[ P O S Z U K I W A N I A ]

Awatar użytkownika
Fumetsu
Gracz nieobecny
Posty: 114
Rejestracja: 23 wrz 2018, o 18:18
Ranga: Dōkō

[ P O S Z U K I W A N I A ]

Post autor: Fumetsu »

[ P O S Z U K I W A N I A ]

Poszukiwana osoba najlepiej z Ryuzaku no Taki - ponieważ chciałbym napisać fabułę i spotkać jakąkolwiek osobę i przeprowadzić z nią rozmowę. U mnie aktualnie jest wymagana przerwa fabularna i niestety muszę się zatrzymać i zastopować i jest to idealna okazja, aby zapoznać jakąś dobrą duszyczkę w tej fabularnej grze!
OCZYWIŚCIE NIE WYKLUCZAM OSÓB Z INNYCH WIOSEK

[ D L A C Z E G O ] [ P O S Z U K U J E ? ]
Poszukuję osoby do towarzystwa, aby nawiązać swoją postacią nowe relacje i poznać nowe osoby, najlepiej jeżeli nastawiły by się na dłuższą metę, nawet wspólne misje nie stanowią dla mnie problemu, a dla ciebie towarzyszu?

[ J A ]

Z pewnością zapytasz co ja właściwie mogę zaproponować, a przecież to nic dziwnego, bo każdy musi coś z sobą reprezentować! Może nie jestem najlepszym pisarzem, czy też mistrzem pióra, aczkolwiek jeżeli mam ochotę mogę rozpisać się dość porządnie, jeżeli mojemu przyszłemu i potencjalnemu towarzyszowi się zachcę. Oczywiście będę próbował wycisnąć z siebie siódme poty, aby z pewnością spodobała ci się fabuła ze mną.
Przeprowadzone misje dla Gundana i dla Tenshina z pewnością potwierdzą, to że mogę się postarać i napisać te kilkanaście linijek więcej, niż tylko na odklepanie misji.
1. Postaram się, aby fabuła spodobała się tobie i mi

[ W Y M A G A N I A ]

Nie mam wyjątkowych wymagań, najlepiej to
1. Posty przynajmniej jeden na dzień
2. Jeżeli nie wiesz czy wyrobisz się z postem po prostu napisz, bo nie koniecznie musi być ten post, po prostu najważniejsza jest informacja czy się pojawi czy nie :)

[ P Y T A N I A ]
Wszelkie pytania proszę kierować do mnie w postaci wiadomości prywatnej, w wolnej chwili odczytam i oczywiście odpiszę!

jEŻELI CHCIAŁBYŚ SKIEROWAĆ SIĘ OD RAZU DO RYUZAKU NO TAKI CLICK!
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia graczy”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości