"Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Shinji

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Shinji »

Najpierw o odczuciach. Generalnie świetnie się bawiłem, popełnione błędy jedynie napędziły całą spiralę śmieszków >:V Cóż mogę rzec. Bardzo spodobał mi się element dania jakimś graczom możliwości dowodzenia. Akurat zawsze chciałem się w coś takiego pobawić i proszę miałem wreszcie okazję. Oby więcej takich inicjatyw w przyszłości. Wynagrodzenie za event rzec jasna odbieram z niezmierną radością i cieszę się, że inni podzielają moją opinię na temat tego jak to było prowadzone. Zwłaszcza wielki szacun za punktualność. Czegoś takiego jeszcze nie było, po prostu nie potrafię sobie przypomnieć eventu na którym to takowe by nie występowały. Była jedna, ale co z tego? Każdemu może się zdarzyć. Tym bardziej, że jedynie dla mnie a i tak nie miałem okazji wcześniej odpisać. Jedynie zżerała mnie ciekawość. Tak więc bardzo pięknie.
W kwestii konstruktywnej krytyki. Osobiście nieco wkurzyło mnie takie statyczne poruszanie wojskiem. Po prostu oddział stał i się bronił <jaszczureł> Rozumiem, że koncepcją była obrona, ale jakakolwiek taktyka ze strony dowództwa byłaby mile widziana jeśli będziesz prowadził coś podobnego. Także nie rozumiem do końca idei wyjścia przed mur xD Rozumiem, że był uszkodzony, ale dawał gigantyczną przewagę. Ostatnia już rzecz to ci nieszczęśni samurajowie <delfineł> Kumam koncepcje, że mieli być uber koksami, ale serio cała linia mi się sypie bo kilku ziomków zabrakło? XD Nie przesadzajmy stali w miejscu i zabijali to co dostawali pod katanę czy naginatę. Jeszcze bym zrozumiał gdyby biegali jak chorzy pojebi no ale tego nie robili. Więc nie zgadzam się akurat z tą kwestią. Prawdopodobnie mógłbym się przyczepić jeszcze do dawania zbyt małej ilości szczegółów. Brak odległości, głębokości dziury itd. Mogłem się wszystkiego szybko dowiedzieć na gg i chwała za to choć uważam, że powinno być to w postach. I to tyle. Nie zmienia to jakoś obrazu eventu bo był świetny, ale skoro chcesz rosnąć w siłę jako prowadzący to masz :D


Do Niku się nie odniosę :* bo nie śledziłem jej części eventu więc soraski, jedynie pobieżnie.
0 x
Awatar użytkownika
Oshi
Martwa postać
Posty: 669
Rejestracja: 27 sie 2017, o 23:46
Wiek postaci: 20
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasie.
-Czerwony płaszcz, przewiązany w pasie rękawami.
-Typowe sandały do połowy łydek.
-Bandaże na dłoniach, sięgające do samych łokci.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Multikonta: O.O

Re: "Nowe Decyzje". Podsumowanie eventu.

Post autor: Oshi »

80PH biere to!

Sam Event świetny, nie dało się nudzić plus świetny wątek dla fabuły postaci
Mało punktów dla prowadzących, DAWAĆ WIĘCEJ !
Przepraszam za zniknięcie i dziękuje za drugą szansę
0 x
Towarzysz podróży •<~

Obrazek
•Imię: Burū
•Wiek: 5 lat
•Płeć: Męska
•Wielkość: 80 cm
...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
Zablokowany

Wróć do „Wydarzenia”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość