Ogłoszenia Hangetsowe

Awatar użytkownika
Hangetsu
Gracz nieobecny
Posty: 21
Rejestracja: 31 maja 2021, o 23:37
Multikonta: bryk

Ogłoszenia Hangetsowe

Post autor: Hangetsu »

Na chwilę obecną szukam jakiejś miłej, wolnej duszy, co by miała chęci i przede wszystkim możliwości wyciągnięcia mnie z egzystencjonalnego niebytu przez rozpoczęcie wspólnego wątku na fabule. Najlepiej żeby odbył się gdzieś w Morskich Klifach, gdzie technicznie powinna moja postać przesiadywać, nawet jeżeli praktycznie jest w sumie nigdzie. Zalecam też rzucenie okiem na KP Hangetsu dla dodatkowego potwierdzenia, że z kimś takim Twoja postać, Drogi Czytelniku Tego Posta, będzie w stanie konwersować i nie będzie chciała przejść do rękoczynu po dwóch zdaniach. Proszę o wyrozumiałość, jestem tutaj nowy <catnotlikethis>
Jeżeli to może działać jako argument, to wspomniany wątek będzie moim pierwszym więc osoba chętna będzie mogła się chwalić, że mnie w tym aspekcie rozdziewiczyła kappa

Przy okazji mam przygotowaną misję rangi D, żeby spróbować komuś poprowadzić, jeżeli to zainteresuje jakiegoś Czytelnika Tego Posta, a ja jeszcze nie wyłapię (jeśli będę miał dostateczny refleks) kogoś ze zgłoszeń po misje.
0 x
Awatar użytkownika
Hangetsu
Gracz nieobecny
Posty: 21
Rejestracja: 31 maja 2021, o 23:37
Multikonta: bryk

Re: Ogłoszenia Hangetsowe

Post autor: Hangetsu »

Po pewnym niefortunnym czasie, jaki sprawiła mi praca (ale przynajmniej udało się wszystko ogarnąć) i straconych przez to fabułach ( <catnotlikethis> ) chciałbym zgłosić (jak zawsze) swoją chęć do wyjścia z fabularnego niebytu (czyt.: fabułę chce no). Tym razem jednak jestem dostępny w Ryuzaku no Taki, co chyba powinno nieco ułatwić sprawę. Ponownie zalecam uprzednio rzucić okiem na moje KP, bo może specyficzność charakteru postaci może niektórych "odrzucić" (czyt.: sprawić, że nie będą chcieli wspólnej fabuły, dbając o moje bezpieczeństwo i nie chcąc kazać mi robić pośmiertnej).

Sprawa z ewentualnym poprowadzeniem misji rangi D, o czym wspominałem w poprzednim poście, dalej jest aktualna. Byle chętna osoba była na jakimś wioskowo-miastowym-z domkami terenie. Bo mam taki brzydki kaprys. Za co przepraszam, ale i proszę o wyrozumiałość.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia graczy”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość