"Całun". Podsumowanie eventu

Awatar użytkownika
Rokuramen Sennin
Support
Posty: 1033
Rejestracja: 12 lut 2015, o 13:07
Multikonta: Akihiko Maji i Jugo Misaki

"Całun". Podsumowanie eventu

Post autor: Rokuramen Sennin »

0 x
Support i twórca najlepszego ramen w świecie shinobi
Awatar użytkownika
Shikarui
Postać porzucona
Posty: 2078
Rejestracja: 6 lut 2018, o 17:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Sentoki | Lotka
Krótki wygląd: - Czarne, długie włosy; w jednym paśmie opadającym na prawą pierś ma wplecione kolorowe, drewniane koraliki
- Lewe oko w kolorze lawendy
- Na prawym oku nosi opaskę
- Średniego wzrostu
Widoczny ekwipunek: Łuk, kołczan ze strzałami, zbroja, płaszcz, torba na tyłku, kabura na prawym udzie, wakizashi przy lewym boku i za plecami na poziomie pasa, średni zwój, mały zwój przy kaburze,
GG/Discord: Angel Sanada#9776
Multikonta: Koala

Re: "Całun". Podsumowanie eventu

Post autor: Shikarui »

Ocirowi bym napisała: obyś zdechł, więc tobie też kappa

Dzięki za event, pościgi, wybuchy, robienie assasins creeda i randkę z Hanem oraz Iwaru, bawiłam się przednio. <4head>
0 x
Obrazek

Fine.
Let me be Your villain.
Murai

Re: "Całun". Podsumowanie eventu

Post autor: Murai »

Event fajny, ale nie w moim guście. Niespecjalnie przepadam za ogromną plejadą NPCów wszelakich, których trza spamiętać. Wydaje mi się też że byłeś kilka razy zbyt pobłażliwy dla graczy. Ale samo wykonanie i konsekwencje dla świata - miodzio.

Odbieram co moje i dziękuję za fajną przygodę.
0 x
Aka

Re: "Całun". Podsumowanie eventu

Post autor: Aka »

9/10, najlepszy event na jakim byłem. Byłaby dycha, no ale formuła 36h+24h to dla mnie zbyt duży ból :P Nie mogę się doczekać następnego <3
0 x
Shigemi

Re: "Całun". Podsumowanie eventu

Post autor: Shigemi »

Świetna zabawa, poziom prowadzenia i Koronacji i tego eventu wręcz napędzał do pisania, mimo że nieraz brakowało zarówno czasu jak i samozaparcia, dzięki że Ci oraz Wam się chciało ;)
0 x
Yuji Saga

Re: "Całun". Podsumowanie eventu

Post autor: Yuji Saga »

Sława! To na co czekałem! Boski Dio nadchodzi dziecinki! Odbieram wasze ofiary!
event był bardzo fajny, mi się podobało co się działo u nas oraz jak i u innych. Czuje, że wziąłem udział w czymś co na serio zmieni fabułę forum, więc bardzo się ciesze. Jedynie smutno było, jak czasami się przedłużało.;/ Ale takto czekam na kolejny event i odrazu na niego idę!
0 x
Awatar użytkownika
Numa
Martwa postać
Posty: 619
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 12:12
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Hełm zakrywający twarz pozostawiający jedynie małą szczelinę na jego oczy.
-Czarny płaszcz z kapturem.
Multikonta: Ni ma

Re: "Całun". Podsumowanie eventu

Post autor: Numa »

Event ciekawy, choć zdarzały się potknięcia i momenty dziwne których nie potrafię wytłumaczyć. 7/10
Tylko została jakaś taka dziura niedosytu. Ale to się czymś wypcha chyba.
0 x
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Obrazek[/center]
Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-QdgoBYUHBU[/youtube]
Kei

Re: "Całun". Podsumowanie eventu

Post autor: Kei »

Event całkiem interesujący i przyjemny. Fajnie czasem wziąć udział w czymś co ma wpływ na fabułę forum, choć moja osoba była tam raczej niewiele znaczącą XD

Cóż dzięki i odbieram nagrodę.
0 x
Awatar użytkownika
Saburō Hokusai
Postać porzucona
Posty: 292
Rejestracja: 26 gru 2017, o 14:44
Wiek postaci: 18
Ranga: Wędrowiec
Widoczny ekwipunek: Metalowa kosa na plecach

Re: "Całun". Podsumowanie eventu

Post autor: Saburō Hokusai »

Event jak dla mnie byłby świetny gdyby nie to, ile czasu trzeba było czekać na kolejny post. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń. Event poprowadzona strasznie ciekawie, jako gracz mogłem uczestniczyć w wydarzeniu które od teraz zmienia całą fabułę forum. Motyw świetny, ciekawe smaczki i dobre walki. Jak dla mnie bomba!

Dziękuję administracji za spędzony miły czas i odbieram nagrodę ;)
0 x
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: "Całun". Podsumowanie eventu

Post autor: Yamanaka Inoshi »

Dzięki wielkie za event. Było naprawdę fajnie. Stanęli na wysokości zadania, zwłaszcza Nats jak ogarniał tyle osób na raz, ale nie ujmuję nic Koali, [murai, gdzie mój zwój?]
0 x
Awatar użytkownika
Kenshi
Postać porzucona
Posty: 426
Rejestracja: 3 sty 2017, o 12:21
Wiek postaci: 25
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły brunet o jasnych, żółtych tęczówkach. Cechą charakterystyczną jest głęboka blizna przecinająca twarz. Mężczyzna nosi lekki, przewiewy strój w którego skład wchodzą spodnie, tunika, okrycie głowy i szyi - wszystko w odcieniach bieli.
Widoczny ekwipunek: Płaszcz, tunika, okrycie głowy i szyji, rękawiczki, blaszane plakietki na nadgarstkach oraz pochwa z kataną przypasana u boku.
Multikonta: Azuma
Lokalizacja: Atsui

Re: "Całun". Podsumowanie eventu

Post autor: Kenshi »

Sądziłem, że moja postać lepiej spisała się na evencie, ale wystawiony rachunek pokazuje inaczej. Nie wszystko mi się do końca podobało, ale nie chcę burzyć zadowolenia innych, dlatego po prostu dziękuje za sprawne przeprowadzenie tak wielkiego zdarzenia. Biorąc pod uwagę ilość użytkowników, a także czas, jestem na prawdę zadowolony z tempa. Drobne obsuwy są w takim przedziale czasowym nieuniknione i jak najbardziej zrozumiałe, więc tego proszę do siebie kompletnie nie brać.

Natsu, Koalko oraz Exodia, dziękuje raz jeszcze.

PS. Odbieram swoje PH.
0 x
Wiem, że niektórzy mają ser­ca jak dzwon

Silne, głośne, pra­wie niez­niszczal­ne

Lecz zim­ne jak żela­zo, z które­go je odlano
Obrazek
Megumi Ishida

Re: "Całun". Podsumowanie eventu

Post autor: Megumi Ishida »

Odbieram i ślicznie dziękuje :V Cud chciał że to przeżyłem bo było gorąco. Super event i to w każdej ze ścieżek. Najlepszy jaki był chyba. Jeszcze raz dzięki za niego.
0 x
Awatar użytkownika
Akarui
Postać porzucona
Posty: 1567
Rejestracja: 8 cze 2017, o 01:03
Krótki wygląd: Jak na avku brązowy płaszcz z kożuszkiem - mamy zimę! ;)

Re: "Całun". Podsumowanie eventu

Post autor: Akarui »

  Ukryty tekst
Gratuluję samego pomysłu na tą historię i ogarniania tego tłumu. Dziękuję za 150PH i prezent.

Jeśli dobrze rozszyfrowałem skrót "PotG" to serdecznie dziękuję za uznanie moich starań :) A jeśli źle i mnie obrażasz, to niech Cię! ;P
0 x
MOWA
Chise

Re: "Całun". Podsumowanie eventu

Post autor: Chise »

Wielkie podziękowania dla prowadzących, a przede wszystkim dla Natsu, który ogarniał całość i oprócz swojej grupy musiał jeszcze prowadzić naszą drużynę wyrzutków palcowych :3 Moim zdaniem event był miodny, 10/10. Najlepszy na którym byłam (wybacz Venus <3)
Odbieram co dla mnie i do zobaczenia na fabule :3
0 x
Awatar użytkownika
Ame
Postać porzucona
Posty: 646
Rejestracja: 11 sty 2018, o 21:22
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: jak na av
Widoczny ekwipunek: *Zanbato na plecach
*Miecz obosieczny przy pasie
*Torba na zadzie

Re: "Całun". Podsumowanie eventu

Post autor: Ame »

Mogę śmiało powiedzieć, ze to najlepszy event na jakim bylem. Nie ma znaczenia, ze to jedyny, na prawdę! Oczywiście odbieram nagrodę, fajnie było!
0 x
Przez miesiące, patrzył na pełny lili wodnej staw i stawał się świadom, że nie może być to zwykły rekin morski. Element, który zmienił jego charakter to wlasnie wybor bestii. Kiedy wrócił był nieco inny. Nie posiadał jeszcze paktu, jednak już do czegoś się zobowiązał, reprezentowania cechy tego zwierzęcia swoim nastawieniem. - Hakai o Ame. Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Wydarzenia”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość