FORUMOWE MEMY!

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!
Kaz

Re: FORUMOWE MEMY!

Post autor: Kaz »

Obrazek

Mam podobnie, gdy ktoś pyta kiedy zacznę grać na poważnie XD
0 x
Sarutobi Kazumi

Re: FORUMOWE MEMY!

Post autor: Sarutobi Kazumi »

Obrazek
0 x
Katsuko

Re: FORUMOWE MEMY!

Post autor: Katsuko »

Może medic-ninja mają jakieś sposoby na odnowienie błony?
0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: FORUMOWE MEMY!

Post autor: Tsukune »

to by było zakazane jutsu które mogłaby posiąść tylko jedna osoba...jestem co do tego przekonany
0 x
Irie

Re: FORUMOWE MEMY!

Post autor: Irie »

wtf xD
0 x
Yamiyo

Re: FORUMOWE MEMY!

Post autor: Yamiyo »

XDDDDDDDDDD
0 x
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: FORUMOWE MEMY!

Post autor: Reika »

W sumie to nie powinnam się tłumaczyć, bo nie mam takiego obowiązku, ale mem Kazumi wprowadza ludzi w błąd i może posłużyć w dalszych nieporozumieniach, więc uwaga. Ayame udała się do szpitala nie, żeby odzyskać dziewictwo, ale żeby się przekonać, czy jeszcze je ma, bo nie ukrywajmy, charakter napadu na jej osobę był dość upokarzający :) Z góry też proszę o dalsze zaniechanie tutaj tego tematu, bo jest zwyczajnie nie na miejscu, a owy mem jest niesmaczny i żałosny ;)
0 x
Masaru Yoshida

Re: FORUMOWE MEMY!

Post autor: Masaru Yoshida »

To co napisał Yamiyo oddaje wszystko co można powiedzieć XDDDDDDDDDDDD
A tak serio to co wy byście nie poszli? <delfineł> Ktoś wam właśnie mógł zostawił prezent który za 5 miechów już będzie widać, a wy tego nie sprawdzicie? <jaszczureł>
0 x
Yamiyo

Re: FORUMOWE MEMY!

Post autor: Yamiyo »

Jeśli to miałby być prezent od Masaru, to moja Yamiyo mogła by zaryzykować kappa <kappapride> ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie gwałty to coś co zawsze będę lubić <feelsgoodman>
0 x
Yoshimitsu

Re: FORUMOWE MEMY!

Post autor: Yoshimitsu »

Obrazek


Pozdrowienia od Kazumi #testament
0 x
Juuzou Yamanaka

Re: FORUMOWE MEMY!

Post autor: Juuzou Yamanaka »

Obrazek
0 x
Yoshimitsu

Re: FORUMOWE MEMY!

Post autor: Yoshimitsu »

Obrazek
0 x
Yukio

Re: FORUMOWE MEMY!

Post autor: Yukio »

Chyba znowu trzeba zresetować. ;-;
0 x
Awatar użytkownika
Hikari
Martwa postać
Posty: 2493
Rejestracja: 24 sie 2015, o 18:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Prawe oko mocna zieleń, lewe intensywnej czerwieni. Długie kruczoczarne włosy sięgające do połowy ud. Ogólnie mówiąc dobrze zbudowany mężczyzna mierzący 182cm.

Re: FORUMOWE MEMY!

Post autor: Hikari »

Ogólnie najbardziej mnie śmieszy, że ja nie mam z tym nic wspólnego. Odszedłem zostawiając decyzje reszcie jakie chcą i przedstawiłem je w pożegnalnym poście. W wybieraniu nowej administracji itd. nie uczestniczyłem. Nie działałem poza dokończeniem eventu tak więc pozdro Yosiak. >:V

P.S. O banach dowiedziałem się po fakcie, ale to mi dało dobrego banana. XDDDD
Szkoda tylko Raya niesamowicie ;( Muszę go w Polsce jak będę przytulić ;(
0 x
I'm never on fire
Cause i'm the real fire.
Masaru Yoshida

Re: FORUMOWE MEMY!

Post autor: Masaru Yoshida »

,,P.S. O banach dowiedziałem się po fakcie, ale to mi dało dobrego banana. XDDDD"
Ten cytat wydrukuje sobie i powieszę nad łóżkiem :v :v
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piszemy o wszystkim!”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości