Tenketsu a Juuken

Oto miejsce, w którym można pytać o wszystko, czego się nie wie w działaniu forum. Znajdziesz tutaj również samouczki pozwalające na lepszym opanowaniu niektórych cech naszego forum.
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Tenketsu a Juuken

Post autor: Tamaki Hyūga »

To jest cześć opisu stylu Juuken i jestem ciekaw jak to działa jeżeli się chce sojusznikowi bardziej „otworzyć” jego tenketsu? Czy mu wtedy sztucznie podwyższamy KC o ileś poziomów na jakiś czas? Jak to dokładnie wyglada z punktu widzenia mechaniki bo mimo ze było to wspomniane w a&m to nigdy nie zostało pokazane takie użycie Juukenu, wiec jestem ciekaw jakie to ma przełożenie u nas na forko
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenketsu a Juuken

Post autor: Jun'ichi »

Mi się raz zdarzyło użyć tej opcji. Efektem była drwina Seinara na czacie kappa
A tak serio to po trafieniu Juken i otwieraniu, powinna moim zdaniem spadać KC rywala np. z B na C i wtedy ponosi większe koszty chakry przy każdym jej użyciu + co rundę powinien być jakiś niewielki ubytek chakry z racji jej niekontrolowanego "wycieku".
A samo pytanie dało mi do myślenia w kwestii technik 8/16/64 blokowanych punktów chakry, gdzie mechanicznym następstwem jest obniżenie właśnie KC rywala - nie ma to sensu. Blokuję komuś Tenketsu na rękach a on dalej może używać chakry tyle że więcej płaci - nie tak to działało. Taki powinien być efekt właśnie przy otwieraniu punktów, nie przy ich zamykaniu <hmmm>
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości