Kuźnia A(r/u)tystyczna

Tutaj trafiają wszystkie przedawnione wątki, które nie są już potrzebne, ale mogą się kiedyś do czegoś przydać. Znajdziesz tu dawne misje, przedmioty, techniki i karty postaci, które zostały odrzucone bądź zginęły one w fabule.
Misune Takashi

Kuźnia A(r/u)tystyczna

Post autor: Misune Takashi »

  • No to tak - jeżeli widzieliście moje prace, to pewnie wiecie czego się spodziewać. Jeżeli ich nie widzieliście...
    Nie przejmujcie się pikselozą - to tylko kompresja hostingu, moje avki są w full 18k ultra hd A++
    Obrazek Obrazek ObrazekObrazek
    Robię avki głównie w pastelach, lubię je przepalać, lubię bawić się prostą formą. Skomplikowane prace raczej nie wchodzą w grę, nie mam do tego wyczucia, a wiem, że jest co najmniej jeden 'avatarzysta' na tym forum, który świetnie sobie z taką formą radzi #pozdrawiamcieplutko

    Przyjmuje maksymalnie 3 zamówienia na raz, i te realizuje. Oczywiście, jestem otwarta na wszelakie poprawki... (ale wolałabym ich nie robić, bo z reguły zajmują pińcet razy więcej czasu niż zrobienie avka od nowa). Jeżeli jednak avek, który Ci zrobię, akurat dziwnym zbiegiem okoliczności Ci się spodoba, to daj znać w 'Odbiorze'!

  • Formularz złożenia zamówienia:
  • Formularz odbioru gotowego avatara.
Jeżeli zdarzy się tak, że z jakiegoś powodu nie odpisuje w Warsztacie, szturchajcie mnie na czacie!
0 x
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość