"Wolność i Zemsta" - zapisy na event!

Support nr 6
Support
Posty: 2059
Rejestracja: 9 cze 2015, o 22:55

Re: "Wolność i Zemsta" - zapisy na event!

Post autor: Support nr 6 »

Podsumowanie dotychczasowych zapisów:
  • Strona Dohito:
  • Ewakuacja - Shigemi, Numa, Shins
  • Dywersja - Suzu, Arashi
  • Polowanie - Ichirou, Kuroi
  • Strona Haretsu:
  • Ewakuacja - Nao, Haoma

Informacja od Exodii: termin zapisów oraz termin rozpoczęcia eventu przesunięte o dwa tygodnie! A więc zgłoszenia jeszcze do końca września, start eventu w okolicach połowy października - tutaj pojawi się pewnie jeszcze bardziej konkretna informacja za jakiś czas.
0 x
Awatar użytkownika
Nao
Martwa postać
Posty: 109
Rejestracja: 16 wrz 2018, o 14:41
Wiek postaci: 23
Widoczny ekwipunek: - Skórzana, zdobiona kaletka.
- Duża skórzana torba.
- Manierka przywiązana do pasa.
- Mały zwój przywiązany do pasa.
- Mały kozik przypięty do pasa.

Re: "Wolność i Zemsta" - zapisy na event!

Post autor: Nao »

Wstępnie chcę się zapisać. Stronę konfliktu podam jak skończę misję i poznam jako tako poziom trudności forum :D Także miejcie mnie tam gdzieś na uwadze :D


@EDIT

Prosze mnie dopisać do ewakuacji... początkowo po stronie Haretsu :D
0 x
Haoma

Re: "Wolność i Zemsta" - zapisy na event!

Post autor: Haoma »

Dodajcie mnie jeszcze po stronie Haretsu na ewakuacje plis
0 x
Awatar użytkownika
Defrevin
Założyciel Forum
Posty: 2109
Rejestracja: 11 lut 2015, o 22:31

Re: "Wolność i Zemsta" - zapisy na event!

Post autor: Defrevin »

Aktualizacja.
0 x
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3660
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: "Wolność i Zemsta" - zapisy na event!

Post autor: Papyrus »

Zamykam zapisy na event. Event rozpocznie się dnia 19 października o godzinie 22:00. Do tego czasu wszyscy biorący udział powinni stawić się w wybranych lokacjach. Kwestia fabularnego dołączenia wygląda następująco:
- Do każdego kto chciały stanąć po stronie Dohito może podejść prowadzony przez członka Administracji jegomość. Owy jegomość, zajmujący się rekrutacją najemników na ową rebelię, po dyskretnej rozmowie zaprosi gracza do Tsurai.
- Każdy kto chciałby jednak stanąć po stronie Haretsu powinien znaleźć się w mieście. Po prostu, przypadkowo wręcz bym powiedział.
- Osoby z Klanów Haretsu i Dohito chcące brać udział w wojnie zostaną powiadomione osobiście (także przez prowadzonego NPC)


Tematy zostaną stworzone tydzień przed samym rozpoczęciem eventu i do tego czasu należy się w nich pojawić.
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Zablokowany

Wróć do „Wydarzenia”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość