Jak wiele jest ryba?

Awatar użytkownika
Yuu
Postać porzucona
Posty: 148
Rejestracja: 23 cze 2019, o 19:06
Wiek postaci: 16
Ranga: Szpon

Jak wiele jest ryba?

Post autor: Yuu »

Suwres, tak witamy się w przyszłości. Poszukuję ludzi do gry w tą przecudowną grę/pisankę przeglądarkową. Mam wielkie marzenia i ambicje podobnie jak moja postać której histori oszczędzę wam czytania ponieważ okrojona jest ona bardzo ostrymi krawędziami oraz lazy writingiem.

W skrócie był se chłopiec, stało się źle, wychował się w mafii, zićko trochę ciężkie ale nie ma aż tak tragicznie, teraz młody jurny 15 latek świeżo po awawnsie na wolności (względnej). Niby taki trochę twardziel ale lubi se ładne rzeczy i choć zawód wykonywany to głównie mafioza, to jednak wyuczonym jest artysta.

No i teraz kogo szukam i jakie są moje zamysły:
Przede wszystkim chciałbym żeby ktoś pokazał chłopakowi życie, takie normalne poza mafią, pełne radości kwiatków i czego tam jeszcze sobie można wymarzyć. Może nawet znajdzie sie ktoś kto przekona go do wielkich zmian życiowych i ostatecznie porzuceniu mafii która jest jedynym czego dane mu było zaznać? Kontroferta to wciągnięcie głębiej w świat mafii i wspólne zdobywanie dominacji w tym mrocznym świecie.
Jakieś zwiedzanie świata, poznawanie nowych rzeczy, eksploracja? Oj jeszcze jak!

Do wypełnienia tych celi dobre będą takie pozycje jak:
Przyjaciel - Obojętnej płci, ale ktoś kto będzie miał dużą charyzmę i pokieruje troszkę chłopa jak rozkwitnąć

Rywal - Tutaj bardziej postać męska, aczkolwiek nie jest to wymóg. Jak nie po dobroci to czasem trzeba przemówić siłą... Albo dobrą i zdrową sportową rywalizacją. Ciekawą opcją jest ewentualnie ktoś przynależący do jednej z pozostałych mafii.

Mistrz - Tu może być ciężko. Siła to jedno, ale nie najważniejsza. Na pewno ogromny autorytet i intelekt. Płeć nie gra roli.

Miłość - No tak jak się teraz zastanowię to w każdej kategorii napisałem że obie płci mogą być i tu jest bardzo podobnie. Podobno łobuz kocha najbardziej więc zapraszam chłopców słodkich jak malinki i cudne dziewczynki.

Oferuję jak najdokładniejsze odgrywanie swojej postaci, (zazwyczaj) conajmniej jeden nienagannej jakości post dziennie. Mafijne profity i znajomości oraz mam nadzieję sporo zabawy.


Fabuła? Misja? Walka? Pyszne lody dla ochłody? Jestem otwarty na wszelkie propozycje!
Polecam się i zapraszam <delfineł>
0 x
Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: Jak wiele jest ryba?

Post autor: Yoshimitsu »

Mogę być rywalem, należę do Akiyamy :)
0 x
Obrazek -Mowa Myśli
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia graczy”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości