"Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

"Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Vulpie »

0 x
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2828
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Yami »

Danke Szynke.
Na next eventach postaram się nie wymiotować i nie robić przypału kupcom Shigashi.
0 x
Awatar użytkownika
Mujin
Postać porzucona
Posty: 1143
Rejestracja: 1 paź 2019, o 22:14
Wiek postaci: 34
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Wysoki (197cm). Kobieca uroda i długie włosy ukryte pod czapką. Wątłej, niepozornej budowy. Maska na twarzy. Bandaże na rękach. Kurta, workowate spodnie, czapka z niewielkim daszkiem. Wszystko w ciemnozielonym kolorze. Lekkie buty ninja.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przy prawym boku, duży zwój na plecach, po bukłaku przy pasie, ręce obwinięte bandażami
GG/Discord: Wolfig#2761

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Mujin »

Odbieram, dziękuję za dobrą zabawę.

Niestety Muraiowi nie wolno było być silnym jak innym z Krwawego Pokolenia ;-;
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2620
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Kyoushi »

Odbieram i pięknie dziękuję za jak zawsze świetny event. Coś na co czekam i zbieram się na każdy, który mogę! Już 5-ty, teraz dotrwać o 10-tki kappa

Świetna robota chłopaki.
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Isei
Martwa postać
Posty: 442
Rejestracja: 17 wrz 2019, o 23:53
Wiek postaci: 24
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Dosyć wysoki facet, o kruczoczarnych włosach średniej długości. Wąskie, delikatnie przymróżone oczy również w kolorze czarnym. Wyraźnie widoczne kości policzkowe, które podkreślają kształt twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z wysokim kołnierzem, pozbawiony kaptura. Na plecach zawieszone złożone Fuuma shuriken, układające się w kształt litery 'X'. Zawsze posiada przy sobie parasol, który często zawieszony jest przy pasie chłopaka. Na prawym palcu wskazującym złoty pierścień z wygrawerowanym emblematem Uchiha.
GG/Discord: Silens#9436

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Isei »

Odbieram, świetny event. Szkoda tylko, że tyle postaci poszło do nieba, bo wiadomo, same dobre chłopaki i dziewczyny poumierały :(

Raz jeszcze dzięki za evencik, do zobaczenia na następnym.
0 x
Obrazek

It's pointless...
Don't you know? Because that's the way death works.
Wandering the world of the living unnoticed as a spirit, that isn't a continuation of life.
When you die, that's it... There's nothing more... Nothing new begins.
No matter how much you regret or wish, if you couldn't do something in life, you can't suddenly do it when you die. That's just how it works, no way to defy it, try and you end up like this.
We no longer have future to fight for.
Awatar użytkownika
Kuroi Kuma
Posty: 1518
Rejestracja: 23 lis 2017, o 20:52
Wiek postaci: 43
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
GG/Discord: Michu#5925

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Kuroi Kuma »

Dzięki za evencik, dobra robota panowie, widzimy się na kolejnym ;)
0 x
Obrazek
PH | BANK
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Sans »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Seinaru
Martwa postać
Posty: 2530
Rejestracja: 5 lip 2017, o 13:55
Wiek postaci: 29
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Trupioblada cera, charakterystyczny brak głowy
Widoczny ekwipunek: Nagrobek

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Seinaru »

Dziękuję bardzo za evencik i nagrody i zobaczenie Bidża. Dużo było na tym evencie twistów i dramatów, ale ogólnie to honory dla Natsa że udało się to wszystko utrzymać w ryzach i końcówka była naprawdę imponująca. Cheers
0 x
Jeśli czytasz ten podpis to znaczy, że jestem już martwy...
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Uchiha Masako »

Odbieram i dziękuję za pierwszy event na forum. Bawiłem się dobrze, nawet jeśli postać nie była w stanie prawie nic zrobić. :) Może na kolejnym się coś więcej uda zdziałać! Dzięki wielkie obu GMom!
0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Reika
Martwa postać
Posty: 2051
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 19:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Multikonta: Brak

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Reika »

Odbieram i dziękuję ;)

Natsume, pomimo poślizgów z Twojej strony, akcja naprawdę mega i na konkretnym poziomie. Ukłony dla Ciebie <3
0 x
Awatar użytkownika
Shikarui
Postać porzucona
Posty: 2078
Rejestracja: 6 lut 2018, o 17:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Sentoki | Lotka
Krótki wygląd: - Czarne, długie włosy; w jednym paśmie opadającym na prawą pierś ma wplecione kolorowe, drewniane koraliki
- Lewe oko w kolorze lawendy
- Na prawym oku nosi opaskę
- Średniego wzrostu
Widoczny ekwipunek: Łuk, kołczan ze strzałami, zbroja, płaszcz, torba na tyłku, kabura na prawym udzie, wakizashi przy lewym boku i za plecami na poziomie pasa, średni zwój, mały zwój przy kaburze,
GG/Discord: Angel Sanada#9776
Multikonta: Koala

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Shikarui »

Dziękuję za event i odbieram swoją dolę (:
Nie ukrywam, że ze wszystkich eventów mam tutaj najwięcej "ale". W pewnym momencie miałam wrażenie, że Natsu ma naprawdę dość eventu i prowadzi go, bo musi, choć może to złe wrażenie. Jakby się męczył. Chłopakom należy się tutaj pacanko po łapkach, że nie było między nimi komunikacji i to nieźle rozjechało event w pewnym momencie. Na szczęście sytuacja została odratowana.
Bardzo podobały mi się encountery stworzone przez Muraia. Były niespodziewane, ciekawe i wymagające grupowego zgrania i myślenia. Naprawdę WOW. Chociaż nie ukrywam, że tego chodzenia to było uuugh... za dużo! Jak to grupa zwiadowcza niby, powiecie. Ano tutaj wykwita temt niedogadania się panów. 9 kilometrów będzie się wszystkim śniło po nocach xD
Kurde spodziewałam się większego plotu niż Uchiha zdrajca, to było takie obvious :C Alee mimo to pokochałam Yoshimitsu w Natsowym wydaniu całym serduszkiem, tak jak kocham jego wszystkich złoli - są wyraziści, wyjątkowi! Czekałam ciągle na tę grupę, żeby się pojawiła i coś zrobiła, skoro mieli tam być, coś okupować, działać, a tu nic. Ale bardzo ciekawy plot na koniec, który wyszedł w podsumowaniu (: Skoro mowa o podsumowaniu - OOMG HAAAN-DONOO, SENPAI NOTICE MEE *faint*
Miałam naprawdę świetną grupę do zabawy, każdy coś wnosił, pośmieszkowaliśmy sobie i wspaniale spędzilśmy evencik, także dziękuję wszystkim!
Fajna koncepcja z tym demonem. Nie ukrywam, czekałam z niecierpliwością na ten event, jako że jestem fanką eventów Natsa, ale przez ogólny chaos sporo się gubiłam, rozjeżdżało mi się wyobrażenie świata, dobrze, że mapka wjechała, chociaż ona też sporo mi namieszała, zanim mi jej Asaka nie wyjaśniła xD Koniec końców było spoko, ale zawiodłam się trochę, pewnie dlatego, że moje oczekiwania były naprawdę wywindowane.
Gratuluję Yamiemu zdobycia demona! Trzymałam kciuki ♥
0 x
Obrazek

Fine.
Let me be Your villain.
Harruchi

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Harruchi »

Odbieram i dzięki za event. Podobało mi się i postaram się wpaść na kolejnym. Posty lepsze nie będą, ale może coś uda mi się zdziałać w fabule dla odmiany.
0 x
Awatar użytkownika
Akarui
Postać porzucona
Posty: 1567
Rejestracja: 8 cze 2017, o 01:03
Krótki wygląd: Jak na avku brązowy płaszcz z kożuszkiem - mamy zimę! ;)

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Akarui »

Odbieram wynagrodzenie i dziękuję za Event.

Natsu-dono, jesteś mistrzem w prowadzeniu fabuły, serio. Dzięki takim eventom czuć, że forum żyje, że ma własną, niepowtarzalną, spójną i ciągłą fabułę i każdy z graczy może zapisać się w annałach historii. To jest właśnie piękne! Dołączam do FMEN (Fanclub Miłośników Eventów Natsa) i z góry mogę się zapisać na każdy następny.

I tak jak też wspomniano wcześniej, uwielbiam Twoich antagonistów, wszystkich. Zaczynając na wszechpotężnym Hanie a kończąc na podnoszącym ciśnienie Hannosuke. Pewnie był tworzony naprędce (tak przepraszam, znów musiałeś przeze mnie kombinować xD), ale i tak wyszedł Ci super. Mam nawet nadzieję, że jeszcze kiedyś go spotkam ;)

Nawiązując do prowadzonych przez Ciebie postaci, przy evencie na Kami no Hikage na to narzekałem. Zdawąło mi się za dużo NPCów i zbyt duża ich rola w całości. Tu jednak było to super wyważone. Byli tylko Ci, którzy byli potrzebni. A wykorzystanie postaci "porzuconych", szczególnie z Krwawego Pokolenia, to strzał w dziesiątkę!

Czekam na kolejny Event! ;)
0 x
MOWA
Awatar użytkownika
Toshiro
Posty: 1357
Rejestracja: 25 lis 2018, o 23:42
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito | San
Krótki wygląd: Ubiór: https://i.imgur.com/4b7w2iP.png
Maska: https://i.imgur.com/NQByJxc.png
Widoczny ekwipunek: 2 wakizashi przy lewym boku, duża torba na dole pleców
GG/Discord: Harikken#4936

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Toshiro »

Odbieram, dzięki.
0 x
Awatar użytkownika
Katakuri
Gracz nieobecny
Posty: 150
Rejestracja: 26 sie 2019, o 18:15
Wiek postaci: 20
Krótki wygląd: Kolorowy płaszcz z długimi i bardzo szerokimi rękawami. Duża spinka w kształcie motyla we włosach. 154 cm wzrostu i 48 kg wagi.
Widoczny ekwipunek: Na plecach średni łuk i kołczan
Przy pasie No-dachi
Multikonta: -

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Katakuri »

Odbieram dzięki za fajny event <3 Nawet po śmierci czytało się go super. No i jest teraz dodatkowo nowy cel, uśmiercić Muraia >:V
0 x
Obrazek Masaru[*] Masaru[*] Megumi [*] Masachi [*]
Zablokowany

Wróć do „Wydarzenia”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość