Misja C

Awatar użytkownika
Nana
Posty: 798
Rejestracja: 13 paź 2020, o 18:05
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy, ciemne oczy, blada cera, Sharingan - typowa Uchiha. Szczupła, średniowysoka.
Widoczny ekwipunek: Ładne, czarne kimono. Torba przy pasie i zawieszona maska Kitsune. Katana na plecach.
GG/Discord: nanusia_

Misja C

Post autor: Nana »

Hejo szukam kogoś doświadczonego do zrobienia wspólnej misji C, tak żebyśmy jakoś dali radę bez umierania. : D
0 x
Awatar użytkownika
Kakita Asagi
Gracz nieobecny
Posty: 1834
Rejestracja: 15 gru 2017, o 17:45
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Zbroja
- Tachi + Wakizashi
- Długi łuk + Kołczan
GG/Discord: 9017321
Multikonta: Hayabusa Jin
Lokalizacja: Wrocław

Re: Misja C

Post autor: Kakita Asagi »

Podobno doświadczeni gracze nie chcą się bawić z "narybkiem"... Powiem tak, jeśli misja się odbędzie gdzieś na trasie Antai-Kaigan i nie zależy Ci na zaczęciu "na zaraz" to możemy się przebiec :) - ja tylko muszę zakończyć sprawunki z szermierzami i ruszam w drogę do Kaigan, a po drodze mogę na Ciebie wpaść - jeśli chcesz. Daj znak, czy Ci pasuje :)
0 x
Obrazek

Poza tym, uważam, że należy skasować Henge i Kawarimi.


Heroic battle Theme|Asagi-sensei Theme|Bank|Punkty historii|Własne techniki| Przedmioty z Kuźni | Inne ujęcie | Pieczątka
Lista samurajek, które były na forum, ale nie zostały moimi uczennicami i na pewno przez to nie grają.
  • Mokoto (walczyła na Murze)
  • Mitsuyo (nigdy nie opuściła Yinzin)
  • Inari (była uczennicą Seinara)
  • Sakiko (byłą roninką, obierała ziemniaki na misji D)
Awatar użytkownika
Ayatsuri Yuu
Posty: 578
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 14:23
Wiek postaci: 22
Ranga: Ogar
Krótki wygląd: szczupły, delikatnie umięśniony, czarnowłosy, zielonooki
Widoczny ekwipunek: odznaka ninja, duża torba, bandaże na rękach, dwie kabury na broń, duży pojemnik na substancję na ramieniu (pełen piasku), Yakei, płaszcz

Re: Misja C

Post autor: Ayatsuri Yuu »

Ja co prawda nie jestem jakoś szczególnie doświadczony, sam jestem na poziomie robienia misji C, a nie jakichś wyższych rangowo, natomiast na misję grupową jestem otwarty, zwłaszcza, że z tego co widzę oboje przebywamy w Sogen. Tylko jest mały mankament, obecnie robię misję i pewnie jeszcze trochę mi ona zajmie, w związku z czym nie wiem czy wyrobimy się przed eventem, a chciałbym na nim być jednak.
0 x
Awatar użytkownika
Kagutsuchi
Martwa postać
Posty: 157
Rejestracja: 15 paź 2020, o 21:28
Wiek postaci: 23
Ranga: Wilk
Krótki wygląd: Czarnowłosy młody mężczyzna będący w świetnej kondycji fizycznej. Blizna na lewym oku wyróżnia go z tłumu.
Widoczny ekwipunek: Czarny mundur Shinsengumi połączony ze zbroją, na której przy prawym barku była przymocowana odznaka w kształcie głowy Wilka. Saya była przymocowana na wysokości odcinka lędźwiowego do pancerza.
Multikonta: Arata,

Re: Misja C

Post autor: Kagutsuchi »

Bardzo chętnie tylko wtedy musiałabyś przyjść na Mur. Kończę właśnie misje D, napiszę kilka treningów i moglibyśmy zacząć <cathug>
0 x
Awatar użytkownika
Nana
Posty: 798
Rejestracja: 13 paź 2020, o 18:05
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy, ciemne oczy, blada cera, Sharingan - typowa Uchiha. Szczupła, średniowysoka.
Widoczny ekwipunek: Ładne, czarne kimono. Torba przy pasie i zawieszona maska Kitsune. Katana na plecach.
GG/Discord: nanusia_

Re: Misja C

Post autor: Nana »

Panowie jestem na murze, więc musiałaby sie odbyć w okolicach. I też przed eventem
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia graczy”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość