"Zdrajca". Podsumowanie eventu

Awatar użytkownika
Kuroi Kuma
Posty: 1517
Rejestracja: 23 lis 2017, o 20:52
Wiek postaci: 43
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
GG/Discord: Michu#5925

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Kuroi Kuma »

Dzięki za evencik ^^ odbieram 180PH i 1k ryjków
0 x
Obrazek
PH | BANK
Awatar użytkownika
Natsume Yuki
Postać porzucona
Posty: 1885
Rejestracja: 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 31
Ranga: Nukenin S
GG/Discord: 6078035 / Exevanis#4988
Multikonta: Iwan zza Miedzy

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Natsume Yuki »

No to, ten.
Odbieram co moje, i dzięki za event, co chciałem powiedzieć to powiedziałem w podsumowaniu ^^
0 x
Awatar użytkownika
Takashi
Posty: 1015
Rejestracja: 2 mar 2019, o 14:02
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki na około 178cm | czarne włosy spięte w kucyk | srebrne kolczyki w uszach | często widziany z grymasem na twarzy | ubrany w ciemny kombinezon oraz kamizelkę shinobi
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie | kabura na lewym udzie | torba nad prawym pośladkiem | torba nad lewym pośladkiem | kamizelka shinobi | ochraniarz "Zjednoczonych Sił Sogen" na lewym ramieniu
GG/Discord: Takaś#4124
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Takashi »

Bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w evencie i za całe wydarzenie!
Bawiłem się naprawdę świetnie i żałowałbym, gdybym się nie zgłosił. Początkowo miałem obawy (no bo słaby doko), ale ostatecznie nie żałuję. Przeżyłem, coś tam podziałałem, dostałem piękne wynagrodzenie i ślimora. Czuję się z tego powodu mega wyróżniony i za to również dziękuję.

Chylę czoła ku prowadzącym. Koala, Nats, odwaliliście kawał świetnej roboty i szczerze nie wiem, jak sobie poradziliście z taką ilością postów, i tak długimi postami. Jesteście niesamowici!

Odbieram wynagrodzenie i z niecierpliwością czekam na następny event ♥
0 x
TakashiMinamotoRokubi
themekpgłosphbank

Obrazek
Awatar użytkownika
Aka
Martwa postać
Posty: 244
Rejestracja: 4 lip 2019, o 21:04
Wiek postaci: 23
Ranga: Szczur
Krótki wygląd: Wysoki i drobny brunet o niebieskich oczach, zazwyczaj chodzący w stonowanych kolorach. Widoczna blizna po podcięciu gardła.
Widoczny ekwipunek: Katana, torba.
GG/Discord: Aka#1339

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Aka »

Odbieram 80% na nową postać i dziękuję za możliwość uczestnictwa :D
0 x
Obrazek
I'd rather watch my kingdom fall
I want it all or not at all
Awatar użytkownika
Asaka
Postać porzucona
Posty: 1498
Rejestracja: 18 maja 2018, o 13:08
Wiek postaci: 27
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białowłosa, złotooka, niewysoka
Widoczny ekwipunek: Kabury na broń na udach; duża torba na pośladkach; bransoletka na prawym nadgarstku; obrączka na palcu; wielki wachlarz na plecach
Aktualna postać: Airan

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Asaka »

Ślicznie dziękuję za event! Ten był pierwsza klasa, bawiłam się świetnie – fabuła bardzo mnie wciągnęła i dobrze było zobaczyć drogę, którą kroczył kiedyś nasz antagonista, żeby stać się tym, kim się stał. Pewnie niektórym mogły przeszkadzać przyspieszenia i pewne zabiegi narracyjne na evencie, ale ja tam uważam, że eventy rządzą się trochę swoimi prawami i na pewne rzeczy można przymknąć oko ♥

Jedyne co mi przeszkadzało, to taka uwaga na przyszłość, to nie do końca trzymanie się czasu akcji. I tak potem dochodziło do takich absurdów, że jedna grupa wymieniła ze sobą kilka zdań, a druga przyszła, pogadała z nimi, poszła (prawie kilometr), zrobiła co miała zrobić i wróciła na ostatnie zdania rozmowy grupy pierwszej. To mnie absolutnie potrafiło wybić z immersji xD

Odbieram PH i pieniążki i do następnego razu ♥
0 x
· ·

Obrazek
· · ·
seasons don't fear the reaper
nor do the wind, the sun or the rain
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3911
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Ichirou »

Dziękuję i odbieram.
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Kagutsuchi
Martwa postać
Posty: 157
Rejestracja: 15 paź 2020, o 21:28
Wiek postaci: 23
Ranga: Wilk
Krótki wygląd: Czarnowłosy młody mężczyzna będący w świetnej kondycji fizycznej. Blizna na lewym oku wyróżnia go z tłumu.
Widoczny ekwipunek: Czarny mundur Shinsengumi połączony ze zbroją, na której przy prawym barku była przymocowana odznaka w kształcie głowy Wilka. Saya była przymocowana na wysokości odcinka lędźwiowego do pancerza.
Multikonta: Arata,

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Kagutsuchi »

Dzięki, odbieram :)
0 x
Awatar użytkownika
Akaruidesu Yoake
Martwa postać
Posty: 906
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 20:00
Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Torba nad lewą nogą. Tanto przy pasie po prawej stronie, katana po prawej.
Multikonta: Budyś

Re: "Zdrajca". Podsumowanie eventu

Post autor: Akaruidesu Yoake »

Odbieram 1000 Ryo i 180 PH
0 x
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457
Zablokowany

Wróć do „Wydarzenia”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość