Bramy Chakry

Oto miejsce, w którym można pytać o wszystko, czego się nie wie w działaniu forum. Znajdziesz tutaj również samouczki pozwalające na lepszym opanowaniu niektórych cech naszego forum.
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Bramy Chakry

Post autor: Tamaki Hyūga »

Ale nie musisz wiedzieć czy mają tak samo czy inaczej, przecież Byakugan tak czy siak pozwala Ci widzieć te tenketsu, więc to czy są rozłożone tak samo jak u człowieka jest kompletnie bez znaczenia.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Bramy Chakry

Post autor: Jun »

Czyli chcesz mi powiedzieć, że jak widze jakiś punkt to automatycznie wiem jak go lepiej trafić mimo innego sposobu poruszania się, sylwetki, czy po prostu bycia bestią?

Czy to nie aby nazbyt wygodne, że uznajecie sobie "widzę = wiem?" Gdzie nawet statystyka percepcji "widząc coś" nie pozwala na reakcje bez odpowiednich, innych umiejętności? Byakugan nie ma prekognicji z tego co kojarzę.
0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bramy Chakry

Post autor: Jun'ichi »

Bo było pokazane, że nie można. Chyba że ktoś z Hyuga zrobiłby jakąś technikę rangi S pewnie, na co i tak jest raczej zerowa szansa :P
Hyuga uderzając w Tenketsu nie kieruje się wiedzą którą ma w głowie o ich położeniu, ma świadomość gdzie są ale głównie opiera się na tym co widzi czyli "świecące" punkty na ciele, z których uwalnia się chakra. Myślę że u summonów tak samo te punkty są widoczne i to na tej podstawie można je atakować. Czyli zgadzam się z Tamaki w tej kwestii całkowicie.

Jak inaczej trafić? Trafiasz normalnie jak zawsze, punkt jest na tyle mały że nie ma zbyt wielu możliwości trafienia, nie ma wersji A/B/C etc. trafiasz w punkt palcami i koniec więc to czy mowa o człowieku, bestii, zwierzęciu z paktu, nie ma moim zdaniem żadnego znaczenia.
Nie ma prekognicji (tfu!) ale owszem, widzę = wiem gdzie jest. Wybacz ale w tej chwili próbujesz znaleźć jakiś haczyk na Byakugana tam gdzie go nie ma, a dodatkowo nagle próbujesz to KG w jakiś zupełnie z czapy sposób osłabić sugerując, że tenketsu tenketsu nierówne :P Oczywiście jeśli nie mam wystarczającej szybkości i percepcji to nie trafię w Tenketsu, to oczywiste. Ale skoro je widzę i jestem w stanie za nim nadążyć = jestem w stanie je trafić.
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Bramy Chakry

Post autor: Jun »

Po prostu stwierdzam, że widzenie punktu =/= automatycznie trafianie go. To wszystko.
0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości