"Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Awatar użytkownika
Asaka
Postać porzucona
Posty: 1498
Rejestracja: 18 maja 2018, o 13:08
Wiek postaci: 27
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białowłosa, złotooka, niewysoka
Widoczny ekwipunek: Kabury na broń na udach; duża torba na pośladkach; bransoletka na prawym nadgarstku; obrączka na palcu; wielki wachlarz na plecach
Aktualna postać: Airan

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Asaka »

Dziękuję bardzo za fajny event i świetną zabawę! Kupa dobrej roboty – dzięki za poświęcenie swojego czasu ♥ kieruję to tak do Exodii, który prowadził dla mnie część eventu, jak i do Natsa, który przejął później pałeczkę na największe zamieszanie.

Niestety sama mam kilka uwag. Tak jak Koalka już pisała – należy się pacanko po łapkach i potrząśnięcie za brak komunikacji pomiędzy MG. Grupa druga zrobiła naprawdę sporo kilometrów wokół góry, natrafili też na przeciwników w tym na mojego faworyta – niewidzialnego łucznika Ranmaru, ale jego obecność kompletnie zniknęła, gdy przyszło do zajęcia się Biju. Jakby nigdy go w ogóle nie było. I to prowadzi nas też do drugiej kwestii… Zmęczenia. I nie pilnowania tak do końca tych statystyk Wytrzymałości, tak jak to było gromko zapowiadane. Tyle ile ta nasza grupka się nabiegała… A jak bardzo tego zmęczenia nie odczuwała, to ja nawet nie >:V wielu ludzi zrezygnowało z eventu właśnie z powodu tego ostrzeżenia, że będzie trudno i gorąco itd. A tak naprawdę… To czy miało to jakiś większy impakt? Zupełnie tego nie odczułam. No i chaos. <notlikethis> Mapki, mapki mapki - więcej ich potrzeba! Czasami trudno z samego opisu było się domyślić, gdzie własne postaci się znajdują, a co dopiero czyjeś. Bieganie tam i z powrotem wokół dziury, momentami brzmiało to tak, jakby te odległości były niesamowicie wielkie, a okazywało się, ze to raptem kilkanaście kroków. No i chyba był jakiś problem z wyczuciem ile dana akcja zajmuje czasu. Niektórzy zdążyli w jednej kolejce zrobić mnóstwo rzeczy – inni tego czasu nie mieli wcale z jakiegoś powodu.

Poza tym – mega szacunek za niesamowicie ciekawy plot! Z tą grupą, co kopała do demona (btw ten wątek w sumie też został nierozwiązany z zapieczętowaną dziurą w obozie xD), z Aburame, z poprzednim Jinchu, naprawdę – bawiłam się przednio! Dzięki raz jeszcze i do następnego mam nadzieję!

A, no i odbieram co moje :>
0 x
· ·

Obrazek
· · ·
seasons don't fear the reaper
nor do the wind, the sun or the rain
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Ichirou »

Również dziękuję prowadzącym za event. Pod paroma uwagami podanymi wcześniej mogę się podpisać, ale pod koniec udało się jakoś to naprostować i finał wyszedł dobrze. Odbieram co swoje.
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Akaruidesu Yoake
Martwa postać
Posty: 906
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 20:00
Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Torba nad lewą nogą. Tanto przy pasie po prawej stronie, katana po prawej.
Multikonta: Budyś

Re: "Cień Czwartego". Podsumowanie eventu

Post autor: Akaruidesu Yoake »

Odbieram moje 100 PH
0 x
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457
Zablokowany

Wróć do „Wydarzenia”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość