Avatarnia Haru

Tutaj trafiają wszystkie przedawnione wątki, które nie są już potrzebne, ale mogą się kiedyś do czegoś przydać. Znajdziesz tu dawne misje, przedmioty, techniki i karty postaci, które zostały odrzucone bądź zginęły one w fabule.
Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: Avatarnia Haru

Post autor: Yoshimitsu »

Dziękuje Harumi <feelsgoodman>
0 x
Obrazek -Mowa Myśli
Awatar użytkownika
Kakita Asagi
Gracz nieobecny
Posty: 1834
Rejestracja: 15 gru 2017, o 17:45
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Zbroja
- Tachi + Wakizashi
- Długi łuk + Kołczan
GG/Discord: 9017321
Multikonta: Hayabusa Jin
Lokalizacja: Wrocław

Re: Avatarnia Haru

Post autor: Kakita Asagi »

Harumi raz jeszcze duuuuuże dzięki :)!
0 x
Obrazek

Poza tym, uważam, że należy skasować Henge i Kawarimi.


Heroic battle Theme|Asagi-sensei Theme|Bank|Punkty historii|Własne techniki| Przedmioty z Kuźni | Inne ujęcie | Pieczątka
Lista samurajek, które były na forum, ale nie zostały moimi uczennicami i na pewno przez to nie grają.
  • Mokoto (walczyła na Murze)
  • Mitsuyo (nigdy nie opuściła Yinzin)
  • Inari (była uczennicą Seinara)
  • Sakiko (byłą roninką, obierała ziemniaki na misji D)
Hao

Re: Avatarnia Haru

Post autor: Hao »

Link do arta/Nazwa postaci: https://www.zerochan.net/1369166#full / Postać to Hao Asakura mi się rzucił tylko taki w oczy a kompletnie się znam czy ładny czy nie ale na pewno lepszej jakości niż ten co mam xD
Napisy: Najchętniej bez jakichkolwiek napisów ewentualnie twój podpis jako autora taki mały delikatny gdzieś ukryty :D
Uwagi/Prośby: Na pewno wiesz lepiej ode mnie jak zrobić aby ładnie wyszedł więc nie będę niczego sobie życzył bo się nie znam xD
0 x
Kana Yuki

Re: Avatarnia Haru

Post autor: Kana Yuki »

@Oshi
Obrazek
Uwagi pw.
0 x
Awatar użytkownika
Oshi
Martwa postać
Posty: 669
Rejestracja: 27 sie 2017, o 23:46
Wiek postaci: 20
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasie.
-Czerwony płaszcz, przewiązany w pasie rękawami.
-Typowe sandały do połowy łydek.
-Bandaże na dłoniach, sięgające do samych łokci.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Multikonta: O.O

Re: Avatarnia Haru

Post autor: Oshi »

Kozaczek ^^ I co Ja artystkę będę pouczał
0 x
Towarzysz podróży •<~

Obrazek
•Imię: Burū
•Wiek: 5 lat
•Płeć: Męska
•Wielkość: 80 cm
...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
Kana Yuki

Re: Avatarnia Haru

Post autor: Kana Yuki »

Powiem tak, z tym wężem to była zabawa. Ale się udało. Miłego użytku. <feelsgoodman>

Kolejeczka
1. Takashi
2. Hao
Nie wiem kiedy zrobię, ale zrobię. Stay tuned
0 x
Kana Yuki

Re: Avatarnia Haru

Post autor: Kana Yuki »

@Takashi
Obrazek
Obrazek
@Hao, jak wrócisz daj znać, to zrobię. ;)
0 x
Murai

Re: Avatarnia Haru

Post autor: Murai »

Link do arta/Nazwa postaci: Kakuzu
Wymiary: Avatar 175x300
Napisy: Absolutnie żadnych
Uwagi/Prośby: Powinien idealnie odzwierciedlać chłodność i analityczność mojego Muraia. Oddaję go w twoje ręce Haruś kappa
0 x
Awatar użytkownika
Takashi
Posty: 1015
Rejestracja: 2 mar 2019, o 14:02
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki na około 178cm | czarne włosy spięte w kucyk | srebrne kolczyki w uszach | często widziany z grymasem na twarzy | ubrany w ciemny kombinezon oraz kamizelkę shinobi
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie | kabura na lewym udzie | torba nad prawym pośladkiem | torba nad lewym pośladkiem | kamizelka shinobi | ochraniarz "Zjednoczonych Sił Sogen" na lewym ramieniu
GG/Discord: Takaś#4124
Lokalizacja: Warszawa

Re: Avatarnia Haru

Post autor: Takashi »

@Harumi, dziękuję, pięknie jest! Idealnie odzwierciedla dualistyczną naturę Shikamaru i to, co chciałem, by tam się znalazło. Super! ;)
0 x
TakashiMinamotoRokubi
themekpgłosphbank

Obrazek
Awatar użytkownika
Izanagi
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 14:34
Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Tak jak na avatarze.
Widoczny ekwipunek: Katana

Re: Avatarnia Haru

Post autor: Izanagi »

Link do arta/Nazwa postaci: Urahara Kisukie albo coś podobnego do niego.
Wymiary: Avatar 175x300
Napisy: "Zwyciężają ci, którzy wiedzą, kiedy walczyć, a kiedy nie."
Uwagi/Prośby: Połączenie spokojnego gościa który woli dialog niż walkę ale włączeniu Sharingana zmienia się w bestię.

Link do arta/Nazwa postaci: kakuzu albo coś podobnego wersja młodsza, niestety ciężko raczej coś znaleźć fajnego.
Wymiary: Avatar 175x300
Napisy: To co mam nie jest marzeniem, ponieważ zamienię to w rzeczywistość.
Uwagi/Prośby:
Jeszcze miałbym taką sprawę do avatara nie związanego z tą moją postacią, a mianowicie wizja młodego kakuzu jako tsuchikage, okrutny gnojek jedzący serca wrogów, młodzian kochający wszystkie kobiety.
0 x
Hiroki

Re: Avatarnia Haru

Post autor: Hiroki »

Link do arta/Nazwa postaci: Yato Noragami lub inny art, łatwiejszy do obrobienia, jednak zależałoby mi na czarnym ubraniu, bo większość jest z białą koszulką.
Wymiary: Avatar 175x300
Napisy: Może być gdzieś Hiroki Uchiha napisane na dole, ładną czcionką.
Uwagi/Prośby: Jeśli byłabyś tak miła i zmieniła kolor jego oczu na czarny, byłbym dozgonnie wdzięczny.
0 x
Wataru

Re: Avatarnia Haru

Post autor: Wataru »

Link do arta/Nazwa postaci: https://wx4.sinaimg.cn/large/006p7wI7gy ... 2991kx.jpg jakby link nie działał to tu wrzucam drugi https://m.weibo.cn/status/4151922204732112#&gid=1&pid=1 Albo inna postać która wygląda podobnie jeśli ten art się nie nada.
Wymiary: Avatar 175x300
Napisy: -
Uwagi/Prośby: Żadnych.
0 x
Kana Yuki

Re: Avatarnia Haru

Post autor: Kana Yuki »

Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Hisokamaru
Gracz nieobecny
Posty: 91
Rejestracja: 18 maja 2019, o 17:56
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: 172cm, długie kruczoczarne zaniedbane włosy, białe oczy
Widoczny ekwipunek: Torba, biały szal

Re: Avatarnia Haru

Post autor: Hisokamaru »

Link do arta/Nazwa postaci: https://i.pinimg.com/564x/48/a8/23/48a8 ... 7bd1cb.jpg
Wymiary: Avatar 175x300
Napisy: brak
Uwagi/Prośby: Nie wiem, czy to pomoże, ale popinterestowałem i zebrałem kilkanaście artów co oddają klimat zamysłu, nie wiem czy pomoże ale https://pl.pinterest.com/anon2z2polski/arty/ a poza tym, to gdsyby dało się hyuugowo wybielic oczka na arcie. Nw jak pracujesz, ale jeśli jakiś art z tego pinteresta ci bardziej trafi w oko, to powiem że ważne dla mnie żeby postać miała takie opadające prawie tłuste włosy, coś jak orochi. nw czy da się tak przerobić te inne zręcznie. moje próby widać na moim avku z przeróbkami... :P
0 x
Aira

Re: Avatarnia Haru

Post autor: Aira »

0 x
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość