"Wielkie" porządki" - propozycja Przeszczepów

Awatar użytkownika
Ryo
Posty: 107
Rejestracja: 3 mar 2023, o 22:35
Wiek postaci: 24
GG/Discord: Nvminer#7387

Re: "Wielkie" porządki" - propozycja Przeszczepów

Post autor: Ryo »

Uporządkowane wspomagacze bez przeszczepów. Jedynie rdzeń nie mam pojęcia jak go rozpisać, bo jak pisałem w poprzednim poście sama kwestia oczów jest dyskusyjna.
Aby uniknąć stworzenia wszechpotężnych postaci, na naszym forum stworzyliśmy kilka ograniczeń pod względem posiadania tychże umiejętności. Opisane są one poniżej. Dodatkowo trzeba jeszcze zwrócić uwagę, że: Jednocześnie można posiadać tylko dwie moce wspomagające! Posiadacz Ogoniastej Bestii:
- Może posiadać Eien no Mangekyō Sharingan, lecz nie może on być aktywny jednocześnie z jakimkolwiek trybem Ogoniastej Bestii
- Nie może posiadać Trybu Mędrca
- Nie może posiadać Przeklętej Pieczęci
- Nie może posiadać Rdzenia Sercowego
- Może posiadać Raiton No Yoroi, lecz nie może ona być aktywna jednocześnie z jakimkolwiek trybem Ogoniastej Bestii
- Może posiadać Pakt Ze Zwierzętami

Posiadacz Eien no Mangekyō Sharingan'a:
- Może posiadać Ogoniastą Bestię, lecz podczas używania trybu Ogoniastej bestii nie może jednocześnie posiadać aktywnego Eien no Mangekyō Sharingan'a
- Nie może posiadać Trybu Mędrca
- Może posiadać Przeklętą Pieczęć, lecz podczas używania nie może jednocześnie posiadać aktywnego Eien no Mangekyō Sharingan'a
- Nie może posiadać Rdzenia Sercowego
- Może posiadać Raiton No Yoroi, lecz podczas używania nie może jednocześnie posiadać aktywnego Eien no Mangekyō Sharingan'a
- Może posiadać Pakt Ze Zwierzętami

Posiadacz Trybu Mędrca:
- Nie może posiadać Ogoniastej Bestii
- Nie może posiadać Eien no Mangekyō Sharingan'a
- Nie może posiadać Przeklętej Pieczęci
- Nie może posiadać Rdzenia Sercowego
- Nie może posiadać Raiton No Yoroi
- Musi posiadać Pakt Ze Zwierzętami

Posiadacz Przeklętej Pieczęci:
- Nie może posiadać Ogoniastej Bestii
- Może posiadać Eien no Mangekyō Sharingan, lecz podczas używania nie może jednocześnie posiadać aktywnej Przeklętej Pieczęci
- Nie może posiadać Trybu Mędrca
- Nie może posiadać Rdzenia Sercowego
- Może posiadać Raiton No Yoroi, lecz podczas używania nie może jednocześnie posiadać aktywnej Przeklętej Pieczęci
- Może posiadać Pakt Ze Zwierzętami

Posiadacz Rdzenia Sercowego:
- Nie może posiadać Ogoniastej Bestii
- Nie może posiadać Eien no Mangekyō Sharingan'a
- Nie może posiadać Trybu Mędrca
- Nie może posiadać Przeklętej Pieczęci
- Nie może posiadać Raiton No Yoroi
- Może posiadać Pakt Ze Zwierzętami
- Nie może korzystać z Ciężarków

Posiadacz Raiton No Yoroi:
- Może posiadać Ogoniastą Bestię, lecz podczas używania trybu Ogoniastej bestii nie może jednocześnie posiadać aktywnego Raiton No Yoroi
- Może posiadać Eien no Mangekyō Sharingan, lecz podczas używania nie może jednocześnie posiadać aktywnego Raiton No Yoroi
- Nie może posiadać Trybu Mędrca
- Może posiadać Przeklętą Pieczęć, lecz podczas używania nie może jednocześnie posiadać aktywnego Raiton No Yoroi
- Nie może posiadać Rdzenia Sercowego
- Może posiadać Pakt Ze Zwierzętami

Posiadacz Paktu Ze Zwierzętami:
- Może posiadać jeden przeszczep
- Może posiadać Ogoniastą Bestię
- Może posiadać Eien no Mangekyō Sharingan
- Może posiadać Tryb Mędrca
- Może posiadać Przeklętą Pieczęć
- Może posiadać Rdzeń Sercowey
- Może posiadać Raiton No Yoroi

Teraz kwestia tematu przeszczepów z uwzględnionymi zmianami o których pisał Nerobi. Dodałem też Tsūjitegan, bo w sumie został pominięty przeze mnie. Kolejna kwestia w sumie, którą chciałbym poruszyć to przeszczep na samym sobie, bo to kolejne dziwne ograniczenie. Możliwość samodzielnego opanowania technik zaproponowałbym połączyć z obecnym reworkiem wiedzy i ustalić poziom 2 bądź 3, do rozważenia. Teraz nie wiem co z Tsūjitegan, czy ma być aktywowany, czy ma być zawsze aktywny. Jest fillerowy, to też databooki niespecjalnie się do niego odnoszą. Domniemam, że tak samo jak bya raczej jest aktywowany. Odchudzony opis czym są przeszczepu, dużo tam niepotrzebnego lania wody, dałem same opisane konkrety.
Obrazek

Kwestie Souseia uznałbym za ewenement jedyny w swoim rodzaju jeżeli zmiana z zakrywaniem shar miałaby przejść. Każda inna byłaby krzywdząca. Kwestia, czy ma przejść. Jest zgodna z kanonem, ale można na forum zrobić wyjątek od tej reguły przecież, więc do decyzji wyżej postawionych. Ja bym dodał + jw uznał pojedynczy ewenement.
0 x
Słowa | Czyny | Myśli
Obrazek
Awatar użytkownika
MandeLorean
Posty: 32
Rejestracja: 17 kwie 2023, o 09:04
GG/Discord: deviler#4408
Multikonta: Rokudo Gaika
Aktualna postać: Kamiyo Ori

Re: "Wielkie" porządki" - propozycja Przeszczepów

Post autor: MandeLorean »

W związku z brakiem gracza dajemy 48h na przejęcie pomysłu. W innym wypadku odrzucamy.
0 x
Is this is the wae?
Awatar użytkownika
MandeLorean
Posty: 32
Rejestracja: 17 kwie 2023, o 09:04
GG/Discord: deviler#4408
Multikonta: Rokudo Gaika
Aktualna postać: Kamiyo Ori

Re: "Wielkie" porządki" - propozycja Przeszczepów

Post autor: MandeLorean »

Zgodnie z zapowiedzią odrzucamy.
0 x
Is this is the wae?
Zablokowany

Wróć do „Odrzucone”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość