"Zimna wojna"

Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

"Zimna wojna"

Post autor: Vulpie »

~ Przygotowania ~
~ Parę informacji ~
0 x
Kagura

Re: "Zimna wojna"

Post autor: Kagura »

Pomysł na motyw fabularny: Potrzebowałabym spotkania z Liderem Ranmaru. Razem z Shinsaku chcemy się do niego udać, aby wyjaśnić sprawę, jak Kagura trafiła z Kantai (Bo wtedy jeszcze tam mieszkali Ranmaru) do Kaigan. Czyli prościej mówiąc, powraca zaginiony członek klanu, który chce się dowiedzieć na czym stoi i kim tak naprawdę jest. Wtedy też będziemy mogli dowiedzieć się o zbliżającym się konflikcie. Shinsaku chciałby wziąć udział w tym wydarzeniu, a jeśli zostanę wcielona do szczepu, to spróbuję też się na coś przydać, żeby wspomóc swoją odnalezioną rodzinę.
Kiedy chcielibyście aby ją przeprowadzić: To zależy od Twojego czasu. Już teraz możemy wsiąść na statek w Ryuzaku i przypłynąć na wyspę, aby spotkać się z Liderem. Im szybciej, tym lepiej, bo dzięki temu przed samym eventem będzie jeszcze troszkę czasu na przygotowanie się, zrobienie misji, czy coś. Decyzję pozostawiam Tobie.



Edit Kan.
Skończone: http://shinobiwar.pl/viewtopic.php?f=80&t=3182#p43616
0 x
Midori

Re: "Zimna wojna"

Post autor: Midori »

Pomysł na motyw fabularny: Midori to dobry chłopak. Od jakiegoś czasu siedzi w osadzie Hozukich i integruje się z tamtejszą ludnością. Poznał pewną karczmarkę w osadzie rodu hozukich (misja D) i jednego gracza hoshigaki niedaleko od ów osady hozuki. Wszyscy jak na razie wydają mu się jak najbardziej sympatyczni i nie wyobraża sobie nawet iż ród ten mógł by mieć jakieś złe zamiary.
Widze to tak: Midori podejmuje się paru misji dla rodu w którego osadzie przesiaduje. Na każdej dane mu jest pogadać ze zleceniodawcą który będzie też npc pojawiającym się na wojnie. Zanim jednak wojna nastąpi Midori musi odbębnić pare D i może i jedną C gdzie będzie patrolował okoliczne tereny natykając się na agresywnych Yukich itd co ustawi go wrogo względem ich klanu. Co do C będzie to przekazanie zwoju z ważnymi informacjami dla jeszcze ważniejszego npc. Po zakończeniu ostatniej misji npc zacznie rozmawiać z Midorim z chęcią zwerbowania tego lojalnego wojownika na swoją stronę. (To będzie fabuła z kims z modów/adminów). Po pokazaniu Midoriemu zdarzenia od strony Hozukich chłopak zgadza się w celu walczenia za swoje ideały.
Kiedy chcielibyście aby ją przeprowadzić: Najpierw zrobił bym te misje i nie mieszał bym w to administracje moze do tego stopnia by opisali mniej wiecej npc dla mojego mg. Podczas ostatniej misji ktoś z administracji / moderacji przejmie stery by przeprowadzić ze mną przekonujący dialog i tak zakończymy mój motyw fabularny.
0 x
Meido

Re: "Zimna wojna"

Post autor: Meido »

Pomysł na motyw fabularny: Miałem się spotkać z liderami Ranmaru i Yuki w sprawie Iwaru. Wtedy mógłbym coś pokminić. Tą fabułę już umawiałem z Kanem.
Kiedy chcielibyście aby ją przeprowadzić: A nie wiem ... za miesiąc? Ewentualnie się zgłoszę jak zapragnę szybciej.
0 x
Hoshigaki Seiki

Re: "Zimna wojna"

Post autor: Hoshigaki Seiki »

Chętni: Seiki & Saika
Pomysł na motyw fabularny: Szczerze? Nie wiemy dokładnie. Zapowiada się ciekawy event, a my jako strona "zła" moglibyśmy być ciekawym uzupełnieniem. Ciekawiej jest walczyć z graczami niż z NPC ;)
Jako postacie słabe, raczej nie chcielibyśmy zostać rzuceni rekinom na pożarcie (tak, napisałem to specjalnie :3 ), ale z drugiej strony lubimy walczyć, robimy postacie po to, żeby były silne i żeby nakurwiały! Nasz tytuł Najlepszego Duetu Kantai ma napawać strachem przeciwników!
Kiedy chcielibyście aby ją przeprowadzić: Kiedykolwiek! Jesteśmy na to gotowi od daty rejestracji! <ninja>

PS. Bestia może szuka uczniów? xD
0 x
Isei

Re: "Zimna wojna"

Post autor: Isei »

Pomysł na motyw fabularny: My już mamy obgadany pomysł. Potrzebuję tylko znaleźć się w odpowiednim miejscu i wiedzieć odpowiednie rzeczy.
Kiedy chcielibyście aby ją przeprowadzić: Początek lutego? Po sesji z pewnością.
0 x
Chuichi

Re: "Zimna wojna"

Post autor: Chuichi »

Pomysł na motyw fabularny: Zaginiona matka. Z Hikarim obgadane.
Kiedy chcielibyście aby ją przeprowadzić: Od początku lutego można się za to zabrać w sumie. Szturchnę Cię tym i owym jak będę gotowy <3

Niektórzy nawet hajdy dajo. Patrzcie, jakie to so konspiratory. >:V
0 x
Ayako

Re: "Zimna wojna"

Post autor: Ayako »

Pomysł na motyw fabularny: Z opowieści matki Ayako, ta usłyszała iż mieszkała kiedyś na wyspie Kantai i, że należy do klanu Hoozuki. Mam więc taki pomysł: dziewczyna popłynie statkiem na Morskie Klify i spotka się z liderem klanu, aby powiedzieć o swojej sytuacji. Potem tam się zacznie spotykać z ludźmi i zyska nowe przyjaźnie itp. Natomiast, gdy nadejdzie wojna, Ayako ich wesprze jako ich wierny sojusznik. Oczywiście zanim to wszystko nastąpi muszę jeszcze trochę potrenować jutsu i zrobić kilka misji.
Kiedy chcielibyście aby ją przeprowadzić: Nie za szybko. Muszę się jeszcze trochę ogarnąć i potrenować. Oprócz tego tak jak napisałam chciałabym zrobić kilka misji. Według mnie dobry moment na rozpoczęcie byłby za miesiąc.

Edit by Kan
Prowadzone
0 x
Awatar użytkownika
Natsume Yuki
Postać porzucona
Posty: 1885
Rejestracja: 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 31
Ranga: Nukenin S
GG/Discord: 6078035 / Exevanis#4988
Multikonta: Iwan zza Miedzy

Re: "Zimna wojna"

Post autor: Natsume Yuki »

Pomysł na motyw fabularny: To już mamy umówione kappa
Kiedy chcielibyście aby ją przeprowadzić: Pewnie gdzieś po sesji, albo w trakcie misji którą chcę zrobić po tej aktualnej.
0 x
Awatar użytkownika
Kyoushi
Posty: 2629
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Zimna wojna"

Post autor: Kyoushi »

  Ukryty tekst
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Shinji

Re: "Zimna wojna"

Post autor: Shinji »

Pomysł na motyw fabularny: Z tego co wiem coś już masz.
Kiedy chcielibyście aby ją przeprowadzić: Generalnie na pewno po sesji, która kończy się zapewne 5 lutego. Może lekko wcześniej. Jeśli poszłoby to sprawnie jestem już do dyspozycji, jednak jeśli miałyby to być wolniejsze odpisy wolałbym po moich 2 tygodniach wolnego bo spożytkowałbym ten czas żeby sobie pofarmić.
0 x
Ryūji

Re: "Zimna wojna"

Post autor: Ryūji »

Pomysł na motyw fabularny: Obgadany
Kiedy chcielibyście aby ją przeprowadzić: Po załatwieniu formalności po wojnie, też obgadane :P
0 x
Yujiro

Re: "Zimna wojna"

Post autor: Yujiro »

Pomysł na motyw fabularny: Obgadane \o/
Kiedy chcielibyście aby ją przeprowadzić: Tu też \o/
0 x
Heiji

Re: "Zimna wojna"

Post autor: Heiji »

Pomysł na motyw fabularny: Można by to połączyć z awansem na wyższą rangę w siedzibie mojego klanu. Z tego co ostatnio zauważyłam to już grubo przeszłam pułap PH wymaganych do awansu, ale brakuje mi jeszcze jednej misji C. Ciekawie by to wyglądało gdyby Heiji została odgórnie skierowana tam przez lidera klanu. Tylko pasowało by jakiś powód wymyślić...
Kiedy chcielibyście aby ją przeprowadzić: Jak narazie jestem na misji B, więc jak bym po niej zrobiła misje C to dopiero wtedy. Pewnie gdzieś tak koło połowy lutego wyjdzie.[/s]
Śmierć postaci zgłoszenie anulowane
0 x
Kazuki

Re: "Zimna wojna"

Post autor: Kazuki »

Pomysł na motyw fabularny: Zostanie ugadany z Yoichim.
Kiedy chcielibyście aby ją przeprowadzić: Przeprowadzona zostanie jak najszybciej po skończeniu mojej obecnej misji, która już zbliża się do końca (D [10/15]).


Zrezygnowane
0 x
Zablokowany

Wróć do „Wydarzenia”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość