestawiła możliwość edytowania dla osób z linkiem. Już naprawione.
Można sobie skopiować to na dysk (plik -> pobierz jako) lub przerzucić na swój dysk google, jak ktoś nie chce sobie liczyć na arkuszu widocznym dla wszystkich.
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Megumi Ishida

Re: Kalkulator

Post autor: Megumi Ishida »

sam podobny robiłem u siebie na nowym koncie xdd fajny pomysł
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: Kalkulator

Post autor: Defrevin »

Temat jako "Przyklejony" na stałe zostaje przeniesiony do działu Offtopu. Korzystajcie do woli.

Howgh!
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3909
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Kalkulator

Post autor: Ichirou »

Aktualizacja - teraz kalkulator "wyrzuca" nam, na jakich rangach mamy style zależnie od tego, ile ich mamy i ile wynosi suma statystyk fizycznych. Testować, informować jak cos nie działa poprawnie.
Jak ktoś ma jeszcze pomysł, co można byłoby tam dorzucić - pisać.
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3909
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Kalkulator

Post autor: Ichirou »

W kalkulatorze pojawiła się nowa zakładka - "Ekwipunek".
Może być pomocna do liczenia łącznej objętości przedmiotów umieszczonych w w danym pojemniku. Jeżeli objętość przedmiotów porównywana jest z pojemnością zwoju, należy uzupełnić pole na rangę Fuuin.
Przedmioty sklepowe są dostępne z rozwijanej listy (wpisując nazwę pojawią się podpowiedzi), więc nie trzeba ręcznie wpisywać ich pojemności. Jedynie w przypadku niektórych (np. dmuchawka, gurda, pojemniki) dla których nie jest określona jedna wartość komórka może się wykrzaczyć, wiec w takich przypadkach należy wpisać przedmiot ręcznie. Tak samo ręcznie należy wpisać inne rzeczy, np. z kuźni, nieujęte w sklepowej liście.
To jest dopiero wersja beta, więc w razie jakichś błędów lub sugestii poprawy proszę pisać.
1 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piszemy o wszystkim!”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość