Katon - luźny pomysł na luźnego buffa

Awatar użytkownika
Mujin
Postać porzucona
Posty: 1143
Rejestracja: 1 paź 2019, o 22:14
Wiek postaci: 34
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Wysoki (197cm). Kobieca uroda i długie włosy ukryte pod czapką. Wątłej, niepozornej budowy. Maska na twarzy. Bandaże na rękach. Kurta, workowate spodnie, czapka z niewielkim daszkiem. Wszystko w ciemnozielonym kolorze. Lekkie buty ninja.
Widoczny ekwipunek: Duża torba przy prawym boku, duży zwój na plecach, po bukłaku przy pasie, ręce obwinięte bandażami
GG/Discord: Wolfig#2761

Katon - luźny pomysł na luźnego buffa

Post autor: Mujin »

2 x
Arino
Postać porzucona
Posty: 561
Rejestracja: 1 lip 2021, o 20:48
Wiek postaci: 17
Ranga: Szpon, Kuro
Multikonta: Rimuru

Re: Katon - luźny pomysł na luźnego buffa

Post autor: Arino »

Jestem całkowicie za wprowadzeniem tego.
Sam właśnie miałem walkę, w której poczułem iż ogień który strzeliłem na przeciwniku zrobił tylko obrażenia, ale nic więcej. (No szkody dla terenu ogromne) Żadnych więcej szkód. Zaatakował mnie ponownie, mimo iż wiedział iż mogę ponownie strzelić mu w twarz tym samym robiąc zaledwie pstryknięcie palca.
Dlatego też do poparzenia dodałbym jeszcze jedną rzecz od Średniej Rany, gdyż można byłoby to już porównać z poparzeniem z 3+ stopniem, z czego nie ma możliwości usunięcia praktycznie blizn.

Blizna po oparzeniowa.
Ciężka do usunięcia blizna, usunięcie jej wymaga przeszczepu nowej skóry. Zabieg jest jednak bardzo drogi i tylko najlepsi medycy potrafią go wykonać.
0 x
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: Katon - luźny pomysł na luźnego buffa

Post autor: Renkuro »

Brzmi super <catflushed> jestem za
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Sans
Administrator
Posty: 5407
Rejestracja: 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 8
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Papyrus

Re: Katon - luźny pomysł na luźnego buffa

Post autor: Sans »

Ogólnie rzecz mówiąc odrzucamy, bo efekt poparzenia jest już przez nas egzekwowany w zmianach mechaniki. ;)
Tylko trzeba na to poczekać.
2 x
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Odrzucone”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość